Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#2822247 Napisano: 06.11.2009 01:17:15 w Paragony
nineczka17 napisał(a):

xagadee napisał(a):

mariwanna napisał(a):

aneciaa napisał(a):

poszukuję paragonu z 14.08 - 31.10 z drogerii rossmann z zakupem 2 produktów poniższych marek
Herbal Essences, Head&Shoulders, Wellaton, Wellaflex, Wella Forte, Olay, Blend-a-med, Naturella, Always, Pantene, Gillette, Gillette Venus Breeze


a są już wyniki rowerów??



to jakiś inny konkurs był... bo terminowo się nie pokrywa emotka


tak inny bo na rower to mozna bylo
2 dowolne produkty marek Herbal Essensess, Blend a med, Gillette, Head & Shoulders,
ale co to za konkurs emotka emotka


a rowerowego kiedy wyniki mają być? mam dwa takie paragony ale czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2822152 Napisano: 06.11.2009 12:59:31 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

radunia86 napisał(a):

na 11 zl byly te delicje? i nie moga byc?


delicje kiedyś faktycznie były Wedla teraz są Krafta emotka no niezła zmyłka moze być jak ktos dokładnie nie doczyta...


na delicjach z tyłu jest logo krafta. tak na marginesie, najpierw były one Wedla, później LU a teraz są Krafta!!! emotka emotka emotka niezle, co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2822139 Napisano: 06.11.2009 12:57:01 w Carrefour konkursy
radunia86 napisał(a):

na 11 zl byly te delicje? i nie moga byc?


delicje kiedyś faktycznie były Wedla teraz są Krafta emotka no niezła zmyłka moze być jak ktos dokładnie nie doczyta... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2821973 Napisano: 06.11.2009 12:16:53 w Paragony
krzyszu napisał(a):

xagadee napisał(a):

krzyszu napisał(a):

januleczkak napisał(a):

Potrzebuje paragon z Herbala z Tesco sprzed 18.10 PW


Mogę sprzedac za pincet



ale czego? euro? dolarów? funtów? złotych? groszy? emotka


Złotych emotka Ale niestety sprawdziłem data 20.10 emotka szkoda


nie bedzie 'pincet' w takim razie krzyszu... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2819398 Napisano: 05.11.2009 04:35:03 w TESCO konkursy
toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

toudikot napisał(a):

obstawiam ze im sie cos pokicalo z tym twinings-bo dostalam eski na wszystkie tel z ktorych gralam emotka albo mam taki mega refleks albo cos tu nie gra emotka


nie pokickalo bo dzwonilam i mowili ze poszly dzisiaj ostatnie emotka


no to mam mega refleks,szkoda ze paragonow brak emotka bedzie zatem nastepna rezerwowa emotka


moja, moja bedzie rezerwa! obiecałaś dobrą energię na bony, dawaj teraz! emotka emotka emotka żartuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2819297 Napisano: 05.11.2009 03:53:24 w TESCO konkursy
toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ida jeszcze smsy z twinings emotka


ja tez mam;/ ciekawe czy torezerwa czy co? tylko ze moje paragony juz dawno odeslane emotka


a ja??!! gdzie mój sms emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2819276 Napisano: 05.11.2009 03:48:06 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

ida jeszcze smsy z twinings emotka


emotka emotka emotka jeszcze?? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2818969 Napisano: 05.11.2009 02:13:31 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

inka113 napisał(a):

gdzie mozna zobaczyc te zestawy Palmolive które są do wygrania w Carrefour?


http://www.carref...aj-zestaw-palmolive/


ok, mam, znalazłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2818939 Napisano: 05.11.2009 02:08:26 w Carrefour konkursy
gdzie mozna zobaczyc te zestawy Palmolive które są do wygrania w Carrefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2816430 Napisano: 04.11.2009 06:01:20 w Carrefour konkursy
rypka7 napisał(a):

A skąd wiesz, że nie dzwoniłam i nie pisałam? Popełniłam tylko jeden błąd - nie podałam numeru telefonu i nie darłam się, ale spokojnie, naprawię to niedopatrzenie jutro.


