Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika inka113

inka113

#2913008 Napisano: 04.12.2009 08:52:14 w Carrefour konkursy
olus15 napisał(a):

mirek1818 napisał(a):

olus15 napisał(a):

przy okazji wiem , że tu siedzą posiadacze wielu telefonów kupionych w hurtowych ilościach na allegro
szukam namiary na sprzedawcę tanich telefonów
używanych ale sprawnych!
może ktoś jakiś czas temu kupił i mu sprawnie działa
komóra mi się roztrzaskała i muszę pilnie , najlepiej dziś kupić nową a nie mam za dużo gotówki


proponuję zakup najtańszych noki np.1209 ale nowe koszt jakieś 100 zł przy większej ilości da się wynegocjować taniej. jak się kupi nowe to jest spokój na kilka lat mi baterie trzymają jakieś 2 tygodnie w nich i jestem zadowolony emotka


dzięki emotka


oluś jak wezmiesz 10 na raz to po 80zł pójdą! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2912748 Napisano: 04.12.2009 07:34:25 w Carrefour konkursy
toudikot napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

pats napisał(a):

smsowicz napisał(a):

pats napisał(a):

Bon na 100pln z Cote dor z carrefoura mam na zbyciu.
Trzeba mieć paragon z 21.11

Jak ktoś zainteresowany niech pisze szybko na PW


Przecież trzeba podać imię nazwisko i miejscowość emotka



No i właśnie dlatego pytam czy ktoś jest chętny, przecież jak zadzwonią to zawsze mogę podać dane chętnego które będę miał wcześniej emotka


A może być Jola Rutowicz?


jesli masz ksero jej dowodu osob emotka


czy tylko ode mnie nie chcieli ksera dowodu? emotka


mnie nikt nic nie mówił o dowodzie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2912631 Napisano: 04.12.2009 07:02:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
proponuje założyć nowy wątek pt. dowalmy mu! tam będziemy wrzucać codziennie nowego biedaka któremu akurat danego dnia najbardziej się nazbierało (albo i nie nazbierało ale, niech bedzie, poprostu szczęścia mu zabrakło) i tam na nim będziemy psy wieszać! emotka emotka emotka fajnie będzie! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2912057 Napisano: 04.12.2009 03:32:24 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

pats napisał(a):

Bon na 100pln z Cote dor z carrefoura mam na zbyciu.
Trzeba mieć paragon z 21.11

Jak ktoś zainteresowany niech pisze szybko na PW



ja mam paragony z 20 emotka


ja 23 mam jeszcze wolny... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911962 Napisano: 04.12.2009 02:57:42 w Paragony
awe napisał(a):

inka113 napisał(a):

inka113 napisał(a):

czy odsyłacie paragony na gary i ekspresy w Intermarche?


czy to ten adres?
EURO RSCG 4D Sp. z o.o., ul. Marynarska 11, 02 – 674 Warszawa


tak


dzięki, dobrze ze ktos tu napisał ze odsyła bo ja bym chyba na to nie wpadła! emotka za dużo tych konków chyba... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911948 Napisano: 04.12.2009 02:50:59 w Paragony
inka113 napisał(a):

czy odsyłacie paragony na gary i ekspresy w Intermarche?


czy to ten adres?
EURO RSCG 4D Sp. z o.o., ul. Marynarska 11, 02 – 674 Warszawa Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911896 Napisano: 04.12.2009 02:34:05 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

inka113 napisał(a):

marzanna napisał(a):

anik01 napisał(a):

zdecydowanie wszędzie powinno sie wpisywać nr paragonu i nie byłoby wtedy kombinowania i kręcenia,
a tak to niestety często się zdarza że ja kupuję sporo na promocję i niestety nie wygrywam, pomimo że mam po kilka paragonów, ale cóż jak nie ten konkurs to inny emotka emotka emotka emotka emotka



Ja też tak uważam. Nie mam 30 komórek i nie jestem hurtownikiem, a też chciałabym wygrać... a rzeczywistość jest taka, że z jednym czy kilkoma paragonami się nie wygra emotka


wygra się, ja miałam 2 paragony a nie 30, wcale nie trzeba kombinować! a prawda jest taka, że w tym konku akurat kupowaczy paragonów mozna zidentyfikować, szczególnie kiedy sami się odkrywają podając kod jakiego szukają... emotka w każdym sklepie jest tylko dwóch zwycięzców przecież!


tylko tak naprawde to mysle, że nic nikomu udowodnić nie mogą! na forum jesteśmy tak naprawde anonimowi i tyle! mając jedynie nick potencjalnego kupowacza nie maja absolutnie żadnej gwarancji, że to ta sama osoba która odsyła im ten żekomo kupiony paragon... emotka więc kółko się chyba zamyka!


