Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#5908894 Napisano: 27.08.2014 17:15:14 w SZUKAM....
Jak wygrać w Danio? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5906500 Napisano: 22.08.2014 22:19:29 w SZUKAM....
ironically napisał(a):

kadett33 napisał(a):

ironically napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

ironically napisał(a):

ironically napisał(a):

Chciałabym zapytać - może ktoś z Was orientuje się w temacie - czy można gdzieś wygrać/znaleźć, albo otrzymać za wypełnienie jakiejś np ankiety kody rabatowe na podróże Polskim Busem?


Nie, nie można. PB w ogóle nie oferuje kodów rabatowych.



Dziękuję za odpowiedź emotka
Byłam prawie przekonana, iż istnieje taka opcja, bo pod okienkiem planowania podróży jest również pole zatytułowane "Kod promocyjny".


tak mają taką opcję, ale jeszcze nigdy nie było kodu rabatowego, pewnie nie spodziewali się ze będzie takie zainteresowanie tymi biletami ze nie musieli dodawać kodów rabatowych.



Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi emotka
Szczerze mówiąc osobiście wielokrotnie podróżowałam PB właśnie, jednak na mniejsze odległości i nie zastanawiałam się nawet nad tymi kodami, tym razem muszę wybrać się za granice i wiadomo - jeśli dałoby się zaoszczędzić, to niemądrym byłoby nie szukać jakiegoś najlepszego rozwiązania sytuacji. Skoro jestem upewniona, że nie warto szukać kodów, to ze spokojnym sercem mogę rezerwować bilet emotka



na allegro i różnych forach są do kupienia bilety na PB od osób które kupiły za 1zł i może wyjdzie taniej niż kupować bezpośrednio ze strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5906492 Napisano: 22.08.2014 22:13:04 w SZUKAM....
ironically napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

ironically napisał(a):

ironically napisał(a):

Chciałabym zapytać - może ktoś z Was orientuje się w temacie - czy można gdzieś wygrać/znaleźć, albo otrzymać za wypełnienie jakiejś np ankiety kody rabatowe na podróże Polskim Busem?


Nie, nie można. PB w ogóle nie oferuje kodów rabatowych.



Dziękuję za odpowiedź emotka
Byłam prawie przekonana, iż istnieje taka opcja, bo pod okienkiem planowania podróży jest również pole zatytułowane "Kod promocyjny".


tak mają taką opcję, ale jeszcze nigdy nie było kodu rabatowego, pewnie nie spodziewali się ze będzie takie zainteresowanie tymi biletami ze nie musieli dodawać kodów rabatowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5906198 Napisano: 22.08.2014 13:10:28 w Kaufland konkursy
pewnie sprawdzali które numery są aktywne emotka Teraz numery które doręczenie miał z duży opóźnieniem zostaną wyeliminowane. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5905389 Napisano: 21.08.2014 09:41:26 w SZUKAM....
is77 napisał(a):

Czy Hit choco sticks juz słało w tym tygodniu eski?


tak, ktoś się chwalił w tym tygodniu

selenes napisał(a):

marla napisał(a):

arabela79 napisał(a):

marla napisał(a):

arabela79 napisał(a):

Szukam konkursow, w ktorych nie jest potrzebny paragon(jak na np.Familijne),z tym, ze nie spozywka, bardziej drogeria, ciuchy i kioski z gazetami. Moge zrobic zakupy wieksze, ale musze oddac paragon do rozliczenia
:(


To może Rossmann? Oni tam nigdy nie chcą paragonów do odebrania nagrody. Zostawisz sobie paragon niefiskalny, a właściwy oddasz. Za dwa dni pewnie wrzucą nowe konkursy jak obecne się skończą.


Akurat w tej galerii jest Natura.


A nie mogłabyś oddać zamiast paragonu faktury? Nie wiem dokładnie jak to działa, ale chyba jakbyś poprosiła to obok paragonu można dostać też fakturę i wtedy rozliczyłabyś fakturę, a paragon zostawiła sobie.




