Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#4230082 Napisano: 19.03.2011 10:45:13 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

nie wkurza a po prostu wku...a mnie taka jedna minister z grzyweczką namawiająca rodziców do posłania do szkoły sześciolatków!
ażeby to szlag najjaśniejszy trafił!
mam nadzieję ze rząd się zmieni zanim ta nieznająca się kompletnie na niczym kobita zrujnuje całą oświatę,
w życiu bym nie myślała ze będę tęsknić za Romanem....

ta reklama doprowadza mnie do furii!!!!



mój młodszy synek w listopadzie skończył 4 latka i od września już musi do zerówki pójść
zabierają dzieciom dzieciństwo


A starcom podnoszą wiek emerytalny i zabierają starość.


no i właśnie o to chodzi - nie, żeby dzieciom było lepiej, tylko żeby szybciej poszły do pracy i podatki płaciły emotka a to, że szkoły i programy są do tego kompletnie nieprzystosowane i że większość dzieci jest do tego przede wszystkim emocjonalnie nie gotowa, to co tam emotka przepraszam, że wchodzę na politykę, ale skoro łatwiej sie politykom zabrać za dzieci, a nie za krus, różne silne grupy zawodowe czy wspierać przedsiębiorczość, to to mnie wkurza.
Osobiście posłałabym dziecko do szkoły jak najpóźniej, tylko ja już nie będę miała wyboru.



Ja tam myślę, że to niewiele ma wspólnego z pracą bo jej akurat jest deficyt. Proponuje się przy tym ludziom takie formy zatrudnienia, że wyzysk to mało powiedziane. Mnie w kwestii oświaty najbardziej martwi to, że poziom nauki się obniża. W programie więcej głupot koniunkturalnych niż prawdziwej wiedzy. Wszak lepiej mieć obywateli nieuczonych bo (przepraszam za wyrażenie) ale bydłem łatwiej rządzić. Ono nie będzie się domagać swoich elementarnych praw i na ulice nie wyjdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4229789 Napisano: 19.03.2011 09:06:21 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

leona napisał(a):


Rozumiem, że Wy tak uważacie ale ja mam pozytywne doświadczenia i uważam inaczej. U mnie w domu i w szkole zawsze sprawdzało się powiedzenie nauka przez zabawę i zabawa przez naukę. Jeśli ktoś naprawdę lubi się uczyć to dla niego jest to ogromna przyjemność a nie zabieranie dzieciństwa.



Mam pięcioletnią Córcię, która właśnie uczy się przez zabawę i bawi ucząc... A szkoła nie ma z tym nic wspólnego!!! Dziecko sześcioletnie nie jest gotowe na pewne rzeczy, po prostu. W przedszkolu ma swoje panie, trzy posiłki i swojskie ciepełko... A w szkolnych toaletach i na korytarzach??? Nie wiem, do jakiej chodziłaś szkoły i nie przekonasz mnie, że to dobre rozwiązanie. Co ma wspólnego z tym, że maluch jest chłonny wiedzy to, że zamkną go w murach, a pani nauczycielka przez pierwsze pół roku nie będzie wiedziała, jak ma na imię???

Taki młodziak powinien być beztroski, powinien opanowywać różne zachowania i wszelkie zależności międzyludzkie, których po prostu jeszcze nie rozumie. A szkoła nie kojarzy mi się z miejscem, które go w sposób właściwy tego nauczy.

A co powiesz o obiadach? Jeżeli uważasz, że sześciolatek sam uda się do szkolnej stołówki i stanie między dwunastolatkami w kolejce po talerz, to chyba jesteś w błędzie...



Ależ ja nie będę nikogo przekonywać. Piszę tylko, że ja sama wcześnie zaczęłam chodzić do szkoły i swoje dziecko też zamierzam wcześniej posłać bo dostrzegam wiele plusów tego rozwiązania. Jeśli chodzi o stołówkę to ostatnia rzecz, o którą się martwiłam mając 6 lat. Byłam szczęśliwa, że mogę chodzić do szkoły, w której nie było co prawda stołówki ale za to pracowali mądrzy ludzie. Jeśli moje dziecko nie zje obiadu w szkole to też nie będzie tragedii - zje więcej w domu po powrocie albo przygotuję mu kanapkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4229741 Napisano: 19.03.2011 08:50:43 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

leona napisał(a):

Nie przesadzajcie - niektóre dzieci nie są w stanie usiedzieć w domu, tak się rwą do szkoły, nauki i rówieśników. Sama mam 4latkę, więc wiem co mówię. Osobiście poszłam do szkoły w wieku 6 lat a mój brat 5 i odczuwamy same zalety takiego wczesnego startu.


