Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#7191325 Napisano: 14.07.2024 13:44:44 w Czy informują/ informowali?
Lody NUII.
Kaufland? Netto? 
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7190847 Napisano: 12.07.2024 00:04:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

Bedegralwgre napisał(a):

Eh... kolejne zniesmaczenie niczym po loterii Eveline. Otrzymałam z loterii DOZ zestaw serum Bioliq z datą ważności 08/2024. Czyżby kolejne czyszczenie magazynów?

ooo dobrze, że napisałaś, sprawdziłam u siebie i to samo ;/ bardzo słabo, rozumiem, że ich zdaniem mam zużyć dwa sera do końca następnego miesiąca?

u Mamy to samo. Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

darog

#7190412 Napisano: 10.07.2024 15:58:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy można gdześ wygrać koszulki na mecze siatkarzy? 

Były chyba w Rexonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7190395 Napisano: 10.07.2024 15:16:03 w Czy informują/ informowali?
pusheen napisał(a):

darog napisał(a):

Avanti już nie ma swoich stron do konkursów?
Na zasadzie-że była lista laureatów

To jakaś nowość? "JOY"
jak oni powiadamiają? na maila? 

https://www.joy-p...epsi/vip-day-z-pepsi

Tak, od dawna mają wszystko na jednej stronie. emotka  Listy laureatów dalej się pojawiają. Oprócz konkursów organizowanych przez Messengera, ale tak było i wcześniej. Powiadamiają na maila.

pusheen dzięki za wyjaśnienie, czyli nawet jak konkurs na messanger - to i tak wyniki mailem? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7190369 Napisano: 10.07.2024 14:01:37 w Czy informują/ informowali?
Avanti już nie ma swoich stron do konkursów?
Na zasadzie-że była lista laureatów

To jakaś nowość? "JOY"
jak oni powiadamiają? na maila? 

https://www.joy-p...epsi/vip-day-z-pepsi Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7190356 Napisano: 10.07.2024 13:33:07 w Czy informują/ informowali?
Wczoraj teoretycznie mogli obradować i przyznać nagrody. 
FORTIS z głównymi dzwoni czy inaczej informuje?
Corona Żabka

https://www.e-kon...ym-z-corona-zabka-18 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

darog

#7190072 Napisano: 09.07.2024 15:29:47 w Czy informują/ informowali?
Informowali? Piłki bilety? Główne?

Kaufland Coca Cola

https://www.e-kon...%C5%82karska+Wygrana Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7189873 Napisano: 08.07.2024 23:47:50 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Mam e-bilet wartość 104 zł 
 kod do wykorzystania na platformie ebilet. Kod jest ważny do 31-08-2024 r.
ZAMIANA NA np. empik - 100zł lub...? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7189506 Napisano: 07.07.2024 10:56:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niespecyficzne pytanie. nadaje się do wielu wątków-ale ten jest najbardziej "gorący"

POTRZEBUJĘ KUPIĆ RADIO DLA SENIORA ( takie małe dla dziadka) 
- czy jest gdzieś konkurs np na opinię o produkcie?
- czy jest gdzieś konkurs w sklepach AGD/ RTV?

(wiem morele.pl przegapione)

A może ktoś ma bon do sprzedania? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7188475 Napisano: 03.07.2024 16:53:30 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

olunka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kocie_lakocie napisał(a):

nataliii napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Warka Biedronka cisza hmm dziwne

Też czekam z niecierpliwością.
maz i ja zgłosiliśmy
tam był dość drogi zakup więc ciągle liczę jednak na tego e-mail emotka

Ja też wciąż czekam, również 2 zgłoszenia emotka

Bo dość mało osób się pochwaliło na forum jak na tak ogromną ilość nagród emotka

Dziwna sprawa. 3000 bonow to większość powinna się załapać, a wpisów w MDW malutko

a leżaki tez tam były?  czy coś mi się miesza::)

dobrze Ci się miesza

Nagroda IV-go stopnia -Leżak marki Heineken lub Warka o wartości 65

a ktos się pochwalił leżakiem?

