Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika merynosek

merynosek

#3952715 Napisano: 12.12.2010 09:46:53 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

meeyka napisał(a):

joan napisał(a):

Że chciałam pierwszy raz od długiego czasu zerknąć w szklany ekran, a tam złowieszczy napis Brak sygnału. Nie wiem, co jest przyczyną, może mi talerz na dachu śniegiem zasypało. To se pooglądałam... emotka


sprawdz tez kabelki... u mnie tak bywało, kiedy przy odkurzaniu niechcący je ruszyłam emotka


Kabelki sprawdzone, restart każdy możliwy zrobiony, a ciągle sygnału brak i jakość 0% emotka Bez interwencji taty się nie obędzie, a nie chciałam go w to angażować... Ale mam tylko programy tv sat. A raczej: miałam emotka


U mnie tak było po wiatrach emotka Przestawiło satelitę, trzeba ją od nowa ustawić. Najlepiej jak z miernikiem bo wtedy szybciutko idzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3950859 Napisano: 11.12.2010 03:33:27 w Pomocy!!!!
Szukam osóbki, która wygra mi domówkę emotka
Zapłacę emotka
PW:) Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3950743 Napisano: 11.12.2010 02:43:33 w Wkurza mnie...
Na biegunkę można podać rozgotowaną marchewkę i np Lakcid emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3945715 Napisano: 09.12.2010 07:36:59 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

merynosek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a mnie wkurza- brak wygranego qada badz nawigacji z lidla, zadnego jeepa z carrefoura, niewygrane bony z vanisha w leclercu i intermarche, ekspressu o kawy z carrefoura a dzis jeszcze widze ze nie wygralam telewizorka w realu emotka
cos ostatnio nadeszly ciezkie czasy emotka emotka


to samo!
co prawda cudzy pech nie pociesza ale...w towarzystwie raźniej troszkę!
nawet pocieszyć Cie nie umiem bo deprechę mam emotka


jezeli Was to pocieszy, to ja też nic nie wygrałam... emotka


To ja trochę pocieszę... Grałam zawzięcie na FB Samsung o torbę. Wygrałam - radocha duża. Dzisiaj kurier przywiózł wygraną... PORAŻKA!



widziałam na ich tablicy... No nie wiem o co Ci chodzi.. spakuj pięknie w papier, zawiąż kokardę i sprezentuj np. teściowej emotka


emotka emotka emotka Jeszcze się jej tak spodoba, że będę od forumowiczów kupować emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3945654 Napisano: 09.12.2010 07:25:40 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a mnie wkurza- brak wygranego qada badz nawigacji z lidla, zadnego jeepa z carrefoura, niewygrane bony z vanisha w leclercu i intermarche, ekspressu o kawy z carrefoura a dzis jeszcze widze ze nie wygralam telewizorka w realu emotka
cos ostatnio nadeszly ciezkie czasy emotka emotka


to samo!
co prawda cudzy pech nie pociesza ale...w towarzystwie raźniej troszkę!
nawet pocieszyć Cie nie umiem bo deprechę mam emotka


jezeli Was to pocieszy, to ja też nic nie wygrałam... emotka


To ja trochę pocieszę... Grałam zawzięcie na FB Samsung o torbę. Wygrałam - radocha duża. Dzisiaj kurier przywiózł wygraną... PORAŻKA! Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3945339 Napisano: 09.12.2010 06:08:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
renia44 napisał(a):

orchidea27 napisał(a):

mia napisał(a):

orchidea27 napisał(a):

Witam wstawiam tu linka dla osób zainteresowanych nagroda w samsungu z FB

http://www.facebo...p;id=100000926993865

PORAŻKA emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


O matko... emotka emotka emotka
Chyba pierwszy raz się cieszę, że w danym konkursie nie grałam i to nie moja nagroda... Przegięli emotka


za mało powiedziane

w temacie dotarł tusz z błyszczykiem z Rimel z FB



wracając do toreb Haha co za chała! przykro mi:)


