Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lucynka20

lucynka20

#3250466 Napisano: 30.03.2010 09:54:05 w Paragony
marielu napisał(a):

oddam niedrogo paragon na wjadomo pasztetófkę a gratis dorzucę na kaszankę i żeberka emotka tylko poważne oferty, proszę mi nie proponować kosmetyków i usług oraz bonóf rabatowych


marielu jeszcze jeden karniak i wylatujesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3250426 Napisano: 30.03.2010 09:44:23 w Paragony
6 paragonów z calgonit qantrum sprzedam lub przyjme zmywarke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3238412 Napisano: 26.03.2010 12:41:11 w Rossmann
niuniu napisał(a):

a dajcie spokój jestem taka zawiedziona tymi tuszami że szok emotka dostałam je z zaplecza emotka pewnie wszystkie się wymalowały i mi je oddały że niby wygrane emotka emotka


piszmy reklamacje ja tez taki mam ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3238408 Napisano: 26.03.2010 12:40:29 w Rossmann
mio napisał(a):

kotek11 napisał(a):

aalkaa napisał(a):

hmm ja jak odbieralam to dostalam prosto ze sklepowej polki i jestem bardzo zadowolona... a ze pani nie chciala dowodu ani nic to dzisiaj wybiore sie po kolejny i moze tym razem dostane promocyjny i wowczas bede mogla porownac oba emotka


pozostawie to bez komentarza



emotka hmmm
mój tez własnie dziwnie wogóle nie maluje chyba napisze do nich reklamacje ;/


a co do tuszow to tragedia normalnie nie maluja nic i gdzie te maksymalnie wydluzone rzesy?


Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3228577 Napisano: 23.03.2010 12:48:28 w Zostań testerem.
kinga1 napisał(a):

kala405 napisał(a):

info szczegółowe o kampanii vichy emotka


u mnie również emotka


umnie po roku tez ciesze sie Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3206592 Napisano: 16.03.2010 08:34:39 w Rossmann
jak ktos odbierze napiszcie co trzeba miec jakies dokumenty czy co Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3204794 Napisano: 16.03.2010 09:54:08 w Rossmann
majeczkamp napisał(a):

is77 napisał(a):

monis napisał(a):

is77 napisał(a):

monis napisał(a):

moze jakos wysylaja dniami emotka albo nazwiskami, ja tez nie mam ani u siebie ani u mamy.


jesli leci nazwiskami, to spokojnie czekam jeszcze emotka


juz dotarly:) ale swoja droga myslalam, ze jakis kod bedzie czy cos..


zwykły obrazek emotka mówiąc szczerze, każdemu można przesłać, nawet jeśli nie wygrał emotka

no tak, ale pewnie rossman bedzie mial liste zwyciezcow.. emotka


i ja mam a na liscie siebie nie znalzałam buhahahhaahaha ciesze sie z wami ! Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3194969 Napisano: 13.03.2010 09:25:43 w Zostań testerem.
szukam koszulek sex w wielkim miescie ! i chetnych na kody puchatka za doładowanie , przelew emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3194620 Napisano: 13.03.2010 07:42:37 w Wkurza mnie...
lovcia88 napisał(a):

pegaz napisał(a):

a mnie wkurza ze nie można juz nawet poprosic o wklejenie wyników w wątku wyniki bo od razu cenzuraająca malisa karniaka daje inni pisza bzdury gdzie popadnie a ona nie reaguje[/b]


W watku wyniki wkleja sie JEDYNIE linki z wynikami. Jesli chcesz poprosic o wklejenie wynikow, mozesz to zrobic np. w watku Szukam lub Pomocy!.


a ja popieram ze wkurza bo zatakie karniak a za głupie dogryzanie np.fikumiku i kilku innych osób omijaja ich karniaki ! mnie to wkurza .
Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3186075 Napisano: 10.03.2010 07:16:40 w Paragony
paragon z Velvet mam na zbyciu Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3181572 Napisano: 09.03.2010 02:06:59 w Paragony
MAM paragon z garniera nie zdażyłam go wbic ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3171252 Napisano: 05.03.2010 01:26:40 w Paragony
mam paagon z dc priv z propozycja Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3163102 Napisano: 02.03.2010 03:05:24 w TESCO konkursy
magdus8 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

beata28 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

beata28 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

frezja napisał(a):

przeciez macie paragony wiec z czego robicie problem i najezdzacie na dziewczyne emotka


popieram. jesli ktos ma paragon to nie widze problemu emotka



Mysle ,że to nie kwestia czy ktos ma czy nie ma paragonu.
Tez wygrałam ipoda, mam paragon i teraz dzieki tej dyskusji mam dodatkowo metlik w głowie, bo nie wiem czy mam im tez posłać ten paragon skoro nikt mi o niego nie wołał,
a z drugiej strony nie wiem, czy teraz jak cześć osób posle te paragony, reszta która nie posle ( skoro Pan tylko kazał dane adresowe i telefon odesłać @)dostanie potem tego ipoda emotka


moze on do sprawdzenia wybral tylko przypadkowe osoby aby przesłały paragony - tak na wyrywki



chwilunia,

to Ty dostałas tę informacje o wysłanie paragonu zaraz w @ w którym pan informował o wygranej?
Ja myslałam ,ze sama spytałaś , czy należy im odesłac paragon i w odpowiedzi pan kazał posłać paragon.



pan dzisiaj ok 11 godz. sam napisal, ze nagrody beda wysylane na poczatku nastepnego tygodnia. paragon prosze przesłac na adres...potem zapytałam czy wyslac pocztą. on odpisal tak, paragon prosze przesłac na adres...

