Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kundzia87

kundzia87

#5298221 Napisano: 23.07.2012 12:48:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta do Smyka z Toluny oraz brelok TT Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5278875 Napisano: 09.07.2012 05:13:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2 karty z Toluny oraz wygrana z Chupa Chups- osłonki do auta i szalik Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5266952 Napisano: 30.06.2012 09:34:26 w Pomocy!!!!
kluseczka napisał(a):

no coś ty - lepiej nie emotka bałabym się emotka


hmm.. no wiesz.. zależy jacy jesteście emotka ale jak szaleć, to szaleć. przecież możesz jakieś zastrzeżenia wypisać, hehe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5266945 Napisano: 30.06.2012 09:31:22 w Pomocy!!!!
kluseczka napisał(a):

robię mężowi na jutrzejsze urodziny niespodziankę w postaci listy życzeń, które mu spełnię emotka

Lista jest w postaci karteczek do zerwania: on zerwie - ja spełnię życzenie wypisane na zerwanym kawałku.

I tu mam zgryz - pomóżcie emotka Została mi ostatnia karteczka i kompletnie nie mam pomysłu co wpisać emotka

Ja na chwilę obecną wypisałam:
mycie pleców
wyniesienie śmieci
emotka
święty spokój (z zastrzeżeniem, że tylko przez godzinę)
emotka
kolację
masaż

podpowiedzcie coś, proszę !


sam zdecyduj, co to ma być emotka (ja bym tak zrobiła) Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5266934 Napisano: 30.06.2012 09:25:24 w Dziś cieszę się z.....
A ja się cieszę z pięęknej pogody dzisiaj, dzięki której mogłam opić zakończone studia i zdaną wczorajszą obronę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5239738 Napisano: 15.06.2012 11:03:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszła zgrzeweczna tyskiego z 11
oraz wygrane jakieś dwa tygodnie temu pufy z TT
Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5226273 Napisano: 07.06.2012 06:31:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
milkaaa13 napisał(a):

elhad napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

paulinschen napisał(a):

Hej. A wiecie może co z Kamisem, jeśli na rachunku przy jednym zakupionym produkcie nie mam nazwyKamis tylko jest nazwa np.Panierka..?


to trzeba mieć stempelek od sprzedawcy- inaczej może być problem niestety ;/


U mnie nie było problemu, pomimo, że na paragonie nie było ani słowa o tym, że to Kamis- były tylko nazwy przypraw i to nie koniecznie grillowych.


teraz podczas rozmowy informuja ze ma byc nazwa kamis lub jej skrót


dzwoniąc do mnie, nic takiego nie mówiła.. zresztą w regulaminie też nie ma o tym mowy. dlatego też wysłałam im opakowania, a dokladniej takie kartonowe opakowanie, w które była ozdobiona, bo miałam tylko na paragonie musztarda 190g..zobaczymy, co z tego będzie Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5226243 Napisano: 07.06.2012 06:11:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
falus napisał(a):

Nie wiecie może kiedy są wyniki z coca coli wpadnijmy w piłkoszał ? Czy co godzinę, czy na drugi dzień ?


Wszystko jest w regulaminie:

W ciągu 7 dni kalendarzowych następujących po dacie danego losowania nagród I, II i III
stopnia Laureaci Główni, otrzymają w imieniu Organizatora telefon na numer, z którego
dokonali zgłoszenia udziału w Loterii za pomocą SMS-a. Laureaci Główni do nagród w
rozmowie telefonicznej zostaną powiadomieni o wyniku losowania, numerze wylosowanego
Kodu oraz zobowiązani zostaną do spełnienia warunków określonych w pkt 31 Regulaminu.
http://www.wpadni...aLoteriaCocaCola.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5226237 Napisano: 07.06.2012 06:06:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zmudek napisał(a):

te kody z coli mozna wyslac przez neta czy to sie smsem wysyla? i jaki jest koszt smsa?:P


sms, 12 gr sztuka..ale z własnego doświadczenia powiem, że nie warto wysyłać, lepiej po cole do sklepu iść za te korki.. wysłane nie wiem ile dzisiąt(jak nie set) korków i nic.. dlatego poszłam do sklepu i odebralam 8 zgrzewek po 24 puszki coli emotka (plusy sprzątania po dużym meczu na stadionie emotka ) chyba, że inni mają inne doświadczenia z tym konkursem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5219940 Napisano: 04.06.2012 12:19:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kluseczka napisał(a):

