Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bamfarfe22

bamfarfe22

#6238913 Napisano: 08.08.2016 20:08:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie konkursu Żywiec z Żabce, mam takie zapytanie (tak regulamin czytałam, ale nie doczytałam) czy istnieje szansa że jedna osoba może wygrać więcej niż raz? emotka  wiem, wiem.... marzenia emotka  albo czy jest jakieś ograniczenie na osobę, gospodarstwo domowe, czy cuś? Z góry dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6237158 Napisano: 04.08.2016 08:39:10 w Czy informują/ informowali?
omuzu napisał(a):

monisss napisał(a):

Ponawiam. Lipton maile rozsylal?

Też nie mam  @ emotka

Spokojnie  emotka  w II etapie wyniki były w czwartek, maile rozsylali w poniedziałek dopiero emotka  także przyjdą.  Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

bamfarfe22

#6234241 Napisano: 28.07.2016 10:14:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Monika11 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

violka88 napisał(a):

a może telefon jeszcze na kartę jeszcze nie zarejestrowaną - a teraz już jest blokada na takie karty


emotka

doprawdy interesujące emotka

Od dnia 25 lipca 2016 r. każdy nowy starter musi być zarejestrowany, aby można było korzystać z usług.

w telewizji podawali że trzeba zarejestrować telefon do lutego 2016, a od lipca będzie można kupić starter po okazaniu dowodu

Kupowałam wczoraj kartę sim i babka powiedziała, że nowe numery trzeba od razu rejestrować, a stare można zarejestrować do lutego 2017 r. Ale mogę się mylić. To samo można znaleźć np. na stronie Heyah. Ja swojego startera jeszcze nie odpaliłam, więc nie wiem, czy już jakaś blokada obowiązuje.

Ja kupowałam nowy starter tydzień temu w kiosku. Nic nie rejestrowalam. Według nowego prawa które zaczęło obowiązywać karty trzeba zarejestrować do lutego 2017 roku Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6231043 Napisano: 20.07.2016 00:32:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostał już ktoś karty z żabki- colgate? A może wszyscy mają? Ja nadal nie, a w sumie żabka zawsze jakoś dość szybko wygrane wysyłała..  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6227082 Napisano: 08.07.2016 23:45:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
Halszka napisał(a):

aleksiak napisał(a):

Fresh & Fruity- kup cukierki i zrób zdjęcie. Wygrały osoby co nieudolnie wkleiły w paincie paczki cukierków, wykorzystując swoje stare zdjęcia  emotka

Jest lepszy numer! Nagrodzone w 3 etapie zdjęcie jest niezgodne z regulaminem, albo ja nie widzę wszystkiego, poprawcie jeżeli tak jest.

Zgłoszenie ma obowiązkowo zawierać frazę Fresh & Fruity!  (punkt 6 regulaminu)
Zdjęcie z dziadkami chyba jej nie ma?


Ktoś to do nich zgłaszał? Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6224242 Napisano: 03.07.2016 13:36:46 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ale się wkurzyłam emotka  jestem na weselu, specjalnie na tę okazję kupiłam nie tanią, piękną sukienkę, chwilę po obiedzie zostałam oblana woskiem emotka  kuzyn męża szturchnal świecznik który oblał mnie od włosów po całą niemalże sukienkę emotka zrobił to nie chcący ale jestem wkurzona bo musiałam się przebrać.... No brak mi słów, żal mi sukienki bo zakochałam się w niej, mało tego, dopiero dziś rano obcielam metkę emotka emotka emotka  musiałam się wyżalićemotka

http://www.spryci...unac-plamy-z-wosku-2
http://www.domowe...om/150-plamy-z-wosku
http://mama-dobra...parafinie-stearynie/

