Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#4117784 Napisano: 07.02.2011 12:27:52 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Milka. Kupiłam słodycze 30 stycznia a wysłałam smsa 1 lutego i teraz nawet jak coś wygram to mój paragon jest niezgodny z regulaminem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4111857 Napisano: 05.02.2011 12:21:20 w PLAGIATY
sniper1 napisał(a):

Większość z tego portalu kombinuje jak wygrać, może zamiast karcić wskażecie sposoby jak omijać plagiat.
Podajcie stronę na której za małą cenę autor zgadza się na wykorzystanie jego hasła lub zdjęcia do konkursu.
Nie twórzcie nowej inkwizycji tylko pomagajcie...



Poszukaj sobie w necie m.in.na forum prawnym żalą się Ci, którzy próbowali sposobu,o którym wspominasz - tyle, że autor zdjęcia potem zaprzeczył faktowi jego sprzedania i wtedy jest problem: http://forumprawn...-1-kodeks-karny.html

Poza tym w wielu konkursach jest wymóg, żeby autorem zdjęcia była osoba je wysyłająca. Nie namawiaj do złego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4111451 Napisano: 04.02.2011 09:13:54 w Wkurza mnie...
tygrysek82bu napisał(a):

dzasmina napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

Wkurzają mnie moje koty, ganiają się jak szalone (sceny podobne jak w matrixie) po całym pokoju, już zdążyły kwiatka z doniczką zrzucić i ściągnąć obrus ze stołu wraz z moją herbatką...
emotka Jutro na obiad Pieczeń z kota
emotka


a łowne są??? bo mi by się jeden przydał emotka


Taaa, jedyne co potrafią złowić, to własny ogon. Młode jeszcze są i głupie, tylko zabawa im w głowie, a jak się zmęczą, to rozciągają się jak długie gdziekolwiek, a najlepiej na przejściu i śpią. Chętnie bym oddała, ale dzieci by mnie zlinczowały, bo to ich kotki.




Uwielbiam kotki... A swoją drogą to kiedyś złapałam w garażu myszkę ale kotek podwórkowy jej nie chciał za to jamnik sąsiada wcinał aż byłam zszokowana - co ta cywilizacja robi ze zwierzątkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4111312 Napisano: 04.02.2011 08:41:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
Monika11 napisał(a):

Przepraszam że skopiowałam dwa razy emotka Moim zdaniem albo niech admini zablokują ten top albo nie wiem -to co tutaj piszecie -śmiech-ZAZDROŚÆ ZAZDROŚÆ I JESZCZE RAZ ZAZDROŚÆ -aż musiałam to napisać
Ps teraz czekam na gromy ...........



A ja tu widzę nie tyle zazdrość co współczucie i ubolewanie, że osoby, które grają według reguł sprowadza się do kategorii niezaradnych i zazdroszczących tym z przebiciem, TUPETEM - przynajmniej taki morał płynie z większości wypowiedzi. A Pani Monika obroni się sama mam takie wrażenie, wszak jest osobą inteligentną, zaradną i na adwokata dobrego ją stać już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4111109 Napisano: 04.02.2011 07:44:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
ciasssteczko napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

doczekałam się plagiatu mojej pracy emotka będą wciry emotka


coś więcej?
My tu namiętnie tępimy plagiaty emotka



chodzi o walentynkowy konkurs na fanpage'u Triumpha, laska zerżnęła moje życzenia z innego serwisu. napisałam jej na pw i w komentarzach, zobaczymy emotka




Swoją drogę podobno trudno o większy komplement niż naśladownictwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109727 Napisano: 04.02.2011 12:53:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

Banda zazdrosnikow!!! a kto wam broni lepic autka, zal wam cenzura sciska i tyle. Szystkie chwyty dozwolone, dziewczyna pewnie poslala i hasla i autko, co miala do stracenia? I akurat jury wybrało autko. Jej wina ze organizatorzy to cenzura wolowe i olewaja regulamin. Znalazla sposob to korzysta a Was pazery własny jad zatruje! Wstyd emotka



Bravo - nie ma jak właściwie ukierunkować odpowiedzialność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109699 Napisano: 04.02.2011 12:46:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

leona napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

ronikar napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

paryzanka napisał(a):

bethan napisał(a):


nieźle się tej pani powodzi, drugie autko w ciągu miesiąca
Od początku stycznia to już... 4!. Nieźle.


