Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tygrysek82bu

tygrysek82bu

#6641363 Napisano: 19.09.2019 11:47:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wybieram Kaufland - bon 50 zł u męża - edycja sierpniowa, mail przed chwilą  emotka Wyświetl w wątku >>

tygrysek82bu

#6641054 Napisano: 18.09.2019 12:39:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic... emotka  Wątku, jakiś prezencik mały... No zadziałaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6638985 Napisano: 12.09.2019 07:11:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tic tac, visa... nic... zero... Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6637213 Napisano: 06.09.2019 14:40:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lay's-y + głośniczek JBL  emotka  - wygrane 23 sierpnia.  Ps. Daty chipsów min. do 10.11.19 . Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6636487 Napisano: 04.09.2019 16:00:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj budżet , dzisiaj Nutella emotka Wyświetl w wątku >>

tygrysek82bu

#6630854 Napisano: 17.08.2019 09:31:12 w Kupię...
Kupię bilety - kody do Energylandii od 140 cm.
Jadę jutro, potrzebuję jeszcze 3 szt, jeśli ktoś, coś - bardzo proszę o wiadomość. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6630680 Napisano: 16.08.2019 13:25:28 w Kupię...
tygrysek82bu napisał(a):

Odkupię bilety-kody do Energylandii powyżej 140 cm. - potrzebne 5 szt  na już

Jeszcze 3 potrzebne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6630635 Napisano: 16.08.2019 10:43:14 w Kupię...
Odkupię bilety-kody do Energylandii powyżej 140 cm. - potrzebne 5 szt  na już Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6630130 Napisano: 14.08.2019 14:30:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kolejne wyniki, kolejne porażki ... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6629505 Napisano: 12.08.2019 23:10:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A miał być śliczny różowy rower... emotka Wyświetl w wątku >>

tygrysek82bu

#6629207 Napisano: 12.08.2019 09:54:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cicho  wszędzie, pusto wszędzie,  kiedy wreszcie ten wielki wysyp nagród będzie?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6625409 Napisano: 30.07.2019 20:24:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

tygrysek82bu

#6624926 Napisano: 29.07.2019 19:05:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pora ponarzekać, bo cienko ostatnio się zrobiło... oj cienko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6623182 Napisano: 24.07.2019 10:05:05 w Paragony na trwające konkursy
estrelitta napisał(a):

Szukam zakupu na Uśmiechniętą loterię emotka  https://www.e-kon...ia.html#.XTgLYHduKM8

Też bardzo chętnie odkupię paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6612745 Napisano: 24.06.2019 13:25:38 w Czy informują/ informowali?
Informują z czegoś teraz z numeru prywatnego?  Odebrałam przed chwilą, jakaś kobietka powiedziała: Halo, dzień dobry i ... rozłączyło  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6611683 Napisano: 20.06.2019 16:44:56 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

