Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika merynosek

merynosek

#3760693 Napisano: 07.10.2010 06:52:15 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

agasiamazur napisał(a):

Wkurza mnie konkurs MKCAFE. Po cichu liczyłam, że jednak zweryfikują laureatów, bo dwa pierwsze miejsca to zapewne jedna i ta sama osoba, do tego nabijacz. Niestety pomyliłam się. Nie ma co liczyć na gre fair play. emotka



Wiem coś o tym, bo też na to liczyłam! Teraz postanowiłam grać znowu, ale niestety chyba zrezygnuję, bo jestem bez szans emotka


Ja już zrezygnowałam... ;(
NA Bebiko też porażka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3759521 Napisano: 06.10.2010 04:48:48 w Wkurza mnie...
Wkurw.... mnie panna na allegro... Wylicytowałam u niej zestaw ubrań. Sama opuściła mi koszty wysyłki, a ja od razu zrobiłam przelew na jej konto. Po 2 dniach mi pisze, że jednak koszty wysyłki są wysokie i pisze żebym dopłaciła jej to 10zł!!! No jakaś kpina!!! Ciśnienie podniesione mam na maksa!!!
Nie mam zamiaru jej już nic dopłacać!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3754428 Napisano: 04.10.2010 09:37:57 w Popraw sobie humor...
PRZEPIS DLA MEZCZYZN NA SZARLOTKE



Książka kucharska dla mężczyzn: przepis na ciasto - Szarlotka



1. Z lodówki weź 10 jajek - połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj!

2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia.

3. Wytrzyj podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek.

4. Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka.

5. Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać.

6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, a dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę.

7. Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę.

8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki.

9. Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania.

10. Weź szybciutko prysznic!

11. Weź 4 jabłka i ostry nóź.

12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk!

13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2-ch jabłek, więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy.

14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą.

15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz!

16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika.

17. Po godzinie, jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik.

18. Po przebudzeniu nie dzwon po straż pożarną! Po prostu otwórz okno i piekarnik.

19. Po tych traumatycznych przeżyciach pozostaje tylko schłodzona żubrówka i sok jabłkowy;-) - smacznego emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3753359 Napisano: 04.10.2010 03:27:31 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie choroba, która się mnie uczepiła!
I wkurza mnie braka Chucka i brak smsa z Dove emotka
Przygotowania do wyjazdu na mojej głowie! Nic się mąż nie interesuje a w końcu to do jego siostry jedziemy emotka
Dlaczego on nie myśli o drobnych prezentach dla nich? emotka
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3751501 Napisano: 03.10.2010 09:52:12 w skojarzenia
pułapka - arbuz Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3751482 Napisano: 03.10.2010 09:43:53 w skojarzenia

merynosek

#3749084 Napisano: 02.10.2010 06:58:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jak ludzie w dziale Kliknijcie piszą za głos na ich link odklikają wszystko! A później okazuje się, że już nie mają tam głosiku... Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3748603 Napisano: 02.10.2010 04:19:27 w Giełda Kodów ; )
Szukam kodów z puchatka:)
Odkupię za doładowanie lub zarejestruję się czy zagłosuję gdzie podacie:)
Proszę PW:) Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3744802 Napisano: 01.10.2010 09:08:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mrilka napisał(a):

koszulka + żelki emotka


I u mnie to samo emotka
Tylko koperta jest rozerwana i sklejona emotka
A w środku koszulka i 3 paczki żelek, też tyle macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3743559 Napisano: 30.09.2010 07:58:35 w Pomocy!!!!
anetakor napisał(a):

jaspeer napisał(a):

ati88 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

merynosek

w zakładce MOJA SPRZEDAŻ

wybierz CENTRUM SPORÓW

a potem opcję ZWROT PROWIZJI, gdzie musisz podać np. że transakcja nie doszła do skutku


tylko ze o zwrot prowizji można ubegać sie chyba dopero po jakimś czasie chyba tygodniu od zakończenia aukcji z tego co pamietam


mało tego, najpierw trzeba wysłać 'przypomnienie' za pośrednictwem serwisu emotka i od daty wysłania tegoż przypomnienia odczekać bodajże 3 dni emotka


wcale nie trzeba wysyłać przypomnienia, wystarczy podać odpowiedni powód zwrotu, a jeśli już poda się powód nie nawiązano kontaktu z kupującym to wtedy trzeba, a po jego wysłaniu można ubiegać się o prowizję po 4 dniach