zdziwilam sie sama bo pierwsze maile byly jakies 2 tyg. temu a dzisiaj ten, ze prosi o paragon



ja jak reszta żadnego maila nie dostałam, może jeszcze przyjdzie


ja maila nie mam ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3141511 Napisano: 23.02.2010 07:47:50 w Połączenia nieodebrane
trebor1 napisał(a):

to20ja napisał(a):

U mnie też zastrzeżony. Po 5 sekundach się rozłączył... emotka



u mnie dwa razy zastrzeżony, drugi raz odebrałem i tez się rozłączył
???????


i umnie o 19 ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3140671 Napisano: 23.02.2010 04:33:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratulacje dla szcześciary emotka i dra reszty wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3127665 Napisano: 19.02.2010 03:40:41 w PODZIĘKOWANIA
abodak napisał(a):

lucynka20
dziekuje emotka


baienko za co no co ty emotka ( bedziesz dziekoac jak sie uda emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3124930 Napisano: 18.02.2010 05:48:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
kurpianka napisał(a):

twix4 napisał(a):

abodak napisał(a):

kotek11 napisał(a):

cudaczek121gratulacje wycieczki


emotka emotka


Również Gratki! emotka emotka


Gratulację emotka emotka


świetna wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3118612 Napisano: 17.02.2010 10:58:54 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

jutis napisał(a):

avatea napisał(a):

malutka456 napisał(a):

avatea napisał(a):

Wkurzyła mnie sytuacja w szpitalu.... czuję się jak z kosmosu emotka
http://avatea.blo...-zaskoczyl_idab.html


wspólczuję emotka tak się składa, że pracuję w szpitalu i nawet jak wchodzę do laboratorium w szpitalnym mundurku to czuję na sobie morderczy wzrok staruszek......o wejściu do lekarza poza kolejnością nie ma mowy, nawet nie mam śmialości tłumaczyć, że jestem ze słuzby zdrowia emotka emotka


TO jest najgorsze... człowiek czuje się jak intruz.. emotka


dwa dni przed świętami (końcówka szóstego misiąca ale brzuch wielki jak przed porodem) w sklepie źle się poczułam i chciałam skorzystać z kolejki dla uprzywilejowanych (nad kasą wisiała wielka plansza z kobietą w ciąży). w tej kolejce stało pięć osób, ostatnie małżeństwo miało wyładowany cały wózek i koszyk do tego. a ja stałam z mlekiem, bułkami i jakimiś mrożonkami, wszystko mieścilo mi się w rękach. nie chciałam się wpychać na początek ale tym ostatnim grzecznie powiedziałam, że chciałabym skorzystac z tego, że to kolejka dla uprzywilejowanych. za chwilę pożałowałam tego, bo kobieta, w wieku 30-40 lat, zaczęła na mnie krzyczeć emotka że co ja sobie wyobrażam, oni też długo czekają w kolejce i dlaczego mieliby mnie przepuszczac, a jak przyjdzie jeszcze 10 takich' to oni do wieczora nie wyjdą emotka najpierw próbowałam coś wtrącić, że to kasa dla uprzywilejowanych i powinna się z taką sytuacją liczyć ale szybko się poddałam, bo hormony buzowały i było mi po prostu strasznie przykro. nikt nie reagował, wszyscy tylko słuchali, w końcu mąż tej kobiety odciągnął ją do innej kasy. a ja powiedziałam tylko, wesołych świąt...



Ja tez wiele razy mialam taka sytuację. Np. w ósmym miechu jechałam busem, opierając się o drzwi, schylona, bo niski dach. Obok trzy przemiłe panie (ok. 50-tki) uśmiechały się serdecznie na widok mojego brzuszka, ale żadna nawet nie zaproponowała, zebym usiadła, a nie jechały zbyt daleko. Uroczo...
Co do sklepów- podobało mi się to, że w wielu sklepach kasjerki same zapraszały mnie na początek kolejki. Nigdy nie korzystałam sama z przywileju pierwszeństwa, bo po prostu nie miałam siły się kłócić z nadętymi paniusiami w średnim wieku. Tylko raz w tramwaju warknęłam na babsko, które mi zarzuciło, że zajmuję jej miejsce (miałam już spory brzuch). Powiedziałam, że jak ma siłę bezczelnie krzyczeć na ciężarną to ma tez siłę postać. Zamknęła japę, a połowa tramwaju śmiała się, przytakując.


oj to jakas idotka ja zawsze kozystalam z takiej kasy mimo ze byłam z mezem ale wystać z brzuszkiem jest cięzko wiec szłam z pełnym koszykiem do kasy i nikt nigdy mi nic nie zazucił emotka skoro tak mozna to czemu nie kożystać ! Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3114976 Napisano: 16.02.2010 02:16:15 w Połączenia nieodebrane
misia89p napisał(a):

ismena napisał(a):

nieodebrany zastrzezony o 12.02 emotka jakies pomysly? emotka


u mnie 12:30 ciekawe skad emotka


umnie z ubezpieczenia cos tam jakies dane od kogos dostali ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lucynka20

#3108759 Napisano: 14.02.2010 03:29:42 w Wkurza mnie...
aguniap napisał(a):

że dostałam 147 jedynek na tym konkursie:
http://piekni.com.pl/pl

mam nick AguniaP

jak ktoś jest chętny oddać na mnie głosik odwdzięczę się emotka


emotka 10 Wyświetl w wątku >>
0 0