Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#5920852 Napisano: 22.09.2014 15:32:42 w DARMOWE minuty i startery
Darmowy starter jeszcze można zamówić na https://www.heyah...tery/starter-rok-sms Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5920851 Napisano: 22.09.2014 15:31:31 w DARMOWE minuty i startery

Początek jesieni to nowa promocja dla klientów usług na kartę w Plusie. Klienci, którzy w dniach 23-24 września doładują swoje konto przez strony internetowe oraz za pośrednictwem bankowości internetowej, otrzymają gratis dodatkowe 40% wartości doładowania.

Dodatkowe 40% wykorzystać można na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy-, MMS-y i Internet. Promocja dotyczy klientów usług Plus na Kartę, Plush na kartę, Plus Internet na Kartę, Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi i Plus MIX.

Bonus w postaci 40% wartości dokonanego zasilenia zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Aby skorzystać z promocji należy doładować konto kwotą z przedziału 20-99 zł. Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladuj.plus.pl, www.doladuj.plush.pl, www.facebook.com/plus, www.blue.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl lub na stronach internetowych: plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, payudoladowania, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Nordea Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, www.mpay.pl, www.doladowania.pl oraz bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media oferujących usługę zasileń konta.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5919987 Napisano: 19.09.2014 20:46:36 w SZUKAM....
Czy w drogerii Natura są w sprzedaży startery? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5919392 Napisano: 18.09.2014 17:45:51 w SZUKAM....
monikar napisał(a):

W jakich marketach znajdę promocyjne małe paczki Lays?


u mnie są w HM tesco ale tylko zielone cebulka za 99gr. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5919100 Napisano: 18.09.2014 09:38:01 w SZUKAM....
dorothy napisał(a):

chcę zmienić bank, a kiedyś na portalu podawano, jaki bank ma najlepsze warunki, chodzi o przelewy przez internet, jak najtańsze koszta obsługi, proszę dajcie jeszcze raz namiary



http://www.t-mobilebankowe.pl/

W tej chwili wszystko za darmo:
0 zł za konto i kartę debetową – bez żadnych warunków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
0 zł za krajowe przelewy internetowe
0 zł za 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc
500 zł zwrotu kwoty zakupów dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet2 Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918935 Napisano: 17.09.2014 20:14:19 w Giełda Kodów ; )
Kod t-mobile 5zł na doładowanie 5zł Play lub 7 kodów chupachups albo 6 kodów Lays Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918934 Napisano: 17.09.2014 20:13:45 w Czy informują/ informowali?
czy były wyniki z
1)megaloterii
2)famillijne
3)tesco tablety
4)Kaufland 4xbony
? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918931 Napisano: 17.09.2014 20:08:03 w Kaufland konkursy
Laureaci nagród dnia powiadamiani są o wygranej SMSem niezwłocznie, nie później jednak niż
w ciągu 48 godzin od momentu losowania. SMS wysłany do Laureatów zawiera informację o terminie, w którym Laureat winien przesłać na adres: Kropka Bordo, ul. Woziwody 44, 02-908 Warszawa z dopiskiem: Loteria audioteksowa „Cały dzień dobry z Nestle” przesyłkę zawierającą paragon, którego numer został wylosowany, z zastrzeżeniem zapisu pkt 8.6., dokumentujący zakup Produktu Promocyjnego, dane adresowe i numer telefonu, z którego dokonano zgłoszenia oraz oświadczenie o treści:
„Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z Regulaminem loterii audioteksowej „Cały dzień dobry z Nestle” i wyrażam zgodę na jego treść. Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat oraz że nie jestem pracownikiem Organizatora ani żadną z osób wymienionych w punkcie 7.2. Regulaminu”.
Wymienione powyżej dane należy przesłać w terminie do 5 dni od dnia otrzymania SMSa
z informacją o nagrodzie. Liczy się data stempla pocztowego – data nadania. Przesyłki wysłane z datą stempla późniejszą niż 5 dni od momentu powiadomienia o wygranej, lub otrzymane przez Organizatora po upływie kolejnych 14 dni (łącznie 19 dni od momentu powiadomienia
o wygranej) nie są akceptowane przez Organizatora; Laureat traci prawo do nagrody, która przechodzi na Zwycięzcę rezerwowego.
Laureaci rezerwowi powiadamiani są o wygranej SMSem w dniu następującym po dniu utraty prawa do nagrody przez Laureata, zgodnie z powyższym zapisem. SMS wysyłany do Laureat rezerwowego zawiera informację o terminie, w którym Laureat rezerwowy winien przesłać na adres: Kropka Bordo, ul. Woziwody 44, 02-908 Warszawa z dopiskiem: Loteria audioteksowa „Cały dzień dobry z Nestle” przesyłkę zawierającą paragon, którego numer został wylosowany, z zastrzeżeniem zapisu pkt 8.6., dokumentujący zakup Produktu Promocyjnego, dane adresowe i numer telefonu, z którego dokonano zgłoszenia oraz oświadczenie o treści wskazanej powyżej w niniejszym punkcie. W przypadku nie otrzymania przez Organizatora Przesyłki Pocztowej w terminie do 19 dni od dnia powiadomienia, Laureat rezerwowy traci prawo do nagrody i pozostaje ona do dyspozycji Organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918929 Napisano: 17.09.2014 20:05:51 w Kaufland konkursy
rwas napisał(a):

