Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kadett33

kadett33

#5961897 Napisano: 31.12.2014 13:05:09 w SZUKAM....
mkrzysiek napisał(a):

Szukam w jakiej sieci sklepów jest promocja że do startera Plush za 5zł dołądowanie za 5zł jest gratis?
Leciała reklama i już sam zgłupiałem w jakiej to sieci sklepów emotka

Ostatnio w Freshmarket i Żabka była taka promocja. Może znów zrobili, bo od dzisiaj w tych sieciach nowa oferta.

Czy gdzieś można zamówić za darmo kalendarz na rok 2015? Jak tak to proszę o link do strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5961217 Napisano: 29.12.2014 22:39:37 w Giełda Kodów ; )
kod frugo wymienię na kod wedla Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5953791 Napisano: 10.12.2014 14:29:50 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Tak, głównie o to mi chodziło i o konkursy zresztą też.Co do Mam talent, najpierw była Klaudia Kulawik, potem Magda Welc,a teraz ten Adrian Makar. Ja bardzo współczuje temu chłopcu,że musi mieszkać w domu dziecka, ale uważam,że w tym finale było kilka osób, na które zresztą głosowałam i znacznie bardziej zasłużyły na te 300 tysięcy emotka Poza tym myślę,że dla dzieci powinien być osobny program tego typu.Ja mam pierwszą grupę inwalidzką ze względu na wzrok i w miarę przyzwoite życie,ale nigdy by mi nie przyszło do głowy,aby kogokolwiek brać na litość i o tym pisać na fb czy iść do telewizji i o tym opowiadać emotka


To są takie "gwiazdki jednego tygodnia" emotka Tyle jest programów dla śpiewaków, że piosenkarze nie powinni być w ogóle brani do Mam talent.

Swoją drogą, ciekawe co by było, gdyby np. inny finalista oświadczył, że również jest z domu dziecka, a do tego jego mama choruje na raka, a tata jest sparaliżowany. Licytacja nieszczęść emotka



No właśnie, ja uważam,że umiejętność pięknego śpiewania to duży dar- sama tak nie potrafię,ale jednak dla muzyków powinny być osobne show, a do Mam talent przyjmowani ludzie z innymi, równie wartościowymi zdolnościami emotka Zresztą co do Adriana, to najbardziej mi się podobał jego wykon na castingu emotka


a ty brałaś udział w tym programie że tak cie wkurza? Pewnie te pieniądze i tak przejmie ten dom dziecka. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5950904 Napisano: 03.12.2014 19:59:59 w Zakupy na konkursy - usługi
Paragon z Delikatesy Centrum na Crunchips zamienię na paragon:
Intermarche lub Polomarket

Jutro mogę zrobić zakupy w:
Biedronka
Lidl
Groszek
Żabka
Lotos
Drogeria Natura
MałpkaExpress
abo Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5950902 Napisano: 03.12.2014 19:57:20 w Giełda Kodów ; )
Doładowanie t-mobile 5zł na doładowanie plus,orange lub play 5zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5950887 Napisano: 03.12.2014 19:13:55 w DARMOWE minuty i startery

Sieć Plus przygotowała mikołajkową promocję doładowań przez Internet. Otrzymać można dodatkowe 40% kwoty doładowania.

Choć promocja jest "Mikołajkowa", 6. grudnia nie obowiązuje. Dodatkowe 40% wartości doładowania można otrzymać od 4. do 5. grudnia, po dokonaniu zasilenia konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. Bonus wykorzystać można na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.

Promocja dotyczy klientów wszystkich usług na kartę oraz mix w Plusie. Aby skorzystać z promocji klienci ofert Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36,6 i Plus Internet na Kartę muszą dokonać zasilenia w wysokości 20-99 zł, natomiast klienci Plus Mix i Plush Mix w wysokości 20 zł.

Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladuj.plus.pl, www.blue.pl, www.doladowania.pl, doladuj.plushbezlimitu.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.facebook.com/plus, www.plusbank24.pl, www.plusbank.pl bądź na stronach internetowych: Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, www.mpay.pl, payudoladowania, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Nordea Banku, BGŻ Banku, VW Banku, Credit Agricole Banku Polska SA, BNB Paribas banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe, FM Banku oraz bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych oferujących usługę zasileń konta.


źródło: http://www.telepo...wania,2,3,32169.html Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5950654 Napisano: 03.12.2014 10:19:44 w DARMOWE minuty i startery
https://virginmobile.pl/

Starter VirginMobile za 1zł płacąc PayPalem

Otrzymujemy 5zł i gdy aktywujemy starter i wykonamy połączenie do 31.12.2014 otrzymamy dodatkowe doładowanie 5zł(które powinno odblokować smsy premium) oraz pakiet 2gb, SMSY bez limitu i 100 minut na 30 dni.

Do 8 grudnia 2014 Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5950648 Napisano: 03.12.2014 10:16:01 w DARMOWE minuty i startery
Żabka i FreshMarket
Od dzisiaj kupując starter Plusha 5zł i doładowanie Plusha 5zł zapłacimy tylko 5zł.

Do 16 grudnia.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5950050 Napisano: 01.12.2014 22:14:23 w Giełda Kodów ; )
Doładowanie t-mobile 5zł na doładowanie plus,orange lub play 5zł.

Kod nie wykorzystany nigdzie z Frugo 100MB wymienię na:
-kod Halls(skan kodu na maila)
lub
-kod Wedel Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949418 Napisano: 30.11.2014 21:53:37 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

Czy z Orange aktualnie przychodzą Wam zwrotki z Obrotów? emotka
Konkretnie Orange POP. Zaczynam już mieć naprawdę dosyć tej sieci...


z playa także nie mam zwrotki więc to chyba z winy organizatora a nie sieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949380 Napisano: 30.11.2014 20:38:50 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro mogę zrobić zakupy w:
Tesco
Carreforu Express
FreshMarket
Żabka
Biedronka
SuperPharm
Rossmann
Mount Blanc
Lewiatan
Alma
Piotr i Paweł

Paragon z Delikatesy Centrum na Crunchips zamienię na paragon:
Intermarche lub Polomarket Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949377 Napisano: 30.11.2014 20:37:14 w Paragony
Paragon z Delikatesów Centrum na Crunchips zamienię na paragon z aktualnego konkursu ze sklepu:
Intermarche lub Polomarket albo na doładowanie za 5zł do sieci Play, orange lub plus Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949375 Napisano: 30.11.2014 20:35:55 w SZUKAM....
asiabuczkowska napisał(a):

czy działa mam allegro? czy możecie się zalogować?


tak działa, mogę się zalgować Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949233 Napisano: 30.11.2014 11:50:04 w SZUKAM....
marek262 napisał(a):

szukam info jak wykorzystać kod rabatowy z allegro

Mam go już w swoich kodach, kupuje towar powyżej 100 zlotyh w odpowiedniej kategorii i co dalej?

Tam jest jakieś miejsce żeby ten kod wykorzystać?
Może ktoś stosował to mi podpowie?



trzeba przez aplikację w telefonie, gdy już będziesz opcji płacenia po wyborze rodzaju wysyłki pojawi się pole z wyborem bonu jaki chcesz wybrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949225 Napisano: 30.11.2014 11:36:02 w Paragony
Paragon z Delikatesów Centrum na Crunchips zamienię na paragon z aktualnego konkursu ze sklepu:
Intermarche lub Polomarket Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949221 Napisano: 30.11.2014 11:35:12 w Zakupy na konkursy - usługi
W poniedziałek mogę zrobić zakupy w:
Tesco
Carreforu Express
FreshMarket
Żabka
Biedronka
SuperPharm
Rossmann
Mount Blanc
Lewiatan
Alma

Paragon z Delikatesy Centrum na Crunchips zamienię na paragon:
Intermarche lub Polomarket Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949152 Napisano: 29.11.2014 21:17:39 w Giełda Kodów ; )
Doładowanie t-mobile 5zł na doładowanie plus,orange lub play 5zł.