Myślę, że tu nie chodzi o to czy dziecko wysiedzi, czy nie, czy jest mniej dojrzałe czy więcej, ale o to, że najzwyczajniej w świecie jest to zabieranie dzieciństwa. Mój syn też musi od września przez tą durną ustawę iść do zerówki i to mnie wkurza. Bo to,że da sobie radę wiem o tym, ale też wiem, że skończy się zabawa, a zaczną obowiązki, na które jest jeszcze czas.
Śmiało jeszcze rok mogłyby dzieciaciaczki posiedzieć w domu/przedszkolu i cieszyć się beztroską.



Rozumiem, że Wy tak uważacie ale ja mam pozytywne doświadczenia i uważam inaczej. U mnie w domu i w szkole zawsze sprawdzało się powiedzenie nauka przez zabawę i zabawa przez naukę. Jeśli ktoś naprawdę lubi się uczyć to dla niego jest to ogromna przyjemność a nie zabieranie dzieciństwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4229718 Napisano: 19.03.2011 08:42:52 w Wkurza mnie...
avatea napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

avatea napisał(a):

wkurza mnie że jest sobota a jutro znowu zwłoki będę oglądać...
znowu sama (nie licząc dzieci) i mam depresję i jestem gruba i brzydka i nie umiem ściągnąć zdjęć z telefonu i tak smętnie śpiewają w bitwie na głosy i.........tysiąc innych rzeczy mnie wkurza!

jestem jednym wielkim wkurzeniem.............................................................


przełącz na polsat emotka jest lepszy program muzyczny emotka pozdrawiam




mam n emotka znalazłam film o wampirach na płycie... akurat pełnia więc na czasie...



Nie tylko pełnia ale księżyc będzie tej nocy największy i najjaśniejszy od 18 lat (bo najbliżej Ziemi się znajduje w tej chwili). Miałam robić zdjęcia ale chmur tyle na niebie i nie wiem czy się przejaśni choć na sekundę. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4229706 Napisano: 19.03.2011 08:38:34 w Konkursowiczki w ciąży
Wyobraźcie sobie, że ja mam termin dokładnie na tę Wielkanoc i nie wiem czy powinnam to wpisać w wątku wkurza mnie czy w cieszę się z...
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4229654 Napisano: 19.03.2011 08:17:43 w Wkurza mnie...
Nie przesadzajcie - niektóre dzieci nie są w stanie usiedzieć w domu, tak się rwą do szkoły, nauki i rówieśników. Sama mam 4latkę, więc wiem co mówię. Osobiście poszłam do szkoły w wieku 6 lat a mój brat 5 i odczuwamy same zalety takiego wczesnego startu. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4229582 Napisano: 19.03.2011 07:41:59 w Wkurza mnie...
l0ginka napisał(a):

Wkurza mnie, że chleb mi nie wyszedł ...dosłownie z blaszki nie wyszedł,a w ogóle to opadł i surowy w środku.
Pierwszy raz mi się to przytrafiło emotka



Znam ten ból mi się zdarza to raz na jakiś czas bo lubię eksperymentować a poza tym mam stary piekarnik gazowy, który miewa humory. Dobra strona medalu jest taka, że częściej za pieczenie bierze się obecnie mąż a ja mogę się skoncentrować na konsumpcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4226408 Napisano: 18.03.2011 11:47:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
brava napisał(a):

Kawa Tchibo dotarła



Do mnie także i się zastanawiam czy można ją pić zalaną wrzątkiem czy tyko expres i zaparzacz. Próbował już ktoś?
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4225478 Napisano: 17.03.2011 09:29:43 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

A mnie wkurzył fakt, że dziecko ze wsi nie ma szans na przedszkole publiczne emotka byłam w miejskich przedszkolach i babka powiedziała, że nawet nie ma co papierów składać, bo dla miejskich dzieci brakuje miejsc, że ona wie, że wiejskie dzieciaczki są w tej sprawie poszkodowani, no ale nic na to nie poradzi. Jedyne prywatne przedszkole, które ma dofinansowanie dla dzieci ze wsi, ma zaledwie 12 miejsc, czyli prawie tyle, ile jest wsi w naszej gminie emotka no i miejsc nie ma już od pierwszego dnia zapisów - wiadomo emotka a na prywatne nas nie stać bo ceny się zaczynają od 700 zł i w górę emotka


a ja słyszałam, że ludzie, żeby sobie z tym poradzić, meldują się z dzieckiem w mieście, czy w miejscowości gdzie chcą, żeby dziecko było przyjęte, np. u rodziny emotka może desperacki krok, ale podobno skuteczny.