Jak Wy wygrywacie w tych Tic-tacach? Wpisałam już chyba kilkanaście kodów i ciągle pudło, a Wy na 4 opakowania macie 3 nagrody?
Trzeba mieć duże czy małe opakowania?

przyłączam się do pytania emotka

Ja od stycznia walczę o piłkarzyki, a udało mi się wygrać jedynie breloczek. Porażka. A tic tacami mam zawaloną całą półkę, bo za bardzo ich nie lubię.


powiem Wam, że grając na samym początku promocji i wysyłając jakieś 40op wygrałam dwa breloczki (do dzisiaj nie przyszły)..
zapomniałam o tym konkursie, do czasu kiedy teraz w Biedronce zestawy 4op były w cenie 3,99 (czyli teoretycznie tyle ile kosztują dwie małe paczki)..
kupiłam 1 taki zestaw: wpadła pufa i poduszka.
Napaliłam się, kupiłam 4opx 4 szt: pufa, 5 poduszek, 2 breloczki i reszta dzwonki (czyli 100% wygranych).
Znowu mówię sobie, że warto grać dalej.. Poszłam po 5opx 4 szt i 1 dla wujka: ja 1 breloczek, wuja 2 poduszki..Stwierdziłam, że nie potrzebnie wydane pieniądze.
Przestałam na dwa dni emotka Ale po przeczytaniu mdw i sprawdzeniu, że chyba ostatni dzien pormocji w biedronce, poszłam po następne 5op: 3poduszki i 1 brelok (reszta kilka pudeł i pelno dzwonków).
Na dzień dzisiejszy jestem z miską peełną tictaków,dziesiątkami pustych opakowań i zrzutami ekranów z informacjami o wygranej (w razie czego). Więc jak widać różnie bywa.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5195555 Napisano: 21.05.2012 04:23:39 w DARMOWE minuty i startery
Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. 200 osób, które najszybciej wyślą maila ze swoim numerem telefonu w Orange na kartę lub mix na adres: prezent_orange@orange.pl, otrzyma w ciągu najbliższych dni pakiety SMS-ów ważnych 30 dni.


SZYBKO! Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5195550 Napisano: 21.05.2012 04:22:50 w DARMOWE minuty i startery
Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. 200 osób, które najszybciej wyślą maila ze swoim numerem telefonu w Orange na kartę lub mix na adres: prezent_orange@orange.pl, otrzyma w ciągu najbliższych dni pakiety SMS-ów ważnych 30 dni.


SZYBKO! Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5192848 Napisano: 19.05.2012 10:52:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrane 8 zgrzewek x24 puszki z promocji coli (jednak opłacało się iść sprzątać stadion emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5166357 Napisano: 30.04.2012 10:56:28 w Oddam za darmo
rwas napisał(a):

cola 5pkt
nlnanp xlpxf6 kmln


Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5157259 Napisano: 23.04.2012 03:32:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olmix napisał(a):

kundzia87 napisał(a):

olmix napisał(a):

Mam do Was jeszcze pytanka dotyczące Streetcom...
Widzę często, że dostajecie produkty do testowania - czy to nie jest jakieś uciążliwe? Czy później wypełnia się ankiety, czy trzeba samemu coś napisać? no i czy oni nie są jacyś natrętni później np. dzwoniąc i sms- ując? Z góry dzięki za odpowiedź.


wcale nie uciążliwe, wręcz przeciwnie emotka
Twoim zadaniem jest tylko rozdawać te produkty i na ich stronie będziesz miała miejsce, gdzie wpisujesz opinie..
wysyłają meile z przypomnieniem o ankietowaniu- ale do wszystkich, bez znaczenia, czy wypełniasz, czy nie(automatycznie). sms dostałam raz od nich..
Ale według mnie warto tam się rejestrować, bo fajnie jest dostać kilkanaście sztuk czegoś i wyrazić swoją i znajomych ocenę (może oczywiście być negatywna). Kurier przywozi paczkę do domu, zero broblemów i oczywiście zero kosztów.