Kod Actimel 4pkt wymienię na:
-2 kody vifon
lub
-2 kody Halls(skan kodu na maila) Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949149 Napisano: 29.11.2014 20:55:56 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

U mnie wszyscy kurierzy są świetni tylko 7 tych durni nie lubię.Wiecznie mam z nimi jakieś problemy,dzwonią ,pukają,ale ja jestem tak wredna,że nie odbieram od nich telefonów i nie otwieram im drzwi emotka Przesyłki sobie giną.później dziwnym trafem wracają do nadawcy,albo wciąga je czarna dziura i nie ma ich wcale emotka


u mnie podobnie. Dzwonią do mnie pod drzwiami albo wcale, a później informują że nie odbieram od nich telefonu. I mają pretensję że nie biorę urlopu na ten dzień kiedy mają dostarczyć mi paczkę, bo zawszę wysyłają maila dzień wcześnie z informacją ze kurier będzie u mnie. Nigdy takiego nie dostałem maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949119 Napisano: 29.11.2014 17:59:41 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

monikar napisał(a):

kadett33 napisał(a):

barcza napisał(a):

danaaa napisał(a):

barcza napisał(a):

danaaa napisał(a):

barcza napisał(a):

tak o 16.30 było ok a potem cisza i nie mozna wyysłac

madziamck napisał(a):

barcza napisał(a):

czy Orange ma jakas awarie od wczoraj emotka emotka emotka


Ja wczoraj slalam i bylo ok

tak do 16.30 bylo ok a potem juz nie mogłam wysłac



Ja wysyłałam dzisiaj rano z Orange i wszystko działało dobrze, od razu była zwrotka.
nie mam starter internet minuty


kupilam 2 nowe startery i nie moge wysłac pusciłam sygnał na tela innego i nic emotka



Sprawdż na opakowaniu , czy nie jest to BEZPIECZNY STARTER, bo teraz można kupić taką opcję, przeznaczoną głównie dla dzieci, z blokadą między innymi na SMSy premium.
informacje są na stronie orange:
http://www.orange...bezpieczny%20starter



od wczoraj zmiany w orange i smsy premium po doładowaniu min 10zł:

Sieć Orange zmieniła regulaminy wszystkich swoich ofert na kartę (w tym nju mobile), uniemożliwiając klientom korzystanie z usług premium przed doładowaniem konta.

Od teraz, aby móc po raz pierwszy skorzystać z usług Premiun Rate (zarówno wychodzących, jak i przychodzących) na nowym starterze należy najpierw doładować konto. Suma doładowań musi wynieść minimum 10 zł.

Zmiana dotyczy wszystkich ofert na kartę sieci Orange i nju mobile, z wyłączeniem Zetafonu i Minutofonu.



To jaki starter opłaca się teraz kupić żeby po pierwsze konto było ważne przez rok po doładowaniu, po drugie nie było trzeba było doładowywać przed pierwszym użyciem żeby wysłać SMS premium? Wczoraj kupiłam starter Play i było to samo... emotka



https://mobilevikings.pl/pl/

Tu mamy ważne konto rok, smsy aktywne od razu po aktywacji.
Tylko polecam zamówić jako pierwszy starter za 10zł, kolejny starter zamówić za 19zł ponieważ gdy damy w polecających numer pierwszego telefonu to ten pierwszy numer otrzyma 19zł gratis który możemy wykorzystać na smsy premium. Oraz na 30 dni otrzymamy gratis 2GB internetu i 2000smsów zwykłych. A po zakupie 2 numeru za 19zł otrzymamy pakiet na rok darmowe rozmowy w sieci Play, virginmobile, mobile vikings.

Czyli zamawiając za 10zł otrzymujemy:
10zł na smsy premium ważne rok.
Zamawiając drugi numer za 19zł otrzymujemy 19zł na konkursy ważne rok, 2000sms(30dni) i 2GB(30dni), i ten pierwszy numer otrzymuje 19zł gratis na konkursu i ten sam pakiet(tylko trzeba podać ten pierwszy numer jako polecający).
Kupując trzeci starter i podając znów pierwszy numer jako polecający otrzymujemy 19zł na tym starterze i 19zł na tym pierwszym numerze, oraz pakiet darmowych rozmów w sieci play w tym mobilevikings, virginmobile ważne przez rok.