Ja również dzisiaj dostałam... Wstyd mi z nią na wieś wyjść emotka Tyle czasu zmarnowane na ten konkurs:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3941717 Napisano: 08.12.2010 05:54:40 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moja głupota... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3931563 Napisano: 05.12.2010 09:15:47 w Rossmann
joan napisał(a):

manius napisał(a):

heh dobrze wiedzieć że jutro wyniki z Bourjois, wreszcie chyba wygram coś na rossnecie, zresztą tak jak większość forumowiczów emotka


Eh, znowu jestem w mniejszości - nie wzięłam udziału...


E tam, ja też nie wzięłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3931551 Napisano: 05.12.2010 09:12:36 w Rossmann
manius napisał(a):

heh dobrze wiedzieć że jutro wyniki z Bourjois, wreszcie chyba wygram coś na rossnecie, zresztą tak jak większość forumowiczów emotka


To tak jak ja na plusssz zizz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3931473 Napisano: 05.12.2010 08:48:42 w Rossmann
biokoo napisał(a):

merynosek napisał(a):


06.12 Bourjois, Pluszzz Zizzz
07.12 Puma
10.12 BlackBerry, Daj pyska do reklamy
15.12 Hipp, Beyonce Heat
17.12 Paznokcie żelowe
21.12 Konkurs Cleanic Kindii Dzidziuś




emotka niech ci Bog w dzieciakach wynagrodzi emotka


Póki co wystarczy
emotka
Powodzenia w konkursie;) Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3931425 Napisano: 05.12.2010 08:29:31 w Rossmann

06.12 Bourjois, Pluszzz Zizzz
07.12 Puma
10.12 BlackBerry, Daj pyska do reklamy
15.12 Hipp, Beyonce Heat
17.12 Paznokcie żelowe
21.12 Konkurs Cleanic Kindii Dzidziuś

Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3917125 Napisano: 01.12.2010 08:48:53 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

merynosek napisał(a):

Nie chwal dnia emotka

A mnie wkurza brak listonosza i brak moich skromnych wygranych emotka
Zlikwidowali u mnie pocztę i teraz biedny listonosz ma duży okręg do rozwozu poczty... Parodia...


No dobra - wkurza mnie, że 2. osoby z forum mają ava z tą samą, kiwającą się na boki biedroneczką i czuję się wykiwana emotka

PS: Na pocieszenie mogę napisać, że wczoraj się tu wkurzałam na niedojszłe nagrody i od razu aparat foto dotarł. Zatem listonosz może i do Ciebie dziś zawitać emotka


Buu kto mi gwizdnął biedro???? emotka
Wkurza mnie to... Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3917082 Napisano: 01.12.2010 08:32:53 w Wkurza mnie...

W temacie: nic. I to jest piękne emotka

Nie chwal dnia emotka

A mnie wkurza brak listonosza i brak moich skromnych wygranych emotka
Zlikwidowali u mnie pocztę i teraz biedny listonosz ma duży okręg do rozwozu poczty... Parodia...
Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3912941 Napisano: 29.11.2010 10:24:01 w Wkurza mnie...
plocia napisał(a):

mam to samo co roku emotka

a ja jestem wkurw... na max'a emotka

mój pies .... pippp..... zmarł ..... uciekł gdzieś dziś na jakiś czas ale wrócił .... ale cały we krwi .... ktoś mu wjeb...... no i wymiotował cały czas i niedawno zdechł emotka emotka emotka emotka emotka

jakbym temu kto to zrobił sama pałą w łeb wjeb..... to by mu wszystkie kręgi wypadły ... czy to trzeba od razu z pałą na psa lecieć, wjeb... mu ..... kurwww jak mnie nosi .....


Co za ...

