Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika clearka

clearka

#3963520 Napisano: 15.12.2010 10:51:15 w Carrefour konkursy
kochaniutka napisał(a):

janko napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

janko napisał(a):

magnus napisał(a):

bluesky napisał(a):

magnus napisał(a):

W gazetce jest nowy konkurs KITKAT - Kup 4 batony KitKat w tym 1 Senses.
Najbliżej godziny 19,00 wyślij sms o treści KITKAT
na nr 70005 i wygraj weekend w SPA.
Konkurs trwa 8-14 grudnia



dodaj że 2 x weekend w SPA i 3 x Ipod



Tak, zgadza się 2x SPA dla 2 osób i 3 x Ipod Shuffle :
Przepraszam, drobny druk emotka



Jest gdzieś do tego jakiś regulamin? (wcześnie mi się przypomniało - ale lepiej późno niż wcale).

Zwycięzców informowali na bieżąco, czy jeszcze nie?


http://www.carref...otrzebujesz-przerwy/

Odp.Nie



Link nie działa...


faktycznie, nie ma regulaminu już na stronce emotka



http://www.carref..._20101208_kitkat.pdf

rozstrzygnięcie do 14.01.2011. Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3686525 Napisano: 08.09.2010 05:51:15 w Carrefour konkursy
radosna napisał(a):

6 września napisałam e-mail na
office@graspgroup.eu
z pytaniem o rozwiązanie konkursu Velvetu.
Do dzisiaj cisza. Może zaczniemy wysyłać więcej mejlów?



Niestety ta sama bajka z konkursem Velvet Tesco „Poczuj rozkoszną delikatność” z pierwszej połowy lipca (również w wykonaniu Grasp Group). Za każdym razem, gdy tam dzwonię, Pani Marlena z przekonaniem twierdzi, że w następnym tygodniu mają informować laureatów... To stwierdzenie w następnym tygodniu słyszę już od początku sierpnia, notorycznie i za każdym razem, gdy dzwonię do Grasp, a konkurs Velvet w Tesco zakończył się 14 lipca... Tymczasem już wkrótce 14 wrzesień. Minęły już prawie 2 miesiące i echo...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3685904 Napisano: 08.09.2010 02:16:00 w TESCO konkursy
bethan napisał(a):

clearka napisał(a):

katmich napisał(a):

jopi napisał(a):

katmich napisał(a):

czy konkurs z tesco „Poczuj rozkoszną delikatność” gdzie trzeba było kupić velvet jest rozwiązany? Ktoś coś wie?



1 stronę wcześniej clearka pisała:

clearka napisał(a):

...Czy wiecie że... konkurs VELVET TESCO Poczuj rozkoszną delikatność nadal nie został rozstrzygnięty emotka emotka
Otóż teoretycznie zwycięzcy zostali już wyłonieni, ale... NIKT NIE ZOSTAŁ JESZCZE POINFORMOWANY emotka Także dla Tych którzy próbowali swojego szczęścia z Velvetem nadal pozostaje nadzieja emotka Tylko pytanie do kiedy będzie jeszcze trzeba czekać na finał tego konkursu i poinformowanie Szczęśliwców? Konkurs zakończył się przecież w połowie lipca. Tymczasem już tuż tuż będzie wrzesień. emotka







oj dzięki, przegapiłam, może trzeba by ich trochę pogonić e-mailami i telefonami? Macie jakiś kontakt do agencji?




Nadal NIE DZWONILI... Natomiast ja dzwoniłam do nich już KILKAKROTNIE emotka Za każdym razem (od kilku tygodni) ta sama historia , typu : w przyszłym tygodniu...
Pomóżcie ruszyć tę sprawę.
Kontakt do Grasp Group, tj. do Organizatora : Tel. 22 847 85 82,
e-mail: office@graspgroup.eu
...Gdy znajdzie się więcej Zainteresowanych, to może wreszcie poinformują Laureatów... Tym bardziej, że jest już ponoć lista zwycięzców, więc chyba pora najwyższa. Konkurs zakończył się w szczycie lata 14 lipca, a mamy 3 wrzesień, niedługo jesień...


