Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maria1980

maria1980

#5154785 Napisano: 22.04.2012 08:13:10 w Rossmann
nocti napisał(a):

Konkurs AJAX - kto kiedy gra.

22.04
12
14 edzia21
16
18
20

23.04
8
10
12
14
16 maria1980 emotka
18
20


Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5154240 Napisano: 21.04.2012 05:06:54 w Rossmann
like-a-bomb napisał(a):

fel0 napisał(a):

kunia napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Stwierdzając, że wyniki są kosmiczne, mam na myśli chociażby te o których tutaj się rozmawia, tj. 20,30 tysięcy... no sorry, nie w moich rękach weryfikacja, ale oby uczciwość zwyciężyła.



hmmm...mozesz wierzyc lub nie ale jeszcze 3 dni temu wynik 15 tys byl dla mnie wynikiem kosmicznym i nieosiągalnym,na chwile obecną mój rekord to 37xxx i ugrałam go własnoręcznie,a da sie pewnie i ze 40 tys ale trzeba troche wprawy i troche szczęścia:)



tak takie wyniki są realne , ale ktoś kto ugrywa 100k .. nie będe komentować emotka



tylko winny się tłumaczy, ja nie wierzę w to, bo ugrałam 8 tysięcy i uważam, że jeszcze 10 jest realne, ale takie wyniki...



ja tam niewiem bo poddałam sie na 9 tysiącach (nie mam cierpliwosci do takich gier) ale moja 4letnia córa nabiła za pierwszym razem 5tys
emotka emotka
wiec jestem w stanie uwierzyc w róznorakie wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5149552 Napisano: 19.04.2012 08:20:47 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

moloes napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

A mnie wkurzyła dziś wizyta w pośredniaku - oczywiście brak ofert, bo przecież co z tego, że mam wyższe, znam 2 języki ( 1 biegle, drugi komunikatywnie) i CHCÊ pracować - ale przecież mam dziecko, które chodzi do przedszkola, które jest czynne do 17, a praca wszędzie do 18! I nie mam nikogo z kim to dziecko do 18 mogę zostawić, a mąż siedzi zagranicą emotka Przecież matki z małymi dziećmi są poprostu poszkodowane moim zdaniem! To niech stworzą miejsca pracy dla matek do 17! Po CH.. studiowałam i się kształciłam???? Muszę wybierać między pracą a rodziną????? MATOŁY emotka emotka emotka


praca w biurze do 16 emotka


w PUP-ie jak to w PUP-ie, niestety:( ludzie nawet nie mówią, że stoją w kolejce po oferty pracy, tylko w kolejce po podpis. Ja chodzę już 2 lata, poszukując stażu i przez ten czas było z 6 ofert? wszystkie dla osób po szkole np. fryzjerskiej, ekonomiku (więc w ogóle nie moja działka). Teoretycznie mogłabym sama szukać, ale co z tego jak i tak mi tego nie sfinansują. Najgorsze jest to, że kasy nie mają, stażów nie mają... a spotykasz syna dyrektorki szkoły - dostał staż, żonę radnego- właśnie dostała 2 staż, kogoś tam jeszcze z ojcem z wpływami, to to samo emotka


tez miałam problem ze stażem..wciaż nie było ofert,w końcu miłapani kazała mi samej się rozejrzeć za pracodawcą gotowym dać staż emotka Znalazłam -czekam miesiąc,dwa-idę do PUPu a tu okazuje się ,że po co mi staż w tej firmie -znaleźli mi pracę!Mogę sprzątać(praca na 3 miechy)-mówię sorki ale przecież załatwiłam sobie staż w firmie,która po 6 miesiącach mnie zatrudni!nie nie mamy kasy...Tak się wkur**** ,że zadzwoniłam do Gazety ,pani redaktor bardzo się zainteresowała i napisała piękny artykuł o tym jak pracuje Pup u nas,okazało się ,że staż dostawały tylko znajome,a takich jak ja było więcej emotka Oczywiście :miłapani wyleciała ,miłapani dyrektor też -a ja dostałam staż emotka za tydzień emotka Także dla mnie Pup przestał wówczas istnieć jako pomocna instytucja emotka prace znalzałam sama:) Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5141017 Napisano: 15.04.2012 08:03:15 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

w konkursie Silan trzeba się zmieścic do 600 znaków, wkoncu jakies ograniczenie dla poematów emotka kiedys tak zreszta bylo w opisowych konkursach rossnet dawali limit na ilosc znaków... teraz chyba pierwszy raz widze od jakiegos czasu...