4? od stycznia? a gdzie?

ps. pewnie od klejenia i wąchania kleju może cos dla moniau zaszkodziło i ma nowe pomysły plastyczne...moze niedługo cos będzie fruwało, a nie tylko kółko sie kręciło?
hahaha




takie wiadomości, to dla mnie jednak chyba świadectwo tego, że w tym wszystkim chodzi o zazdrość, a nie o to, że zagrała na 2 nazwiska czy do konkursu na hasło dodała rysunek (w końcu w takich konkursach chodzi też o kreatywność, a haseł w konkursie są tysiące, ilu było tak kreatywnych by pokusić się o coś więcej?)




w kryteriach oceny jest mowa o kretywności odnoszącej sie do treści haseł, anie jakis monstrualnych ich opakowań Z tych instalacji powinno być brane pod uwage gołe hasło, a dzieło do gabloty albo kosza



To jest tylko Twoja subiektywna ocena. Czasy się zmieniają i tak samo pomysły aby zostać zauważonym. Jeśli w danym rysunku czy makiecie(bo nie wiem co ta laska zrobiła) jest hasło i treść, to jestem za.
W sztuce fotografii jak jest konkurs na najładniejszą choinkę, to ludzie dają zdjęcia zielonej koszulki na wieszaku albo laski z lampkami na głowie; na najciekawszą bagietkę z margaryną, ludzie dają fotki jakiś stworzonych ludzików, co nijak ma się do bagietki w śródziemnomorskim stylu.
Telefon był kiedyś telefonem, a dziś pod tym hasłem kryje się prawdziwy komputer, na którym można grać w gry, korzystać z Internetu, robić zdjęcia itd.



Jednak pomijasz jeden aspekt - mianowicie taki, że często w regulaminie stawiają pewne wymogi ograniczenia - np. należy wypełnić regulaminowy kupon o określonym wzorze albo, że treść wypowiedzi nie powinna przekraczać iluś tam znaków a potem przy wręczaniu nagród okazuje się, że nagrodzono pracę owszem kreatywną ale nie mieszczącą się w limitach ujętych w regulaminie.

Ja sobie takie rzeczy biorę do serca nie tylko ze względu na możliwe zagrożenie terrorystyczne podejrzanymi pakunkami. Zresztą nie bez kozery umieszcza się formalnie w regulaminach, że udziału brać nie mogą pracownicy, krewni itp. widać organizatorzy mają poniekąd świadomość, że są sposoby, żeby szczęściu pomóc.



jeśli jest taki zapis w regulaminie to jestem jak najbardziej ZA! Jeśli natomiast jest tylko prośba o stworzenie hasła reklamowego, to wszelkie chwyty i techniki dozwolone. Np dla mnie czasami hasłem reklamowym może być jakieś logo, a niekoniecznie tylko zdanie utworzone z liter
Za słownikiem języka polskiego: hasło n III, Ms. haśle, lm D. haseł
1. «zwięźle sformułowana myśl przewodnia, idea»
- nie ma tu nic, iż owa myśl musi być w postaci znaków graficznych z alfabetu



Świetnym przykładem jest regulamin nowego konkursu Hunday - w regulaminie stoi, że: W konkursie mogą brać udział wyłącznie kupony konkursowe opatrzone pieczęcią firmową danego Dealera samochodów marki Hyundai oraz podpisem sprzedawcy, będącym pracownikiem danego Dealera. Teoretycznie mogę kreatywnie stworzyć trójwymiarowy kupon z pozytywką i jakoś przekonać sprzedawcę, żeby mi na tym przybił pieczątką, ewentualnie zaprosić na lunch, żeby miał siłę pieczątkę przystawić i lepszy humor albo wykazać się zrozumieniem regulaminu i darować sobie tego typu ponadnormatywną kreatywność licząc, że warunki dopuszczenia do konkursu będą jednakowe dla wszystkich a ustalony wzór kuponu jest jedynym obowiązującym bo w końcu stworzonym przez organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109595 Napisano: 04.02.2011 12:26:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
zyziak napisał(a):

Najlepiej wyslać listy do wszystkich agencji co robi ta Pani i aby mieli ją na uwadze.

Jaki jest konkurs Hyundai trzeba tam napisać aby coś takiego nie przeszło

Co do Auchan piszmy e-maile aby prace zamieścili na stronie




Obawiam się, że takie sukcesy nie byłby możliwe, gdyby ktoś z agencji nie darzył owej osoby sympatią i to niekoniecznie bezinteresowną. Przecież rzeczona osoba nie będzie jeździć tyloma samochodami na raz, więc pewnie je sprzeda a jako osoba hojna może się kasa podzielić z kimś... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109574 Napisano: 04.02.2011 12:22:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

ronikar napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

paryzanka napisał(a):

bethan napisał(a):


nieźle się tej pani powodzi, drugie autko w ciągu miesiąca
Od początku stycznia to już... 4!. Nieźle.