o matko! rzekomo- tak powinnam napisać! dlaczego ja nie czytam zanim wyśle coś! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911893 Napisano: 04.12.2009 02:32:05 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

marzanna napisał(a):

anik01 napisał(a):

zdecydowanie wszędzie powinno sie wpisywać nr paragonu i nie byłoby wtedy kombinowania i kręcenia,
a tak to niestety często się zdarza że ja kupuję sporo na promocję i niestety nie wygrywam, pomimo że mam po kilka paragonów, ale cóż jak nie ten konkurs to inny emotka emotka emotka emotka emotka



Ja też tak uważam. Nie mam 30 komórek i nie jestem hurtownikiem, a też chciałabym wygrać... a rzeczywistość jest taka, że z jednym czy kilkoma paragonami się nie wygra emotka


wygra się, ja miałam 2 paragony a nie 30, wcale nie trzeba kombinować! a prawda jest taka, że w tym konku akurat kupowaczy paragonów mozna zidentyfikować, szczególnie kiedy sami się odkrywają podając kod jakiego szukają... emotka w każdym sklepie jest tylko dwóch zwycięzców przecież!


tylko tak naprawde to mysle, że nic nikomu udowodnić nie mogą! na forum jesteśmy tak naprawde anonimowi i tyle! mając jedynie nick potencjalnego kupowacza nie maja absolutnie żadnej gwarancji, że to ta sama osoba która odsyła im ten żekomo kupiony paragon... emotka więc kółko się chyba zamyka! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911881 Napisano: 04.12.2009 02:25:54 w Wkurza mnie...
marmoladella napisał(a):

inka113 napisał(a):

marmoladella napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):


http://www.knorr....isy/keks-z-bakaliami


http://mojeciasto...nie/keks_z_bakaliami


ale i na bakallandzie są podobne plagiaty i to osoby z forum... naszego!

no ale przepisy na ciasta i inne potrawy zawsze bierzemy z gazet,z internetu,ksiazek kucharskich wiec nie wiem czemu sie wkurzasz a ty z czego czerpiesz przepisy?



Co prawda nie do mnie pytanie, ale sama kucharzę, więc wiem, że kto kucharzy, ten ma często własne emotka



niby tak ale wiesz, zawsze moze się okazać, że coś podobnego już istnieje a ktoś nawet o tym nie wie... człowiek moze wysłac coś jako przepis autorski a wyjdzie na to, że gdzieś jest już zapisane coś podobnego i co? plagiat? najbezpieczniej wymyślić chyba coś w rodzaju ciasta czekoladowego przekładanego śledziami... małe prawdopodobieństwo splagiatowania takiego smakołyku! emotka emotka emotka



Czasem niektórzy wysyłają na konkursy przepisy żywcem, całościowo skopiowane np. z blogów kulinarnych i to bardzo rzuca się w oczy. Wydaje mi się, że głównie w tym tkwi problem kradzieży przepisów.

Tak a propo, dziś na obiad jadłam q-frytkę czyli słupki ziemniaków smażone na minimalnej ilości tłuszczu z kurkumą, chili, gorczycą i kminkiem, które moczyłam naprzemiennie to w roztopionej, gorzkiej czekoladzie, to w kremie cytrynowym emotka



emotka ciekawe! a mozesz mi na PW coś dokładniej o tym napisać?
głowa boli mnie od rana i to mnie wkurza! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911873 Napisano: 04.12.2009 02:23:31 w Carrefour konkursy
marzanna napisał(a):

anik01 napisał(a):

zdecydowanie wszędzie powinno sie wpisywać nr paragonu i nie byłoby wtedy kombinowania i kręcenia,
a tak to niestety często się zdarza że ja kupuję sporo na promocję i niestety nie wygrywam, pomimo że mam po kilka paragonów, ale cóż jak nie ten konkurs to inny emotka emotka emotka emotka emotka



Ja też tak uważam. Nie mam 30 komórek i nie jestem hurtownikiem, a też chciałabym wygrać... a rzeczywistość jest taka, że z jednym czy kilkoma paragonami się nie wygra emotka


wygra się, ja miałam 2 paragony a nie 30, wcale nie trzeba kombinować! a prawda jest taka, że w tym konku akurat kupowaczy paragonów mozna zidentyfikować, szczególnie kiedy sami się odkrywają podając kod jakiego szukają... emotka w każdym sklepie jest tylko dwóch zwycięzców przecież! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911816 Napisano: 04.12.2009 02:07:42 w Paragony
czy odsyłacie paragony na gary i ekspresy w Intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911807 Napisano: 04.12.2009 02:03:34 w Wkurza mnie...
marmoladella napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):


http://www.knorr....isy/keks-z-bakaliami


http://mojeciasto...nie/keks_z_bakaliami


ale i na bakallandzie są podobne plagiaty i to osoby z forum... naszego!

no ale przepisy na ciasta i inne potrawy zawsze bierzemy z gazet,z internetu,ksiazek kucharskich wiec nie wiem czemu sie wkurzasz a ty z czego czerpiesz przepisy?