Czyli znowu jakiś przekręt. Ta sama agencja prowadziła konkurs Velvet w Carrefourze - Podwójnie Długi. I dokładnie ta sama śpiewka: laureaci już są, przyszły tydzień itp. Coś tu nie gra.


bethan napisał(a):

clearka napisał(a):

katmich napisał(a):

jopi napisał(a):

katmich napisał(a):

czy konkurs z tesco „Poczuj rozkoszną delikatność” gdzie trzeba było kupić velvet jest rozwiązany? Ktoś coś wie?



1 stronę wcześniej clearka pisała:

clearka napisał(a):

...Czy wiecie że... konkurs VELVET TESCO Poczuj rozkoszną delikatność nadal nie został rozstrzygnięty emotka emotka
Otóż teoretycznie zwycięzcy zostali już wyłonieni, ale... NIKT NIE ZOSTAŁ JESZCZE POINFORMOWANY emotka Także dla Tych którzy próbowali swojego szczęścia z Velvetem nadal pozostaje nadzieja emotka Tylko pytanie do kiedy będzie jeszcze trzeba czekać na finał tego konkursu i poinformowanie Szczęśliwców? Konkurs zakończył się przecież w połowie lipca. Tymczasem już tuż tuż będzie wrzesień. emotka







oj dzięki, przegapiłam, może trzeba by ich trochę pogonić e-mailami i telefonami? Macie jakiś kontakt do agencji?




Nadal NIE DZWONILI... Natomiast ja dzwoniłam do nich już KILKAKROTNIE emotka Za każdym razem (od kilku tygodni) ta sama historia , typu : w przyszłym tygodniu...
Pomóżcie ruszyć tę sprawę.
Kontakt do Grasp Group, tj. do Organizatora : Tel. 22 847 85 82,
e-mail: office@graspgroup.eu
...Gdy znajdzie się więcej Zainteresowanych, to może wreszcie poinformują Laureatów... Tym bardziej, że jest już ponoć lista zwycięzców, więc chyba pora najwyższa. Konkurs zakończył się w szczycie lata 14 lipca, a mamy 3 wrzesień, niedługo jesień...


Czyli znowu jakiś przekręt. Ta sama agencja prowadziła konkurs Velvet w Carrefourze - Podwójnie Długi. I dokładnie ta sama śpiewka: laureaci już są, przyszły tydzień itp. Coś tu nie gra.




...Czy ktoś ma jakieś nowinki odnośnie zwycięzców TESCO VELVET? Czy już poinformowani? Czy nadal czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3672978 Napisano: 03.09.2010 11:45:42 w TESCO konkursy
katmich napisał(a):

jopi napisał(a):

katmich napisał(a):

czy konkurs z tesco „Poczuj rozkoszną delikatność” gdzie trzeba było kupić velvet jest rozwiązany? Ktoś coś wie?



1 stronę wcześniej clearka pisała:

clearka napisał(a):

...Czy wiecie że... konkurs VELVET TESCO Poczuj rozkoszną delikatność nadal nie został rozstrzygnięty emotka emotka
Otóż teoretycznie zwycięzcy zostali już wyłonieni, ale... NIKT NIE ZOSTAŁ JESZCZE POINFORMOWANY emotka Także dla Tych którzy próbowali swojego szczęścia z Velvetem nadal pozostaje nadzieja emotka Tylko pytanie do kiedy będzie jeszcze trzeba czekać na finał tego konkursu i poinformowanie Szczęśliwców? Konkurs zakończył się przecież w połowie lipca. Tymczasem już tuż tuż będzie wrzesień. emotka







oj dzięki, przegapiłam, może trzeba by ich trochę pogonić e-mailami i telefonami? Macie jakiś kontakt do agencji?