Dziękuję emotka  wosk na świeżo usunięty zelazkiem na gazetę tylko plamisko zostało emotka  ale będę próbowała uratować sukienkę.   Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6224162 Napisano: 02.07.2016 21:34:47 w Wkurza mnie...
Ale się wkurzyłam emotka  jestem na weselu, specjalnie na tę okazję kupiłam nie tanią, piękną sukienkę, chwilę po obiedzie zostałam oblana woskiem emotka  kuzyn męża szturchnal świecznik który oblał mnie od włosów po całą niemalże sukienkę emotka zrobił to nie chcący ale jestem wkurzona bo musiałam się przebrać.... No brak mi słów, żal mi sukienki bo zakochałam się w niej, mało tego, dopiero dziś rano obcielam metkę emotka emotka emotka  musiałam się wyżalićemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6218458 Napisano: 22.06.2016 11:25:27 w Pomocy!!!!
Kto pomoże? Czy u Was w konkursie kinder bueno white da radę dopasować jakiekolwiek zdjęcie do okładki? Czy się wyświetla? Ja klikam, wybieram fotki ale na okładce nic się nie pojawia emotka  chyba że ono wcale się nie wyświetla wcześniej tylko dopiero w galerii???  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6217646 Napisano: 21.06.2016 09:39:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej. Kto brał udział w konkursie Kinder Bueno White? Mam pytanie, dlaczego nie wczytuje mi zdjęcia abym mogła je dopasować do okładki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6212839 Napisano: 13.06.2016 13:07:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś podpowie czy kindercountry z dziennym to jakoś na bieżąco informuje czy etapami? Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6212599 Napisano: 13.06.2016 09:23:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

TYSKIE BIEDRA.

Kurka wodna, zapomniałem tydzień temu wysłac ten formularza. A oni TV losują z tych zgłoszeń co już mają potwierdzone tak? I te auto z głównej na koniec..??

Mają w systemie-skoro ktoś nie odesłał paragonu-pewnie go nie ma?

Też zapomniałam wypełnić formularz w wyznaczonym czasie emotka  paragon mam. No ale cóż  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6210535 Napisano: 08.06.2016 21:09:59 w Czy informują/ informowali?
Kiwi z Biedronki było? Przegapiłam? Czy ten konkurs jeszcze się nie skończył? Bo nie otwiera mi się przez tel regulamin  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6209209 Napisano: 07.06.2016 11:06:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
mczarna napisał(a):

olus15 napisał(a):

Czy w wynikach Gufika za maj nie ma za mało laureatów?

No właśnie, porownując do poprzednich miesięcy to coś mało...

Pewnie dopiero szykują i wrzucili tylko kilka albo jakiś błąd o którym nie wiedzą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6208273 Napisano: 06.06.2016 09:30:52 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

Szukam koszulki kibica dla dziewczynki - są fajne w Lidlu...ale nie chce by miała taką sama jak poł szkoly, może ktoś cos poleci w innym sklepie?

W rossmannie widziałam dość fajne choć nie wiem jak duża jest Twoja dziewczynka, bo chyba do nr 128 widziałam albo większe wykupili. Poza tym w smyku też były.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6208270 Napisano: 06.06.2016 09:27:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ale że co, w niedzielę tuż przed północą konczyliscie rysunek emotka  ja już się nauczyłam aby zgłoszenia konkursowe wysyłać na kilka dni przed końcem.  Nie raz były hocki klocki z wysyłką e maili konkursowych ostatniego dnia emotka

to dobrze, że się nauczyłaś, ale życie to nie program komputerowy gdzie można wszystko zaprogramować co do godziny i wierz mi jeszcze nie raz zdarzy Ci się robić coś na ostatnią chwilę i będzie to coś o wiele ważniejszego niż zgłoszenie na konkurs ...

Ale czemu do mnie "pijesz?" Konkurs nie trwał 1 czy dwa dni. Ja swojego życia nie programuje, staram się ogarniać wszystko tak by było dobrze i tyle. A to czy będę robić coś na ostatnią chwilę czy nie, to w sumie moja broszka. Ja poprostu wyraziłem swoje zdanie o wysyłaniu w ostatnim momencie prac na konkurs... bo takie wpisy pojawiają się co raz... ja po prostu nauczyłam się na własnych błędach.  A ty mi tu z moim życiem wyjeżdżasz.  Sorry ale życie to nie konkurs, choć czasem mam wrażenie że swoje właśnie wygrałam emotka  powodzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6208261 Napisano: 06.06.2016 09:12:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewusia12 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Ewusia12 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ale że co, w niedzielę tuż przed północą konczyliscie rysunek emotka  ja już się nauczyłam aby zgłoszenia konkursowe wysyłać na kilka dni przed końcem.  Nie raz były hocki klocki z wysyłką e maili konkursowych ostatniego dnia emotka

i dlaczego "kończyliście rysunek"- wydawało mi się że to konkurs dla dzieci.. nie dorosłych. Ja daje szanse dzieciom to jest konkurs dla nich...

