Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika falus

falus

#5218998 Napisano: 03.06.2012 08:35:48 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

falus napisał(a):

agnieszka830401 napisał(a):

nocti napisał(a):

agnieszka830401 napisał(a):

Hej. Wie ktoś może co dokładnie trzeba zrobić żeby wziąć udział w tej promocji (oprócz zrobienia zakupów) - nie otwiera się regulamin na moim komputerze. http://www.tesco....onkursy/14-clubcard/


Jeśli nabijesz punkty na kartę Clubcard za transakcje powyżej 20 zł (nie dotyczy alkoholu) to automatycznie jesteś zgłoszona do loterii.



Dzięki.



Tylko, że to prowadzi Media Contact i bardzo mała prawdopodobne, że trafi się u nich jakaś nagroda
emotka



Ee... dlaczego? Te dzienne nagrody to tak naprawdę równowartość 100 zł, a media to podobno kombinuje, ale z dużymi nagrodami emotka

Swoją droga prawdopodobieństwo wygrania w tej loterii jest na pewno małe - dużo osób robi zakupy grubo powyżej 20 zł i zbiera te punkty. Dodatkowo wprowadzili drugi konkurs dla pracowników Tesco, którzy dzięki temu mają mieć większą motywacje do pytania o posiadanie karty Clubcard i nabijania na nie punktów. Wszystko dobrze przemyślane emotka Mimo to na pewno większe szanse niż lotto emotka emotka



Parę razu udało mi się trafić od nich nagrody, ale jakoś nie lubię grać jak oni prowadzą konkurs. Rzadko ktoś trafia z forum od nich nagrody (może to tylko przypadek).
A co do lotto to nawet 3 mi nie chce wpaść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218964 Napisano: 03.06.2012 08:25:14 w TESCO konkursy
agnieszka830401 napisał(a):

nocti napisał(a):

agnieszka830401 napisał(a):

Hej. Wie ktoś może co dokładnie trzeba zrobić żeby wziąć udział w tej promocji (oprócz zrobienia zakupów) - nie otwiera się regulamin na moim komputerze. http://www.tesco....onkursy/14-clubcard/


Jeśli nabijesz punkty na kartę Clubcard za transakcje powyżej 20 zł (nie dotyczy alkoholu) to automatycznie jesteś zgłoszona do loterii.



Dzięki.



Tylko, że to prowadzi Media Contact i bardzo mała prawdopodobne, że trafi się u nich jakaś nagroda
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218946 Napisano: 03.06.2012 08:16:35 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

falus napisał(a):

wsciekly napisał(a):

może tego tego prawie się nie przyczepią



NIe powinni bo jest pare rodzai tych past emotka łagodna, ostra, wybielająca i chyba ziołowa emotka przynajmniej w necie takie znalazłem emotka


Ta 2w1 jest tylko jedna...

W Realu była inaczej oznaczona jak był ich konkurs. Każda pasta różniła się właśnie dopiskiem na końcu. Po prostu niech jedna osoba napisze do organizatora maila i się dowiemy co robić. Tylko piszę, że jedna, żeby ich nie zasypywać mailami i nie robić paniki jak konkurs dopiero się zaczyna i trwa miesiąc. emotka


Nocti masz rację jest tylko 1 rodzaj tej pasty. Szukałem tej pasty w sklepach internetowych i znalazłem tylko jasno niebieską. Musiało mi się, rzucić na oczy jak oglądałem plakat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218926 Napisano: 03.06.2012 08:07:46 w TESCO konkursy
agnieszka830401 napisał(a):

Hej. Wie ktoś może co dokładnie trzeba zrobić żeby wziąć udział w tej promocji (oprócz zrobienia zakupów) - nie otwiera się regulamin na moim komputerze. http://www.tesco....onkursy/14-clubcard/



Otwiera się http://www.tesco....ubcard/regulamin.pdf emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218920 Napisano: 03.06.2012 08:06:47 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

falus napisał(a):

wsciekly napisał(a):

może tego tego prawie się nie przyczepią



NIe powinni bo jest pare rodzai tych past emotka łagodna, ostra, wybielająca i chyba ziołowa emotka przynajmniej w necie takie znalazłem emotka


Ta 2w1 jest tylko jedna...