Nadal NIE DZWONILI... Natomiast ja dzwoniłam do nich już KILKAKROTNIE emotka Za każdym razem (od kilku tygodni) ta sama historia , typu : w przyszłym tygodniu...
Pomóżcie ruszyć tę sprawę.
Kontakt do Grasp Group, tj. do Organizatora : Tel. 22 847 85 82,
e-mail: office@graspgroup.eu
...Gdy znajdzie się więcej Zainteresowanych, to może wreszcie poinformują Laureatów... Tym bardziej, że jest już ponoć lista zwycięzców, więc chyba pora najwyższa. Konkurs zakończył się w szczycie lata 14 lipca, a mamy 3 wrzesień, niedługo jesień...

Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3655794 Napisano: 27.08.2010 02:23:16 w TESCO konkursy
...Czy wiecie że... konkurs VELVET TESCO Poczuj rozkoszną delikatność nadal nie został rozstrzygnięty emotka emotka
Otóż teoretycznie zwycięzcy zostali już wyłonieni, ale... NIKT NIE ZOSTAŁ JESZCZE POINFORMOWANY emotka Także dla Tych którzy próbowali swojego szczęścia z Velvetem nadal pozostaje nadzieja emotka Tylko pytanie do kiedy będzie jeszcze trzeba czekać na finał tego konkursu i poinformowanie Szczęśliwców? Konkurs zakończył się przecież w połowie lipca. Tymczasem już tuż tuż będzie wrzesień. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3630547 Napisano: 17.08.2010 09:46:08 w Paragony
Poszukuję PARAGONU LIPTON REAL !!! W zamian mogę zaproponowac jakieś doładowanie, albo inne propozycje, Oferty bardzo proszę na PW. Z góry WIELKIE DZIÊKI Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3629764 Napisano: 17.08.2010 05:49:13 w Paragony
Poszukuję PARAGONU LIPTON REAL !!! W zamian mogę zaproponowac jakieś doładowanie, albo inne propozycje, Oferty bardzo proszę na PW. Z góry WIELKIE DZIÊKI emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3629258 Napisano: 17.08.2010 03:13:11 w Paragony
Poszukuję PARAGONU LIPTON REAL. Oferty proszę na PW emotka W zamian oferuję np. doładowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3629178 Napisano: 17.08.2010 02:49:48 w Paragony
poszukuje paragonu Lipton Real. Oferty proszę na PW
Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3615118 Napisano: 11.08.2010 06:27:21 w Paragony
Poszukuję PARAGONÓW Vanish + Coś jak w regulaminie na konk. WAKACYJNE PLAMY
W zamian mogę np. zaproponować doładowanie, lub inne propozycje. Proszę pisać na PW.
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3614638 Napisano: 11.08.2010 02:56:12 w Paragony
Szukam paragonu z Intermarche, Billa, Leclerc z Vanishem + produkt z regulaminu na WAKACYJNE PLAMY emotka emotka emotka emotka emotka Proszę podać datę i napisać co w zamian? Może jakieś doładowanie emotka emotka emotka emotka
Prosze o oferty na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3593576 Napisano: 03.08.2010 06:02:51 w Paragony
Nadal poszukuję PARAGONÓW PURINA MAKRO !!! Zapłacę gotówką, przelewem lub doładuję tel. Zapraszam na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3593236 Napisano: 03.08.2010 04:09:38 w Paragony
...A ja nadal SZUKAM PARAGONÓW PURINA MAKRO.
Proszę o oferty wraz z ceną na PW.
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3593064 Napisano: 03.08.2010 03:09:46 w Paragony
Szukam PARAGONÓW PURINA MAKRO - nadprogramowe wygrane emotka
Oferty wraz z ceną proszę na PW. Z góry WIELKIE DZIÊKI emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3571914 Napisano: 26.07.2010 02:21:52 w Inne mniejsze markety
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Poszukuję paragonu VANISH MAKRO z 29.06.
W zamian zapłata gotówką lub doładowanie telefonu!
Oferty wraz z ceną(!) bardzo proszę na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3571908 Napisano: 26.07.2010 02:18:57 w Paragony
Poszukuję paragonu VANISH MAKRO z 29.06.
W zamian zapłata gotówką lub doładowanie telefonu!
Oferty wraz z ceną(!) bardzo proszę na PW.
Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3409168 Napisano: 25.05.2010 03:02:41 w Paragony
Kupię TANIO! paragony REAL WINIARY. Konkretne propozycje wraz z proponowaną ceną i datą zakupu - proszę na PW emotka
P.S. Tylko z woj. śląskiego !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3370564 Napisano: 11.05.2010 10:24:32 w Inne mniejsze markety
mundek2004 napisał(a):