Dziękuję wszystkim za pomoc :*
Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3743229 Napisano: 30.09.2010 06:39:08 w Pomocy!!!!
gosia16 napisał(a):

merynosek napisał(a):

gosia16 napisał(a):

merynosek napisał(a):

Pomocy!!!
Moja siostra sprzedała ciuszki na Allegro, miała licytację, która dzisiaj się skończyła.
Popołudniu ta osoba napisała jej, że złamała nogę i nie ma kasy na te ubrania i chce odwołać ofertę!
Miał ktoś taką sytuację?
Co ona ma teraz zrobić???
Bardzo proszę o PW


no ale co za złamanie nogi musiała zapłacić ,bo czegoś tutaj nie rozumiem emotka


Ma mieć rehabilitację emotka


ale za rehabilitację się raczej nie płaci,a jak leczy się prywatnie to chyba ma pieniądze
emotka


Ja jej nie znam, przekazuję tylko co napisała...

Gdzie się unieważnia aukcję?
Nie widzimy tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3743201 Napisano: 30.09.2010 06:31:11 w Pomocy!!!!
gosia16 napisał(a):

merynosek napisał(a):

Pomocy!!!
Moja siostra sprzedała ciuszki na Allegro, miała licytację, która dzisiaj się skończyła.
Popołudniu ta osoba napisała jej, że złamała nogę i nie ma kasy na te ubrania i chce odwołać ofertę!
Miał ktoś taką sytuację?
Co ona ma teraz zrobić???
Bardzo proszę o PW


no ale co za złamanie nogi musiała zapłacić ,bo czegoś tutaj nie rozumiem emotka


Ma mieć rehabilitację emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3743196 Napisano: 30.09.2010 06:29:51 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

mam doła emotka
napisze tu ktoś że mnie lubi?
może humorek mi się poprawi emotka chodź jedna osoba emotka
jak dwie to będe szczęśliwy emotka

przepraszam jeśli zły top emotka


Lubię Cię emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3743193 Napisano: 30.09.2010 06:29:01 w Pomocy!!!!
Pomocy!!!
Moja siostra sprzedała ciuszki na Allegro, miała licytację, która dzisiaj się skończyła.
Popołudniu ta osoba napisała jej, że złamała nogę i nie ma kasy na te ubrania i chce odwołać ofertę!
Miał ktoś taką sytuację?
Co ona ma teraz zrobić???
Bardzo proszę o PW Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3739944 Napisano: 29.09.2010 08:43:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
annaszura napisał(a):

merynosek napisał(a):

Nagroda z eMaluszki - rozczarowałam się emotka


czemu ?


Bo dostałam plecak, który przypomina worek na obuwie do szkoły... Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3739846 Napisano: 29.09.2010 08:19:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nagroda z eMaluszki - rozczarowałam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3735315 Napisano: 28.09.2010 06:42:17 w Wkurza mnie...
nineczka17 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,ze wszyscy wygrywaja w dove a ja znow ani jednego zestawu ;(


witam w klubie~~


U mnie też cisza emotka
I wkurza mnie to! Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3731166 Napisano: 27.09.2010 06:48:52 w GFK
vectra123 napisał(a):

dzisiaj ankieta media 190 pkt


Ja też miałam tą ankietę, uzupełniłam całą a pkt nie dostałam! A jak wchodzę na link do ankiety pojawia się error wrr emotka
Już do nich napisałam...
Czeka człowiek rok na ankietę, a jak się pojawi to pkt brak ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3727428 Napisano: 26.09.2010 07:46:51 w Żegnamy zmarłych
mia napisał(a):

Była to wycieczka zorganizowana przez Nadleśnictwo Złocieniec. Autokar wracał z Hiszpanii do Polski - poinformował ojciec jednego z uczestników wycieczki na antenie TVN24.
Straszne... i już tak blisko domu emotka
(*)


mandaryna4 napisał(a):

Wczoraj o 21.21 odeszła do wieczności Nasza Koleżanka Eliza miała zaledwie 23 lata,nagle.Dlaczego tak młodo..zostawiła synka 6 miesiecznego i Męża..Jakubie i Marcinku jesteśmy z Wami..(*)(*)*(*)*



Co za tragedie...
(*) (*) (*)
Wyświetl w wątku >>
[*] 0

merynosek

#3721833 Napisano: 24.09.2010 11:48:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Szampon z FB PP polecony
Nagroda pocieszenia z Drogerii Natura bransoletka z perełek emotka Opek Wyświetl w wątku >>
0 0