Czyli wydając 48zł otrzymujemy:
86zł na smsy premium
8GB internetu na 30dni
8000 smsów do wszystich sieci na 30dni
Na jednym starterze darmowe rozmowy w play i do operatorów co korzystają z ich sieci.
3 numery Wyświetl w wątku >>
0 0

kadett33

#5949116 Napisano: 29.11.2014 17:54:03 w SZUKAM....
monikar napisał(a):

kadett33 napisał(a):

barcza napisał(a):

danaaa napisał(a):

barcza napisał(a):

danaaa napisał(a):

barcza napisał(a):

tak o 16.30 było ok a potem cisza i nie mozna wyysłac

madziamck napisał(a):

barcza napisał(a):

czy Orange ma jakas awarie od wczoraj emotka emotka emotka


Ja wczoraj slalam i bylo ok

tak do 16.30 bylo ok a potem juz nie mogłam wysłac



Ja wysyłałam dzisiaj rano z Orange i wszystko działało dobrze, od razu była zwrotka.
nie mam starter internet minuty


kupilam 2 nowe startery i nie moge wysłac pusciłam sygnał na tela innego i nic emotka



Sprawdż na opakowaniu , czy nie jest to BEZPIECZNY STARTER, bo teraz można kupić taką opcję, przeznaczoną głównie dla dzieci, z blokadą między innymi na SMSy premium.
informacje są na stronie orange:
http://www.orange...bezpieczny%20starter



od wczoraj zmiany w orange i smsy premium po doładowaniu min 10zł:

Sieć Orange zmieniła regulaminy wszystkich swoich ofert na kartę (w tym nju mobile), uniemożliwiając klientom korzystanie z usług premium przed doładowaniem konta.

Od teraz, aby móc po raz pierwszy skorzystać z usług Premiun Rate (zarówno wychodzących, jak i przychodzących) na nowym starterze należy najpierw doładować konto. Suma doładowań musi wynieść minimum 10 zł.

Zmiana dotyczy wszystkich ofert na kartę sieci Orange i nju mobile, z wyłączeniem Zetafonu i Minutofonu.



To jaki starter opłaca się teraz kupić żeby po pierwsze konto było ważne przez rok po doładowaniu, po drugie nie było trzeba było doładowywać przed pierwszym użyciem żeby wysłać SMS premium? Wczoraj kupiłam starter Play i było to samo... emotka



https://mobilevikings.pl/pl/

Tu mamy ważne konto rok, smsy aktywne od razu po aktywacji.
Tylko polecam zamówić jako pierwszy starter za 10zł, kolejny starter zamówić za 19zł ponieważ gdy damy w polecających numer pierwszego telefonu to ten pierwszy numer otrzyma 19zł gratis który możemy wykorzystać na smsy premium. Oraz na 30 dni otrzymamy gratis 2GB internetu i 2000smsów zwykłych. A po zakupie 2 numeru za 19zł otrzymamy pakiet na rok darmowe rozmowy w sieci Play, virginmobile, mobile vikings.

Czyli zamawiając za 10zł otrzymujemy:
10zł na smsy premium ważne rok.
Zamawiając drugi numer za 19zł otrzymujemy 19zł na konkursy ważne rok, 2000sms(30dni) i 2GB(30dni), i ten pierwszy numer otrzymuje 19zł gratis na konkursu i ten sam pakiet(tylko trzeba podać ten pierwszy numer jako polecający).
Kupując trzeci starter i podając znów pierwszy numer jako polecający otrzymujemy 19zł na tym starterze i 19zł na tym pierwszym numerze, oraz pakiet darmowych rozmów w sieci play w tym mobilevikings, virginmobile ważne przez rok.
Wyświetl w wątku >>
0 0