Dostajesz albo paragon albo fakturę, nie możesz dostać dwóch rachunków na ten sam towar


A o kopie wydruku paragonu nie możesz poprosić? Tylko że na tym paragonie będzie informacja ze to kopia paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5904256 Napisano: 19.08.2014 10:37:28 w SZUKAM....
na jakiej stronie można kupić taniej doładowania 5/10zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5903577 Napisano: 17.08.2014 14:46:08 w SZUKAM....
barszcz napisał(a):

calliope napisał(a):

barszcz napisał(a):

calliope napisał(a):

barszcz napisał(a):

benasia napisał(a):

czy podpowie ktoś jak to jest z plusem z aktywacją rok ważności? Pytam bo osobiście nie mam, ale komuś musiałabym właczyć. Czy zżera jakąs kasę za aktywację czy co miesiac?


Zżera 3 zł i musisz jeszcze zasilić za minimum 5 zł-czyli koszt ,to 8zl.Ale niestety tracisz na tym wcześniejsze przywileje,jeśli je miałaś.Na przykład zniżki na wybrane numery itp.Nie pobiera opłat co miesiąc,a jeśli doładujesz,to przedłuża się waznośc konta,w zależności od kwoty doładowania!


Ze wszystkim się zgadzam ale co do ostatniego to ważność przedłuża się na rok bez względu na kwotę.


Może się źle wyraziłam.Chodziło mi o to,że po paru miesiącach jak zasili telefon,to wazność konta dalej wzrasta,w zależności od kwoty emotka


emotka A ja dalej twierdzę, że nie emotka Ja np pod koniec czerwca zmieniłam taryfę na tą o której tu mowa i doładowałam konto, było ono ważne do czerwca 2015. Kilka dni temu jedna miła Forumowiczka doładowała mi konto za piątaka i mam je teraz ważne do sierpnia 2015. Wniosek taki, że każde kolejne doładowanie przedłuża ważność konta o następny rok. emotka


Od czerwca do sierpnia 2015-to są trzy miesiące ,a nie rok emotka



ale doładowując o 5zł to powinno dodać 5 dni a nie trzy miesiące. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5903576 Napisano: 17.08.2014 14:44:49 w SZUKAM....
maria1980 napisał(a):

Czy na allegro można płacic kartą ?
No masakra nie mogę znaleść tego okienka emotka
a konto w getinonline ma przerwe techniczna,kurcze


tak, ale nie we wszystkich działach i gdy wysyłka przedmiotu na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5900442 Napisano: 09.08.2014 09:50:16 w Zakupy na konkursy - usługi
Mogę zrobi zakupy:
Groszek (5zł)
Tesco Pepsi (6zł)
Freshmarket&Żabka Lajkonik (2zł) Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5900127 Napisano: 08.08.2014 13:55:30 w DARMOWE minuty i startery
Tylko teraz kupując dowolne doładowanie TuBiedronka, T-mobile lub Heyah, otrzymasz 20% więcej! Do 31.08.2014 lub do wyczerpania zapasów.

http://cdn.biedro...owania-regulamin.pdf
http://cdn.biedro...egulamin-tmobile.pdf
http://cdn.biedro...-regulamin-heyah.pdf

Promocja tylko w sklepach Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5900126 Napisano: 08.08.2014 13:52:45 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

brudny napisał(a):

basiag napisał(a):

czy z abc żywiec informują na bieżąco ?

i pyt. nr.2

muszę kupić piwo, gdzie jest fajny konkurs na nie? znalazłam tylko Heinekena, bo do Marcpola nie mam dostępu (a szkoda emotka ) a Bosmana nie pijam emotka Jest jeszcze jakiś konek?