4? od stycznia? a gdzie?

ps. pewnie od klejenia i wąchania kleju może cos dla moniau zaszkodziło i ma nowe pomysły plastyczne...moze niedługo cos będzie fruwało, a nie tylko kółko sie kręciło?
hahaha




takie wiadomości, to dla mnie jednak chyba świadectwo tego, że w tym wszystkim chodzi o zazdrość, a nie o to, że zagrała na 2 nazwiska czy do konkursu na hasło dodała rysunek (w końcu w takich konkursach chodzi też o kreatywność, a haseł w konkursie są tysiące, ilu było tak kreatywnych by pokusić się o coś więcej?)




w kryteriach oceny jest mowa o kretywności odnoszącej sie do treści haseł, anie jakis monstrualnych ich opakowań Z tych instalacji powinno być brane pod uwage gołe hasło, a dzieło do gabloty albo kosza



To jest tylko Twoja subiektywna ocena. Czasy się zmieniają i tak samo pomysły aby zostać zauważonym. Jeśli w danym rysunku czy makiecie(bo nie wiem co ta laska zrobiła) jest hasło i treść, to jestem za.
W sztuce fotografii jak jest konkurs na najładniejszą choinkę, to ludzie dają zdjęcia zielonej koszulki na wieszaku albo laski z lampkami na głowie; na najciekawszą bagietkę z margaryną, ludzie dają fotki jakiś stworzonych ludzików, co nijak ma się do bagietki w śródziemnomorskim stylu.
Telefon był kiedyś telefonem, a dziś pod tym hasłem kryje się prawdziwy komputer, na którym można grać w gry, korzystać z Internetu, robić zdjęcia itd.



Jednak pomijasz jeden aspekt - mianowicie taki, że często w regulaminie stawiają pewne wymogi ograniczenia - np. należy wypełnić regulaminowy kupon o określonym wzorze albo, że treść wypowiedzi nie powinna przekraczać iluś tam znaków a potem przy wręczaniu nagród okazuje się, że nagrodzono pracę owszem kreatywną ale nie mieszczącą się w limitach ujętych w regulaminie.

Ja sobie takie rzeczy biorę do serca nie tylko ze względu na możliwe zagrożenie terrorystyczne podejrzanymi pakunkami. Zresztą nie bez kozery umieszcza się formalnie w regulaminach, że udziału brać nie mogą pracownicy, krewni itp. widać organizatorzy mają poniekąd świadomość, że są sposoby, żeby szczęściu pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109403 Napisano: 04.02.2011 11:42:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
bluesky napisał(a):

Ronikar po prostu tak to odbieram. Ale mam ogromną nadzieję, że to naprawde nie zazrość ani zawiść tylko nerwy, że coś tu nie jest tak jak powinno być. Mnie też dziwi i denerwuje może trochę, że wszystkie auta zgarnia jedna rodzina ale skoro nigdzie nie ma sprawiedliwości to w onkursach ma być?
Mam tylko nadzieję, że coś wskuracie takim pisaniem i coś się w tym kierunku zmieni. Powodzenia.
PS Ale boli mnie jak czytam takie rzeczy tu. Niestety ...



Nie przejmuj się tak. Przecież to luźna dyskusja pół żartem, pół serio. Większość z nas przerabiała w szkole rachunek prawdopodobieństwa i wiemy, że nawet przy mega talencie i szczęściu nie wyrzucisz kostką szóstki tyle razy pod rząd = bliskie zeru jest prawdopodobieństwo wygrania tyle razy pod rząd głównej nagrody bez pomocy (od wewnątrz?) pewnych sztuczek np. z danymi personalnymi a świecidełka i inne cenzurarele to tak dla odciągnięcia uwagi. Z autopsji wiem, że urna np. w takim hipermarkecie jest wąska i zmieści się tam ledwie regulaminowy kuponik wypełniony przy hostessie a jakbyś próbował wcisnąć makietę to byś usłyszał: No co Pan? Oszalał? Gdzie mi z tym? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109192 Napisano: 04.02.2011 11:05:27 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

leona napisał(a):

Wkurza mnie, że z jednej strony akurat przydałby mi się porcelanowy zestaw Posti a z drugiej ja tak nie cierpię tej herbaty. Dla mnie to kurz i wiem, że jak kupię to będzie tylko zawalać półkę w kuchni -czyste marnotrawstwo.


