Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lolaxpx

lolaxpx

#6209604 Napisano: 07.06.2016 17:29:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

Ja też przekroczyłam 2 tysiące i nici z tego:( Może rzeczywiście kierowali się ceną, bo były naprawdę świetne prace nienagrodzone. Za to widzę tradycyjnie U. z Poznania nagrodzonychemotka

Takie ceny? Za produkt konkursowy? emotka Nie znam zasad, ale mogli przynajmniej więcej nagród przyznać (oczywiście, już wcześniej zapowiadając je w regulaminie). O państwie U. czytam tu co jakiś czas, widać mają "wzięcie" przy nagradzaniu. emotka
A jeszcze dodam w edycji - czyli zwroty to były koszty zakupu, czy też kwota jest stała, dla każdego ta sama?

Zwroty za koszty zakupu, obojętnie ile się wydało. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6209578 Napisano: 07.06.2016 17:08:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Zazwyczaj się nie rozwodzę nad gustem komisji, ale zrobić podobne zdjęcie na drugi konkurs, to takie trochę faux pass. Bosch chciałby czymś się pochwalić, wykorzystać, a to już było... No nie wiem... emotka

Mam bardzo podobne odczucia. Zdjęcie świetne, arcyciekawy pomysł oraz filozoficzne - jak wcześniej pisałam - potraktowanie tematu, całkowicie zaskoczył mnie ten wybór jury, bo spodziewałabym się "postawienia" na całkiem inny charakter prac (znając ostatnie konkursowe wybory w fotograficznych), ale też jakoś tak dziwnie odbieram wykorzystanie sprawdzonego już wcześniej, własnego pomysłu (nawet jeśli to nie "żywcem" skopiowana praca). Tak mi się nasuwa, że profesjonalista na pewno ma pomysłów znacznie więcej od amatora, którymi mógłby sypać, niczym z przysłowiowego rękawa... Zero w tym zazdrości, nie brałam udziału i fotka naprawdę mnie powala, ale mam mieszane odczucia, skoro już ten schemat i ten motyw tego samego autora wygrał przedtem gdzieś-kiedyś...emotka

bruce napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

mksmichal napisał(a):

Mnie zastanawia tylko ile osoby które znalazły sie w nagrodzonej top 50 zapłaciły za zmywarkę. Ja kupilem jeden z najdroższych modeli i jestem zażenowany poziomem nagrodzonych prac.

ja również kupiłem jeden z najdroższych modeli;D i dopiero po zakupie stwierdziłem, że nie opłaca im się nagradzać takich osób;D 

emotka Mam nadzieję, że jednak nie sugerowano się takimi kryteriami, bo to byłby spory minus dla organizatora. emotka

Ja też przekroczyłam 2 tysiące i nici z tego:( Może rzeczywiście kierowali się ceną, bo były naprawdę świetne prace nienagrodzone. Za to widzę tradycyjnie U. z Poznania nagrodzonychemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6180898 Napisano: 06.04.2016 16:01:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
slonko365 napisał(a):

luckymen napisał(a):

sylwek2015 napisał(a):

edith napisał(a):

Czytam i nie wierzęemotka Znowu krytyka,znowu zawiść...ludzie to forum robi się pełne jadu ..gratuluję zwycięzcom pomyslu,super zdjecia,ja niestety nie wygrałam bo byli lepsi..trudno się niektorym przyznać co??Zaraz będzie ale ja nie brałam udzialu ,nie lubię łamania regulaminu itd,itp..,nie lubię plagiatow emotka Jeśli będę miała fajny pomysl na zdjecie to też będę go kilkakrotnie używała i moge mieć pseudonim "kserówka" calkiem fajnie!!emotka

nie zgadzam się, według mnie uczestnik który w jednym konkursie wykorzystał zdjęcie nie może w pełni używać go w kolejnym, ponieważ organizator pierwszego konkursu nabył prawa autorskie do tego zdjęcia/projektu i w kolejnym konkursie uczestnik bez jego zgody nie może tym zdjęciem w 100% zarządzać! mam na myśli tutaj projekty które praktycznie w 100% wizualnie są takie same 

teraz już widze jak wygrwać ciekawe nagrody zdjęciami.... plagiaty!!!, wysyłanie tych samych zdjęć na różne konkursy po ich przeróbce w paincie.....emotka

Jeszcze pół biedy, gdy ktoś plagiatuje sam siebie - na dobrą sprawę jego broszka, co najwyżej sam naraża się na kłopoty gdy się organizatorzy zorientują, że ktoś wysłał zdjęcie, do którego już nie ma praw, bo oddał je innemu organizatorowi.
No ale plagiatowanie kogoś innego, z czym najwyraźniej autorka/autor tych pokiopiowanych zdjęć (ale przynajmniej swoich) nie ma jakoś problemu... tu już mi brak słów. emotka

zgłosić organizatorowi, w tym wypadku boschowi, żeby usunęli zgłoszenie i po problemie Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6180200 Napisano: 05.04.2016 13:38:09 w PLAGIATY
stefania7 napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

