Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#6057561 Napisano: 17.08.2015 12:44:44 w Pomocy!!!!
Dzwoniłaś na infolinię i do swojego oddziału regionalnego? Znajdź nr  do swojego oddziału regionalnego i dzwoń. Tyle mogę doradzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6057549 Napisano: 17.08.2015 12:24:08 w Pomocy!!!!
Nie wiem, co im mówisz, ale po to kurier ma tel., żeby ustalić termin tak, żeby Cię zastać w domu. Jeśli nie są w stanie, to niech się nie podejmują takiej działalności. Oni doręczają paczki w godzinach  8.00 - 18.00 - nie wiem w czym problem? Jakby do mnie do pracy przynoszono koperty, to jeszcze by wyszło, że łapówki biorę, poza tym nie mam czasu na odbieranie. Życie prywatne, to życie prywatne - praca,  to praca. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6057542 Napisano: 17.08.2015 12:09:59 w Pomocy!!!!
Dlaczego nie zadzwonisz w tej sprawie do DPD? I nie mam tu na myśli telefonu do kuriera, tylko ogólny. Przesyłanie do pracy... ja np. tego sobie wcale nie wyobrażam. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6009903 Napisano: 27.04.2015 13:45:12 w Visa Konkursy
kammaro napisał(a):

leona napisał(a):

Przyszła karta na razie bez PINu. A do kart City przychodzą wogóle piny, czy wystarczy zadzwonić na infolinię?

Na infolinię, a póżniej na podpis emotka

Thx:) Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6009850 Napisano: 27.04.2015 12:18:44 w Visa Konkursy
Przyszła karta na razie bez PINu. A do kart City przychodzą wogóle piny, czy wystarczy zadzwonić na infolinię? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6004864 Napisano: 14.04.2015 13:28:58 w Visa Konkursy
Wreszcie widać film tygodnia, moja ciekawość zaspokojona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6003194 Napisano: 10.04.2015 14:18:03 w Visa Konkursy
andzi18 napisał(a):

leona napisał(a):

A w sumie jaką inną licencję sobie wyobrażacie? Z resztą 1000zł, to nie majątek, z tego co czytam kilka osób tu wygrało ten 1000 tylko na raty w kartach po 200 emotka

Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska – Licencja ta pozwala na kopiowanie, zmienianie, rozprowadzanie, przedstawianie i wykonywanie
utworu jedynie pod warunkiem oznaczenia autorstwa. Jest to licencja gwarantująca najszersze swobody licencjobiorcy.

Ja z takiej licencji skorzystałem. Inaczej mówiąc mogę na niej zarabiać itp. 


Czyli pretensje są do CC non commercial użytego? Osobiście raz pokusiłam się o film w konkursach, a muzyka była z dostępnej do wyboru dla użytkowników określonego programu do filmów, więc wydawało mi się ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6003156 Napisano: 10.04.2015 13:48:06 w Visa Konkursy
A w sumie jaką inną licencję sobie wyobrażacie? Z resztą 1000zł, to nie majątek, z tego co czytam kilka osób tu wygrało ten 1000 tylko na raty w kartach po 200 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5996258 Napisano: 24.03.2015 18:36:46 w Visa Konkursy
siasiolka napisał(a):

leona napisał(a):

Długo to trwa zanim przyjdzie e-mail z potwierdzeniem zarejestrowania zgłoszenia?

od razu przychodzi potwierdzenie... sprawdz w spamie emotka

Dzięki, już znalazłam właśnie w folderze inne na poczcie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5996249 Napisano: 24.03.2015 18:16:22 w Visa Konkursy
Długo to trwa zanim przyjdzie e-mail z potwierdzeniem zarejestrowania zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5994890 Napisano: 20.03.2015 18:13:03 w Visa Konkursy
Wszystkie zdjęcia można tolerować, ale jak widzę, że ktoś np. podaje się za makijażystkę Laurę Jenkinson i trafia na główną stronę konkursu Visa, to wtedy dopiero niesmak mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5823812 Napisano: 14.02.2014 15:53:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

ale jak jest zapis, że wyczerpujący opis i max 1000 znaków ze spacjami, to każdy rozumie że to ma być tekst? a nie link do filmu...



Nawet jesli brać dosłownie znaki jako znaki to jak policzyć klatki na filmie to się w regulaminie nie zmieści. Przekroczy o jakieś 800 klatek = znaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5720040 Napisano: 15.08.2013 22:18:07 w Biedronka
Już widzę jak swojej 16letniej córce mówisz tekst o dziewicach z punktem G emotka i tłumaczysz, żeby nie była pruderyjna:P albo 13-15latce z FB emotka Nie muszę wyrażać akceptacji i ślinić się jak pies Pawłowa do wszystkiego co zaserwuje Frugo machając skuterkiem przed nosem. Mam prawo nie być zachwycona tak samo jak Ty masz prawo być. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5719995 Napisano: 15.08.2013 20:32:45 w Biedronka
koza.k90 napisał(a):

leona napisał(a):

Przecież targetem FRUGO są głównie dzieciaki, więc naprawdę kontekst seksualny czy alkoholowy jest nie na miejscu. Gdyby to było o napoju Black to SUPER. Ale tu miał być OWOC KULTURY. Hasło dobrze świadczy o autorze ale źle o polityce marki.



