Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sss199

sss199

#5635704 Napisano: 15.04.2013 21:42:32 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

Czy ktoś kupił książkę w Matrasie w promocji ?
za diabła toto nie działa - może ze złej kategorii książki wybieram ?



Od półtorej godziny próbuje i dochodzę do momentu wyboru płatności i wszystko się p.....y. Strona im niestety nie wyrabia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3765486 Napisano: 08.10.2010 06:49:06 w PRZEPROSINY
stasiak50 napisał(a):

damian6d17 napisał(a):

Czy Was za przeproszeniem po cenzuraiło?


emotka emotka emotka emotka emotka



muszę przytaknąć po pół roku milczenia emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3378947 Napisano: 14.05.2010 10:53:55 w HBO
Właśnie przyszły ( na nogach listonosza) koszulki z Pacyfiku Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3378549 Napisano: 14.05.2010 08:55:04 w Wkurza mnie...
denis35 napisał(a):

Wkurzają mnie ludziki z forum które wiedza z jakimi czasami grac w konkursie coli a nie chcą sie podzielić ta informacja emotka ja chce tylko jedna piłke a nie cały sklep emotka to po co to forum jak sie nie wymienia tak istotnych informacji emotka



Nie licz na cud, hurtownie trzeba zaopatrzyć.
Żeby nie było nie bawię się w takie konkursy.
Wkurza mnie TP i ich flagowy twór Neostrada, który przynajmniej raz w ciągu miesiąca (czasami dwóch) wysiada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3318156 Napisano: 23.04.2010 07:55:06 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się z wygranej w konkursie, w którym nawet nie brałem udziału emotka
Na danej stronie brałem udział w zupełnie innym konkursie, ale organizatorom coś musiało się pomylić i wygrałem w czymś w czym nie uczestniczyłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3296601 Napisano: 14.04.2010 10:54:57 w Wkurza mnie...
katjen27 napisał(a):


Jej, Kraków, czy Warszawa... Łorewer... Zginęli tragicznie, a Wy im punktujecie, co zrobili, a czego nie zrobili...



Narutowicz też zginął tragicznie i jakoś nikt nie wpadł na tak genialny pomysł, aby chować go na Wawelu.
Ja zaznaczam, że mi to zwisa , że prezydent akurat tam spocznie, ale przyjmuję do wiadomości argumenty przeciwników tego pomysłu i się z nimi zgadzam. Natomiast zwolennikom sensownych argumentów argumentów brak.
Druga kwestia to chowanie razem z nim żony, może to nie na miejscu, ale o ile mi wiadomo żaden z spoczywających na Wawelu nie był chowany z małżonką.

I wqrza mnie jeszcze fakt, że polskie społeczeństwo (namiętnie wierzące w tzw. boga i wszystkie cuda z nim związane) nie ma bladego pojęcia o prawdziwym życiu i relacjach rodzinnych tzw. Jezusa... A co najgorsze, społeczeństwo wierzy we wszystko, co można przeczytać w tzw. biblii... Paranoja, zaścianek, niemoc i zamknięcie na inne prawdy... To też mnie wqrza !
Uwierz mi ja nie jestem najlepszym przykładem bogobojnego katolika, ale jestem osobą wierzącą i praktykującą( z pewnymi przerwami czasami dłuższymi, a nawet bardzo długimi emotka )
Polskie społeczeństwo jest zaściankowe to fakt, jest to również grupa paranoików , co pokazały ostatnie wydarzenia.
Tylko powiedz czy to, że poznałaś prawdę o Chrystusie jak to mniej więcej określiłaś, daje Ci prawo do drwienia z religii? Nie wydaje mi się.
Człowiek inteligentny potrafi się odnieść z szacunkiem do zagadnień, z którymi się nie zgadza.

I oto było moje pierwsze wystąpienie w obronie wiary emotka może jeszcze nie wszystko stracone i mój kociołek zajmie ktoś inny emotka kogo ja oszukuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3293910 Napisano: 13.04.2010 08:50:18 w Wkurza mnie...
szunia napisał(a):



Emanuela.. a co się stało z tym pilotem? Wedle mojej wiedzy został odznaczony za przestrzeganie procedur i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo czterech prezydentów na pokładzie (http://wyborcza.p...go_sie_nie_bal.html)


Pytanie nie do mnie , ale ja odpowiem. Został odnaczony po tym jak media nagłośniły całą sytuację czyli złożenie doniesienia do prokuratury przez jednego z PiSowców ( pilotowi groziło od 0,5- do 5 lat pozbawienia wolnościo). Skończyło się na tym że został odznaczony ale robote stracił i został zwyzywany przez prezydenta od tchórzy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3293893 Napisano: 13.04.2010 08:44:03 w Wkurza mnie...
ati88 napisał(a):