eee to nie ten powód... inny klucz przyjeli moim zdaniem! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2815083 Napisano: 04.11.2009 11:36:45 w Rossmann
lovcia88 napisał(a):

mio napisał(a):

sluchajcie w regulaminie konkursu o mojej wigilijnej nocy jest napisane ze konkurs jest skierowany do kobiet emotka tzn ze mezczyzna nie moze wziasc udzialu?! emotka emotka normalnie dysryminacja emotka


Przez tyle lat to kobiety byly dyskryminowane, ze teraz pora na facetow emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2815079 Napisano: 04.11.2009 11:35:28 w Carrefour konkursy
nice napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Expresów jest o dwadzieścia więcej a bonów o połowę mniej, to niesprawedliwe emotka


A mojego expresa to nawet u nich na liście nie ma emotka I nie mogę wziąć udziału. Swoją drogą ciekawe czy są w nim porozwieszane ulotki i info o konkursie. emotka


mojego tez nie... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2811905 Napisano: 03.11.2009 11:51:43 w Zostań testerem.
muzulmanka napisał(a):

inka113 napisał(a):

ja wypełniłam raport o fajkach na streetcomie ale on cały czas 'wisi' u mnie w tych do wypełnienia... nie doszedł, nie wysłał się czy co? mam to jeszcze raz opisywać? emotka kurcze napisałam się jak jakaś chora i teraz powtórka? emotka emotka emotka


wisi- bo powinnaś wypełnić kilka raportów z rozmów a nie tylko jeden emotka
po każdym raporcie powinnaś dostać na maila potwierdzenie- podziękowanie za raport ale tych raportów powinno być więcej niż jeden... takie zasady- jedna rozmowa to jeden raport emotka


nie dostałam żadnego potwierdzenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2811826 Napisano: 03.11.2009 11:26:03 w Zostań testerem.
ja wypełniłam raport o fajkach na streetcomie ale on cały czas 'wisi' u mnie w tych do wypełnienia... nie doszedł, nie wysłał się czy co? mam to jeszcze raz opisywać? emotka kurcze napisałam się jak jakaś chora i teraz powtórka? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2811753 Napisano: 03.11.2009 11:02:15 w TESCO konkursy
mysha napisał(a):

Dzwonią sekrety.


z bonami? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2808812 Napisano: 02.11.2009 01:09:33 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

jo napisał(a):

Podkreślasz słowo uczciwie, ja też, a podawanie się za kogoś, kim się nie jest, po pierwsze z uczciwością nie ma nic wspólnego, a po drugie może jedynie pogorszyć sprawę... Zwłaszcza, że pracownicy zarówno feralnej agencji reklamowej, jak i tej odpowiedzialnej za sprawy techniczne doskonale wiedzą co się dzieje na forum...
Nie wiem tylko czy pani z Unilevera zainteresowała się tym wątkiem na forum czy nie.


Uczciwie przegrać a to co oni robią w tej chwili nie jest w żaden sposób uczciwe. Gdzie oni mają ten regulamin? Czy on nie jest wiążący w żaden sposób? Olewają nas jak chcą, każdemu mówią to co akurat im wygodnie w danej chwili! Więc jakoś skrupuły mi puszczają, wiesz. Bąkają coś o dodatkowych nagrodach ale samymi ogólnikami, mają liste wybranych, nagrodzonych osób ale nie wiedzą ile nagród! Przecież paranoja goni paranoję! Czy my nawet do wiarygodnej informacji nie mamy prawa? A teraz telefonów nie odbierają... emotka


to że mają nas dosyć to mało kogo powinno obchodzic. w oświadczeniu nie napisali tego co tak naprawde nas interesuje czyli ilości nagród. niech więc się nie dziwią, że wszyscy dzwonią. Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2808800 Napisano: 02.11.2009 01:06:24 w Carrefour konkursy
jo napisał(a):

Podkreślasz słowo uczciwie, ja też, a podawanie się za kogoś, kim się nie jest, po pierwsze z uczciwością nie ma nic wspólnego, a po drugie może jedynie pogorszyć sprawę... Zwłaszcza, że pracownicy zarówno feralnej agencji reklamowej, jak i tej odpowiedzialnej za sprawy techniczne doskonale wiedzą co się dzieje na forum...
Nie wiem tylko czy pani z Unilevera zainteresowała się tym wątkiem na forum czy nie.


