Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#4208950 Napisano: 10.03.2011 01:13:23 w Wkurza mnie...
Mnie trochę wkurza, że 3 kurierów wyglądam już drugi dzień i żaden nie raczy się zjawić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4208811 Napisano: 10.03.2011 12:40:36 w Popraw sobie humor...
lizzie napisał(a):

http://dziecko.on...dziecko,artykul.html

emotka emotka emotka



Dobre:)

Wracam z kuchni do pokoju a moja mała trzyletnia aktoreczka siedzi pod biurkiem i słyszę jak opowiada do telefonu komórkowego szeptem: mamy nie ma, taty nie ma, jestem sama w domu, schowałam się pod biurkiem... Babcia, do której dzwoniła tak się przejęła, że wykonała telefon na stacjonarny, żeby się upewnić, że maluch rzeczywiście nie jest sam:)


Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4208661 Napisano: 10.03.2011 12:01:51 w Wkurza mnie...
Wy się martwicie jakimś tam smsem... a mój kuzyn z prowincji raz wraca z delegacji znienacka a tam jego żona odstawiona w złotą, skąpą sukienkę i szpilki świętuje imieniny w towarzystwie dwóch swoich kolegów z pracy (a dziecko wysłane spać do koleżanki). Ale kuzyn i tak się specjalnie nie przeją (miłość ślepa jest a żona piękna). Bardziej zszokowany był jego teść, który trafem pomagał bagaż wnieść kuzynowi do mieszkania.

Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4206796 Napisano: 09.03.2011 04:27:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
iva napisał(a):

Co powiecie o wynikach na Toshibie na fb i tym:
http://www.facebo...00140213&theater

http://www.joemon..._kobieta_a_mezczyzna



Dla mnie było oczywiste, że to już gdzieś widziałam i chyba dla organizatorów też:). A tak w ogóle to Toshiba nie ma szczęścia do konkursów z walentynkowym to były dopiero przeboje i nawet pomówienia o kumoterstwo ale szkoda się rozpisywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4206200 Napisano: 09.03.2011 12:45:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
Może Kościan pochwali się konkursowymi pracami na swojej stronie. Bardzo jestem ciekawa. Osobiście planowałam makietę Wielkopolski 3D ale w moim regionie dostanie mleka tego producenta graniczy z cudem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4195103 Napisano: 05.03.2011 11:01:47 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

awi napisał(a):

oglądam ddtvn i wkurza mnie Kinga Rusin


czemu ?



a temu, że jest jakaś sztywna i nerwowa, przerywa zaproszonym gościom i współprowadzącemu, śmieje się głośno z tego co sama powie, w sumie niekomfortowo się ogląda - zastanawiałam się czy jest trzeźwa. Rzadko oglądam ten program ale zdecydowanie wolę sympatyczną parę Wellman i Prokopa jako prowadzących...



Ja akurat nie cierpię fałszywej Wellman - zgrywa równą babkę a za plecami cenzura obrabia ile wlezie o Prokopie i jego zbyt długich porównaniach nie wspomnę - takie głodne żarciki mnie nie bawią (ale i tak są lepsi niż dajmy na to Pieńkowska i jej partner, który boi się odezwać). W sumie akurat nadal mam zepsuty tv, więc wciąż będę lubić Kingę, nawet jak dzisiaj nie jest w formie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4194087 Napisano: 04.03.2011 08:30:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
postscript napisał(a):

marielu napisał(a):

o gustach się nie dyskutuje emotka mje tam rypka kto tam se wygrał , mimo że wjem do czego co niektóre ten tego nicki piją emotka

trza sie przyzwyczaić że porażki są wpisane w konkurowy żywot emotka

i bez dramatyzowania mje tu , bo jak nic kapciem walnę emotka



marielu zawsze rozladuje napiecie emotka



Ogólnie się zgadzam z madrościami Marielu ale uważam, że powiedzenie iż o gustach się nie dyskutuje jest płytkie i pozbawione sensu - jak kilka innych powiedzeń wymyślonych dla uzasadnienia lenistwa i głupoty. Ludzie o niskim poczuciu estetyki i zerowym wyczuciu stylu oraz nie odróżniający pracy ręcznej od wytworu Photoshopa przy tylu ułomnościach pchają się do jury emotka Sami sobie bardziej wystawiają świadectwo niż laureatom. emotka Nie piszę konkretnie o w/w konkursie. Dlaczego jak w firmie np. pracują np. graficy to wyniki wskazują na to, że zwycięzców typował pan elektryk z księgową (żadnemu zawodowi nie ubliżając ale wiadomo, że oni są bardziej biegli w innych sprawach)? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4192899 Napisano: 04.03.2011 01:55:20 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