Co prawda nie do mnie pytanie, ale sama kucharzę, więc wiem, że kto kucharzy, ten ma często własne emotka



niby tak ale wiesz, zawsze moze się okazać, że coś podobnego już istnieje a ktoś nawet o tym nie wie... człowiek moze wysłac coś jako przepis autorski a wyjdzie na to, że gdzieś jest już zapisane coś podobnego i co? plagiat? najbezpieczniej wymyślić chyba coś w rodzaju ciasta czekoladowego przekładanego śledziami... małe prawdopodobieństwo splagiatowania takiego smakołyku! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911259 Napisano: 04.12.2009 11:16:04 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

baraba napisał(a):

baraba napisał(a):

dostałam eska od Sinea, że wygrałam nagrodę w Carefree emotka





No to w Łodzi z każdego Carrefoura nagrode ktoś z forum wyłapał! Fajnie! emotka emotka emotka Opanowaliśmy Łódź jednym słowem!

Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911159 Napisano: 04.12.2009 10:48:14 w Carrefour konkursy
emmmiliaaa napisał(a):

Czy ktos dzwonil moze do naszej uprzejmej pani zeby dowiedziec sie co wygral z nagrod dodatkowych?

ja zadzwonilam i akurat mialam to szczescie, że uprzejma Pani rozmawiala z kims na infolini i rozmowe przejal Pan, ktory pwiedzial, ze sam moze to sprawdzic no i byl bardzo mily sprawdzil jaka nagroda - okazalo sie odkurzacz, tez udzielil mi informacji, z korego sklepu jest nagroda wiec jesli ktos jest zainteresowany mam wolny paragon Carefree z ul. struga kod 70-342, bo moja wygrana z boh. warszawy emotka


mnie pani powiedziała, że jesli na carfree wysłałam z jednego telefonu dwa smsy to tyle paragonów muszę jej przesłać. a wysłałam jednego smsa na Carrefoura Teofilów (ten wygrał), jednego na Górną. Chce oba paragony! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911139 Napisano: 04.12.2009 10:41:43 w Paragony
inka113 napisał(a):

Czy jeśli na Carfree wysłałam dwa smsy z jednego telefonu to muszę odesłać dwa paragony? Nie wiem czy wszystkie wrzucać w koperte...


Już wiem. Zadzwoniłam i pani wszystko mi posprawdzała... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2911071 Napisano: 04.12.2009 10:25:23 w Paragony
Czy jeśli na Carfree wysłałam dwa smsy z jednego telefonu to muszę odesłać dwa paragony? Nie wiem czy wszystkie wrzucać w koperte... Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2909950 Napisano: 03.12.2009 09:52:57 w Carrefour konkursy
przemekm77 napisał(a):

melissa napisał(a):

olus15 napisał(a):

ciekawe
mam kod którego nie było w liście i wygrałam emotka
jak oni o sprawdzali
wyślę z tego sklepu
zobaczymy



Moim zdaniem wysłali info o wygranej zabawce na WSZYSTKIE zgłoszone SMS-y.

Ponawiam pytanie - jest ktoś, kto wysłał SMS-a na J&J i NIE wygrał zabawki?




wyczuwam jakąś padakę w tym konku
coś za duzo wygranych jak na ilości opisane w regulaminie
będzie afera emotka emotka


nagród było jednak sporo... ja wysyłałam z 2 telefonów (dwa razy) po dwa jednego dnia i wygrana jest ok! na 4 smsy wygrały 2! Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2908454 Napisano: 03.12.2009 02:59:29 w Carrefour konkursy
Reni napisał(a):

to i ja nie bede gorsza i też wyśle emotka


i ja! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2908391 Napisano: 03.12.2009 02:40:52 w Paragony
zuzi494 napisał(a):

Poszukuję 6 sztuk paragonów z Puriny (Real). Zakup w dniach 12-22 listopad. Ewentualnie z 23 listopada do godziny 16:00. Oferty na PW


wow! ale wejście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

inka113

#2906540 Napisano: 02.12.2009 10:53:09 w Paragony
stokrotka60 napisał(a):

inka113 napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

siwy28 napisał(a):

szukam paragonu na purine z reala:)za min 20zl
przelew,doładowanie-pw:)
mam paragon wiec nie grałem w ciemno ale wpadło wiecej nagrod niz liczyłem emotka


no ja juz nic nie rozumie albo jak to zrozumiec hmmmm interesujace siwy28...ponoc nie kupujesz pargonow ...
siwy28 napisał(a):

idąc tokiem myslenia frezji szkoda zachodu:)
jak wygram to odkupie paragon za 20zl.
po cholere sie trudzic:)
dzieki emanuela24 emotka



kurde to moze ktoś mi sprzeda paragon za 20 zl z dzis z carrefura(15zł)to sobie eski posle i moze z 1000zl wpadnie


co to za konk w carrefourze?


to nie jest konkurs to sa cytaty siwego28 gdy walczył jak lew a dzis sam szuka paragony...https://www.e-kon...g-203.html#odpowiedz


no zdażyło się siwemu... przeciez nie jest w koncu nałogowym kupowaczem paragonowym! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0