Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kundzia87

kundzia87

#5610971 Napisano: 12.03.2013 16:03:10 w Zostań testerem.
zbiera się jakieś punkty, m.in. za polubienie profilu na fb, wypełnianie ankiet w profilu itd.. i jeśli się nie dostanie do jakiejś akcji, to będzie można sobie za te punkty "kupić" możliwość udziału.. na dole strony jest osobny regulamin wyjaśniającu co i jak... Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5610924 Napisano: 12.03.2013 15:39:10 w Zostań testerem.
widzieliście już nową stronę Streetcom?? emotka nowe zasady itd..
póki co nie moge sie odnaleźć na stronie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5610746 Napisano: 12.03.2013 12:58:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ekarta do smyka z gfk
przelew 40zł z panelu Pentagon
przelew 32zł z panelu IBIS

(jak dobrze przed wypłatą tak się poratować emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5602791 Napisano: 05.03.2013 16:01:25 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że włassnie zaplaciłam dwa rachunki, uszczuplając mamę o prawie 2,5tyś... z czego jeden jest za grunt- prawie 1100zł (od zeszłego roku tak wzrosła opłata, wczesniej płaciliśmy 340 zł...)Nic nie dało odwolywanie od tej sumy, bo 4 dni przekroczyliśmy wyslanie pisma emotka . Drugi natomiast za gaz (ogrzewanie mamy na gaz).. W domu grzene od rana jest tylko u babci w pokoju.. u nas dopiero od popołudnia i na noc wszystko wyłączane- czyli krótko mowiąc grzane minimalnie...
I tak sobie myślę, jak dała by radę osoba, która jest sama... Przeraża mnie to wszystko... Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5592508 Napisano: 22.02.2013 14:29:00 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

ziolko napisał(a):

wszystko możesz reklamować, nawet jeśli już coś ugotujesz/upieczesz i wyjdzie po fakcie

ja tak reklamowałam pierogi z wiśniami, część ugotowałam, zaczęłam jeść i szok - złamałam zęba albo coś.. na szczęście "coś" bo okazało się, że w farszu wiśniowym były zmielone pestki!!!

zapakowałam ugotowane i surowe pierogi i odniosłam do sklepu - dostałam zwrot kasy

http://kobieta.dz...amacji-zywnosci.html

http://www.konsum...osci,,2,3,2,6,,.html


kurna zapomniałam o tym prawie , już w głównym śmietniku leżą , nie pójdę tam grzebać bo ludzie sobie pomyślą , że jakaś śmieciara jestem emotka emotka


Moja siora opowiadała mi lepszą historię- siora pracuje w "znanym markecie".
Przyszedł typowy "żul", który wczesniej kupil tam jakąś kiełbasę, że złamał sobie przez nią ząb. I wiecie, że sklep jest ubezpieczony na taką okoliczność i należy mu sie przez to odszkodowanie?!

a wkurza mnie,że jutro czeka mnie conajmniej 18h w pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5586612 Napisano: 16.02.2013 14:37:15 w PODZIĘKOWANIA
Jeszcze raz WIELKIE podziękowania dla agamaty za ogromne wory dziecięcych ubranek, które trafią do potrzebujących!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5583254 Napisano: 13.02.2013 14:30:30 w Czas na zmiany...
na IE strona wyświetla mi się w taki sposób:
http://imageshack...ages/22/forumlu.png/

forum można przeglądac bez logowania się..

i jeszcze jedna sprawa- czy można zmienić to, jak ktoś napisał post,żeby wyświetlało się "dzisiaj", a nie np. Napisano: środa, 13 lutego 2013, 14:17:21 (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi emotka )

(O! Żeby wysłać to co teraz napisałam musiałam zmienić przeglądarke z IE na Chrome, bo nie ma przycisku "wyślij"!!)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5580818 Napisano: 11.02.2013 02:15:52 w Warka Piwo
olmix napisał(a):

Wygrało Wasze Warka + do ulubionych emotka emotka emotka


musiałam to na własne oczy zobaczyć emotka ale to nie ja wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5578619 Napisano: 08.02.2013 04:57:49 w Warka Piwo
aneti napisał(a):

mnie pociesza że nie wybrali mojego: Warka, dodaj do ulubionych emotka emotka Jednak trzymają poziom! emotka emotka


wczoraj też takie dodałam dla jaj emotka ale okazało się dzisiaj, że siora nie zaakceptowała zaproszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5578594 Napisano: 08.02.2013 04:26:42 w Warka Piwo
fryteczka napisał(a):

maria1980 napisał(a):

kundzia87 napisał(a):

jestę piwowarę ?? aleosochozi?

z dnia na dzień coraz lepiej.. dzisiaj poszłam na całość i przed wysłaniem haseł przejżałam swoją bibliotekę oraz dodatkowo puściłam nasze ulubione hasło emotka



pewnie chodzi o to ,że piwowarzy-piją ,a jak się wypije to się dziwnie wymawia właśnie ę ...albo inaczej wymawia się ę gdy go nie ma ...
emotka


mysle,ze chodzi o ostatnią falę obrazków na fb - z kotem emotka jestę chlebę i takie tam


o masz! to muszę się poprawić, bo żadnego kota nie widziałam emotka
wczorajsze moje hasła były za słabe, bo nic nie wleciało..
za to dzisiaj w drodze do pracy powpadały mi kolejne ambitne dzieła..
w sumie jakoś tak nie kręcą mnie te nagrody (może prócz piłek, które powędrowałyby do chrześniaków), ale z ciekawości jak głupi tekst musi być, abym wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5578224 Napisano: 08.02.2013 11:30:08 w Warka Piwo
jestem ciekawa dzisiejszego wyniku (o ile będzie) i jeżeli coś wleci, to zaopatrzę się w jakąś encyklopedię tytułów filmów oraz spis znanych ludzi emotka
adamo79 to może warto wysłać P jak Puma emotka

jaja ten konkurs jak nic, ale sami sobie winni.. widziąc co wygrywa, szkoda słów.. ale własnie sobie przypomniałam, że musze przeanalizować znanych Marków i króli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5577800 Napisano: 07.02.2013 09:08:33 w Warka Piwo
mam takie samo odczucie jak Ty, temóż dzisiaj wysłałam totalne badziewie i zobaczymy co z tego wyjdzie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5577771 Napisano: 07.02.2013 08:51:33 w Warka Piwo
myszka2187 napisał(a):