W Realu była inaczej oznaczona jak był ich konkurs. Każda pasta różniła się właśnie dopiskiem na końcu. Po prostu niech jedna osoba napisze do organizatora maila i się dowiemy co robić. Tylko piszę, że jedna, żeby ich nie zasypywać mailami i nie robić paniki jak konkurs dopiero się zaczyna i trwa miesiąc. emotka



Wydaje mi się, że na plakacie były 2 rodzaje jasno niebieska(łagodnie miętowa) i zielona (ziołowa) ale mogę się mylić Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218901 Napisano: 03.06.2012 08:01:04 w TESCO konkursy
polec napisał(a):

Ale na konkurs Kamisa tez sie koowalo kamis, a ze gdzies bylo napisane cos innego na paragonie, to..... No ale to Tez bylo Tesco.



No o może dlatego 1 grill mi nie przyszedł emotka bo tylko pisało przyprawa do g emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218833 Napisano: 03.06.2012 07:41:53 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

Kurde ja znalazlam 1 szuke niech spadaja jak im sie cos nie spodoba mam paste i jest ok
emotka



Jestem za emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218821 Napisano: 03.06.2012 07:36:25 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

może tego tego prawie się nie przyczepią


A może tak... emotka
Zaryzykujesz laptopa?



To niech udowodnią, że tego nie kupiłem (jak mam paragon i nie ma typowego kodu do danego produktu tylko nazwa)
Sam pracuję w markecie i naprawdę często znajdują się rzeczy na sklepie, których nigdy nie było w sprzedaży. Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218814 Napisano: 03.06.2012 07:31:30 w TESCO konkursy
wsciekly napisał(a):

może tego tego prawie się nie przyczepią



NIe powinni bo jest pare rodzai tych past emotka łagodna, ostra, wybielająca i chyba ziołowa emotka przynajmniej w necie takie znalazłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218808 Napisano: 03.06.2012 07:27:37 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

Ja mam; i jest napis bam comp7 whia cena 9.49 a kupowalam ta z plynem i mam pieczatke z tylu w razie czego



he he to mam tą samą cenę i prawie to samo napisane tylko że kupowałem łagodnie miętową a nie wybielającą emotka
Więc można kupować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218795 Napisano: 03.06.2012 07:21:49 w TESCO konkursy
wsciekly napisał(a):

ktosiu napisał(a):

nocti napisał(a):

Moim zdaniem trzeba poczekać kilka dni - może te pasty się pojawią. Powinny skoro ruszyła ich kampania jako nowości.
Jak się nie pojawią to można zapytać organizatora jakie widzi wyjście z sytuacji. Może wyrazi zgodę na zakup zwykłej pasty BAM Complete 7. emotka


Nie zdziwię się jak za tydzień pasty się pojawią, przy czy okaże się, że na paragonie i tak jest napisane tylko Complete 7 emotka



i dlatego szukam osoby, która już tę pastę kupiła i może podzielić się info co pisze na paragonie



Ja mam zwykła paste to pisze: PAS.BAM COMP.7 M.M.A Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218791 Napisano: 03.06.2012 07:20:10 w TESCO konkursy
ktosiu napisał(a):

nocti napisał(a):

Moim zdaniem trzeba poczekać kilka dni - może te pasty się pojawią. Powinny skoro ruszyła ich kampania jako nowości.
Jak się nie pojawią to można zapytać organizatora jakie widzi wyjście z sytuacji. Może wyrazi zgodę na zakup zwykłej pasty BAM Complete 7. emotka


Nie zdziwię się jak za tydzień pasty się pojawią, przy czy okaże się, że na paragonie i tak jest napisane tylko Complete 7 emotka



MOże dlatego konkurs trwa miesiąc
emotka a mam nadzieję, że będzie tak sama nazwa na paragonie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218781 Napisano: 03.06.2012 07:15:59 w TESCO konkursy
petunija1 napisał(a):

falus napisał(a):

nocti napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

nocti napisał(a):

A u mnie w Tesco tej pasty nie ma. Na szczęście jeszcze jest trochę czasu to może się pojawi emotka


Byłam w trzech sklepach, w żadnym tej pasty nie było, chociaż plakaty są emotka


A pytałaś obsługę? U mnie np. przy konkursie Żywca się okazało, że wody Zdrojek nie ma i nie będzie, bo się słabo sprzedawała emotka Przy BAM nie zapytałam licząc, że się pojawi, ale przypomina mi się właśnie, że przy konkursie Real kilka osób pisało, że u nich tej pasty w ogóle nie ma...