A ja sądząc że dla dzieci kupiłam te badziewskie połamane ciastka. Z regulaminu jak dla mnie wynika że to dla osób pełnoletnich więc tak-wczoraj przed północą też kończyłam i wysyłałam ale zonk.... dzwoni ktoś do nich dziś? Ja mam w planach nieco później..

Dokładnie.  Z tego co pamiętam regulamin nigdzie nie było napisane że rysunek mają wykonać dzieci, wręcz przeciwnie, była mowa o pelnoletnosci a i zgłoszenie wysyłała osoba dorosła... zresztą, to każdego sprawa. U mnie malowala cała rodzinka i każdy zostawił swój ślad na tym rysunku  emotka  i choć w wygraną nie wierzę, nieźle się przy tym bawiliśmy emotka

w temacie było napisane " narysuj ulubione zwierzątko" -  ja nie mam "ulubionego zwierzątka" tylko zwierzę jeśli już;) nie zdrabniam..  Więc konkurs wydawał mi się dla dzieci. Ale rzeczywiście macie racje nie jest sprecyzowane kto ma wykonać rysunek.. i to jest najgorsze bo nie wiadomo co będą brali pod uwagę. 

Znając życie wpadną filmiki, laurki itp i tak się pewnie nie dowiemy. Mam jednak nadzieję że uczciwie podejmą decyzję, w końcu tyle razy w regulaminie podkreślali RYSUNEK... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6208238 Napisano: 06.06.2016 08:36:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

Ewusia12 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ale że co, w niedzielę tuż przed północą konczyliscie rysunek emotka  ja już się nauczyłam aby zgłoszenia konkursowe wysyłać na kilka dni przed końcem.  Nie raz były hocki klocki z wysyłką e maili konkursowych ostatniego dnia emotka

i dlaczego "kończyliście rysunek"- wydawało mi się że to konkurs dla dzieci.. nie dorosłych. Ja daje szanse dzieciom to jest konkurs dla nich...

A ja sądząc że dla dzieci kupiłam te badziewskie połamane ciastka. Z regulaminu jak dla mnie wynika że to dla osób pełnoletnich więc tak-wczoraj przed północą też kończyłam i wysyłałam ale zonk.... dzwoni ktoś do nich dziś? Ja mam w planach nieco później..

Dokładnie.  Z tego co pamiętam regulamin nigdzie nie było napisane że rysunek mają wykonać dzieci, wręcz przeciwnie, była mowa o pelnoletnosci a i zgłoszenie wysyłała osoba dorosła... zresztą, to każdego sprawa. U mnie malowala cała rodzinka i każdy zostawił swój ślad na tym rysunku  emotka  i choć w wygraną nie wierzę, nieźle się przy tym bawiliśmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6208218 Napisano: 06.06.2016 07:45:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale że co, w niedzielę tuż przed północą konczyliscie rysunek emotka  ja już się nauczyłam aby zgłoszenia konkursowe wysyłać na kilka dni przed końcem.  Nie raz były hocki klocki z wysyłką e maili konkursowych ostatniego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6208200 Napisano: 05.06.2016 23:55:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
golocia napisał(a):

asantesana napisał(a):

gryszelm napisał(a):

szczupak napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

czy ktoś wysyłał dzisiaj zgłoszenie na konkurs ciasteczek tago z biedry??
dostaję zwrotkę, że wiadomość nie dotarła :-/
jak to obejść?
pomoże ktoś?

no właśnie mam to samo i nie wiem co tu zrobić z tym fantem

Albo im się skrzynka zapchała, albo macie za duże rysunki, oni w regulaminie ściśle określili wagę i wymiary moze trzeba zmniejszyć.

I ja nie dam rady wysłać... maja zapchana skrzynkę, wysłałam maila test i też nie przeszedł. Trzeba do nich jutro pisać, to nie nasza wina. Ale jestem zła...

ja tez!!!!!!!!!!!!!

Ja wysyłałam rysunek w piątek i chyba wszystko było ok, bo nie dostałam żadnej zwrotnej odpowiedzi żeby mail nie dotarł.. Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6206440 Napisano: 02.06.2016 21:45:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dziś Instax Fuji żółciutki emotka  i flaga z tyskiego - 1 zgłoszenie wczoraj wysłane  Wyświetl w wątku >>
0 0