Wkurza mnie, że wrzuciłam na swój profil na FB zdjęcie świadectw z paskiem i wyróżnień mojej trójki pociech, z podpisem, że jestem bardzo dumna, tak samo jak wrzucam zdjęcia wygranych nagród, zdjęcia przyrody, które wydaje mi się, że wyszły super i chciała bym się tym pochwalić,  bo w sumie po to te media funkcjonują, żeby podglądać innych i pochwalić się tym, z czego jesteśmy dumni... A  jestem bardzo dumna z mojej trójki, bo zasłużyli na to pracując cały rok, chociaż więcej czasu spędzają grając na konsoli czy komputerze, nie chodzą na żadne dodatkowe zajęcia, bo im się nie chce, nie posyłam ich na korepetycje, bo uważam, że od tego  by ich nauczyć są nauczyciele, nie karzę za przyniesienie oceny mniejszej niż 5, nie chodzę po nauczycielach z pretensjami, kiedy wpadnie jakaś słabsza ocena, w sumie, to chyba jako jedyni z mężem, głównie w klasie synów, na zebraniach nie mamy nic do powiedzenia na temat jacy to nauczyciele niedobrzy, system niedobry, podręczniki beznadziejne i w ogóle wszystko... Tak, jest dużo niepotrzebnych rzeczy, które są w programie, tak w podręcznikach nic nie ma, trzeba zazwyczaj podpytywać wujka google, ale u nas akurat dzieci z tym problemu nie mają...
I co?  Teraz czuję się jak jakaś matka psychopatka, której biedne dzieci muszą spełniać chore ambicje rodziców, tracąc dzieciństwo, tylko po to by dostać ten głupi i niepotrzebny pasek emotka  ... Bo moje dzieci nie mają ambicji, nie mają radości z tego, że zdobywają wyróżnienia i nagrody... Kiedy ktoś się pochwali wygranym przez siebie czy kogoś bliskiego samochodem, sypie się grad gratulacji, a chwaląc się wygraną nagrodą przez syna w konkursie matematycznym, wygraną gotówką będącą nagrodą wójta za najlepszą średnią w klasie i w szkole, czy paskiem na świadectwie, który tez jest jakąś w swoim rodzaju nagrodą, jestem totalnie beznadziejna matką, która powinna się spalić ze wstydu, że cieszy się z czegoś takiego... A ja własnie ogromnie cieszę się, że mam zdolne dzieciaki, które są zorganizowane i same dbają o to by odrobić lekcje i się nauczyć, tak samo jak jestem dumna z każdego ich osiągnięcia, każdej bramki strzelonej na lekcji w-f , z każdego nowego super odkrycia i zdobycia nowego poziomu w grze, każdego slima, który wyszedł idealnie itd. Z każdego mniejszego i większego sukcesu... A chwilach takich jak właśnie zakończenie roku i wielkie wyróżnienia, czy wygrane w konkursach, olimpiadach, czy zawodach jestem dumna szczególnie i okazuje im to, żeby wiedzieli, że nie jest mi to obojętne, że chcą i się starają. 
Ok, mogła bym tą swoją radość i dumę zachować dla siebie, bo kogo to obchodzi co tam u mnie słychać... Ale z drugiej strony zdjęcia widzą moi znajomi, bliżsi, dalsi i rodzina, nie cały świat, którego nie obchodzi moje istnienie i większość z nich wrzuca zdjęcia z urodzin dzieci, wyjazdów, tortu, który świetnie wyszedł, medalu zdobytego na zawodach szkolnych, występów, akademii itp... Gdybym nie chciała, żeby mi się to wszystko wyświetlało, po prostu bym ich zablokowała czy wyrzuciła ze znajomych i tyle... I tak myślę, że powinno być w drugą stronę, skoro któregoś z moich znajomych nie obchodzi co mam do pokazania czy do powiedzenia, jeśli irytują go moje posty, to  po prostu  niech odrzuci znajomość...
Prawdą jest też to, że oceny w szkole nie przesądzają o tym kim będziemy w przyszłości i jakimi będziemy ludźmi, ale dają jednak większe możliwości jeśli chodzi o dalszą edukację i karierę, z tym, że to tylko jeden z wielu czynników, który ma wpływ na naszą przyszłość. Ale czy ktoś, kto w tym momencie wrzuca zdjęcie świadectwa z paskiem na FB czy inne media społecznościowe pisze, że jego dziecko będzie najlepszym profesorem, lekarzem, prawnikiem itp. Nie, to jest tu i teraz, a w przyszłości, mam nadzieję że moje dzieci wyrosną na dobrych ludzi, bez względu na to będą robić...

olewam takie komentarze i w znajomych mam tylko prawdziwych znajomych z którymi spędzam czas a nie tylko chwalę się fotami. może nie mam wielu polubien i komentarzy Ale mam to gdzieś a wstawiam to co chce!
bo głupie komentarze wkurzaja

