Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#3214320 Napisano: 18.03.2010 10:41:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

olus15 tak wsrod Brytyjczykow jak i Amerykancow sa oszusci,nie przesadzaj ze tylko sa u nas ...malo szmugli,afer... poczytaj polonijne wiesci a wogole uwazam ze ta dysusja powinna juz byc skonczona ...kurcze tak tu fajnie kiedys bylo emotka ech



chodziło mi o ściąganie w szkołach i przepisywanie esejów itd.



A czy to usprawiedliwia, że inni kradną? Inaczej byś barbaro1910 śpiewała jakby ci ktoś furę spod domu sprzątną i nie mów, że byś się powstrzymała od węszenie i nie poszła nawet na komisariat. W końcu to nie będzie taki pierwszy przypadek kradzieży...
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3214287 Napisano: 18.03.2010 10:25:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

olus15 ale ja oczywiście cały czas podkreślam że brzydze się plagiatem , ale tez czasem ludzie tutaj pisza kogos podejrzewaja a tak naprawde moze ktos wyslal to same haslo ale np na mame emotka i już jest inne nazwisko, czasem lepiej jak wie się kogo to haslo lub kto je wziął najpierw spytać się go na pw emotka i nie chodzi mi wszystkich ale kiedys byl u nas taki przypadek o ile dobrze kojarzę
kingaa z siekierą ? ja bym z garnatem poszla emotka



W takich sytuacjach to niech się dana osoba tłumaczy przed organizatorem, jeśli nie ma nic do ukrycia i nie popełniła kradzieży to sprawa się szybko wyjaśni. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3214199 Napisano: 18.03.2010 09:56:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
Bo słowo plagiat brzmi tak niewinnie a to zwyczajne PASOŻYTNICTWO a ludzie, którzy żerują na pracy innych to wstrętne PASOŻYTY.Węszenie i zawiść w stosunku do pasożytów pochwalam. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3214146 Napisano: 18.03.2010 09:35:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
ola2493 napisał(a):

kalka napisał(a):

ola2493 napisał(a):

Ja tylko jednego nie rozumiem.
Akceptowane na tym forum jest:
-klikanie sobie nawzajem w beznadziejne prace
-granie na tysiąc kont i fikcyjne osoby tudzież psa i kota
- granie bez paragonów
- oszukiwanie w grach za pomocą programów

No bo jak to często się pisze, każdy orze jak może. Więc dlaczego za plagiaty byście powiesili innych emotka
Każdy orze jak może emotka emotka


To wszystko nie stanowi przęstępstwa, a kradzież tak emotka No i ja nie wiem kto by kogo wieszał, ale to ryzykowne rozwiązanie tej kwestii emotka zarówno dla wieszającego jak dla wieszanego emotka Ale są bardziej cywilizowane sposoby zapobiegania kradzieży emotka emotka emotka


Może nie pochwalam plagiatów,ale widzę kolosalną różnicę między plagiatem a kradzieżą np. w sklepie, czy wyrwaniem torebki babci wracającej z kościoła emotka



Plagiat to jest taka sama kradzież. Kiedyś na studiach musiałam prowadzić badanie socjometryczne,skonstruować ankietę. Wymyśliłam wszystko, łącznie z szatą graficzną ankiety(specjalnie dla dzieci) a jakaś głupia baba wszystko ściągnęła słowo w słowo nie tylko tekst ale nawet obrazki (dostała kopię od koleżanki, która pracowała w szkole, gdzie przeprowadzałam ankietę). Na szczęście wykładowca dobrze wiedział kto od kogo ściąga. Innym razem pewna Pani profesor znalazła w pracy studenta fragment swojego własnego tekstu bez przypisu i wywiesiła nazwisko owej damy na tablicy ogłoszeń. To dopiero była kara - cały wydział o tym huczał emotka ) Ludzie sobie nie zdają sprawy, że często kradną coś nad czym ktoś inny spędził wiele godzin, ba tygodni. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3210405 Napisano: 17.03.2010 07:39:21 w Dziś cieszę się z.....
avatea napisał(a):

slavek napisał(a):

saphira19 napisał(a):

bruce napisał(a):