w carlsbergu jest na wpisywanie kodow spod kapsli i w Specjalu są browary do wygrania pod kapslami (chyba jeszcze trwa)


dzięki emotka



okocim pod kapslem 4paki piwa
harnaś pod kapslem piwo
kasztelan pod kapslem piwo
warka pod kapslem lays Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5899922 Napisano: 07.08.2014 21:50:46 w Zakupy na konkursy - usługi
Mogę zrobi zakupy:
Groszek (5zł)
Tesco Pepsi (6zł)
Obi Dekoral (30zł)
Freshmarket&Żabka Lajkonik (2zł)

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5899905 Napisano: 07.08.2014 21:17:18 w Paragony
ziolko napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś może mi kupić paragon na DEKORAL w OBI? Jeśli tak, za ile? PW.



farby dekoral są po 53 zł małe i 96 duże


w ofercie jest za 47,99 a duży za 89,99. Mogę kupić farbę i sprzedać paragon za 50% ceny farby. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5897720 Napisano: 02.08.2014 22:19:11 w Firmy kurierskie
pawwwel napisał(a):

Przesyłka została odnaleziona u INNEGO sąsiada - wynikło to z tego, iż podobno dziś jeździło dwóch kurierów...Uważam to i tak za dziwne dawać dwie paczki pod ten sam adres różnym kurierom.


a u mnie tak samo się dzieje, najpierw przyjeżdża jeden kurier i informuję ze kolega będzie dzisiaj jeszcze z paczką.

pc174 napisał(a):

Powiem wam szczerze, że wszystko zależy od konkretnej osoby, która rozwozi paczki...
W moim przypadku najsolidniej spisuje się UPS.
Najtańsza firma, którą wysyłam paczki to K-EX.


U mnie także najsolidniejsza firma, a k-ex najgorsza. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5897719 Napisano: 02.08.2014 22:11:23 w SZUKAM....
Czy już były smsy z megaloteri? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5897717 Napisano: 02.08.2014 22:02:39 w Paragony
arabela79 napisał(a):

Posiałam gdzieś paragon Kaufland 59-300.
Ma ktoś nadwyżkę z tego miasta?


Jeszcze wyników chyba nie było z tego konkursu

Posiadam paragon Delikatesu Centrum na Tyskie Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5896975 Napisano: 31.07.2014 16:57:05 w Giełda Kodów ; )
angry z żywca wyminie na danio

Już nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5894408 Napisano: 25.07.2014 15:00:12 w Giełda Kodów ; )
kod cheetos zamienię na kod danio Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5894042 Napisano: 24.07.2014 22:08:12 w Kaufland konkursy
carissma napisał(a):

A ja miałam sytuację taką: czekałam na bon, który do dnia dzisiejszego nie przychodził więc dzisiaj postanowiłam zadzwonić do TQ z zapytaniem co się dzieje. Okazało się, że bon od dnia 15.07 jest na magazynie w firmie kurierskiej, ponieważ Pan nie zastał nikogo w domu. Nie miałam żadnego awizo w skrzynce oraz łaskawy Pan kurier nie raczył zadzwonić czy kogoś w domu zastanie(domyślam się, że z racji sezonu urlopowego było to jakieś zastępstwo, gdyż zazwyczaj GLS dzwoni). Zero kontaktu ze strony kuriera, że z czymś jedzie. Tak więc moja przesyłka jeszcze cztery dni poleżałaby na magazynie i fru z powrotem do nadawcy, co wiąże się z utratą prawa do nagrody. Chciałam poczekać z dzwonieniem do TQ do jutra, ale ktoś mnie natchnął dzisiaj, żeby nie czekać. Co ważne, Pani dyspozytorka poinformowała mnie, że nie ma mojego nr tel na przesyłce, co się okazało nieprawdą. Po odebraniu przesyłki, zobaczyłam, że ten nr jest więc kontakt był możliwy. Piszę o tym, bo jeśli nie czekacie na bony z rezerwy, to może warto interweniować, bo wasza nagroda może też już gdzieś czeka...


a u mnie zawsze kurier zostawia bony w skrzynce na listy, czy jestem w domu czy nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5893606 Napisano: 24.07.2014 11:04:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0