Wkurza mnie... bezsilność emotka To, że nie można pomóc własnemu dziecku. Odebrałam dzisiaj wyniki badań krwi (silna alergia) i po prostu złapałam doła emotka



Silna alergia dziecka może minąć. Mój mąż, gdy był dzieckiem miał alergię na wszystko od trawy, przez papużki, kurz do mleka włącznie a teraz chłop jak dąb - ja częsciej kicham niż on (był odczulany kilkanaście lat temu widać skutecznie):)
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4186087 Napisano: 01.03.2011 11:29:18 w Wkurza mnie...
Dziewczyny ja rozumiem, że ciśnienie atmosferyczne się zmienia ale dajcie spokój tym swarom. Wszystkie tu wiemy, że konkursy klikano - lajkowe są dla osób o mocnych nerwach. Ci co podejrzewają niech donoszą a organizator sprawdza. A ci co uważają, że grają według zasad niech mają w głębokim poważaniu co sądzą inni. Alternatywnie proponuję zrezygnować z tego typu konków tak jak JA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4184851 Napisano: 01.03.2011 03:51:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
szymen napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

szymen napisał(a):

http://www.facebo...osts/181008915277625
Ismena z Łodzi, czy to ktos od nas? :>


tak,gratki Ismena emotka


Juz widze emotka Gratulacje ismena, chociaz to ja marzylem to tej wycieczce marzen emotka



Wycieczka, wycieczką ale jakie ładne, oryginalne imię tej Pani sprezentowali rodzice. Również gratuluję!
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4184838 Napisano: 01.03.2011 03:45:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

lidzik napisał(a):

katmich napisał(a):

pola731 napisał(a):

katmich napisał(a):

http://kontakt24....9f1f57e4009dc3b4b187 widzieliście emotka emotka


nie pałam miłością do braci Kaczyńskich ,ale to jest wstrętne
wszystko ,co się dzieje wokół tej katastrofy jest wstrętne - obie strony przeginają i zapominają ,że tam po prostu zginęli ludzie - nie politycy ,nie elita - ludzie - zwyczajni ojcowie ,bracia ,czyjeś matki , czyjeś wnuki




no właśnie! mam podobne odczucia i jak zobaczyłam to opakowanie to emotka autor powinien pójść po rozum do głowy!



Razem z głosującymi na ten projekt
emotka




ma na bank prokuratora emotka



Przykre, ale taki jest m.in. efekt obecnej, patologicznej polityki w naszym kraju, że eliminuje się różnorodność poglądów na rzecz jedynie słusznych i niestety zamyka (wykupuje)niezależne media.Jedynie jeszcze Rzeczpospolita się oparła a taki TVN cały jest propagandą poglądów właścicieli tego medium. Dziennikarze się prześcigają jak wejść w d*** rządzącej partii, zamiast patrzeć jej na ręce. Czasem się cieszę, że padł mi tV. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4181032 Napisano: 28.02.2011 01:59:26 w Wkurza mnie...
mrufka napisał(a):

wkurzyły mnie wyniki z Rossmanowego konka na Wizażu emotka emotka miało być sprawiedliwie a kompletnie nie jest... emotka



A kiedy w serwisach Edipresse odbyło się coś uczciwie i według zasad, którymi zapełniają swoje regulaminy? Kiedyś zanim kupili wizaz był on całkiem fajnym miejscem... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4180452 Napisano: 28.02.2011 11:44:40 w Wkurza mnie...
ciasssteczko napisał(a):

wkurza mnie, że wyjeżdżam za granicę i widzę w sklepach polskie produkty w wersjach niedostępnych u nas - soki, alkohole, etc. Co to my, jacyś gorsi jesteśmy? emotka



To jeszcze nic, gorzej, że nawet to, co jest dostępne występuje w wariancie z domieszką tańszego wypełniacza a cena taka sama jak na Zachodzie dajmy na to...

I wkurza mnie, że moje hasła różnią się enty raz o literkę, o słowo, o dwa słowa od tych nagrodzonych. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4173657 Napisano: 25.02.2011 02:16:46 w PLAGIATY
lula81 napisał(a):

dzięki dziewczyny emotka



:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4173595 Napisano: 25.02.2011 01:53:51 w PLAGIATY
efelinkaaa napisał(a):

musztarda napisał(a):

lula81 napisał(a):

Mam sprawę !!!!!!

Kto mi pomoże znaleźć źródło tej grafiki


http://img59.imag...us/i/1297368368.png/

jestem pewna że to fragment jakiejś większej grafiki ale nie mogę za chiny skojarzy co to było
coś z ORANGE mi się kojarzy ale nie mogę znaleźć

może ktoś z was pamięta ja nie mogę znaleźć

dość ważne


wejdz na http://www.tineye.com/



0 results..



