Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sss199

sss199

#2958557 Napisano: 22.12.2009 09:39:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
grusia napisał(a):

monika124 napisał(a):

fakt , ale mnie zastanawia cos innego - czy konkurs był w ogóle na forum podany ? Bo szczerze mówiąc wyszukiwanie nic nie daje ...



A co to ma do rzeczy ? Tu o same wyniki chodzi .
Ja tam nie wiem skad jest - wyniki znalazlam w topiku WYNIKI i z ciekawosci spojrzalam bo konka nie kojarzylam.



Ale to był konk smsowy, dlatego nie bardzo wiem oc wam chodzi.
Jak ktoś chce wydawać kasę na smsy to niech śle na całą rodzinę, przecież w żadnym konku smsowym nie jest to zabronione.
Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2956856 Napisano: 21.12.2009 02:40:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Miesiące mijają, konkursów przybywa, a na FilmWebie jak co tydzień ( a czasami kilka razy w tygodniu) wygrywa dunland@...
Chyba nie ma tygodnia aby ta osoba czegoś tam nie wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2952111 Napisano: 18.12.2009 05:48:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
O lol , ale teksty wygrały

http://ipodnaprezent.pl/konkurs.php

połowa nie po polskiemu emotka , a druga połowa z litości ( to akurat zdarza się bardzo często w konkach, których wyniki ostatnio przeglądam) Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2947476 Napisano: 16.12.2009 07:03:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie stopklatka.
Nie wiem kim tam trzeba być i co zrobić, aby wygrać. Niby to losowanie, ale po tylu konkursach w których już brałem tam udział, aż dziw bierze , że jeszcze czegoś nie trafiłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2933941 Napisano: 11.12.2009 12:05:36 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

a mnie właśnie wkurza to ze nie mieszkam na wsi - cisza, spokój, natura emotka
bo u nas w mieście to dopiero syf, a to Polpharma nam zapach puści, a to inne zakłady zapaszki puszczają, w zeszłym tygodniu jakiś zakład miał ćwiczenia - syreny tak wyły ze myślałam ze mnie coś trafi emotka emotka a to auta jeżdżą i hałasują na całego najgorsze są ciężarówki no i kolej - mieszkam niedaleko matko kochana od czwartej już pociągi zasuwają emotka kurzą, pylą emotka




A ja mieszkam na wsi i jedyny minus to fakt, że czasem kurier dojechać nie może emotka
Żadnego smrodu i brudu nie czuję ani nie widzę!



Ja już mieszkałem w Warszawie, później naście lat na wsi , a teraz w 10 tysięcznym miasteczku i powiem wam , że najprzyjemniej żyje się na wsi ( gdzie często, chętnie wracam).
Dlatego wkurzają mnie takie kretyńskie opinie jak ta frezji. Tępe mieszczuchy ( chodzi o specjalną kategorie osób, nie o wszystkich mieszkańców miast piszę) nie mają pojęcia o życiu na wsi, ale oczywiści zawsze na tematy związane z wsią muszą coś powiedzieć emotka emotka ( siÊ zaAkrÊciŁem) Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2924879 Napisano: 08.12.2009 07:45:49 w Wkurza mnie...
prozac napisał(a):

wkurza mnie filmweb. Co tydzień widzę w wygrywających tę samą osobę. Jest wielce nieprawdopodobne, by ta osoba miała szczęście 2 razy w tygodniu. Chodzi mi o goliat@.....
Chyba tam nie ma losowania,a wygrywają znajomi.



dorzuć do tego jeszcze użytkowników dunland i okaże się , że na filmwebie grasuje jakiś gang wygrywaczy Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2924593 Napisano: 08.12.2009 06:41:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak przeglądam ostatnie wyniki konkursów , to z przykrością stwierdzam , że teraz w inny sposób jak rymowanką nie można wygrać.
W każdym konku choćby pytanie dotyczyło głodu w afryce , to i tak trzeba napisać kretyńską rymowankę . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2898559 Napisano: 30.11.2009 08:29:38 w Wkurza mnie...
ignam napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy z pytaniami; napisz dlaczego nagroda ma przypaść właśnie Tobie?
Wrodzona skromność nie pozwala mi nic wygrać. emotka



