Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#5574851 Napisano: 05.02.2013 11:41:34 w Paragony
szukam
PARAGON SUPERPHARM, Bądz piekna w święta
PW.

(to nie rezerwa, wysłany był paragon z zestawem produktów-a zestawy nie brały udziału w konkursie, organizator przychylił się do wysłania ponownie paragonu-zgodnego z regulaminem)

będę na PW ok. 16.00, wybiorę najlepszą propozycje-preferowane doładowanie tel. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5570057 Napisano: 31.01.2013 03:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helios. cd

a może bedzie rezerwa? nie mam reg, może ludzie bilety wyrzucili//? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5569969 Napisano: 31.01.2013 02:27:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

assal napisał(a):

Jeśli nie stała za tym agencja reklamowa, a pracownicy kina oceniali, to raczej stawiam na proste, wpadające w ucho rymowanki emotka


Swoją drogą ciekawe dlaczego teraz haseł nie ma, skoro we wcześniejszych wynikach w Koninie podali emotka


może dlatego, że się hasła powtarzały ? ( gdybam tylko)
jak udowodnić, kto pierwszy kupon wrzucił - po przeczytaniu haseł z Konina właśnie taki mi się nasunął wniosek , bo wszystkie były na jedno kopyto i może ktoś zgłaszał że wysłał takie samo hasło a nie został nagrodzony ?

albo żeby dyskusji nie było o poziomie ;



tym bardziej przypuszczam że na odwal byc może przepisywali te hasła,,,nie wiadomo- które do kogo...kto wie? w zasadzie to niemożliwe by były 2 hasła identyczne, ze znakami interpunkcji w konkretnym miejscu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5569963 Napisano: 31.01.2013 02:24:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helios-konkurs..c.d

ŻLE ŻE NIE PODALI HASEŁ,,,wiadomo, ze ktos je przepisywał, wysyłał pliki mailem..a może komus sie poprzestawiało,, i nagrodzone jest MOJE hasło,,,a kmają inne dane? i jak to zweryfikowac..

ciekawe czy wogóle te długie hasła chciało im sie przepisywać,,tym większa ciekawośc jakie zostały wybrane... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5569957 Napisano: 31.01.2013 02:21:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

darekgryko napisał(a):

mgrzel napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czytam nazwiska laureatów z Heliosa z róznych kin, ale nie widzę nazwisk forumowiczów emotka czy ktos wygrał od nas? te nazwiska jakies takie nieznane emotka


Też nie kojarzę nazwisk. Nie podali wygranych haseł. Pewnie po pierwszym przedwczesnym ogłoszeniu wyników w Koninie i reakcjach forumowiczów na wygrane hasła z tego zrezygnowali.


w Bstoku Dorota Roszk...forumowiczka-gratuluje.
jestem za tym, zeby jednak podali hasła,,,a już główne to obowiązkowo.


i Pani Monika Ż...rehabilitantka mojej córki, bardzo miła i sympatyczna, gratulacje.


i Marcin Z...od Ewy z forum- gratulacje!
u nas NIC. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5569378 Napisano: 31.01.2013 07:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czytam nazwiska laureatów z Heliosa z róznych kin, ale nie widzę nazwisk forumowiczów emotka czy ktos wygrał od nas? te nazwiska jakies takie nieznane emotka


Też nie kojarzę nazwisk. Nie podali wygranych haseł. Pewnie po pierwszym przedwczesnym ogłoszeniu wyników w Koninie i reakcjach forumowiczów na wygrane hasła z tego zrezygnowali.



Ja myślałam, że w każdym kinie jest do wygrania 1 TV...


to dobrze byslałaś..
ps. przy głównych mogliby też podać miejscowości laureatów. mam nadzieje że doczekam sie haseł,,nic w reg nie było, iz są zastzreżone... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5569374 Napisano: 31.01.2013 07:36:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

czytam nazwiska laureatów z Heliosa z róznych kin, ale nie widzę nazwisk forumowiczów emotka czy ktos wygrał od nas? te nazwiska jakies takie nieznane emotka


Też nie kojarzę nazwisk. Nie podali wygranych haseł. Pewnie po pierwszym przedwczesnym ogłoszeniu wyników w Koninie i reakcjach forumowiczów na wygrane hasła z tego zrezygnowali.