Według mnie nie ma nic złego w tym, że ludzie chwalą się i chcą podzielić nawet z całym światem tym, że coś im się udało, coś sprawiło im ogromną radość, bez względu na to, czy to drobiazg czy jakaś "wielka" rzecz. W jakimś celu te media społecznościowe powstały... Ja pod swoim zdjęciem, żadnego komentarza negatywnego nie dostałam, ale spora część "znajomych" , z których nawet niektórzy dali "lajka", u siebie udostępniło gotowce na temat tych niespełnionych w czasach szkolnych rodziców, którzy pewnie byli marnymi uczniami i teraz sobie to świadectwami dzieci rekompensują, odbierając im ich sukces i przypisując sobie całą chwałę itd.  To jest chyba najgorsze, taka dwulicowość... Niby też mnie takie rzeczy nie ruszają, ale jednak troszkę to boli. Nie wiem, kto ma większe kompleksy, czy ten, kto pochwali się sukcesem, czy ten, kto sprowadzi chwalącego się na ziemię wylewając tonę jadu... Zresztą tak jest wszędzie i ze wszystkim... Życie było by piękniejsze, gdyby ludzie byli wobec siebie milsi, bardziej tolerancyjni i potrafili cieszyć się radością innych, ale wtedy było by zbyt nudno...  Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6611653 Napisano: 20.06.2019 13:47:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że wrzuciłam na swój profil na FB zdjęcie świadectw z paskiem i wyróżnień mojej trójki pociech, z podpisem, że jestem bardzo dumna, tak samo jak wrzucam zdjęcia wygranych nagród, zdjęcia przyrody, które wydaje mi się, że wyszły super i chciała bym się tym pochwalić,  bo w sumie po to te media funkcjonują, żeby podglądać innych i pochwalić się tym, z czego jesteśmy dumni... A  jestem bardzo dumna z mojej trójki, bo zasłużyli na to pracując cały rok, chociaż więcej czasu spędzają grając na konsoli czy komputerze, nie chodzą na żadne dodatkowe zajęcia, bo im się nie chce, nie posyłam ich na korepetycje, bo uważam, że od tego  by ich nauczyć są nauczyciele, nie karzę za przyniesienie oceny mniejszej niż 5, nie chodzę po nauczycielach z pretensjami, kiedy wpadnie jakaś słabsza ocena, w sumie, to chyba jako jedyni z mężem, głównie w klasie synów, na zebraniach nie mamy nic do powiedzenia na temat jacy to nauczyciele niedobrzy, system niedobry, podręczniki beznadziejne i w ogóle wszystko... Tak, jest dużo niepotrzebnych rzeczy, które są w programie, tak w podręcznikach nic nie ma, trzeba zazwyczaj podpytywać wujka google, ale u nas akurat dzieci z tym problemu nie mają...
I co?  Teraz czuję się jak jakaś matka psychopatka, której biedne dzieci muszą spełniać chore ambicje rodziców, tracąc dzieciństwo, tylko po to by dostać ten głupi i niepotrzebny pasek emotka  ... Bo moje dzieci nie mają ambicji, nie mają radości z tego, że zdobywają wyróżnienia i nagrody... Kiedy ktoś się pochwali wygranym przez siebie czy kogoś bliskiego samochodem, sypie się grad gratulacji, a chwaląc się wygraną nagrodą przez syna w konkursie matematycznym, wygraną gotówką będącą nagrodą wójta za najlepszą średnią w klasie i w szkole, czy paskiem na świadectwie, który tez jest jakąś w swoim rodzaju nagrodą, jestem totalnie beznadziejna matką, która powinna się spalić ze wstydu, że cieszy się z czegoś takiego... A ja własnie ogromnie cieszę się, że mam zdolne dzieciaki, które są zorganizowane i same dbają o to by odrobić lekcje i się nauczyć, tak samo jak jestem dumna z każdego ich osiągnięcia, każdej bramki strzelonej na lekcji w-f , z każdego nowego super odkrycia i zdobycia nowego poziomu w grze, każdego slima, który wyszedł idealnie itd. Z każdego mniejszego i większego sukcesu... A chwilach takich jak właśnie zakończenie roku i wielkie wyróżnienia, czy wygrane w konkursach, olimpiadach, czy zawodach jestem dumna szczególnie i okazuje im to, żeby wiedzieli, że nie jest mi to obojętne, że chcą i się starają. 
Ok, mogła bym tą swoją radość i dumę zachować dla siebie, bo kogo to obchodzi co tam u mnie słychać... Ale z drugiej strony zdjęcia widzą moi znajomi, bliżsi, dalsi i rodzina, nie cały świat, którego nie obchodzi moje istnienie i większość z nich wrzuca zdjęcia z urodzin dzieci, wyjazdów, tortu, który świetnie wyszedł, medalu zdobytego na zawodach szkolnych, występów, akademii itp... Gdybym nie chciała, żeby mi się to wszystko wyświetlało, po prostu bym ich zablokowała czy wyrzuciła ze znajomych i tyle... I tak myślę, że powinno być w drugą stronę, skoro któregoś z moich znajomych nie obchodzi co mam do pokazania czy do powiedzenia, jeśli irytują go moje posty, to  po prostu  niech odrzuci znajomość...
Prawdą jest też to, że oceny w szkole nie przesądzają o tym kim będziemy w przyszłości i jakimi będziemy ludźmi, ale dają jednak większe możliwości jeśli chodzi o dalszą edukację i karierę, z tym, że to tylko jeden z wielu czynników, który ma wpływ na naszą przyszłość. Ale czy ktoś, kto w tym momencie wrzuca zdjęcie świadectwa z paskiem na FB czy inne media społecznościowe pisze, że jego dziecko będzie najlepszym profesorem, lekarzem, prawnikiem itp. Nie, to jest tu i teraz, a w przyszłości, mam nadzieję że moje dzieci wyrosną na dobrych ludzi, bez względu na to będą robić... Wyświetl w wątku >>

tygrysek82bu

#6602672 Napisano: 23.05.2019 15:33:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gratulacje! Wygrywasz mysz w konkursie Monte Snack Team! emotka Przed chwilą Mail z 1 etapu konkursu: 
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-team-snack-wgryz-sie-do-gry-z-gamerami.html#.XOagtsgzbIU
Wyświetl w wątku >>

tygrysek82bu

#6602208 Napisano: 22.05.2019 12:57:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki Bose z Tic Tac - rezerwa 7 etap - kurier UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

tygrysek82bu

#6599446 Napisano: 14.05.2019 14:55:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj 10000 punktów Payback (Dziś dopiero mąż sms mi pokazał emotka  ), a dzisiaj:  2x karta Orlen- Tymbark Polo i Kaufland budżet emotka emotka emotka emotka   Wyświetl w wątku >>