Mysia napisał(a):

elotta napisał(a):

mksmichal napisał(a):

elotta napisał(a):

olahorub napisał(a):

Plagiat czy inspiracja? Oto jest pytanie emotka

http://eksperci-o...ion,get,id,3464.html

A to tekst, który wygrał w 20marzeń w Biedrze.
Michal
94926
Moimmarzeniem jest skończyć z życiem na kocia lapę. Nie jestem kochliwy jak kot w
marcu. Moja dziewczyna wie, ze ja kocham, ale gdy tylko rozmawiamy o naszej
przyszłości odwracam kota ogonem. Mam już dość ciągłej zabawy w kotka i myszkę.
Wybrałem pierścionek, ale na moim koncie jest tyle co kot napłakał. Nie chce
kupować kota w worku, chce dać jej piękny dowód mojej miłości. Ona ma kota na
punkcie podróży, wiec chciałbym się jej oświadczy na dzikiej plaży, na wyspie
kotów - Cyprze.

plagiat



to mój tekst, ewidentny plagiat, co z tym zrobić?

Napisz do organizatorów maila, poszukaj kontaktu w regulaminie i im to wyjaśnij, niech usuną zgłoszenie.

jeju jak tak można? co Ci ludzie sobie myślą emotka

http://eksperci-o...ion,get,id,3464.html
Zgłoszenie nadal jest. Czy ktoś w ogóle zgłaszał to?

Jakoś mi się to zdjęcie wydało znajome...
http://nowy.esky.pl/damian-korgul/

Jeżeli to ich zdjęcie, to niech wygrywają, ale nie splagiatowanym tekstem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6178926 Napisano: 01.04.2016 15:45:21 w PLAGIATY
Mysia napisał(a):

elotta napisał(a):

mksmichal napisał(a):

elotta napisał(a):

olahorub napisał(a):

Plagiat czy inspiracja? Oto jest pytanie emotka

http://eksperci-o...ion,get,id,3464.html

A to tekst, który wygrał w 20marzeń w Biedrze.
Michal
94926
Moimmarzeniem jest skończyć z życiem na kocia lapę. Nie jestem kochliwy jak kot w
marcu. Moja dziewczyna wie, ze ja kocham, ale gdy tylko rozmawiamy o naszej
przyszłości odwracam kota ogonem. Mam już dość ciągłej zabawy w kotka i myszkę.
Wybrałem pierścionek, ale na moim koncie jest tyle co kot napłakał. Nie chce
kupować kota w worku, chce dać jej piękny dowód mojej miłości. Ona ma kota na
punkcie podróży, wiec chciałbym się jej oświadczy na dzikiej plaży, na wyspie
kotów - Cyprze.

plagiat



to mój tekst, ewidentny plagiat, co z tym zrobić?

Napisz do organizatorów maila, poszukaj kontaktu w regulaminie i im to wyjaśnij, niech usuną zgłoszenie.

jeju jak tak można? co Ci ludzie sobie myślą emotka

http://eksperci-o...ion,get,id,3464.html
Zgłoszenie nadal jest. Czy ktoś w ogóle zgłaszał to? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6173184 Napisano: 15.03.2016 16:25:25 w PLAGIATY

Mysia napisał(a):

elotta napisał(a):

mksmichal napisał(a):

elotta napisał(a):

olahorub napisał(a):

Plagiat czy inspiracja? Oto jest pytanie emotka

http://eksperci-o...ion,get,id,3464.html

A to tekst, który wygrał w 20marzeń w Biedrze.
Michal
94926
Moimmarzeniem jest skończyć z życiem na kocia lapę. Nie jestem kochliwy jak kot w
marcu. Moja dziewczyna wie, ze ja kocham, ale gdy tylko rozmawiamy o naszej
przyszłości odwracam kota ogonem. Mam już dość ciągłej zabawy w kotka i myszkę.
Wybrałem pierścionek, ale na moim koncie jest tyle co kot napłakał. Nie chce
kupować kota w worku, chce dać jej piękny dowód mojej miłości. Ona ma kota na
punkcie podróży, wiec chciałbym się jej oświadczy na dzikiej plaży, na wyspie
kotów - Cyprze.

plagiat



to mój tekst, ewidentny plagiat, co z tym zrobić?