w Bstoku Dorota Roszk...forumowiczka-gratuluje.
jestem za tym, zeby jednak podali hasła,,,a już główne to obowiązkowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5568298 Napisano: 30.01.2013 10:34:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

edith napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś info o Heliosie?? emotka


nie mam, ale tak jak tydzień temu jeszcze mnie ten konkurs nakręcał tak po publikacji wyników w Koninie przestałam czekać , nie liczę, zeby z moim jednym zgłoszeniem i to w zupełnie innym niż nagrodzone stylu coś wpadło


A CZY KTOS SKOPIOWAL te wyniki? Podali hasła i laureatów, czy tylko laureatów? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5553959 Napisano: 16.01.2013 10:14:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

w moim Heliosie pan sam nie wiedział o czym mówi , na dodatek szwankuje mu czytanie ze zrozumieniem

podobno oni nie wybierali zwycięskich zgłoszeń w mieście a tylko opracowali kupony i wysłali do centrali i tam jury obradowało i teraz będą (cytuję) wchodzić w 3 fazę - ale czego ?


no właśnie.
-imie, nazwisko faceta z którym rozmawiałas
- kino helios-miasto
i takie info z danymi do centrali wysyłac mailem...
bo suche fakty tu na forum ich nie interesują...i nic nie dadzą... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5553200 Napisano: 16.01.2013 11:32:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I co jeśli w tym konku Helios będą 2,3 takie same hasła- które było pierwsze? daty na kuponie nie było...
trzba też żądać wypisania nagrodzonych haseł na www.
a tu 3 os sie zgłozą że to ich hasło... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5553131 Napisano: 16.01.2013 10:41:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bartula napisał(a):

Tak jest zawsze z urnowymi, brak słów . Człowiek jest zdany na uczciwość i kompetencje innych ludzi. Zawiezie kupony, nie zawiezie, zgaduj zgadula emotka


KONKURS HELIOS.
im więcej osób napisze maila do centrali - tym lepiej...
a jak dzwonicie do kin, warto zapytac z kim sie rozmawia i w mailu do cetrali powaołac sie na konkretnego złowieka w konkretnym kinie...
cyrk,,,nie chce im sie kuponow przepisywac i slac mailem..?
watpie, by wszystkie kupony byly przepisane w oryginale...przeciez nie maja czasu, nic nie wiedza, i im sie nie chce... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5553076 Napisano: 16.01.2013 10:10:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

ewka656 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

darekgryko Pisząc e-maila pytałeś czy jesteś wśród laureatów czy tylko kiedy zwycięzcy będą informowani?



Ja przed chwilą napisałam meila z zapytaniem kiedy zwycięzcy będą informowani. Jak dostanę odpowiedź to dam znać.


Ja też już napisałam. Pytałam czy zgodnie z regulamniem laureaci zostali wczoraj wybrani i żeby zwrócili uwagę czy wszystko przebiega zgodnie z tym co sami napisali w tym regulaminie. Może po naszych mailach trochę się zainteresują swoim konkursem emotka


1. nie ma sensu pytać: do kiedy maja powiadomic laureatów- bo jest to w regulaminie- do 31 stycznia.
2. pytałem w mailu: jak to możliwe że obydwa konkursy maja zakończyć sie 15.01- i czy dobrze rozumiem, że lokalnie hasła sa wybierane, a potem w centrali auto - wszystkie kupony z Polski (czyli najpozniej dzis)
ja nie dostalem odp, widocznie odpowiadają na niektóre maile, ale mój kolega Andrzej dostał.
W temacie było to, że nie centrala nie ma wpływu na czas wyboru haseł regionalnych, kiedy zostana wybrane i jakie-maja czas do dziś. dzis też wybierają hasło na auto- o ile kupony z kin zostały przesłane...
jesli jakies kino nie przeslało w odpowiednim czasie kuponów, czy tych maili z przepisanymi hasłami (ciekawe czy wszystkimi..?) to trudno..
Ciekawe czy wybrali juz laureata auta, czy zrobia to dzisiaj- w ostatni dzień...
ja juz do nich nie piszę, Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5552968 Napisano: 16.01.2013 08:49:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

pola731 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

pola731 napisał(a):

czy komuś udało się coś dowiedzieć na temat konkursu w Heliosie ? ja się dodzwoniłam, ale pani w moim mieście słuchała mnie jakbym z Marsa była, nie mówiąc już o tym , że jaki konkurs? u nas ?
aaaaaaaaaaaa , ten - to nic nie wiem


wyniki będą 31.01


Organizator wyłoni w terminie do 15.01.2013 r. zwycięzcę konkursu nr 1– laureata I
miejsca oraz laureatów miejsc od 2 –go do 4- go.
wiem ,ze czas na powiadomienie mają do 31