ja w życiu nie przekroczyłam tego limitu ... emotka
ale myślę ,że to jednak źle ograniczać wenę do 600 znaków emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5139757 Napisano: 14.04.2012 08:27:03 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

ajax i kokosal są aktywne, tylko te pozostałe tradycyjne niestety nie, myslalam ze z moim kompem cos nie tak, ale nawet w pracy mi to nie działało [/quote
Też mam takowy problem emotka emotka

mogę wejść tylko w te z boku nad wynikami ,z głównej stronki nie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5139333 Napisano: 13.04.2012 07:29:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mia - co tam zamierza sama robić? emotka




dokładnie.Ciężko coś doradzić...ja jednak bym się bała puścić samą gdzieś córę. Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5138773 Napisano: 13.04.2012 02:48:12 w Rossmann
mia napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Dzisiaj zarezerwowałam pokoje na wakacje 2012 emotka w Kołobrzegu emotka zrobiło mi sie od razu cieplej emotka
Mam nadzieje ,że pogoda będzie UPALNA

ja też będę wypoczywać w Kołobrzegu 17-30.06 i mam nadzieję na piękną pogodę emotka


To może zrobimy zlot w Kołobrzegu? emotka



ha ekuc2 w takim razie się spotkamy bo terminy niemalże identyczne
emotka emotka emotka emotka
Mia z tego co pamiętam mieszkasz nad morzem to faktycznie zrobimy zlot emotka
Tylko odpoczywamy od konkursów więc bez laptaków i komórniaków emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5138449 Napisano: 13.04.2012 12:31:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kotmarian napisał(a):

dzwonią 7, jak donosi zaufane źródło.



z ósmego też
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5135076 Napisano: 11.04.2012 05:41:57 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Dzisiaj zarezerwowałam pokoje na wakacje 2012 emotka w Kołobrzegu emotka zrobiło mi sie od razu cieplej emotka
Mam nadzieje ,że pogoda będzie UPALNA
Przyznaję szczerze ,że potrzebuję odpoczynku- jestem przepracowana i do wszystkiego podchodzę już niechętnie...
A zapisałam się na urlop 30.04,02.05 i 04.05 więc cały tydzień będę sie obijać!




ja 7.07.2012 biore slub, chce we wrzesniu skoczyc gdzies do cieplych krajów, ostatnie wakacje na które moze bedzie mnie stac, po powrocie planuje zajsc w ciaże (jak sie uda oczywiscie) korzystam z ostatnich chwil wolnosci i odpoczynku, musze wreszcie zamknąć pewien etap zycia, musze wziac kredyt i kupic jakies wlane M, ehhh... tyle planów ciekawe kiedy je zycie zweryfikuje...


ja swój brałam 21,07 emotka )))))Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5135060 Napisano: 11.04.2012 05:33:54 w Rossmann
Dzisiaj zarezerwowałam pokoje na wakacje 2012 emotka w Kołobrzegu emotka zrobiło mi sie od razu cieplej emotka
Mam nadzieje ,że pogoda będzie UPALNA
Przyznaję szczerze ,że potrzebuję odpoczynku- jestem przepracowana i do wszystkiego podchodzę już niechętnie...
A zapisałam się na urlop 30.04,02.05 i 04.05 więc cały tydzień będę sie obijać! Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5134866 Napisano: 11.04.2012 03:49:36 w Rossmann
Ja mam zestaw produktów Ariel emotka
Fajnie ,bo te kapsułki na prawdę mnie przekonały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5127035 Napisano: 06.04.2012 03:37:14 w Rossmann
agamaty napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

radosna napisał(a):

A mnie interesuje jedno - czy lepiej pisać krócej czy też dłużej?


Jak ostatnio o tym dyskutowałyśmy, to wyszło, że różnie to bywa. Więc nie liczy się ilość tylko jakość. Niektórzy wygrywaja podobno nawet 1 zdaniem


ja jednym zdaniem wygrałam kiedyś SPA...


ja metamorfozę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5127009 Napisano: 06.04.2012 03:27:04 w Rossmann
agamaty napisał(a):

a im mniej się na coś czeka tym bardziej się wygrywa emotka a najbardziej jak człowiek zapomni, że coś wysłał emotka


agamaty napisał(a):

odbieraliście już zestawy Eveline (konkurs z biletami Opener)? Właśnie widzę, że od 4 mają być. Co tam ciekawego dają?