Napisz do organizatorów maila, poszukaj kontaktu w regulaminie i im to wyjaśnij, niech usuną zgłoszenie.

jeju jak tak można? co Ci ludzie sobie myślą :wsciekly

Trzeba to zgłosić organizatorom! Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6167116 Napisano: 01.03.2016 14:50:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jomajd86 napisał(a):

jokan napisał(a):

jofe8484 napisał(a):

Widzę ze nie jestem sama odrzutkiem z TRNDemotka

i ja tez nie mam emotka

i u mnie puchy...

U mnie też porażka:( Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6147562 Napisano: 19.01.2016 16:07:42 w Pomocy!!!!
shell napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

Mam pytanie dotyczące karty Biedronki. Kartę aktywowałam, podpisałam, sprawdziłam na  edenred. stan konta, lecz w sklepie nie można było nią zapłacić. Co trzeba jeszcze zrobić?

Ja swoich kart w ogóle nie aktywowałam.
Podpisałam i od razu płaciłam bez problemu.

Dzięki za odpowiedź::)  Spróbuję w innym sklepie. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6147527 Napisano: 19.01.2016 15:29:45 w Pomocy!!!!
Mam pytanie dotyczące karty Biedronki. Kartę aktywowałam, podpisałam, sprawdziłam na  edenred. stan konta, lecz w sklepie nie można było nią zapłacić. Co trzeba jeszcze zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6120580 Napisano: 27.11.2015 10:09:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiunia260 napisał(a):

lolaxpx napisał(a):

Nie wiem co w tym jest śmiesznego. Czy ktoś mi odpowie emotka

nie, nikt nie dostał

a śmieszne jest to, że tydzień temu dopiero powiadamiali zwycięzców, każdy miał 7 dni na odesłanie paragonu  a Ty już się pytasz o nagrody xD 

Ja dostałam sms żeby podać swoje dane, nie pisali mi żeby odesłać paragonyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6120220 Napisano: 26.11.2015 17:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem co w tym jest śmiesznego. Czy ktoś mi odpowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6120212 Napisano: 26.11.2015 17:05:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dostał już ktoś kartę z 20 lat Biedronki? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#6109913 Napisano: 10.11.2015 13:12:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bo oni na pewno losowali testerów. Wierzycie w to, że wybierali najbardziej kreatywne odpowiedzi? Ciekawa jestem ile dostali zgłoszeń:)

Oczywiście chodzi o czekolady Wawel. Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#5941157 Napisano: 08.11.2014 17:10:30 w Zostań testerem.
Mam prośbę dla zorientowanych o radę. . Mój mąż ma wypełnić ankietę w trnd o golarce Braun. Jest to jego pierwsza ankieta, ale zupełnie nie rozumie co ma napisać w recenzji, czy recenzję maszynki do golenia , którą obecnie używa( Philipsa) czy maszynki water Flex? Pyt. jest następujące:
Przekonaj nas, że to właśnie Ty jesteś idealnym partnerem trnd do udziału w tym projekcie. Zaprezentuj nam swoje zdolności, jako przyszłego reportera online. Jaka według Ciebie powinna być dobra recenzja na temat golarki elektrycznej, której można używać do golenia na mokro i sucho? Co powinna zawierać recenzja, aby była wartościowa i przydatna dla innych? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#5504148 Napisano: 10.12.2012 11:23:14 w Zostań testerem.
Niedawno kurier przywiózł 4 paczki ciastek Milka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#5128473 Napisano: 07.04.2012 04:49:56 w Pomocy!!!!
czy ktoś mi pomoże? Chcę zamówić próbkę perfum bruno banani, ale nie chce przyjąć zamówienia ,bo zły kod pocztowy. Jak go napisać? Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#4867289 Napisano: 01.12.2011 10:56:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ATUTOWA - p. Monika, Poznań


Ciekawa jestem, czy to nie nasza znajoma.
Kolejne autko do Poznania Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#4853921 Napisano: 25.11.2011 03:18:21 w Zostań testerem.
bostonekk napisał(a):

kala405 napisał(a):

własnie przyjechała wypasiona paczuszka z nesvita:)


Proszę napisz co zawiera przesyłka ciekawość mnie zżera emotka




U mnie przed chwilą dotarła paczuszka .Są 3 pudełka, w każdym po 10 sztuk. Każde pudełko to inny smak owsianka: jabłko z cynamonem, wanilia i miodowe
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#4848610 Napisano: 23.11.2011 03:21:21 w Zostań testerem.
kasiap76 napisał(a):

Ja też czekam.
Po ile raportów piszecie z 1 kampanii?




Ja piszę od 4 do 5 raportów
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lolaxpx

#4845776 Napisano: 22.11.2011 01:33:57 w Zostań testerem.
ja tez czekam na paczuszkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0