Podzielam Twoją frustracje. Nie cierpię tych konkursów. Nie wiem jakich odp. organizatorzy oczekują i kończy się to zawsze tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2895885 Napisano: 30.11.2009 09:20:55 w Znikajace konkursy
Konkurs Konkurs DVD
https://www.e-kon...rticles-2-52353.html

konkurs skończył się dwa tygodnie temu , wyniki nie były podane ( przynajmniej ja ich nie widziałem), w dniu zakończenia konkurs zniknął ze strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2892022 Napisano: 28.11.2009 03:39:55 w Wkurza mnie...
cezarymordawski napisał(a):

a mnie wkurzaja zlodzieje i osoby nie szanujace prawa autorskiego, nie mowiac o jakichs klikaczach z neostrady ;]

http://maxichillo...czillout/photo/22583

dowod: http://1x.com/?ac...mp;u=5196&show=1

meila wyslalem do organizatorow, pytanie czy oni szanuja tak samo prawo autorskie jak ja : O



Naprawdę bezczelność. To oczywiste , że większość zdjęć w konkach na foty pochodzi z netu i do tego już się przyzwyczaiłem, ale w tym wypadku ktoś ostro pojechał po bandzie, kradnąc ( inaczej nie można tego nazwać) zdjęcie profesjonalisty.
Osoby wybierające zwycięzców też muszą być ostro rozgarnięty, żeby nie poznać się na takim czymś. Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2889094 Napisano: 27.11.2009 09:22:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
mayxi napisał(a):

jokan napisał(a):

a mnie wkurza ecofit, bo dwa hasla sa podobne z eco-mysleniem

haslo z 22.11
Teraz ziemia będzie szczęśliwa i w ogóle niesmrodliwa, a wszystko przez to że człowieki- lenie przeszli na eco-myślenie

haslo z 24.11
Teraz ziemia będzie zielonym pachniała dzięki człowiekom, którzy skończyli łobuzowanie i smrodowanie, a zaczęli eco-myślenie!

co o tym myslicie?


Hasła są na bank losowane, brak profesjonalizmu i szacunku do ludzi, którzy podchodzą do tego typu konkursów poważnie



Hasła są losowe i coraz więcej osób ma tego świadomość. Niestety wysyłanie nawet kilkunastu haseł dziennie nie daje pewności wygranej. Mi już się odechciewa.
Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2886373 Napisano: 26.11.2009 12:14:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja jestem przekonany , że takich haseł dokładnie tak brzmiących było zgłoszonych znacznie więcej.
Tak jak napisał grancias to są na tyle popularne zwroty, że każdy mógł to wysłać.
Z drugiej strony nie świadczy to najlepiej o jury , że wybierają tka wytarte zwroty.
Być może nie było lepszych emotka
Nauka na przyszłość wysyłać hasła wszystkim powszechnie znane , a wtedy jest większa szansa na wygrana niż gdy puścimy coś oryginalnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2877239 Napisano: 23.11.2009 06:12:59 w GFK
Co trzeba zaznaczyć, aby przejść ta ankietę profilową ?
Muszą być zaznaczone jakieś konkretne punkty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2875061 Napisano: 23.11.2009 08:37:08 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie , ze po raz kolejny nic nie wygrałem na gildia.pl . Już nie wiem ile tam zgłoszeń trzeba wysłać aby coś trafić. Niestety 3 to chyba za mało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2870036 Napisano: 20.11.2009 09:35:03 w Wkurza mnie...
szunia napisał(a):

sss199 napisał(a):

