Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bamfarfe22

bamfarfe22

#6170105 Napisano: 08.03.2016 12:28:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy na konkurs Activii w Żabce ACTIVIA 4X120g TRUSK.DANONE liczy się jako "4 dowolne jogurty", czy jest to jeden produkt?

Ja bym to rozumiał jako 4 jogurty, ale już sam nie wiem, różnie to bywa... emotka  

raczej jako 1, w Zott Biedronka też były 4 produkty a przykładowo 6xactimel liczony był jako jeden produkt Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6170087 Napisano: 08.03.2016 12:19:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jofe8484 napisał(a):

W sprawie BLENDERA U mnie na mejlu  jest
Szanowny Użytkowniku,dziękujemy za udział w promocji "Dzień kobiet 2016". Twoje zgłoszenie zostało przyjęte. Po pozytywnej weryfikacji wyślemy do Ciebie nagrodę na podany adres.
Po weryfikacji zgłoszenia prześlemy następną wiadomość.

Więc to chyba nie jest jeszcze potwierdzenie że wyślą. A doczytał ktoś na czym polega weryfikacja, bo nie zdążyłam ';-)

No konkurs trwa do końca marca, dopiero po tym czasie pojaw się lista zwycięzców którzy prawidłowo wypełnili całe zgłoszenie itd. nie wiem skąd ten pośpiech i wpisywanie w MDW blenderów, odnośnie których konkurs nadal trwa a lista zwycięzców dopiero będzie... rozumiem zmieścili się w 5000 to jakby wygrali, ale ja póki nazwiska swego na liście nagrodzonych nie widzę, nagrodami się nie chwalę... Ba! może nawet ktoś z tych osób wcale blendera wygrać nie musi, za to pojedzie do Mediolanu na zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6168349 Napisano: 03.03.2016 14:06:18 w Biedronka
ciekawe czy w ogóle w tym tygodniu będą? emotka ale skoro mają opóźnienie to lepiej niech przeczytają wszystko, bo nieźle się wysiliłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6166797 Napisano: 29.02.2016 23:11:22 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

dolly napisał(a):

jola29k napisał(a):

Ja  się dziś nie wkurzyłam ale wkur..... i to na maxa  mam córkę nastolatkę która choruje na AZS . Chodzi do 1 gimnazjum . Młoda chciała się zapisać na obóz sportowy  na wakacje  .  A nauczyciel  który jest sobą wykształconą  podobno  powiedział mojej córce  że to jest obóz nie dla niej  bo jest za chuda i wygląda jakby miała zaraz  zdechnąć  , jak tak można  chciałam  z nim sobie porozmawiać  , ale córka płacze żebym nie szła bo będzie się mścił palant jeden . Córka jeździła  już na obozy sportowe  bo trenowała taekwondo . Nie rozumiem nauczyciele się skarżą że młodzież jest nie wychowana  a oni co ? Córka jest bardzo nieśmiała i delikatna , a  tu taki ..... Najchętniej powiedziałabym co o nim myśle

Ja bym nie opuściła.  
A jaki zwiazek z ta sytuacja ma AZS, bo napisalas jakby jakis miał? 

Ja bym też nie odpuściła, skoro była już na takich obozach i było ok. Co za dziad gada takie teksty jak piszesz- o tym "zdechnięciu"...Jak ma z tym problem to właśnie rodziców powinien wezwać na rozmowę...

zauważyłam że ostatnio nauczyciele - czytaj pedagodzy, którzy powinni dbać o uczniów i ich rozwój zarówno umysłowy jak i psychiczny mają odwrotne do tego podejście, koleżanki syn, chyba 11 lat, delikatnie mówiąc ciut większy od rówieśników, żaden "grubas'' (nikomu nie ubliżając) czy coś, usłyszał od nauczyciela matematyki "co się tak chichrasz, może byś poszedł trochę pobiegać", nosz ludu co za czasy, koleżanka nie odpuszcza, próbuje sił w swojej walce z nim, jako matka chciałaby wiedzieć, dlaczego wyżywa się na jej dziecku, ale wiadomo, pani pedagog szkolna i cała tam elita to jedna szajka, łatwo nie będzie, ale próbuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6165675 Napisano: 26.02.2016 15:47:12 w Biedronka
malenka89 napisał(a):