ale uczestnikiem konkursu może być osoba pełnoletnia, która w razie wygranej zarejestruje maszynę

więc nie przedszkolak

i pierwszy raz słyszę, żeby nadmiar pruderii targetem tłumaczyć emotka emotka



Widzę, że w przeciwieństwie do Ciebie przeczytałam regulamin tego konkursu. Uczestnikiem może być nawet 16latek. Zauważ, że treść zdania jest dostępna dla wszystkich fanów na FB. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5719987 Napisano: 15.08.2013 20:20:46 w Biedronka
Przecież targetem FRUGO są głównie dzieciaki, więc naprawdę kontekst seksualny czy alkoholowy jest nie na miejscu. Gdyby to było o napoju Black to SUPER. Ale tu miał być OWOC KULTURY. Hasło dobrze świadczy o autorze ale źle o polityce marki. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5719735 Napisano: 15.08.2013 10:56:21 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

xpac napisał(a):

@mia mam dystans, ale denerwują mnie pewne rzeczy -zazdrość, chciwość, niedowartościowanie.... niektóre osoby chyba chcą się wyżalić, wypłakać, wysmarkać w rękaw, aby poczuć się lepiej.... też nie mogę przejść obojętnie, wobec niektórych komentarzy emotka Kobietki chyba się zbulwersowały i punkt "G" zadziałał na Nich jak płachta na byka emotka też denerwowały mnie niektóre hasła, ale swoją porażkę traktowałem jako impuls do dalszego działania, nie komentowałem, nie pisałem, bo co to da??

PS.: Gdyba tak jutro, któraś z tych osób wygrała, a "Komisja" z forum uznała by to za "Wstyd", jestem ciekaw jak byście się czuli....



Zdarzyło mi się kiedyś "coś" wygrać i hasło się na forum nie podobało (nie wiedzieli, że moje). Nie odbierałam tego osobiście, ani jako zazdrość, tylko kwestię gustu. Mi się podobało, bo było moje i miałam do niego osobisty stosunek i łączyły się z nim emocje (tworzenia/oczekiwania/wygrywania).

I napiszę Ci szczerze, nic do Ciebie nie mając, bo się nie znamy.

Wydaje Ci się, że ta ocena kobiet wynika z zazdrości. W mojej ocenie się mylisz. To jest kwestia róznic kobieta/mężczyzna - dla mnie hasło jest "lekko" wulgarne i nie jest śmieszne.

Skutera gratuluję, bo nie chodzi o to, żeby nam się podobało, tylko, żeby trafiło do komisji. Mam nadzieję, że przyniesie Ci dużo radości emotka



To prawda szefem komisji jest facet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5717761 Napisano: 12.08.2013 16:45:41 w Biedronka
xpac napisał(a):

Też grałem sporo i nigdy rezerwy nawet nie trafilem, ale pisałem do samego końca i dziś telefonik o wygranej emotka Nie ma co się poddawać, tylko wysyłać, wysyłać, wysyłać emotka



Gratuluję! Ale wiesz zostały już raptem chyba 2-3 dni, więc Ty załapałeś się rzutem na taśmę emotka Osobiście doszłam do wniosku, że i tak za późno zrezygnowałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5717755 Napisano: 12.08.2013 16:42:23 w Biedronka
isiulka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Ja na 9 ale jakoś już zwątpiłam w ten konek emotka


ja też mam 9 wysłane zgłoszenie, nawet nigdy na rezerwę nie trafiłam więc chyba całkiem kiepsko mi szło emotka


U mnie to samo, ale trzymam się wersji że liczy się ilość zgłoszeń tak samo było w konkursie pewnego piwa, wystarczyło wysłać 6 smsow z jednego numeru z byle jakim tekstem zeby mieć pewną wygraną. Na fb duzo ludzi o to postulowało wiec moze zmienili zasady.




Wątpię. Na początku wysłałam zgłoszenia z całej zgrzewki i nic to nie dało. Potem pojedyńcze i były rezerwy (tam, gdzie najmniej się spodziewałam). Teraz sobie podczytuję dla beki co piszą na FB i hasła konkursowe. Ludzie albo się podlizują na ich wallu w nadziei na skter albo denerwują, że ktoś robi ich w konia. Kiepsko... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5717071 Napisano: 11.08.2013 13:44:24 w Biedronka
mia napisał(a):

richemaya napisał(a):

Zwycięzcą konkursu
z dnia 04.08.2013 r.
jest
Paulina T.
za zdanie:
Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Karaibów , bo...
bo piraci na umór piją Frugo zamiast rumu.


emotka emotka emotka
No to jeśli Karaiby, to też miasto, to niech ktoś poprawi moja znajomość geografii!
Abstrahując od reszty. emotka

Gratulacje wszystkim, którym się udało wygrać w tym konkursie! emotka




I odkąd to "DO Karaibów" zamiast "NA Karaiby"? Czyli im mniej zgodne z regulaminem tym lepiej? Czy komisja i uczestnicy "grają" aby w ten sam konkurs a SQTR jest wodny? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5716758 Napisano: 10.08.2013 14:34:07 w Biedronka
skarb888 napisał(a):

Podobały mi się teksty z końcówki lipca - było kilka zgrabnych i przemyślanych, natomiast sierpniowe tamtym do pięt nie dorastają. Znudziło ich już czytanie czy Ci czytający są na urlopie?



Ci czytający prawdoodobnie nie znaleźli czasu, żeby zaznajomić się z zasadami konkursu, w którym jurorują. Wegług nich oryginalne są często te zgłoszenia, które mijają się z zasadami konkursu typu "Goły Tyłek". To są na pewno oryginale w tym sensie, że nie mieszczą się w tych zasadach emotka Nie mam pretensji do uczestników bo oni pisząc starają się dostosować się do gustów jury, które podpatrzą a jak widzą, że podoba się "Goły Tyłek" to powielają.

Masz rację Keiti78zg - obecnie Kostrzyn nad Odrą. Kiedyś, gdy ja tam byłam to były Żary. Woddstock to nazwa festiwalu muzycznego a nie miejscowość jakby nie patrzeć. Wyświetl w wątku >>
0 0