Tam nie było leżaków https://www.e-kon...neken-w-biedronce-18

oczywiście, że były leżaki. https://mistrzowskierozdanie.pl/
Wyświetl w wątku >>

darog

#7188466 Napisano: 03.07.2024 16:39:42 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

kocie_lakocie napisał(a):

nataliii napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Warka Biedronka cisza hmm dziwne

Też czekam z niecierpliwością.
maz i ja zgłosiliśmy
tam był dość drogi zakup więc ciągle liczę jednak na tego e-mail emotka

Ja też wciąż czekam, również 2 zgłoszenia emotka

Bo dość mało osób się pochwaliło na forum jak na tak ogromną ilość nagród emotka

Dziwna sprawa. 3000 bonow to większość powinna się załapać, a wpisów w MDW malutko


To jakaś durnowata Agencja. Niepoważna i bez praktyki w temacie konkursowej. Zachowują się jak dzieci we mgle. Na maile nie odpowiadają. 
- dzwonili do laureatów zamiast wg regulaminu maila wysłać z powiadomieniem nagrody głównej
- zawyżyli na kilka tys zł wyjazd na mecz Dortmund (12 tys zł 1 osoba -wyjazd na 1 dzień) 
- mieli nagrody główne wydać do 12.06.2024, a wydali tydzień później
- nie informowali w czasie określonym regulaminem laureatów na mecz w Wawie 14 sierpnia./ chyba 10 dni po terminie/
- najpierw zgadzali się na podanie innych danych na mecz w Dortmund, potem się wycofali bo rzekomo ktoś i to z tego forum ich zastraszał!! >>??  emotka  jak to w naszym interesie jest by sprzedaż/ zamienić się, 
- bonów do Biedry niby 3 tysiące szt - ale może machneli się o ZERO.
- żadne argumenty na nich nie działały, że ktoś chory, albo nie może że najbliższa rodzina skorzysta
- albo jedzie albo przepadło!! emotka  
- kilku chętnych na pw chciało mi sprzedać ten wyjazd- my chcieliśmy kupić, ale nie dało się nic!! 

REKLAMACJA NIC NIE DA.
Bo oni w regulaminie ustalili termin na wnoszenie reklamacji przed ogłoszeniem wyników konkursu  i wydaniem nagród...

REGULAMIN
1. Reklamacje co do sposobu przeprowadzenia Konkursu mogą być zgłaszane do dnia 25.05.2024 r.
O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla
pocztowego (w przypadku listu poleconego), lub data na dowodzie nadania przesyłki
kurierskiej,
Wyświetl w wątku >>

darog

#7188230 Napisano: 02.07.2024 21:10:11 w Czy informują/ informowali?
Czy Kaufland Nuii jednocześnie wszystko poszło? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7188043 Napisano: 02.07.2024 13:40:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher Rainbow wartość 10 tys zł ważny do 15.09.2024 

https://r.pl/ Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

darog

#7188042 Napisano: 02.07.2024 13:38:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam czarną bluzę WHYSOSERIOUS, rozmiar M-L Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7188011 Napisano: 02.07.2024 12:16:31 w Smolar
Emememe napisał(a):

darog napisał(a):

SMOLAR W REGULAMINIE MA TO:

W przypadku stwierdzenia przez organizatora rażącego naruszenia przez uczestnika(tj. osobę legitymującą się danym adresem e-mail lub numerem telefonu lub numerem rachunku bankowego) postanowień regulaminu, a w szczególności postanowień niniejszego
punktu, organizator ma prawo wyłączyć uczestnika z loterii, pozbawić go prawa do danej
nagrody, w tym również usunąć wszystkie jego zgłoszenia w loterii (zarówno te już przesłane
jak i przyszłe).

Kiedyś była wyjaśniana sprawa  jakiejś nagrody i pani w rozmowie telefonicznej powiedziała "ale u nas ten numer telefonu jest do innego maila"
- rzeczywiście do zgłoszenia które było wyjaśniane był inny nr tel i inny mail.

KTO TO SPRAWDZI - czy Smolar nie kasuje takich zgłoszeń gdy wcześniej nr tel wpisywany był do innego maila/ lub odwrotnie. 
-zdarza się mnóstwo barachła do wygrania a tu nic.
czarna lista - wierzę że istnieje.