abodak napisał(a):

trelemorele napisał(a):

trelemorele napisał(a):

trelemorele napisał(a):

!!! ZMYWARKI z Finish w EKO !!!
Kto dostał / Kto nie dostał.... ???
Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie...
Miał kontaktować sie przedstawiciel i cały czas CISZA! A więc komu UDAŁO SIÊ odebrać / otrzymać swoją zmywarkę? A kto czeka nadal, tak jak ja...?

emotka



I czekam też na moją ZMYWARKÊ z EKO !!!
Kto czeka razem ze mną ???




Rany, tylko ja jeszcze czekam......?
Dlaczego nikt sie nie przyznaje
emotka


dzisiaj pan do mnie dzwonil z eko



i co powiedział kiedy będą wysyłane?




... no właśnie, co powiedział? wysyłka kurierem? czy odbiór w sklepach? Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3368145 Napisano: 10.05.2010 01:48:57 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

clearka napisał(a):

ace napisał(a):

a ja na paragonie mam Proszek Ariel 3,5 emotka




Mam pytanko jeszcze odnosnie Ariela, w ramach tego konka tylko duże opakowania bedą uwzględniane (tzn. 3,5 kg)??? Czy te mniejsze 400 g też będą uwzględniane??? Jak myślicie, a może ktoś probował zgłębić tę kwestię u organizatora? Regulamin podaje, że należy kupić Ariel 7 techonologii, ale o gramaturze ani słowa! Jakie, wiec proszki kupujecie? Małe, duże...?



ja kupuje zawsze najtańszy


jolcia12 napisał(a):

clearka napisał(a):

ace napisał(a):

a ja na paragonie mam Proszek Ariel 3,5 emotka




Mam pytanko jeszcze odnosnie Ariela, w ramach tego konka tylko duże opakowania bedą uwzględniane (tzn. 3,5 kg)??? Czy te mniejsze 400 g też będą uwzględniane??? Jak myślicie, a może ktoś probował zgłębić tę kwestię u organizatora? Regulamin podaje, że należy kupić Ariel 7 techonologii, ale o gramaturze ani słowa! Jakie, wiec proszki kupujecie? Małe, duże...?



ja kupuje zawsze najtańszy



dzięki, mam tylko nadzieję, że te tańsze też będą uwzgledniane w razie ewentualnej wygranej..
emotka bo w regulaminie o tym ani słowa Wyświetl w wątku >>
0 0

clearka

#3368120 Napisano: 10.05.2010 01:42:43 w Carrefour konkursy
ace napisał(a):

a ja na paragonie mam Proszek Ariel 3,5 emotka




Mam pytanko jeszcze odnosnie Ariela, w ramach tego konka tylko duże opakowania bedą uwzględniane (tzn. 3,5 kg)??? Czy te mniejsze 400 g też będą uwzględniane??? Jak myślicie, a może ktoś probował zgłębić tę kwestię u organizatora? Regulamin podaje, że należy kupić Ariel 7 techonologii, ale o gramaturze ani słowa! Jakie, wiec proszki kupujecie? Małe, duże...? Wyświetl w wątku >>
0 0