Uczciwie przegrać a to co oni robią w tej chwili nie jest w żaden sposób uczciwe. Gdzie oni mają ten regulamin? Czy on nie jest wiążący w żaden sposób? Olewają nas jak chcą, każdemu mówią to co akurat im wygodnie w danej chwili! Więc jakoś skrupuły mi puszczają, wiesz. Bąkają coś o dodatkowych nagrodach ale samymi ogólnikami, mają liste wybranych, nagrodzonych osób ale nie wiedzą ile nagród! Przecież paranoja goni paranoję! Czy my nawet do wiarygodnej informacji nie mamy prawa? A teraz telefonów nie odbierają... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2808735 Napisano: 02.11.2009 12:51:03 w Carrefour konkursy
jo napisał(a):

Droga inko, 9 postów, ale na tym forum byłam pod innym nickiem od początków jego powstania. emotka
Od razu dzwoniłam i do AHA i do MediaS (bo mnie AHA odesłało) i dla Twojej wiadomości byłam jedną z pierwszych dzwoniących osób.
Dymu nie robiłam, spokojnie tłumaczyłam, a Kalisto zaczęła dzwonić po interwencji mojej i kilku innych osób. I doskonale już wtedy wiedzieli, że jest problem... I łaskawie oddzwaniali jak ktoś zostawił numer telefonu. teraz możesz o tym zapomnieć.
Nie moralizuję tylko śmieszy mnie podawanie się za kogoś, kim się nie jest zwłąszca kiedy domaga się uczciwego i zgodnego z prawem postępowania od innych. Dlatego ten pomysł uznałam za żart.
Jedyne co nam pozostało, to czekać na rozwiązanie, bo jak widać każdemu mówią w tej chwili coś innego. O ile na początku mówili to samo - łącznie z Unileverem!, to teraz każdy słyszy inną wersję.
A na reklamacje wysłane nie mailem! a listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru odpowiedzieć muszą. Albo pleple Azor jak Karlsbad, albo tzw. standard dla cenzuraa jak Graf, ale odpisać muszą.



wiesz wiele rzeczy które tu robimy może wydawać się śmieszne! mój mąż jak widzi ilu jest nas tu 'konkursowych napaleńców' to ma też dobry ubaw!
niektóre konkursy wymagają tego aby w nie zainwestować (tak jak ten z Knorrem), każdy więc gra po to żeby wygrać lub chociaż UCZCIWIE przegrać, bo tak tez musi czasem być. ja nie powiedziałam żeby do agencji zadzwonić i krzyczeć (no bo ty na spokojnie tłumaczyłaś), łapiemy się jak widać przeróżnych sposobów bo może któryś zadziała. ten konkurs natomiast od początku pachnie krętactwem i tyle! w tym więc cały problem! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2808571 Napisano: 02.11.2009 12:29:15 w Carrefour konkursy
jo napisał(a):

Atakowanie nic nie daje jak widać, bo każdemu mówią coś innego, albo nie mówią nic. Pozostało czekać do rozwiązania i jak coś będzie nie tak, wysłać reklamację.

Podawanie się za rzecznika uznam za żart.


9 postów a ile moralizatorstwa.... Nie, nie żarty i my raczej cicho siedzieć i czekać tu nie potrafimy (no sporadycznie). Gdyby Kalisto dymu nie narobiła to oni nawet by nie wiedzieli, że mają błąd w regulaminie bo byli oburzeni i zdziwieni gdy ktoś zadzwonił do nich z tą informacją. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2808408 Napisano: 02.11.2009 11:57:53 w Carrefour konkursy
beata28 napisał(a):

A ja sie czuje naciagnieta i już, posłałam SMS myslac ze mam szanse na wygrana i przede wszystkim udział w konkursie , tym czasem bo tak to wyglad ktos w biały dzień za pełnym zezwoleniem wszystkich organów wydajacych pozwolenia na organizowanie tych konkursów , WYŁUDZIŁ ode mnie Sms ( pomnozyc przez wszystkich , którzy regulaminowo tak samo zrobili),nabijając sobie kasy.


mam 6 paragonów z Knorra z Carrefour... wyłudzili więc 7,32zł! emotka można tak bezkarnie ukraść komuś 7zł?! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0