ja dzisiaj odebrałam
jest masło do ciała soczyste mango ' emotka ,emulsja do demakijażu (taka jak w ostatnim konku),krem na dzień i noc 4d 30+ & maseczka do twarzy emotka
emotka
odebrałam też garniera i ariela emotka
Ps.ale co mnie laska tam pracujaca zdenerwowała to makabra.Jeśli sytuacja zaistniała dziś się powtórzy zadzwonię do rossnetu iją pod******czę emotka
Rozumiecie ,że otworzyła przy mnie te nagrody ,wyciągała(niby szukała nazwiska w środku) i pyta-po co to pani?Niech mi pani da... emotka
za chwile co pani tam pisze,ze wciąż wygrywa bo mi się nie udaje.Pewnie jakieś ściemy,co?
Ej,no ale sobie pozwala małolata nieziemsko! emotka emotka emotka
I pierwszy raz się tak wkurzyłam! Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5119174 Napisano: 03.04.2012 10:03:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Czy ktoś jak ja jeszcze nie dostał 100 z lutego z konkursu Prymat??



no mogliby już na święta wysłać emotka
Też czekam emotka

cc_investigator thx
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5119157 Napisano: 03.04.2012 09:55:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

79magda napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

A jak tam Palette? Już obdzwonione do konca? Nie widziałam, żeby ktoś pochwalił się lapkiem emotka



Do mnie dzwonili z 25 wczoraj parę minut po 16, więc możliwe, że kolejne dni dopiero dziś emotka


A z jakiego numeru dzwonili, bo ja o 16.50 mam nieodebrane z zastrzeżonego. Co prawda w tym tygodniu nie grałam, ale łudzę się na rezerwę z poprzedniego emotka



do mnie dzwonili z zastrzeżonego


a ja wczoraj po 16tej nie zdazylam odebrac czy jesli to palette to zadzwonia jeszcze?:( Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5110342 Napisano: 30.03.2012 12:26:34 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

cleopatra napisał(a):

aerdna napisał(a):

No to szkoda, że pokazuje tylko 4 ostatnie, bo wygrałam przynajmniej 10x tyle.

Trochę dziwne to sprawdzanie, z zazdrości czy ciekawości ? Widocznie p. Ania wie, jaki styl lubią i napisała pracę wyróżniającą się spośród pozostałych. Nie pozostaje nic jak pogratulować wszystkich nagród, a nie szukać znowu sztucznych problemów. Bo zaraz znowu się zacznie, że albo losują, albo wybierają ciągle te same osoby itp. emotka



Zazdrościc innym moge tylko tego, że mają na tyle kasy, że nie pracują bądź są utrzymywani przez partnerów i mają czas na swoje przyjemności
emotka

szukam zawsze z ciekawości, bo wydaje mi się, że rossnet to nie totolotek, bo tu wygrywa raz szczęście a raz taktyka....


np kolega, który się wypowiedział kilka postów wyżej pracuje, utrzymuje i ma czas na przyjemności, więc i ta teoria Ci odpada emotka

wybacz cleopatro, ale odkąd się tu udzielasz nawet nie chce mi się zaglądać na ten wątek. ciągle jakieś żale, pretensje, że grasz i nie wygrywasz, jakieś teorie spiskowe po większości wyników. a teraz wyliczanie kto ile wygrał emotka

trzymam kciuki, żebyś wygrywała na rossnecie za każdym razem jak zagrasz... ale dopiero wtedy kiedy nauczysz się przegrywać emotka



cleopatro sorki ,ale już te Twoje wpisy o tym,że jak kupujesz coś drogiego to wygrasz na rossnecie mnie rozbroiło,
ale fakt ,że piszesz o nas tych którzy wygrali na rossnecie kilka razy pod rząd to ludzie niepracujący,na utrzymaniu żon czy mężów jest żenujące!
Na wenę nie czeka się przed komputerem 8 godzin-wena przychodzi w różnych miejscach-żeby było lepiej ,ja łapię ją w pracy zazwyczaj!
Naucz się godzić z porażką ,strasznie mnie wkurzają tacy jak Ty ,którym się wydaje ,że ich tekst był taki zaje***** i nie potrafią zrozumieć ,że ktoś był lepszy!
Nie dla takich jak Ty jest nasz wątek!
Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5108341 Napisano: 29.03.2012 05:03:55 w Wkurza mnie...
ashley878 napisał(a):