Miałam tak przy poprzedniej promocji - herbatę kupiłam z dłuższą datą ważności, a potem oddałam potrzebującym, którzy nie pijają tylko Dilmah emotka



Dzięki za pomysł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109154 Napisano: 04.02.2011 10:57:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

a mnie kto podrzuci jaki kreatywny konk emotka

tylko nie na bilbordy emotka

idę sobie świecidełka majstrować emotka emotka emotka




No, jest teraz jeden taki i aż się boję co ludzie zainspirowani tym topikiem tam wyślą.Sama się też chyba podejmę, choć stawka znacznie mniejsza niż samochód emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109124 Napisano: 04.02.2011 10:50:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

ale wiecie co w tym wszystkim jest najbardziej wkurzające emotka

jak człowiek wydrukuje sobie hasełko i naklei je na tyci paragon i wrzuci do urny w takim Intermarche i trafi na upier... wego kierownika, który uzna, że to nierugulaminowe, to może tylko śnić po nocach o wygranej

a taki klan U. wyśle pocztą lub, co jest jeszcze bardziej prawdopodobne, rozwiezie po agencjach te swoje arcydzieła i kasuje nagrodę za nagrodą



Osobiście myślę, że skuteczność większą gwarantują dwie koperty - jedna konkursowa a druga dla pracownika agencji za fatygę...
-------------------------------------------------
I wszyscy happy. I chciałam jeszcze dodać, że uważam, że Monika U. jest kobietą inteligentną i niejednokrotnie ma rzeczywiście błyskotliwe pomysły - żeby nie było, iż nie doceniam pomysłowości tej Pani ale jestem prawie pewna, że gdyby ktoś inny wepchał do urny świecidełka to by się niechcący pomięły i jako niezgodne z regulaminem wylądowały w koszu na śmieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4109087 Napisano: 04.02.2011 10:40:43 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że z jednej strony akurat przydałby mi się porcelanowy zestaw Posti a z drugiej ja tak nie cierpię tej herbaty. Dla mnie to kurz i wiem, że jak kupię to będzie tylko zawalać półkę w kuchni -czyste marnotrawstwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4106965 Napisano: 03.02.2011 03:56:22 w Rossmann
kaki76 napisał(a):

ja jeszcze nigdy nic nie wygrałam na rossnecie



Ja wygrałam 2 razy na Rossnecie i rzeczywiście nic tylko ślepy traf a jak wysyłam smsy to nigdy nic w żadnym smsowym jak do tej pory - może powinnam zmienić operatora? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4106691 Napisano: 03.02.2011 02:40:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
mama190 napisał(a):

Wiecie , poprosiłam córkę żeby zrobiła mi laurkę na konkurs Kościan , ale jak przeczytała ze zwycięzcy będą na bilbordzie to zrezygnowała.... emotka emotka emotka emotka emotka



Mądre dziecko emotka Mnie też taka nagroda bardziej odstrasza niż nęci. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4106604 Napisano: 03.02.2011 02:23:59 w Rossmann
Udziału nie brałam bo jakoś mnie zbiera na mdłości od pisania romantycznych słodkości i nagrody średnio dla mnie atrakcyjne były ale czekam na Bobini i Green Vision. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4106579 Napisano: 03.02.2011 02:17:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
He he wiecie ja też myślałam, żeby podpicować niektóre zgłoszenia po tym jak zobaczyłam odpustową kartkę, która wygrała Wawel. Niemniej hasło na konkurs Beverly podoba mi się. Ale nie ma nic gorszego jak konkursy, których regulamin wszyscy przeczytali tylko zdaje się, że nie organizator i nie komisja konkursowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4104750 Napisano: 02.02.2011 11:21:19 w Wkurza mnie...
tomik77 napisał(a):

A co do Policji to ma ona poważniejsze sprawy niż jakieś pierniczki śmiechu warte sa co po niektóre osoby.




No właśnie - śmiechu warte- byle pierniczki a Ty wyciągnęłaś łapkę po cudzą fotkę, żeby je dostać ale dostałaś po łapkach. Chyba prawidłowo? Trochę pokory... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4104718 Napisano: 02.02.2011 11:09:54 w Wkurza mnie...
Prawdziwa pokrzywdzona to nie tylko osoba, której prace wykorzystano ale także osoba, która potencjalnie nie dostanie nagrody bo ktoś postąpił nieuczciwie. Naprawdę są granice tolerancji i dobrego smaku. A, że w TVNie mylą kata z ofiarą czy to naprawdę musi się automatycznie przenosić na resztę społeczeństwa i lasować mózg? Wyświetl w wątku >>
0 0