... artykułu na interii:
Pijesz wino? Będziesz szczupła!!! Drastyczną dietę może zastąpić kieliszek wina? Zdaniem naukowców kobiety, które spożywają umiarkowane ilości alkoholu, zwłaszcza czerwonego wina, tyją mniej od abstynentek.
http://kobieta.in...zczupla,1449372,1666
no to, Dziewczyny, do dzieła!
Wasze zdrowie!!!
emotka emotka emotka


ooo to sa powody do radości emotka



A widzieliście kiedyś otyłego alkoholika? emotka


to już wiem dlaczego w ciąży tyję...
bo nie piję! emotka



Wczoraj wyczytałam, że Szwedzi stwierdzili, że od kawy kurczy się biust. Czyli lepiej kieliszeczek czerwonego winka albo mleka szklankę chlup
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3210224 Napisano: 17.03.2010 06:59:29 w Wkurza mnie...
regusia napisał(a):

merynosek napisał(a):

regusia napisał(a):

wkurza mnie pan z agencji z ktorym rozmawialam i ktory uwaza,ze mozna w 2 godziny nazbierac 2000 klików na plantacje emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


Jasne... To niech sam spróbuje nazbierać tyle pkt... Uczciwie oczywiście...




On uwaza ze jak sie ma tyle znajomych to mozna
emotka emotka emotka



Normalnie gość wierzy w czary mary emotka I to ma być poważna firma? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3200569 Napisano: 15.03.2010 12:44:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

regusia napisał(a):

ciekawski89 napisał(a):

Sadzicie ze w Tchibo dużo jest oszustów ? Nagle wyniki z kosmosu w plantacji.



wystarczy sprawdzic w najnowszych plantacjach,kiedy Ci z pierwszego do piątego chocby miejsca założyli swoje,od kiedy grają i ile mają punktów...oszustwo jest ogromne...czekamy na weryfikacje...


Nie wiem, czy się doczekacie z tego względu, że to ta sama agencja od konkursu z cukru królewskiego...


Zaczynam się cieszyć, że rozczarowana poprzednim konkursem Tchibo podeszłam do rywalizacji zdrowo tzn. z przekonaniem, że wygrana z Tchibo to czary mary. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3195733 Napisano: 13.03.2010 01:32:26 w Wkurza mnie...
potworkaa napisał(a):

pegaz napisał(a):

potworkaa napisał(a):

kaki76 napisał(a):

A mnie wkurza , że skruszył mi się ząb i wypadła plomba a zapłaciłam kur....e dentystce kupę kasy i miało być dobrze.Zadzwoniłam do niej wczoraj to kazała mi przyjść za 2 tygodnie i to prywatnie wkurza mnie to.


a ja zapisałam się wczoraj do ortodonty...w wielkiej prywatnej klinice i czas oczekiwania to półtora miesiąca... emotka nie wiem czy moje zęby do tego czasu przeżyją emotka a państwowo to juz w ogóle nie ma co marzyć bo czas oczekiwania to około roku..i to mnie wkurza jeszcze mocniej..że człowiek płaci te składki i ubezpieczenia a jak potrzebuje pomocy to oooo... emotka nie chcę aparatu dla swojego widzi mi się bo mam krzywy jeden ząbek tylko dlatego, że mi się wyważają podczas żucia i zaraz mogą wypaść emotka emotka emotka


a to stad ten login emotka emotka emotka


osz Ty emotka czekaj jak będę miała nowe ząbki to przyjdę w nocy i wyssę twą krew z szyi niczym Dracula emotka a login powstał właśnie zupełnie przeciwnie do wyglądu..bo to też mnie wkurza, że mnie każdy postrzega przez urodę...i takim kobietom jest w życiu znacznie trudniej...bo muszą całemu światu udowadniać, że mają coś w głowie...
Ale już koniec - dziś się nie denerwuję już emotka


Nie ma się czego bać, właśnie w maju zdejmę aparacik (2 lata zleciały jak 2 miesiące) a mój ząbek, który miał wypaść obecnie ma się świetnie i jest śliczny. Cały wyraz buzi zyskał po kuracji aparatem. Zbieram teraz masę komplementów za ząbki i uśmiech a co dopiero będzie w maju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3194085 Napisano: 12.03.2010 09:17:06 w Pomocy!!!!
0 0

leona

#3188611 Napisano: 11.03.2010 02:32:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
Widać szczęście jednak mi dopisuje: pobliską drogerię natura niedawno zastąpił bank, clear mnie nie kusi bo nigdy nie miałam łupieżu a od skrzypowity trzyma mnie z daleka skuteczniejszy Merz Special i Revalid emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3186579 Napisano: 10.03.2010 09:23:50 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):


kalisto1986 napisał(a):

merynosek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Wkurzyła mnie Agencja Opcom Grupa Eskadra Sp. z o.o. ta która organizowała konkurs Cukru Królewskiego emotka nie dość, że tak polegli to jeszcze teraz usunęli moją plantację na TCHIBO emotka emotka emotka

ja juz dzwonilam w sprawie mojej .. malo tego.. juz ponad 24 godz czekam na linka aktywujacego emotka


moje tez usuneli
emotka i nie wiadomo dlaczego emotka ze ja glupia dalam sie skusic expresem


Nie rozumiem jak usunęli jak u mnie normalnie się plantacją Twoja wyświetliła:)


bo dodalam nowa emotka


Po małej interwencji już ją przywrócili
emotka


tzn masz już swoją ?