Wydaje mi się, ze tu chodzi o zgłoszenia do tego samego konkursu / loterii podając dwa różne maile do tego samego numeru telefonu, wtedy mają prawo wykluczyć takie zgłoszenia, bo podane są różne dane dla tej samej osoby. Jeśli chodzi o różne konkursy, to nie zauważyłam żadnej blokady, zmieniałam maila kilkukrotnie, numer telefonu mam ten sam od lat i nie czuję się z tego powodu zablokowana emotka  Ale pilnuje, by w ramach jednego konkursu/ loterii używać tego samego maila powiązanego do jednego numeru telefonu.

No nie.
wiem - co było zgłaszane i wyjaśniane. PANI POWIEDZIAŁA, ŻE NUM TEL MA PRZYPORZĄDKOWANY DO INNEGO MAILA na inne dane?!  (we wcześniejszej loterii/konkursie/A TERAZ JEST TEN NUMER TEL DO innych danych, maila.. 
Oni przechowują nie wiadomo ile lat bazy danych z numerami telefonów i mailami. 

Kiedyś też z 6 lat temu przyszedł sms z konkursu Intermarche że wygrany czajnik i toster 
- na nr tel nie używany u nich od 2 lat, ale i nie było z mojej =strony zgłoszenia do tego konkursu!
- wysłali potem sms żeby zignorować SMS o wygranej. 

Przypuszczam że Smolar ot tak sobie od razu nie przepuszcza z ich "wewnętrznej czarnej listy" zgłoszenia , a to że przychodzi na maila potwierdzenie udziału - to nic, w regulaminie jest że na każdym etapie mogą usuwać z bazy zgłoszeń.
***A mogą to zrobić w dniu losowania.
**Przecież nikt tego nie sprawdzi
* na pewno Smolar też siedzi na tym forum - na poprzedni login wysłali mi nawet pogróżki na priv i straszyli odpowiedzialnością karną za obrazę i pomówienia!! / oni nie rozumieją czym jest dyskusja i wolność słowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7187947 Napisano: 02.07.2024 10:56:08 w Smolar
SMOLAR W REGULAMINIE MA TO:

W przypadku stwierdzenia przez organizatora rażącego naruszenia przez uczestnika(tj. osobę legitymującą się danym adresem e-mail lub numerem telefonu lub numerem rachunku bankowego) postanowień regulaminu, a w szczególności postanowień niniejszego
punktu, organizator ma prawo wyłączyć uczestnika z loterii, pozbawić go prawa do danej
nagrody, w tym również usunąć wszystkie jego zgłoszenia w loterii (zarówno te już przesłane
jak i przyszłe).

Kiedyś była wyjaśniana sprawa  jakiejś nagrody i pani w rozmowie telefonicznej powiedziała "ale u nas ten numer telefonu jest do innego maila"
- rzeczywiście do zgłoszenia które było wyjaśniane był inny nr tel i inny mail.

KTO TO SPRAWDZI - czy Smolar nie kasuje takich zgłoszeń gdy wcześniej nr tel wpisywany był do innego maila/ lub odwrotnie. 
-zdarza się mnóstwo barachła do wygrania a tu nic.
czarna lista - wierzę że istnieje.
Wyświetl w wątku >>

darog

#7187691 Napisano: 01.07.2024 16:54:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
BAR napisał(a):

Sprzedam lub wymienię bilet na siatkówkę M Finał 10.08.2024 Francji


Który to konkurs?
Można jeszcze wygrać?
Będziemy 7 sierpnia na półfinałach, chętnie poszlibyśmy i na finał. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7185485 Napisano: 24.06.2024 00:10:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy z Nuii dostaliście jakieś potwierdzenie zgłoszenia na maila?

U mnie nic.

nie ma, a miało być? było potwierdzenie na www w niebieskiej ramce. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7185465 Napisano: 23.06.2024 21:52:51 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

darog napisał(a):

Kaktus Netto
czy powiadamiali?
https://www.e-kon...nkurs-kaktus-w-netto

dzięki za odp.

Raczej nie. Tam mają czas chyba do 11.07 -> NA CO CZEKAMY?

mało nagród, czasami powiadamiają wcześniej, dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0