...
Jeszcze kilka dni temu.. cała Polska go opłakiwała, wszyscy byli smutni przygnębieni.. a dziś ? co się z Nami dzieje.. ?
Najbardziej wkurzyły mnie słowa
„Nie mój prezydent, ale POLSKI Wawel”
Aż brak słów..., piszcie co chcecie, ale proszę z odrobiną szacunku bo znowu się zaczyna..
‘wybraliśmy’ Go na głowę państwa, jednym się to spodobało, a innym nie, już wtedy można było zauważyć brak szacunku do Niego, ale to co się dzieje teraz to przerasta wszelkie granice, oczywiście według mnie. Nie zasłużył, aby spoczywać na Wawelu? Jedni uważają, ze nie inni ze tak, pisząc ze na to nie zasługuje mogliście zatrzymać dla siebie ze względu na okoliczności. Może nie był idealny, ani taki jaki chcieliśmy aby był, bo nie można dogodzić każdemu, ale niech wspoczywa w spokoju .


Nie pisz My go wybraliśmy, bo nie wszyscy na niego głosowali. Spójrz jakie miał ostatnio poparcie 19% emotka , natomiast 60% społeczeństwa było do niego negatywnie nastawione. A teraz co robią z Kaczyńskiego męczennika i świętego, ci co go jeszcze tydzień temu opluwali są jego największymi przyjaciółmi. Polacy to hipokryci. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem prezydenta i teraz nie mam zamiaru pisac poematów na jego część, ale ta ogólnonarodowa paranoja jest smieszna. Nazwać stadion jego imieniem
emotka za co pytam, pochować na wawelu to mia akurat zwisa , ale jak już ktoś wspomniał, czym się Kaczyński tak zasłużył żeby tam spocząć i do tego z żoną emotka Ludzie powinni się opanować bo co niektórym za bardzo zagrzały się głowy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3292098 Napisano: 13.04.2010 10:12:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bezet napisał(a):

Termokubek z blipa emotka


u mnie też , myslałem że będzie solidniejszy, a ta otoczka plastkowa trochę badziewna- w takim sensie , ze podatna na uszkodzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3263432 Napisano: 02.04.2010 05:11:20 w Wkurza mnie...
cobra176 napisał(a):

Wkurza mnie, że ktoś miał farta i wygrał naprawdę fajne i wyczekiwane nagrody. I gratuluję tym osóbkom emotka a inne osoby wyżywywają się na bogu ducha winnych szczęśliwcach za to, że jemu się nie powiodło. Psuje to całą atmosferę radości na forum tak samo szczęśliwcom jak tym, którzy tylko czytają o fajnych wygranych licząc na to, że następnym razem to będę ja.



Dlatego należy znać swoją wartość i mieć opinie innych za przeproszeniem w cenzura. Raz się uda tobie, a raz komu innemu - kwestia szczęścia. Natomiast zawiść i donosicielstwo na tym forum to chleb powszedni i myślę, że większości już to spowszedniało. Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3232882 Napisano: 24.03.2010 06:15:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
magnus napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

miriam napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

miriam napisał(a):

Szukam ujścia swojej złości na osobę która szuka pod nowiuśkim kontem (od wczoraj) paragonu do Kauflandu na auto za 75 tysięcy złotych!!!!niejaki zbojnicki...
Dawno nie byłam taka zła na niesprawiedliwości jakie mają miejsce na naszym Forum.
Jak ktoś może brać udział w konku gdzie jest TAKA NAGRODA bez paragonu????
emotka Nie mieści mi się to w głowie emotka

a mi się mieści, proszek drogi, nagroda tylko jedna, więc bardzo mała szansa że się wygra i paragon prawie na pewno będzie niepotrzebny
emotka
więc po co tracić pieniądze?



Proszę cię!!!
Mam na paragonie sumę niecałe 8 złotych za obie rzeczy!!!Trzeba mieć tupet,żeby grać bez paragonu na taką wygraną emotka


a moze i tanie, nie pamiętam bo 1 nagroda mnie odstraszyła, ale jakbym miał np jedno hasło puścić a jak jest 1 nagroda to też bym grał bez paragonu, bo tyle jest konkursów, że gdybym miał wszędzie kupować to bym zbankrutował.




Niestety taka jest zasada i cena gry w konkursach promocyjnych- masz parogon to grasz emotka
Są sytuacje wyjątkowe, ale wyjątek uzasadniony a tupet to różnica.