Mieszkam w samym centrum miasta i też uważam, że taka dyskryminacja dzieci ze wsi nie jest fair. Na dniach wypełniałam formularz do przedszkola i tam jest m.in. punkt - czy dziecko mieszka w granicach miasta, więc wiadomo, że miejskie są preferowane. To okropne, że trzeba się do takich wybiegów posuwać. W ogóle to np. w moim mieście wszystkie publiczne przedszkola pochodzą jeszcze z czasów komuny, więc widać jak na dłoni, że nowy system traktuje sprawę przedszkoli po macoszemu. A niby lud ma głos w demokracji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4225283 Napisano: 17.03.2011 08:18:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kubek i myszka z FB. Skromnie przędę w tym miesiącu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4223396 Napisano: 16.03.2011 10:37:46 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

No niby wiem że sobie poradzi, jest mądrym dzieckiem, ale przeraża mnie to wszystko, kurcze to jeszcze taki dzieciaczek, chyba każda matka to przeżywa, najgorzej na początku, potem jakoś poleci. I tak ma dobrze, młodszy pójdzie jako 6latek, czemu jestem strasznie przeciwna.




Mój brat poszedł do szkoły jak miał 5 lat na własne życzenie i właśnie wczoraj obronił mgr emotka ) Zagroził mamie dzieciak, że jak go nie wyśle to sam pójdzie bo zna drogę i skrót przez park emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4223378 Napisano: 16.03.2011 10:29:40 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

W temacie: wkurza mnie że moje dziecko idzie już do szkoły, szkoła ogromna, nauki moc, strasznie się boję czy sobie poradzi. emotka




Naprawdę nauka nie boli - oczywiście, że sobie poradzi - nie ono jedno musi sobie radzić z programem. Kiedyś ludzie marzyli o tym, żeby móc się uczyć ale albo nie należeli do uprzywilejowanej grupy społecznej albo nie było ich stać. Więcej wiary we własne dziecko emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4223160 Napisano: 16.03.2011 08:53:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
kasiaj110 napisał(a):

a ja tak z innej beczki? Brał ktoś/ bierze udział w konkursach foto na gazeta.pl Teraz jest konk kulinarny wielkanocny przepis. Są dwie te same fotki idealnie a autorki te inne

http://fotoforum....eczen-z-jajkiem.html

http://fotoforum....eczen-z-jajkiem.html

wydaje mi się to trochę dziwne no chyba że ja jakaś taka niekumata jestem emotka




Ja bym się specjalnie nie przejmowała taką konkurencją - to dzieło kulinarne wygląda na pospolitą pieczeń rzymską, więc gdyby zdobyło nagrodę to prawie jak wybrać hasło dodaj do ulubionych:) Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4223152 Napisano: 16.03.2011 08:48:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
leoniu napisał(a):

leoniu napisał(a):

mia napisał(a):

kittykot napisał(a):

Nowy konkurs na na-szpilkach.pl - ciekawe, czy nagrody znów się rozpłyną we mgle emotka


Nie no, nagrody mnie normalnie zaszokowały... emotka
Tylko gdzie ta sesja do obejrzenia? Chybam ślepa emotka



Do oglądnięcia moja droga, do oglądnięcia emotka


W kwestii formalnej - wiem, jak się powinno mówić poprawnie emotka Odwołuję się do głębokiej polszczyzny pań/panów tworzących portal - vide: http://na-szpilka...nkursy&Itemid=19

Ale z drugiej strony to jest regionalizm. A te szanować należy, gdyż to nasze dziedzictwo kulturowe jest emotka



Ale widać, że niektórzy inteligentniejsi sponsorzy się zreflektowali po poprzedniej akcji w co wdepnęli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4222840 Napisano: 16.03.2011 06:55:13 w Wkurza mnie...
anava napisał(a):

a mnie wkurzają moi teściowie!!
Dziś jeździli nam domu szukać do kupienia! Co im do tego gdzie mamy mieszkać!



A dorzucą się chociaż do tego planowanego przez nich zakupu?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4217889 Napisano: 14.03.2011 08:15:01 w Wkurza mnie...
Dziękuję wszystkim za pomysły w sprawie mojej przypadłości: próbowałam więcej pić wody mineralnej (zwykłą bo nie miałam gazowanej), wyjadam migdały z kuchennej szafki (smaczne:) i popijam mlekiem i naprawdę znacząco lepiej:) aż mi się humor poprawił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4215536 Napisano: 13.03.2011 08:11:28 w Wkurza mnie...
Będę próbować wszystkich podsuniętych sposobów - jestem w desperacji bo nie mogę przez to spać od wczoraj (a jestem w stanie odmiennym) i naprawdę mam dość. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4215485 Napisano: 13.03.2011 07:44:19 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że mam straszną zgagę i nie mam pomysłu jak sobie pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4211247 Napisano: 11.03.2011 01:10:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier cały ruch na ulicy zablokował, były klaksony i wyrażenie pięścią a wszystko to dla jednego kubka Sagi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4211055 Napisano: 11.03.2011 11:48:55 w Rossmann
mia napisał(a):

skarb888 napisał(a):

psemulek napisał(a):

lulumortese napisał(a):

Przeliczyłam się, oczywiście pudło



to samo emotka



i u mnie:(


Zastanawiam się... czy ja w ogóle jeszcze mam coś kiedyś pisać na Rossnet bez paragonów?... emotka




Nie no! Pisz - co będziesz innym ułatwiać zadanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0