Wkurza mnie mBank , ba nie tyle wkurza co już wk...a emotka
Wchodzę na konto patrzę , a z konta ubyło 10 zł emotka . Kuciak co jest mówię. Jakiś miesiąc temu zamówiłem sobie 2 listy haseł jednorazowych w formie papierowe ( wolę hasełka mieć na papierze niż wysyłane smsami).
Co się okazuje , że wszechmocny mBank z dotychczas zerowej opłaty za hasełka liczy sobie teraz 5 zł za listę emotka Szkoda , że nikt mnie wcześniej o tym nie poinformował, ani przy zmianie cennika, ani przy tym gdy hasełka zamawiałem emotka Niby to tylko 10 zł , ale byłem przyzwyczajony , że są za darmo , a tu takie nie miłe zaskoczeni. WK...A mnie mBank


był komunikat rozsyłany e-mailem

w temacie - halny nad morzem wciąż mnie wkurza emotka



Ale ja niestety nie dostałem, gdyż był podobno rozsyłany z biuletynem(spamem), a nie co miesięcznym wyciągiem z konta ( wtedy bym zauważył).
Co nie zmienia faktu, że informacja przy samym zamawianiu powinna być.
Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2869692 Napisano: 20.11.2009 08:01:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mBank , ba nie tyle wkurza co już wk...a emotka
Wchodzę na konto patrzę , a z konta ubyło 10 zł emotka . Kuciak co jest mówię. Jakiś miesiąc temu zamówiłem sobie 2 listy haseł jednorazowych w formie papierowe ( wolę hasełka mieć na papierze niż wysyłane smsami).
Co się okazuje , że wszechmocny mBank z dotychczas zerowej opłaty za hasełka liczy sobie teraz 5 zł za listę emotka Szkoda , że nikt mnie wcześniej o tym nie poinformował, ani przy zmianie cennika, ani przy tym gdy hasełka zamawiałem emotka Niby to tylko 10 zł , ale byłem przyzwyczajony , że są za darmo , a tu takie nie miłe zaskoczeni. WK...A mnie mBank Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2866185 Napisano: 19.11.2009 09:09:35 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie ze grałam w kilku świetnych konkursach TAK¡ WIELK¡ NADZIEJE miałam tak się starałam i nic emotka


Olewaj sprawę, wtedy się uda i jaka fajna niespodzianka emotka



Potwierdzam, ostatnio jak bardzo chcę coś wygrać to przy ogłaszaniu wyników jest jedna wielka k.p., a gdy zapomniałem o konkursie martiniasti to niespodziewanie zadzwoniła pani z info , że
wygrałem weekend w SPA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2865052 Napisano: 19.11.2009 05:13:55 w co chcielibyście wygrać?
Łaptopa , PS3 , XBOXa360 - tyle na razie Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2860270 Napisano: 18.11.2009 05:12:52 w Wkurza mnie...

ja ci kupie tą gre!a ty mi daj weekend w SPA! emotka


Już za późno . Wysłali imienne zaproszenie emotka plus osoba towarzysząca , czyli jeszcze można się starać emotka
A jeśli chodzi o ECOFIT to jak oni to losują wybierają :
a) ze wszystkich nadesłanych haseł
czy
b) z nadesłanych danego dnia emotka
Bo już się pogubiłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#2859095 Napisano: 18.11.2009 12:29:07 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

Wkurza mnie , że wygrywam nie w tych konkursach w których chcę. Wczoraj chciałem wygrać StarTreka na DVD z filmwebu, a wygrałem weekend w SPA z martiniasti.
Wkurza mnie , że nie wygrałem jeszcze w ECOFIT mimo , że wysłałem już kilkanaście haseł, które były bardzo podobne do tych , które wygrały, ale jakoś moje nie miały do tej pory szczęścia.
To graj tylko w te konkursy w których chcesz wygrywać. A nie w te w których wygrana się nie podoba



Nie chodzi o to , ze się nie podoba, chociaż wolałbym kasę zamiast tego SPA, ale tak się nie da dlatego po relaksuje się przez weekend.
Natomiast wkurzają mnie konkursy na filmwebie z tego powodu, że jeszcze nigdy u nich nie wygrałem,
a na filmwebie jestem zarejestrowany od 5 lat i jestem aktywnym użytkownikiem. Nie wiem jak oni oceniają te opisówki. Na innych portalach w opisówkach się udaje wygrać , a u nich nic
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0