Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sss199

sss199

#2859028 Napisano: 18.11.2009 12:18:32 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie , że wygrywam nie w tych konkursach w których chcę. Wczoraj chciałem wygrać StarTreka na DVD z filmwebu, a wygrałem weekend w SPA z martiniasti.
Wkurza mnie , że nie wygrałem jeszcze w ECOFIT mimo , że wysłałem już kilkanaście haseł, które były bardzo podobne do tych , które wygrały, ale jakoś moje nie miały do tej pory szczęścia. Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2845686 Napisano: 14.11.2009 06:29:19 w Wkurza mnie...
Jestem tu nowy, na koncie mam dopiero 1, a właściwie już 2 nagrody, to tak słowem wstępu, aby nikt się nie czepiał tego co zaraz napiszę.

Wkurza mnie zawiść niektórych osób na forum, wypominanie innym nagród, zgłaszanie dziwnych protestów po ogłoszeniu wyników - bo się okazało , że np. nie podoba mi się to hasło , które wygrało, albo już gdzieś podobne widziałem/am emotka ot tyle .
Bez urazy , ale to jest naprawdę nie poważne. Chyba większość osób na tym forum jest dorosłą, a co za tym idzie powinna posiadać odrobinę zdrowego rozsądku.
Nie udało się tym razem, to może uda się następnym.
Jeżeli kogoś obraziłem to sorry, ale niestety tak to wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2845154 Napisano: 14.11.2009 01:00:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
piotrekk49 napisał(a):

A powiedzcie mi, czy w wielu konkursach gracie? Ja tylko w kilku dziennie i obawiam się, że to przez to nic nie wygrywam.


Zacząłem grać niedawno i w pierwszym tygodniu już wpadła płytka HEY , a następnie posucha.
Ja gram tylko te konkursy, w których nagrody mnie interesują - jest tego kilkanaście w tygodniu.
W każdym razie nie gram hurtowo we wszytko , bo mi się nie chce emotka
Z tego co widzę na forum to większość osób bierze udział prawie w każdym konkursie i to chyba jest sposób na wygrane, a jeżeli to nam sprawia przyjemność to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2833812 Napisano: 10.11.2009 04:18:21 w Pomocy!!!!
Mam do was takie mały pytanie emotka
w konkursach w których są pytania opisówki ( tak jak zazwyczaj na filmwebie czy też onecie ) ile piszecie. Niby jest w pytaniu zaznaczone -opisz w kilku zdaniach - tylko w ilu aby nie było za dużo ani za mało. Przykład dziś w jakimś konkursie na filmwebie zacząłem pisać i w pewnym momencie przestało dodawać tekst - czyli wyczerpałem to na maksa . Wynik tego był taki , że musiał całkowicie zmienić wypowiedź aby jako tako to się kleiło. Czyli te kilka zdań to ma być 5-10 i powinno wystarczyć , czy też pisać do wyczerpania pojemności pola odpowiedzi emotka No to tyle, czekam na odp. Wyświetl w wątku >>
0 0