Są wyniki, 14 nagród emotka

ja tam widzę 15, niestety mi się nie udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6163868 Napisano: 23.02.2016 12:12:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

w milce w wynikach brak 19,02 ..czy tylko ja ich nie widze  jest 18 , a potem 20

wygrany ma tydzień na odesłanie danych itd, więc może jeszcze maila nie odczytał albo paragon skrobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6163546 Napisano: 22.02.2016 16:18:55 w skojarzenia
wydatki - portfel
Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6163504 Napisano: 22.02.2016 15:30:57 w Biedronka
klaudiag19 napisał(a):

jak w biedronce wyglada zwrot towaru? robią problem, czy obywa się bez wiekszej ilosci pytań?

może dwa razy coś zwracałam, raczej z przemysłówki, nie z żarcia i problemów żadnych nie było, podchodziłam do kasy, mówiłam że chcę coś zwrócić, odbijali to i oddawali kasę, paragon zatrzymują. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6161681 Napisano: 18.02.2016 11:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksiak napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Z ciachnijselfie znów wybrali jakiś badziew... emotka  ja już nie wiem, codziennie wysyłam im po 2 fotki, każda inna, jedne bardziej kreatywne, inne mniej, jedne obrobione w photoshopie, inne nie... emotka  działają mi na nerwy, chyba dziś do nich z tej frustracji naskrobię maila i zapytam co się im nie podoba

ten "badziew" jest naszej forumowiczki i na pewno nie będzie jej miło to czytać emotka  

swoją drogą aleksiak nawet nie przyszłoby mi na myśl że jestem tutaj rozpoznawalna przez kogoś emotka w sensie nie żebym nie chciała, tylko w szoku jestem, mało się udzielam i w ogóle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6161676 Napisano: 18.02.2016 11:14:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

aleksiak napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Z ciachnijselfie znów wybrali jakiś badziew... emotka  ja już nie wiem, codziennie wysyłam im po 2 fotki, każda inna, jedne bardziej kreatywne, inne mniej, jedne obrobione w photoshopie, inne nie... emotka  działają mi na nerwy, chyba dziś do nich z tej frustracji naskrobię maila i zapytam co się im nie podoba

ten "badziew" jest naszej forumowiczki i na pewno nie będzie jej miło to czytać emotka  

spoko spoko, sama nie wierzyłam jak dostałam email o wygranej, domyślam się że dostają setki zdjęć każdego dnia, tym bardziej cieszę się że mój pomysł (mniej lub bardziej kreatywny od innych, badziewny czy też nie) spodobał się jury emotka marzył mi się nowy fon emotka a ciebie ziomal102 miło poznać, jestem Julita i chętnie zobaczę Twoje selfie w galerii Milki abym również mogła je obiektywnie ocenić emotka

gratulacje! emotka  no właśnie ziomal102 wrzuć swoje selfiaki, jeśli się nie wstydzisz! emotka  

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6161674 Napisano: 18.02.2016 11:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Nagrodzili normalne zdjęcie z sympatyczną panią.  Z tego co widzę to wybierają ludzi o miej aparycji. Może z tego jadu niektórzy się nieciekawie prezentują na tych selfie emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6161669 Napisano: 18.02.2016 11:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksiak napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Z ciachnijselfie znów wybrali jakiś badziew... emotka  ja już nie wiem, codziennie wysyłam im po 2 fotki, każda inna, jedne bardziej kreatywne, inne mniej, jedne obrobione w photoshopie, inne nie... emotka  działają mi na nerwy, chyba dziś do nich z tej frustracji naskrobię maila i zapytam co się im nie podoba

ten "badziew" jest naszej forumowiczki i na pewno nie będzie jej miło to czytać emotka  

spoko spoko, sama nie wierzyłam jak dostałam email o wygranej, domyślam się że dostają setki zdjęć każdego dnia, tym bardziej cieszę się że mój pomysł (mniej lub bardziej kreatywny od innych, badziewny czy też nie) spodobał się jury emotka marzył mi się nowy fon emotka a ciebie ziomal102 miło poznać, jestem Julita i chętnie zobaczę Twoje selfie w galerii Milki abym również mogła je obiektywnie ocenić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6161219 Napisano: 17.02.2016 14:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
witekziem napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

mam pytanie do zwycięzców konkursu https://ciachnijselfie.pl z milki, o której otrzymaliście maila z informacją o wygranej?