A ja znalazłam: http://www.shutte...ector-grunge-dj.html


Nie cierpię plagiatorów a jeszcze bardziej komisji konkursowych, które ich tolerują ba nagradzają. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4170970 Napisano: 24.02.2011 03:08:28 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

fryz napisał(a):

Wkurzają mnie wyniki konkursów emotka


nie tylko Ciebie



Mnie w tym aspekcie najbardziej wkurzają niektóre portale kobiece - ostatnio skasowałam konto w jednym z nich bo okazał być się być dla osób poniżej normalnego IQ. Nie ma nic gorszego niż konkursy z regulaminem, który jest łamany przez organizatorów (czasem na widzimisię sponsora, który wskazuje palcem już na starcie kto ma wygrać) przy wyborze zwycięzców a jedyne co mają do powiedzenia na temat plagiatów to UFAMY w uczciwość uczestników:). Chyba każde zaufanie ma swoje granice bo inaczej przechodzi w głupotę i co gorsze ślepotę... Teraz mam swoją czarną listę portali, których nie tykam i lepiej się czuję bo mniej się wkurzam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4169310 Napisano: 23.02.2011 09:32:30 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):



od niedawna tak na powaznie wzielismy sie za wertowanie ofert i poszukiwanie mieszkania, i naprawde niekiedy bardzobrzydkie mieszkania,stare bloki, z wszytskim do wumiany potrafia miec mega wysoka cene, np jutrojade zobaczyc jedno mieszkanie gdzies wszukam onim pisało z wyposazeniem dosc eksluzywnym cena 349 zł a dzis znalazłam to samo mieszkanie w innym biurze neiruchomosci za 269 tys i jeszcze Ci chca prowizje 2,8 od sprzedazy, zastanawiam sie skad nagle taka róznica w cenie jakby nie patrzec 80 tys



W każdym razie z doświadczenia wiem, że 10% z ceny można zbić już przy pierwszej rozmowie a bywa, że i 30% ostatecznie ale agent Ci nie pomoże w tym szczególnie bo wiadomo wyższa cena to wyższa prowizja. I nie płać całej prowizji tylko na końcu transakcji albo w ratach bo inaczej agencja się wcale nie będzie wysilać a i tak ich pomoc i odpowiedzialność jest prawie zerowa.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4169015 Napisano: 23.02.2011 08:18:22 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszy mnie, że uświadomiłam sobie, że właśnie skończył się sezon walentynkowych infantylno-durnych konkursików. Wreszcie! Hurrra! Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4168790 Napisano: 23.02.2011 07:08:10 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

napaliłam sie na swietne mieszkanie , stan deweloperski 4 pokoiczki ( jeden malutki taki na biureczko i kompa:P, do tego skrytka np na rowery - bardzo dobra cena ( juz wiem dlaczego) o ta czesc jest bez piwnicy i w najnizszym miejscu od ziemi jest z 50 cm w innym wyzszym ok 100:( http://otodom.pl/...-pln-id8433759.html, poza tym jest to droga spacerowa do smietnika, chyba bysmy musieli miec non stop zaciagniete rolety. Z ogłoszenia brzmiało fajnie , ogrodek, juz sobie wyobrazałam lezaczek:P , ze zdjecia nie widac a ta boczna czesc jest doklejona do bloczku


http://tnij.org/domiszcze


PS fajnie brzmiało dom na 3 mieszkania;) ach sie wkurzyłam, ze znow co obiecujaco wygladało, tak szybko sie rozpłyneło



Bardzo trudno jest kupić ładne mieszkanie w rozsądnej cenie. Nie można ufać ani sprzedającym, którzy wmawiają wiele rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ani agentom nieruchomości, którzy z reguły pobierają prowizję od obu stron. Gładzie okazują się być przykryciem dla kilkudziesięcioletniej brunatnej farby, rzekomo nowe instalacje okazują się być stare, wiele tajemnic potrafią skrywać sufitowe i podłogowe panele itd. Najważniejsze to zabezpieczyć swoje interesy dobrze w umowie kupna ale i tak prawdy o mieszkaniu dowiadujesz się po kilku tygodniach mieszkania w nim. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4166138 Napisano: 22.02.2011 09:02:21 w Rossmann
Czekam na jakiś sensowny konkurs. Aktualne jakoś mnie mało cieszą. Mąż ma uczulenie na wszelkie perfumy, zwłaszcza te z dolnej półki,nagroda z rajstopek i Corny jakoś mnie nie kusi, nie mam kota a niemowlę dopiero w drodze,zęby mam białe z natury i nie będę na nich experymenotować itp. itd.
(Kurcze ale zrzędzę emotka to chyba starość idzie...) Wyświetl w wątku >>
0 0