Tak emotka


Gdzie mogę napisać, żeby mi przysłali wreszcie linka aktywacyjnego, podpowie ktoś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3182633 Napisano: 09.03.2010 07:49:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Coś dotarło ale nie udało mi się odebrać aviza - dopiero jutro się okaże. Mogę tylko strzelać, że to pewnie ślizgacz. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3181259 Napisano: 09.03.2010 12:36:47 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

a mnie wkurza brak wyników na drogowskażniku emotka emotka emotka emotka emotka



Też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3181249 Napisano: 09.03.2010 12:30:32 w Wkurza mnie...
amif napisał(a):

brak wyników z konkursu wielkanocnego na ugotujto.pl, miały być w piątek, dzisiaj wtorek i dalej cisza emotka



Były informacje na maile - ja dostałam takową.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3165648 Napisano: 03.03.2010 02:06:58 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

wszystko zależy od przedszkolanek ... parę dni temu dowiedziałam się że u nas w niektórych przedszkolach - miłe panie przedszkolanki - specjalnie otwierają okna kiedy maluszki biegają i są bardzo zgrzane ... w ten sposób mają mniej dzieci do pilnowania na grupach emotka




w naszych przedszkolach od dawna tak robią ( stary sposób)

ja bardzo bym chciała aby mój mały miał kontakt z innymi maluchami - ale emotka tak strasznie boje się tych chorób - że niestety jestem zmuszona odbierać mu tą przyjemność

dzieciaki przedszkolne są zupełnie inne od lelków chowanych w domu emotka

wkurza mnie właśnie to że nie mam odwagi dać młodego do przedszkola emotka Czy ja zawsze muszę tak panikować na jego p-kcie ??



Są takie miejsca, w moim mieście przynajmniej, gdzie można malca przyprowadzić właściwie do towarzystwa, żeby pobawiło się z innymi dziećmi, porysowało albo czegoś pouczyło się w grupie na mniej lub bardziej regularnych zajęciach. Tylko od rodzica zleży wybór pory i to czy zostawią dziecko na 1 czy 4 godziny i ile razy w tygodniu a instytucja jest otwarta do 18.00. To bardzo fajne rozwiązanie. Pewnie opłaca im się tam kombinować w opisany przykry sposób. Chore dziecko nie przyjdzie, więc oni nie zainkasują kasy za jego obecność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3165323 Napisano: 03.03.2010 12:21:37 w Wkurza mnie...
mjane napisał(a):

wkurza mnie jeszcze wybieranie zwycięzców na p****ol w konkursach gdzie jest np gotowa aplikacja do zamieszczania zgłoszeń i ludzie dodają ich tysiące, a jury wybiera na chybił trafił kilka i twierdzi że są najlepsze... emotka jak w m&m's emotka emotka emotka



Mnie taka sytuacja bynajmniej nie denerwuje. Wiadomo, jaki procent społeczeństwa nadawałby się do Mensy. Przeciętniacy mają gust podobny do innych przeciętniaków. Nie oszukujmy się, że w komisjach zasiadają jacyś energiczni geniusze, piewcy sprawiedliwości. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3164281 Napisano: 02.03.2010 11:45:42 w Wkurza mnie...
agava napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):




Skoro mowa o nauce, to wkurzam się na samą siebie, bo od października chciałabym zacząć nowy kierunek na studiach, a kompletnie nie wiem co! Nienawidzę bezczynności emotka


A ja się wkurzam, bo wiem jaki chcę kierunek zacząć, zaocznie, ale mama powiedziała że nie da w weekendy moją mysią się zajmować, bo musi odpocząć emotka z jednej strony ją rozumiem, ale z drugiej.... łamie się taki stereotyp o babciach co to zawsze wyręczą



Niestety znam to z doświadczenia. Moja mama też musi ciągle odpoczywać. Ma emeryturę, ale pracuje, ja niestety wrócić do pracy nie mogę, bo nie mam z kim dziecka zostawiać i tak w kółko. Babcia obiecywała, że będzie siedziała z małym, ale jak co do czego przyszło, to stwierdziła, że... niczego mi nie obiecywała.