w tym tygodniu wcześnie maile wysyłają - tak przypuszczam, bo wyniki z dnia poprzedniego  na stronie są wczesnym popołudniem, w ubiegłym tygodniu mail przyszedł  ok. 17.30

witekziem a co pojawia się pierwsze mail czy imię na stronie w zwyciezcach?  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6160502 Napisano: 15.02.2016 21:17:19 w Kaufland konkursy
PatrycjaRT napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

hello hallo, jest tu ktoś kto wygrał voucher do Disneylandu z Kaufland200 i już się dowiadywał jakichś szczegółów ? miałam dziś zadzwonić, a że zabiegana byłam, to właśnie mi się przypomniało.... emotka  może ktoś coś wie, w sensie więcej niż na voucherze napisali, będę wdzięczna za info, może być priv emotka

Si, dzwoniłam emotka  Wybierasz termin w którym chcesz lecieć i lotnisko z którego chcesz wylatywać, piszesz na podanego maila i Pani Ci przygotowuje ofertę emotka  Wycieczka jest weekendowa - pt/niedziela. Po dogadaniu wszystkich szczegółów bon należy odesłać (o ile dobrze ją zrozumiałam).

o dzieki, bardzo emotka  w takim razie muszę pomyśleć kiedy chcemy lecieć emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6160490 Napisano: 15.02.2016 20:47:17 w Kaufland konkursy
hello hallo, jest tu ktoś kto wygrał voucher do Disneylandu z Kaufland200 i już się dowiadywał jakichś szczegółów ? miałam dziś zadzwonić, a że zabiegana byłam, to właśnie mi się przypomniało.... emotka  może ktoś coś wie, w sensie więcej niż na voucherze napisali, będę wdzięczna za info, może być priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6159682 Napisano: 13.02.2016 10:43:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

andii napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Mam pytanie czy jest ktoś kto jeszcze nie otrzymał paczki sprzątaczki z poprzedniej loterii? Ja nie dostałam emotka jeszcze za 26 grudnia, a oni już kolejną loterię szykują emotka pisałam raz w styczniu - napisali że już przekazują do działu wysyłki.... niestety minęły kolejne 3 tygodnie a ja paczki nadal nie dostałam, pisałam znów tydzień temu i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, chyba muszę tam jakoś zadzwonić po niedzieli....

 a co to za nowa loteria będzie???emotka  ja z 26 -12. dostałam jakiś mc temu  

nie wnikałam jeszcze w nową loterię w Zapowiedziach konkursów poszukaj, ja właśnie z 26.12 czekam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6159678 Napisano: 13.02.2016 10:28:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie czy jest ktoś kto jeszcze nie otrzymał paczki sprzątaczki z poprzedniej loterii? Ja nie dostałam emotka jeszcze za 26 grudnia, a oni już kolejną loterię szykują emotka pisałam raz w styczniu - napisali że już przekazują do działu wysyłki.... niestety minęły kolejne 3 tygodnie a ja paczki nadal nie dostałam, pisałam znów tydzień temu i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, chyba muszę tam jakoś zadzwonić po niedzieli.... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6159114 Napisano: 11.02.2016 21:16:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Voucher Disneyland z kaufland200 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6158518 Napisano: 10.02.2016 17:16:45 w Kaufland konkursy
PatrycjaRT napisał(a):

A vouchery na Disneyland już ktoś dostał?

właśnie ktoś dostał vouchery na Disneyland czy Kanary? I z jakiego etapu dostaliście te wszystkie nagrody? Kurde ja wygrałam Disneyland w I etapie i znając moje szczęście dostanę go na końcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6157750 Napisano: 09.02.2016 11:41:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
niunia-k napisał(a):

slonko365 Gratulacje wygranej fury

I ja się przyłączam do gratulacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0