Plocia emotka

Wkurza mnie chyba wszystko... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3907828 Napisano: 28.11.2010 02:03:19 w Pomocy!!!!
doma91misiek napisał(a):

Mam pytanie, czy ktoś z Was grał w loterie na tej stronie? bo moja koleżanka wysłała mi zaproszenie i zastanawiam się nad rejestracja emotka
http://pl.kingolotto.com/ emotka


Ja czasami gram dla zabicia nudy emotka
Mam płytę Kochaj i tańcz od nich i ostatnio zamówiłam Księżniczkę na ziarnku grochu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3900315 Napisano: 25.11.2010 07:27:10 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

merynosek napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wkurza mnie negatyw na Allegro! Owszem wystawiłam pierwsza sprzedającemu bo dostałam niekompletną przesyłkę ale za co ja dostałam negatyw... Za szybką wpłatę zapewne emotka


Pozostaje jedynie napisanie pod swoim negatywem informacji, że to komentarz odwetowy za negatywa, że z Twojej strony było wszystko w porządku. Pozytywów nikt nie czyta emotka a negatywy tak, więc będzie wiedział, że jest niesłusznie wystawiony.
Allegro powinno coś z tym zrobić, sama nieraz miałam ochotę wystawić najwyżej neutrala, ale powstrzymała mnie świadomość odwetowego negatywa, bez sensu emotka


I tak zrobiłam, odp na negatywa, że został niesłusznie wystawiony, tylko jako odwet na mój negatyw...



to sprzedający powinien wystawiać najpierw, za: szybką wpłatę dobry kontakt, a dopiero potem kupujący..

Ja też się boję wystawiać negatywów.. emotka


Jak kupuję to wystawiam pierwsza, jak sprzedaję to czekam na komentarz:)

A ja się nie boję wystawiać negatywa, przecież to nie moja wina, nic źle nie zrobiłam. A negatywy powinno się wystawiać żeby ustrzec innych Allegrowiczów. Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3900284 Napisano: 25.11.2010 07:21:22 w Dziś cieszę się z.....
A ja się cieszę ( i wkurzam zarazem emotka ), że sypie śnieg emotka Mój synek już wypatruje Mikołaja i stara się być grzeczny... Z marnym skutkiem...
Cieszę się, że dzięki wspaniałej osobie z forum (Ty wiesz, że to o Tobie mówię Olu emotka ) mój Synek dostanie wspaniały prezent, na który nie byłoby mnie stać...

Cieszę się, że trafiłam na to forum i poznałam wiele wspaniałych i życzliwych osób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3899865 Napisano: 25.11.2010 05:23:09 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wkurza mnie negatyw na Allegro! Owszem wystawiłam pierwsza sprzedającemu bo dostałam niekompletną przesyłkę ale za co ja dostałam negatyw... Za szybką wpłatę zapewne emotka


Pozostaje jedynie napisanie pod swoim negatywem informacji, że to komentarz odwetowy za negatywa, że z Twojej strony było wszystko w porządku. Pozytywów nikt nie czyta emotka a negatywy tak, więc będzie wiedział, że jest niesłusznie wystawiony.
Allegro powinno coś z tym zrobić, sama nieraz miałam ochotę wystawić najwyżej neutrala, ale powstrzymała mnie świadomość odwetowego negatywa, bez sensu emotka


I tak zrobiłam, odp na negatywa, że został niesłusznie wystawiony, tylko jako odwet na mój negatyw... Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3899472 Napisano: 25.11.2010 03:40:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie negatyw na Allegro! Owszem wystawiłam pierwsza sprzedającemu bo dostałam niekompletną przesyłkę ale za co ja dostałam negatyw... Za szybką wpłatę zapewne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

merynosek

#3897608 Napisano: 24.11.2010 09:57:13 w Dziś cieszę się z.....
sambolera napisał(a):

olus15 napisał(a):

a cóż dostałaś koleżanko droga?



napisze Ci na pw-ok? zeby nie zapeszyc emotka


To ja po cichutku trzymam kciuki za Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0