Dzięki za odpowiedź, przekonałam się
emotka


jakbyś miala jakiś problem, pytanie, to chętnie pomogę na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5157252 Napisano: 23.04.2012 03:29:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olmix napisał(a):

Mam do Was jeszcze pytanka dotyczące Streetcom...
Widzę często, że dostajecie produkty do testowania - czy to nie jest jakieś uciążliwe? Czy później wypełnia się ankiety, czy trzeba samemu coś napisać? no i czy oni nie są jacyś natrętni później np. dzwoniąc i sms- ując? Z góry dzięki za odpowiedź.


wcale nie uciążliwe, wręcz przeciwnie emotka
Twoim zadaniem jest tylko rozdawać te produkty i na ich stronie będziesz miała miejsce, gdzie wpisujesz opinie..
wysyłają meile z przypomnieniem o ankietowaniu- ale do wszystkich, bez znaczenia, czy wypełniasz, czy nie(automatycznie). sms dostałam raz od nich..
Ale według mnie warto tam się rejestrować, bo fajnie jest dostać kilkanaście sztuk czegoś i wyrazić swoją i znajomych ocenę (może oczywiście być negatywna). Kurier przywozi paczkę do domu, zero broblemów i oczywiście zero kosztów. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5156606 Napisano: 23.04.2012 10:57:50 w Wkurza mnie...
no to trochę mnie dziewczyny uspokoiłyście, chociaż nie zauważyłam wczoraj żadnych problemów na Allegro. no nic trzeba pewnie szukać dalej.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5156551 Napisano: 23.04.2012 10:35:25 w Wkurza mnie...
Ale się wkurzyłam.. Wczoraj wieczorem wygałam aukcję z konsolą PSP dla chrześniaka na komunię.. Cieszyłam się, że jeden problem załatwiony, bo czekają mnie jeszcze inne tego typu imprezy, pochwaliłam się mamie..
Wchodzę dzisiaj rano na pocztę chcąc zapłacic za wygraną, a tam nie ma wiadomości z Allegro. Myślę sobie,że coś nie tak..więc weszłam na wygraną aukcję..a tam PRZEDŁUŻONA O DZISIEJSZY DZIEÑ!! Heh, nie dosyć że ma tą konsolę z Play za polecenia osób, czy coś.. to jeszcze mu mało (biorąc pod uwagę, że na innych aukcjach mogę od ręki kupić za mniejsze pieniądze)
Huh..chociaż się wygadałam..ale znowu stoję w punkcie zero.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5071900 Napisano: 13.03.2012 06:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gracet napisał(a):

a ja bym się zastanawiała, czy takie dziecko może mieć tyle piegów
u moich rudych bratanków pojawiły się na poczatku wieku szkolnego


Mam takie same doświadczenia...dzieci piegowatych w rodzinie nie brakuje, ale do 5 roku życia żadne piegów nie miało...
właśnie się pytałam mamy ile miałam lat, jak dostałam piegi- 3 albo 4..
a co do konkursu... na dole pod zdjęciami jest napisane, że mogą to być piegi dorobione emotka
szkoda, że nie wiedziałam o tym konkursie, bo mi naturalnych nie brakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5052276 Napisano: 04.03.2012 12:35:21 w Oddam za darmo
kundzia87 napisał(a):

pierwszej osobie na pw oddam 3 kody Kubusia emotka


oddane zarazie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0