A mnie wkurza takie podejście do rodziców emotka Nie jest obowiązkiem babci pilnować wnuków. To już nie te zdrowie i nie te chęci. Chcesz wrócić do pracy, czy na studia - wynajmij opiekunkę. I nie obwiniaj mamy, że przez nią nie możesz wrócić do pracy! Wciąż żyjemy stereotypami, że babcia musi siedzieć w domu, z wnukami, jeszcze obiadki dzieciom gotować, a te dzieci robią karierę. Wstydźcie się! Pozwólcie swoim mamom żyć tak, jak chcą, a nie obarczacie je małymi dziećmi, czy im to się podoba, czy nie!


Ja już teraz jestem zdecydowana pomagać córce bawić wnuki. To naprawdę bardziej rozwijające zajęcie niż siedzenie godzinami na plotach u sąsiadek i znajomych, komentując wydarzenia z seriali, gazet i wiadomości - obecnie to najpopularniejszy model spędzania czasu przez wiele babć. Kontakt z młodymi zawsze odmładza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3159069 Napisano: 01.03.2010 11:16:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bulionetka i kalendarz 2010 formatu A4 w ładnej, skóropodobnej oprawie. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3152272 Napisano: 26.02.2010 05:54:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
rafi323raf napisał(a):

leona napisał(a):

ola2493 napisał(a):

leona napisał(a):

aarti napisał(a):

olusiia975 napisał(a):

aarti napisał(a):

leona napisał(a):

Jestem zdegustowana a oto skąd wziął pomysł drugi zwycięzca konkursu MSI:http://www.shutte...bad-love-vector.html emotka



przecież to projekt jego autorstwa, jak i cała galeria: http://www.shutte...allery-309514p1.html

Czas uwierzyć, że nie wszystkie wygrane są plagiatami emotka


moze i prawda.



Musiałby być to niesamowity zbieg okoliczności - takie samo nazwisko i imię emotka


Zgoda dajmy na to, że to ten Pan jest autorem ale pomysł nie jest jego on go ściągnął od środowiska, w którym przebywa http://www.shutte...hite-background.html I o ile się nie mylę parę lat temu widziałam koszulki z podobnym nadrukiem stad wiem, że motyw jest dość oklepany.


Dziewczyno weź się ogarnij i zajmij czymś pożytecznym emotka
Już mi bokiem wychodzą tropiciele forumowi emotka
Trzeba umieć przegrywać emotka


Nie brałam udziału w tym konkursie ale sama utrzymuję się z praw autorskich i mnie rażą takie kwiatki.


a jak w jakimś konkursie wygrywa dziecko przebrane za czerwonego kapturka to też zgłaszasz, ze już taki kostium był gdzieś stworzony? emotka


Tak, wiem w RP popiera się cwaniactwo. Tylko po co te gadki o etyce, legalnym oprogramowaniu i nie kopiowaniu płyt... Jeśli chodzi o cwaniactwo, to macie rację - nagroda się należy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3152255 Napisano: 26.02.2010 05:47:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
ola2493 napisał(a):

leona napisał(a):

aarti napisał(a):

olusiia975 napisał(a):

aarti napisał(a):

leona napisał(a):

Jestem zdegustowana a oto skąd wziął pomysł drugi zwycięzca konkursu MSI:http://www.shutte...bad-love-vector.html emotka



przecież to projekt jego autorstwa, jak i cała galeria: http://www.shutte...allery-309514p1.html

Czas uwierzyć, że nie wszystkie wygrane są plagiatami emotka


moze i prawda.



Musiałby być to niesamowity zbieg okoliczności - takie samo nazwisko i imię emotka


Zgoda dajmy na to, że to ten Pan jest autorem ale pomysł nie jest jego on go ściągnął od środowiska, w którym przebywa http://www.shutte...hite-background.html I o ile się nie mylę parę lat temu widziałam koszulki z podobnym nadrukiem stad wiem, że motyw jest dość oklepany.


Dziewczyno weź się ogarnij i zajmij czymś pożytecznym emotka
Już mi bokiem wychodzą tropiciele forumowi emotka
Trzeba umieć przegrywać emotka


Nie brałam udziału w tym konkursie ale sama utrzymuję się z praw autorskich i mnie rażą takie kwiatki. Wyświetl w wątku >>
0 0