Wkurza mnie brak człowieczeństwa emotka Jestem załamana. Rok temu zginął mi kot którego ocaliłam od śmierci i razem przeszłam z nim przez pół roku rehabilitacji żeby żył. Kociak nie wrócił na noc do domu rano słychać było przeraźliwe miauczenia kiedy wybiegłam na dwór usłyszałam tylko trzaśnięcie drzwi od samochodu sąsiada i z piskiem opon odjechał. Podejrzewałam że wywiózł kota i zrobił mu krzywdę, nie przyznawał się a ja nie miałam dowodów. Mamy jeszcze jednego kotka, wczoraj sytuacja się powtórzyła, nie wrócił na noc a o 5 rano obudziło mnie głośne miauczenia, wyszliśmy z narzeczonym na dwór w poszukiwaniu kici. Kotek był uwięziony w klatce u sąsiada na podwórku gotowy do wywiezienia. Na osiedlu zginęło już kilka kotków a psy są podrywane i znajdywane przy drodze na poboczu! Poradźcie mi co mam zrobi emotka Jestem w szoku kicia jest przestraszona z nami w domu, nie chce zejść z kolan nie wiem co on jej robił emotka . Cała sytuacja ma miejsce na obrzeżach miasta, to nie jest wieś i wolna amerykanka a nie mogę sobie poradzić z tym człowiekiem. Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany! Ma klatki z zapadkami, włada do nich jedzenie z trutkami jak zwierzak tam wchodzi zostaje automatycznie zatrzaśnięty!! Jestem w szoku i chce mi się płakać że nie udało mi się ocalić naszego poprzedniego kotka emotka


masakra !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5108337 Napisano: 29.03.2012 05:01:35 w Rossmann
maria1980 napisał(a):

cleopatra napisał(a):

katechetka napisał(a):

cleopatra napisał(a):

przekonałam sie na własnej skórze bo w rossnecie biore udział juz kupe czasu i za kazdym razem czuje kiedy moge cos wygrac, np moja matka kupila krem ten za 60 ponad złotych loreal cos tam,na konkurs z bransoletką Apart, ja bylam w sklepie chyba tydzien pozniej kupilam jej na urodziny ten sam krem tylko byl w promocji 39,90, napisalysmy obydwie bardzo podobny super tekst i kto wygrał głowną nagrode ? ona, ja nawet nie wygrałam tej ostatniego stopnia


chyba się zestarzałam ...

Ja kupiłam ten krem za 39.90 i wygrałam nagrodę główną, więc raczej cena nie ma znaczenia



więc w tym wypadku tekst miał znaczenie


cena nie ma absolutnie znaczenia w konkursach rossnetowych,na paragonowe zawsze kupuje najtańsze produkty i np. meble wygrałam za paragon opiewajacy na zawrotną sumę...2,60 emotka
Metamorfozę-chusteczki 2,99,
a zauwazyłam ze im drozsze produkty tym trudniej mi wygrac emotka



chociaż ostatnio to w ogóle sobie już wszystkie konki odpuszczam albo podchodzę stylem olewackim
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5108323 Napisano: 29.03.2012 04:56:40 w Rossmann
cleopatra napisał(a):

katechetka napisał(a):

cleopatra napisał(a):

przekonałam sie na własnej skórze bo w rossnecie biore udział juz kupe czasu i za kazdym razem czuje kiedy moge cos wygrac, np moja matka kupila krem ten za 60 ponad złotych loreal cos tam,na konkurs z bransoletką Apart, ja bylam w sklepie chyba tydzien pozniej kupilam jej na urodziny ten sam krem tylko byl w promocji 39,90, napisalysmy obydwie bardzo podobny super tekst i kto wygrał głowną nagrode ? ona, ja nawet nie wygrałam tej ostatniego stopnia



Ja kupiłam ten krem za 39.90 i wygrałam nagrodę główną, więc raczej cena nie ma znaczenia



więc w tym wypadku tekst miał znaczenie


cena nie ma absolutnie znaczenia w konkursach rossnetowych,na paragonowe zawsze kupuje najtańsze produkty i np. meble wygrałam za paragon opiewajacy na zawrotną sumę...2,60 emotka
Metamorfozę-chusteczki 2,99,
a zauwazyłam ze im drozsze produkty tym trudniej mi wygrac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maria1980

#5093983 Napisano: 23.03.2012 01:31:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Walizeczka przypraw Kucharek emotka

(może karniaka nie oberwę -szukam osoby ,która pomogła mi z paragonem ) Wyświetl w wątku >>
0 0