Ale i w innych sklepach (pomijając Tesco) ciężko dostać tą pastę.



W C4 jest bez problemu. W Tesco jeszcze nie wiem bo nie byłam
emotka



W moim C4 nie było emotka

nocti napisał(a):

Moim zdaniem trzeba poczekać kilka dni - może te pasty się pojawią. Powinny skoro ruszyła ich kampania jako nowości.
Jak się nie pojawią to można zapytać organizatora jakie widzi wyjście z sytuacji. Może wyrazi zgodę na zakup zwykłej pasty BAM Complete 7. emotka



Trzeba by było napisać do nich, bo to trochę śmieszne organizować konkurs, w którym trzeba kupić pastę której nie ma. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218551 Napisano: 03.06.2012 05:32:48 w TESCO konkursy
Byłem teraz na e-sklepie tesco http://ezakupy.te...0000562&pageNo=2 i tam też nie ma tej pasty emotka
Czyli każdy co wysle hasełko może dostać notebooka, bo i tak po weryfikacji danych okaże się, że nikt nie ma dobrego paragonu, bo takiej pasty w tesco nie ma emotka chyba, że pojawią się w ostatni dzień konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218493 Napisano: 03.06.2012 04:53:06 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

nocti napisał(a):

A u mnie w Tesco tej pasty nie ma. Na szczęście jeszcze jest trochę czasu to może się pojawi emotka


Byłam w trzech sklepach, w żadnym tej pasty nie było, chociaż plakaty są emotka


A pytałaś obsługę? U mnie np. przy konkursie Żywca się okazało, że wody Zdrojek nie ma i nie będzie, bo się słabo sprzedawała emotka Przy BAM nie zapytałam licząc, że się pojawi, ale przypomina mi się właśnie, że przy konkursie Real kilka osób pisało, że u nich tej pasty w ogóle nie ma...



Ale i w innych sklepach (pomijając Tesco) ciężko dostać tą pastę. Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5218488 Napisano: 03.06.2012 04:49:57 w TESCO konkursy
nocti napisał(a):

A u mnie w Tesco tej pasty nie ma. Na szczęście jeszcze jest trochę czasu to może się pojawi emotka



U mnie też 3 sklepy i pasty brak (chociaż były plakaty z tą pastą).
Kupiłem zwykłą complete 7. I dużo mniej sklepów bierze udział nisz zawsze (przynajmniej u mnie w okolicy) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5208670 Napisano: 28.05.2012 07:36:31 w Carrefour konkursy
pawel1615 napisał(a):

falus napisał(a):

monikar napisał(a):

kotmarian napisał(a):

rozumiem, że wedel w całości obdzwoniony?



też się zastanawiam czy warto mieć jeszcze nadzieję na TV emotka



Wydaje mi się, że już obdzwonione wszystko. Jedynie jak co to rezerwa za 10 dni emotka

Ale ja na to nie liczę bo miałem 100 % celności emotka szkoda, że prawie same zestawy i tylko 1 piłka emotka


u mnie 1 tv, 4 piłki i jeden pusty emotka ale na tym ostatnim spodziewałem się albo tv, albo nic bo troche jedzie po bandzie emotka



W sumie jestem ciekaw czy losowali hasła czy czytali. Bo jak dla mnie to moje najgorsze hasło miało najlepszą nagrodę
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5208590 Napisano: 28.05.2012 06:59:06 w Carrefour konkursy
monikar napisał(a):

kotmarian napisał(a):

rozumiem, że wedel w całości obdzwoniony?



też się zastanawiam czy warto mieć jeszcze nadzieję na TV emotka



Wydaje mi się, że już obdzwonione wszystko. Jedynie jak co to rezerwa za 10 dni emotka

Ale ja na to nie liczę bo miałem 100 % celności emotka szkoda, że prawie same zestawy i tylko 1 piłka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5207748 Napisano: 28.05.2012 11:34:56 w Carrefour konkursy
mahuska napisał(a):

Dobra zadzwoniłam i do Palmolive - w przyszłym tyg ma byc wszystko załatwione i nagrody wysłane emotka



Dzięki emotka ciekawe czy wyślą emotka czy tylko tak powiedzieli. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

falus

#5207485 Napisano: 28.05.2012 09:34:21 w Carrefour konkursy
A co z AJAXEM ? Jak pamiętam ktoś pisał reklamacje do nich. I jestem ciekaw co odpisali. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0