Owszem na powiadomienie mają czas do 31.01. ale cyt: Informacje o terminie, miejscu oraz sposobie wydania i odbioru Nagrody zostaną
wskazane na stronie www.helios.pl, w ciągu 16 dni od zakończenia Konkursu czyli do dzisiaj, bo konkurs zakończył się 31.12.2012.
Trochę to niezbyt jasne, bo według regulaminu dzisiaj powinni podać info o odbiorze nagrody. Zobaczymy.


centrala@helios.pl, joanna.wawdejuk@helios.pl
POLECAM WYSŁANIE MAILA, kiepskie sprawy sie dzieja z tym konkursem...
w poszczególnych kinach nie było żadnych wyborów hasłeł na tv etc- info z wczoraj.
co więcej, podobno pracownik heliosa ma przepisywac hasła i wysłac je do centrali mailem...chłopak którego znam Robert N. w zaufaniu powiedział mi, że nikomu nie chce sie tego robić,,,i owszem przepisuja co drugie hasło...
JEDNYM SŁOWEM-NIKT NIE MA CZASU ZAJMOWAÆ SIE TYM KONKURSEM (LOKALNIE) I NIKT NIC NIE WIE,, Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5538197 Napisano: 03.01.2013 04:09:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):



Wrzuciłem dwa kupony, chciałem dorzucić jeszcze kilka, ale odpuściłem, gdy zobaczyłem diody. W sumie w Poznaniu zwycięzca jest oczywisty emotka


myślałam ,że żartujecie sobie - a Wy na poważnie piszecie o tych diodach i pracach przestrzennych
emotka


w Poznaniu i KONINIE..:(
konkurs HELIOS w KONINIE zawalony przez moniau,,,grające pocztówki złote strebrne,,,(takie info od dziewczyny pracujacej w kinie, ktora studiuje zaocznie w wawie z moja siostrą..) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5535046 Napisano: 31.12.2012 08:40:22 w Wkurza mnie...
Szukam mega śmiesznego żartu- dowcipu (ale nie z 2005r)który moge opowiedziec swojej dziewczynie.
Wkurzam się, bo juz godzine sie do mnie nie odzywa.

jak znacie cos śmiesznego podajcie, albo linka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5399921 Napisano: 12.10.2012 03:24:55 w Biedronka
OLIMPIJSIE EMOCJE (nagroda torba)
czy tylko mnie i moje koleżanki i kolegów z pracy- w sumie 6 osób napada na wszystkie telefony agencja organizujaca konkurs?
prosza by DO im wysłać... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5395366 Napisano: 10.10.2012 05:51:56 w Połączenia nieodebrane
tel. 602---792
wczoraj 3x, bardzo krótkie połączenia 2 sygnały i stop.
skąd mogli dzwonić? jaki konk?
(ciekawe ile razy dzwonią?)

dzieki za podpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5269192 Napisano: 02.07.2012 02:16:49 w Rossmann
darekgryko napisał(a):

marlenkalw napisał(a):

Poprawili się sami emotka


tak szybko wybrali, przeczytali te prace..heehee// emotka


siostra wygrała 2 lata temu u nich zestaw nivea,,,i nikt z rodziny wiecej nigdy nic...cóż mamy po jednym koncie... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5269190 Napisano: 02.07.2012 02:15:41 w Rossmann
marlenkalw napisał(a):

Poprawili się sami emotka


tak szybko wybrali, przeczytali te prace..heehee// emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#5269139 Napisano: 02.07.2012 01:52:19 w Rossmann
Agnes napisał(a):

anqa napisał(a):

jest w regulaminie, że Każdy Uczestnik Konkursu może dokonać zgłoszenia udziału w konkursie wyłącznie jeden raz i wygrać tylko jedną nagrodę. powtarzających się nazwisk jest kilka (nawet ten sam brak polskich znaków, napisane z małej litery, więc podejrzewam że to te same osoby). pewnie jak zwykle coś pokręcili.

no własnie moje jest charakterystyczne z małych liter


sa tacy, którzy maja kilka kont,na te same dane za taki spryt proponuje dyskwalifikacje. Wyświetl w wątku >>
0 0