nariam napisał(a):

rwas napisał(a):

ma ktos zapisany regulamin Nestle?znikł ze strony emotka




http://www.kaufla...egulamin_loterii.pdf



Strona nie może zostać odnaleziona

ja mam taki komunikat emotka


u mnie działa prawidłowo Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918646 Napisano: 17.09.2014 10:46:54 w SZUKAM....
barcza napisał(a):

kadett33 napisał(a):

barcza napisał(a):

mikki85 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

kadett33, i te startery tylko przez tę stronkę ?

w zwykłej sprzedaży nie ma ?



tak, tylko na tej stronie, ale zamiast kupowania doładowania polecam kupić drugi starter i dodać twój pierwszy numer jako polecający wtedy otrzymasz na ten pierwszy numer gratis 19zł czyli 2GB i 2000smsów i ważność konta na rok no i dodatkowo te 19zł można wydać na smsy konkursowe.


Czyli przy drugim starterze zamówiony otrzymasz starter 19zł + doładowanie na pierwszy numer 19zł = 38zł na konkursy

https://mobilevik...offer/year-for-free/



a ten drugi starter można od razu zamówić ?

czy dopiero za jakiś czas ?


tylko ten twój znajomy musi doładowac najpierw 19 lub 29 zl żebyś ty otrzymała swoje chyba dobrze doczytałam emotka


tak, ale liczy się doładowanie które otrzymasz przy aktywacji karty. Więc wystarczy tylko zamówić starter aby otrzymać dodatkowe doładowanie do pierwszego numeru. Bo najpierw numer jest puste 0zł, po aktywacji numeru po około 2-3h wpłynie to 19zł(czyli doładowanie wpłynie na konto) i aktywuje się pakiet 2GB internetu i 2000smsów na 30dni.


rozumie a za ile można ten drugi starter zamówic


Numer przypisany powinien być po kilku godzinach, ale jak mówiłem można podać jako polecając maila więc po aktywacji pierwszego konta powinni można już zamówić drugi numer. Ale tego nie próbowałem od razu po zamówieniu, wolałem poczekać jak już przypisali mi numer i dopiero zamówić kolejny starter. Numer polecają należy podać z początkiem 48 czyli 48732005***. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918636 Napisano: 17.09.2014 10:30:43 w SZUKAM....
barcza napisał(a):

mikki85 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

kadett33, i te startery tylko przez tę stronkę ?

w zwykłej sprzedaży nie ma ?



tak, tylko na tej stronie, ale zamiast kupowania doładowania polecam kupić drugi starter i dodać twój pierwszy numer jako polecający wtedy otrzymasz na ten pierwszy numer gratis 19zł czyli 2GB i 2000smsów i ważność konta na rok no i dodatkowo te 19zł można wydać na smsy konkursowe.

Czyli przy drugim starterze zamówiony otrzymasz starter 19zł + doładowanie na pierwszy numer 19zł = 38zł na konkursy

https://mobilevik...offer/year-for-free/



a ten drugi starter można od razu zamówić ?

czy dopiero za jakiś czas ?


tylko ten twój znajomy musi doładowac najpierw 19 lub 29 zl żebyś ty otrzymała swoje chyba dobrze doczytałam emotka


tak, ale liczy się doładowanie które otrzymasz przy aktywacji karty. Więc wystarczy tylko zamówić starter aby otrzymać dodatkowe doładowanie do pierwszego numeru. Bo najpierw numer jest puste 0zł, po aktywacji numeru po około 2-3h wpłynie to 19zł(czyli doładowanie wpłynie na konto) i aktywuje się pakiet 2GB internetu i 2000smsów na 30dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918634 Napisano: 17.09.2014 10:28:28 w SZUKAM....
mikki85 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

kadett33, i te startery tylko przez tę stronkę ?

w zwykłej sprzedaży nie ma ?



tak, tylko na tej stronie, ale zamiast kupowania doładowania polecam kupić drugi starter i dodać twój pierwszy numer jako polecający wtedy otrzymasz na ten pierwszy numer gratis 19zł czyli 2GB i 2000smsów i ważność konta na rok no i dodatkowo te 19zł można wydać na smsy konkursowe.