A mnie już szlag trafia z tą Warką.Dodałam przedwczoraj 3 zgrupowania,nazwy wg mnie dobre,jeszcze takich nie było,nie wygrałam nic.z wczoraj te same 3 nazwy wygrały.Mam dość tego konkursu.


bo ogólnie to codziennie możesz wysyłac te same hasła.
np. jak wczoraj nie wygrałaś swoim hasłem z puli wszystkich haseł danego dnia, to to samo hasło może wygrać innego dnia, bo to jest zupełnie nowa pula haseł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5577768 Napisano: 07.02.2013 08:49:17 w Warka Piwo
jestę piwowarę ?? aleosochozi?

z dnia na dzień coraz lepiej.. dzisiaj poszłam na całość i przed wysłaniem haseł przejżałam swoją bibliotekę oraz dodatkowo puściłam nasze ulubione hasło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5577517 Napisano: 07.02.2013 04:48:48 w Warka Piwo
rachel napisał(a):

byly juz wyniki z wczoraj?


przed chwilą sprawdzałam i jeszcze nie ma.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5577513 Napisano: 07.02.2013 04:44:14 w GFK
tusiek napisał(a):

załapałam się na skaner i nie wiem czy się cieszyc czy nie ale pożyjemy zobaczymy emotka


mam go drugi tydzień.. było fajnie do dnia wczorajszego, gdy zeskanowałam leki kupione dla babci.
Więc odradzam je skanować (chyba, że pojedyńcze sztuki), bo myślałam, że zwariuje przy wypełnianiu: trzeba wszystko opisać, nazwa, cena, jaka wielkość opakowania, czy w szt czy w czym, czy na recepte, czy kupiony był zamiennik czy to co na recepcie, ile kupilo sie paczek przez 12 miesięcy itd... masakra.. a w naszym przypadku jest to kilkanaście opakowań.. Naszczęsie same tabletki, bo jakbym miała segegować jeszczę na syropy itp. to już zupełnie bym zwiariowała emotka

ale ogólnie fajnie się skanuje. Nawet mamusia się zaangażowała emotka zobaczymy, ile czasu zajmie uzbieranie na jakąś nagrodę. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5574694 Napisano: 05.02.2013 09:27:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z Toluny do Smyka 50zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5555463 Napisano: 18.01.2013 01:39:22 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
na taką standardową prostokątną Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5553354 Napisano: 16.01.2013 01:12:04 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie, smucą, zadziwiają... newsy pisane przez Fundację zajmującą się zwierzętami, m.in.:
-szczeniak oddany następnego dnia od adopcji, bo... NIE POTRAFI ZAŁATWIÆ SIE NA DWORZE...
- po 7 miesiącach oddany Husky, bo właścicielie nie śa w stanie zagwarntować mu odpowiednio długiego spaceru...
i dzisiejsza wiadomość:
pitbull interwencyjnie zabrany właścicielowi, który dwa miesiące temu adoptował go ze schroniska i bił tłuczkiem od mięsa.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kundzia87

#5548809 Napisano: 11.01.2013 04:18:07 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

barszcz napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie,że od prawie miesiąca boli mnie ręka.Lekarz zapisał mi tabletki przeciwzapalne i przeciwbólowe,a mi nie pomagają.Po takiej dawce którą wzięłam,powinna być jakakolwiek poprawa,a tu nic.Rwie mnie i nie mogę spać w nocy. emotka


Może zrób prześwietlenie?!


Będę musiała,bo to w nadgarstku i nieraz mam opuchniętą,tylko nie pamiętam,żebym się uderzyła,czy coś takiego emotka


Dawno temu, gdy jeszcze mieszkałam z rodzicami, obudziłam się z dziwną kulką na nadgarstku emotka Podejrzewam, że podczas snu włożyłam rękę między łóżko, a ścianę i obróciłam resztę ciała emotka Lekarka powiedziała mi, że nie dostanę zwolnienia z żadnych ćwiczeń na WueFie bo nawet ludzie z chorym sercem sport uprawiają!, ale może mnie skierować na zabieg. Podziękowałam za takie paraleczenie i poszłam sobie. Kiedyś ot tak zrobiłam mostek w domu i kulka wskoczyła na swoje miejsce; nie bolało, aczkolwiek odradzam, można się pos* z wrażenia. Przez kilka lat był spokój, niestety niedawno kulka znów wróciła. Jedyny plus, że nie boli...

Życzę zdrówka, rękę oszczędzaj i bardzo delikatnie masuj z miłością emotka


taka kulka zwie się GANGLION. Siostra miała go usuwanego z nadgarstka właśnie.. też ja strasznie bolał itd.. tyle, że to może odrosnąć- i u niej właśnie tak się stało.. narazie nic z nim nie robi...

a wkurza mnie oko.. okulista we wrześniu stwierdził mi opadającą i rozluźniającą rogówkę w obu oczach, która jest już w takim stanie, że nie nadaje się do operacji i już z jakiś tydzień coś dzieję się z jednym okeim.. boli, piecze, ropieje, łzawi, czerwone.. chyba czeka mnie kolejna wizyta u lekarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0