A ja bym sobie zażyczył z 1000 zł za taki paragon i jak chce to niech bierze. Jeśli macie paragony to możecie zarobić , skoro faktycznie ktoś szuka paragonu dla takiej nagrody emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3166120 Napisano: 03.03.2010 04:48:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Susza i nawet narzekanie nie pomaga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3151543 Napisano: 26.02.2010 01:16:57 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie stopklatka z INF, tyle fajnych nagród , a ja nic nie wygrałem emotka (pewnie rozeszło się porodzinach) Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3150476 Napisano: 26.02.2010 08:28:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Straszna posucha ostatnio, aż odechciewa się grać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3144763 Napisano: 24.02.2010 03:53:29 w HBO
youth4 napisał(a):

Czy wysyłali już maile z konkursu hbo Pacyfik quiz etap 1? Bo jestem na liście wygranych, a nie otrzymałem maila.



wysyłali, być może ktoś podał taki sam nick jak Twój Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3135644 Napisano: 22.02.2010 01:17:19 w HBO
mikolaj75 napisał(a):

Czy mogłby mi ktos powiedziec jakie ipody byly do wygrania w 2 edycji czystej krwii? bo nie moge nigdzie znalezc informacjii:)



szuFle 2 gigowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3134517 Napisano: 22.02.2010 08:47:54 w HBO
potworkaa napisał(a):

czy w grze Seks w wielkim mieście można było wygrać jedna nagrodę?czy po jednej z każdego rodzaju (czyli 1 torba, 1 koszulka)?



z tego co piszą inni nie było ograniczeń,
ja niestety nie wygrałem, mimo tego że codziennie o 11 grałem w grę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3115027 Napisano: 16.02.2010 02:31:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
merus napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

Widzę,że niezły kocioł się zrobił w komentarzach do konkurs na walentynkową sypialnie w radiu złote przeboje. emotka Ale ludzie są wredni i zawistni,większość nie potrafi przegrywać i dlatego tak obrzucają błotem.Normalnie masakra jakaś,dobrze,że ja już nie biorę udziału w klikanych konkursach emotka


I w większości to ludzie z naszego forum,piszący tam anonimowo emotka


właśnie przeczytałam i jestem totalnie zszokowana. Wywlekać takie brudy z jakiegoś forum (mogło to być napisane w gniewie i wieki temu) to dla mnie taka żenada , że nie potrafię sobie wyobrazić jakim ograniczonym, mało inteligentnym i pełnym jadu człowiekiem trzeba być by coś takiego wywlekać. Chciałabym wiedzieć kto z forum to napisał. Dla mnie ta osoba jest zerem



Też z ciekawości przeczytałem i faktycznie sami ludzie z forum e-konkursy. Ot nauczka żeby od klikanych trzymać się z daleka.
Na forum z użytkowniczką Polec ( nie wiem czy tu ma taki sam nick) wszyscy cacy, a jak jest okazja żeby komus cenzura obsmarować to proszę
bardzo. Oj obłuda.
I z całym szacunkiem do płci pięknej, ale to same baby tak po tej osobie jadą ( ale to chyba oczywiste). Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3100804 Napisano: 11.02.2010 02:15:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
dianek napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Słuchajcie a co z konkursem Pacyfik z HBO? konkurs się zakończył 21.01, mieli w ciągu 14 dni powiadomić... dostał ktoś maila jakiegoś?


u mnie brak maili... a czekam z niecierpliwością...



Też liczyłem na wygraną, ale niestety cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sss199

#3097781 Napisano: 10.02.2010 02:51:25 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

smsowicz napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

Komputer odmówił posłuszeństwa i musiałam cały system wgrywać na nowo, pomijając stracone pliki emotka emotka emotka


niektóre pliki można odzyskać nie pamiętam nazwy programu bo dawno nie korzystałam ale poszukaj u wujka google emotka


No ale jak te pliki były usunięte na własne życzenie? Przed formatowaniem istotne dane się kopiuje na inny dysk. Zresztą nie trzeba wcale od razu formatować.
Jak nadpiszesz dane, to żaden program nie pomoże. A instalowanie systemu i programów do odzyskiwania, to już jest nadpisywanie.


To nie był format, tylko przez 2 godziny bezskutecznie próbowałam uruchomić system, aż w końcu dałam za wygraną i zainstalowałam go ponownie. A dane dało radę odzyskać emotka



Dano dało radę odzyskać bo nic nie zostało usunięte i nic nie trzeba było odzyskiwać.
Po prostu przeinstalowałaś winde .

Wkurza mnie brak wyników konkursów , które pokończyły się już ponad miesiąc temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0