Czyli przy drugim starterze zamówiony otrzymasz starter 19zł + doładowanie na pierwszy numer 19zł = 38zł na konkursy

https://mobilevik...offer/year-for-free/



a ten drugi starter można od razu zamówić ?

czy dopiero za jakiś czas ?



można od razu tylko wtedy zamiast numeru polecającego podajesz maila polecającego na jaki zamówiłeś ten pierwszy numer. Więc lepiej ten drugi starter z innego maila zamówić. Te dodatkowe 19zł otrzymasz dopiero po aktywacji tego drugiego numeru. emotka A gdy zamówisz kolejny numery czyli drugi podpisany jako polecający do pierwszego numeru (czyli razem będzie miał 3 numery) otrzymasz darmowe rozmowy do Play(czyli Operatorzy połączeni z siecią Play: Play, Mobile Vikings, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, Truphone, Netia Mobile, Tele25) przez rok. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918562 Napisano: 17.09.2014 09:17:44 w SZUKAM....
mikki85 napisał(a):

kadett33, i te startery tylko przez tę stronkę ?

w zwykłej sprzedaży nie ma ?



tak, tylko na tej stronie, ale zamiast kupowania doładowania polecam kupić drugi starter i dodać twój pierwszy numer jako polecający wtedy otrzymasz na ten pierwszy numer gratis 19zł czyli 2GB i 2000smsów i ważność konta na rok no i dodatkowo te 19zł można wydać na smsy konkursowe.

Czyli przy drugim starterze zamówiony otrzymasz starter 19zł + doładowanie na pierwszy numer 19zł = 38zł na konkursy

https://mobilevik...offer/year-for-free/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918555 Napisano: 17.09.2014 09:06:15 w SZUKAM....
mikki85 napisał(a):

plocia napisał(a):

kadett33 napisał(a):

plocia napisał(a):

Czy internet z Aero2 faktycznie jest darmowy ? no jedynie płacąc 20+7 zł ? po co im ksero dowodu osobistego ?


tak darmowy, ale co jakiś czas trzeba przepisać kod.

Ale na stronie https://mobilevikings.pl/pl/ można zamówić starter za 19zł i otrzymujemy za to 2GB internetu LTE i 2000smsów na 30dni oraz 19zł na rozmowy,smsy albo smsy konkursowe i ważność konta rok. A internet po wykorzystaniu tych 2GB albo po 30 dniach się zwalnia ale cały czas mamy darmowy ale już nie LTE.


ten internet chcę do telefonu - do aplikacji typu Lidl, Tesco, Rossman emotka zielona jestem w tym i temu pytam emotka



ale to nie jest Aero ?


to jest sieci Play internet, otrzymujesz 2GB internetu na 30 dni i on może być LTE gdy posiadasz modem LTE albo telefon z LTE i wtedy prędkość internetu jest do 50Mbps, gdy wykorzystasz te 2GB albo straci ważność to internet się zwalnia do kilku kb/s ale cały czas gdy starter jest ważny czyli rok od aktywacji albo od doładowania, internet chodzi i nie trzeba przepisywać żadnych kodów. Mi do aplikacji Facebook i do ściągania poczty w telefonie wystarczy. A jeśli chodzi o aplikacje Lidl, rossmann to nie wiem ile potrzebują i czy dobrze będzie chodziła w tej sieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918441 Napisano: 16.09.2014 22:09:48 w SZUKAM....
plocia napisał(a):

Czy internet z Aero2 faktycznie jest darmowy ? no jedynie płacąc 20+7 zł ? po co im ksero dowodu osobistego ?


tak darmowy, ale co jakiś czas trzeba przepisać kod.

Ale na stronie https://mobilevikings.pl/pl/ można zamówić starter za 19zł i otrzymujemy za to 2GB internetu LTE i 2000smsów na 30dni oraz 19zł na rozmowy,smsy albo smsy konkursowe i ważność konta rok. A internet po wykorzystaniu tych 2GB albo po 30 dniach się zwalnia ale cały czas mamy darmowy ale już nie LTE.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918438 Napisano: 16.09.2014 22:05:25 w SZUKAM....
Do jakiego konkursu są kody z pringlesów? Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5918437 Napisano: 16.09.2014 22:02:57 w Giełda Kodów ; )
Kod t-mobile 5zł na doładowanie 5zł Play lub 7 kodów chupachups albo 6 kodów Lays Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5917073 Napisano: 14.09.2014 09:58:50 w Giełda Kodów ; )
Kod t-mobile 5zł na doładowanie 5zł Play lub 7 kodów chupachups
2 Kody Lays na internet w Orange na kod chupachups Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5917071 Napisano: 14.09.2014 09:55:10 w DARMOWE minuty i startery
Jeśli nie możesz odebrać startera telefonii „w naszej Rodzinie” w SKOK lub kupić w naszych punktach sprzedaży, wyślij do nas list i do środka włóż zaadresowaną do Ciebie kopertę i naklejonym znaczkiem (1,60 zł lub list polecony 3,80 zł), a my odeślemy darmowy starter z doładowaniem 2zł.

Nasz adres:

Polskie Sieci Cyfrowe Sp. z o.o.
ul. Legionów 130 pok. 113
81-472 Gdynia

Starter można również otrzymać dzwoniąc pod numer naszego Biura Obsługi Klienta tel. 536 699 999 lub wysyłając zamówienie na adres biuro@polskiesiecicyfrowe.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5916361 Napisano: 12.09.2014 11:27:27 w Giełda Kodów ; )
Kod t-mobile 5zł na doładowanie 5zł Play lub 7 kodów chupachups
2 Kody Lays na internet w Orange na kod chupachups Wyświetl w wątku >>
0 0