Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toner5

toner5

#3940569 Napisano: 08.12.2010 12:57:21 w Carrefour konkursy
ariadnaa napisał(a):

toner5 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

monia24 napisał(a):

asiasia napisał(a):

Z Bobovitą Kraków jest teraz na tapecie emotka



gratulacje, czyli ja nie mam emotka




czyli Łódź juz tuz tuz....




alaalex40, wybacz - Łódź zgarnięta emotka



w łodzi były 4 promocyjne sklepy




Nie, nie, jeden, SORRY - ten na Zarzewie, SORRY dziewczyny za adrenalinę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3940547 Napisano: 08.12.2010 12:50:45 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

monia24 napisał(a):

asiasia napisał(a):

Z Bobovitą Kraków jest teraz na tapecie emotka



gratulacje, czyli ja nie mam emotka




czyli Łódź juz tuz tuz....




alaalex40, wybacz - Łódź zgarnięta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3938298 Napisano: 07.12.2010 06:18:10 w Pomocy!!!!
Mam pytanie do tych, co słali zgłoszenie na Sagę - dłuższe niż 160 znaków: moje wypociny przekroczyły 1 sms, ale regulamin to dopuszcza. Tylko że w zwrotce do drugiego esa (wiadomo, telefon sam dzieli tekst na eski), mam: bardzo nam przykro, ale wystąpił błąd itd. Czy organizatorzy dostali cały mój tekst, czy tylko pierwszą cześć? Help emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3902553 Napisano: 26.11.2010 02:12:28 w Carrefour konkursy
pang napisał(a):

to coś jej się pokręci

mundek2004 napisał(a):

pang napisał(a):

właśnie bo się wkurzyłem mam kupiony jeden tak jak było w gazetce , a kobieta chce paragon z dwoma , to w końcu jak to jest emotka




1. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie, jest:
a) nabycie w czasie jego trwania, w jednym z hipermarketów CARREFOUR objętych promocją (lista sklepów stanowi załącznik nr 1), zlokalizowanych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, co najmniej jednego Produktu Konkursowego oraz zachowanie paragonu kasowego potwierdzającego transakcję,


to coś tej Pani się pomyliło,
w końcu tam wygrałem , miałem paragon, a tu taki byłby klops




mnie mówiła o jednym produkcie, nie podnoście mi ciśnienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3902474 Napisano: 26.11.2010 01:54:52 w Carrefour konkursy
mmaddamm napisał(a):

pang napisał(a):

agamaty napisał(a):

pang napisał(a):

dla osoby posiadającej paragon z carrefour łódź mogę oddać nagrodę , prosze o kontakt pw



tchibo?


tchibo



z jakiego dnia dzwonia?



dzwonią z pierwszego dnia
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3859963 Napisano: 12.11.2010 09:09:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kto rozwoził dziś zestawy Playboya? Do nas coś nie dojechali... Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3849693 Napisano: 09.11.2010 07:19:23 w TESCO konkursy
Od wpadki z BAM zaliczam małą paranoję - przeczytałem regulamin konka Turcji, ale może znów oślepłem: czy zgłoszenie ma być w dniu zakupu??? Bo ja widzę, że nie, ale w BAM tez byłem pewien swego... Pomocy, ludkowie:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3846511 Napisano: 08.11.2010 08:53:45 w Paragony
Nadal poszukuję paragonu TESCO BAM -z 27 października, sprzed godz. 14.00 (Łódź, Piłsudskiego) - mam z 25, gdyby ktoś chciał. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3844924 Napisano: 08.11.2010 02:45:22 w TESCO konkursy
Czy jeszcze do kogoś BAM nie dzwoniło po dane? Bo u mnie esek jest, a telefonu od nich niet... Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3835974 Napisano: 05.11.2010 12:49:38 w Paragony
bip napisał(a):

mam paragony BAM z tesco Łódź Pojezierska z 22,24,25,27.10




No szkoda, że nie Piłsudskiego... Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3835879 Napisano: 05.11.2010 12:24:53 w Paragony
Odkupię paragon z Tesco BAM - lub zamienię - mam z 25.10, a potrzebuję z 27.10 (pasta kupowana w Łodzi, Galeria Łódzka, Piłsudskiego).PW Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3832012 Napisano: 04.11.2010 11:42:03 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

szukam informacji o ktorej godzinie mniej wiecej dzownia z konkursu tchibo



Nawet po 16.00
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3826996 Napisano: 02.11.2010 09:04:44 w Paragony
maa napisał(a):

toka napisał(a):

w zwiazku z konkiem blendamed w Tesco-to ja pisałam do organizatrów.Oto co mi napisali.Wklejam tutaj bo to dotyczy paragonów wiec chyba nikt nie uzna ze to nie na temat:
Witam
W regulaminie jest zapis:
10. Prawidłowe zgłoszenie udziału w konkursie przez Uczestnika oraz
odebranie zgłoszenia przez Organizatora odbywa się w następujący
sposób:

a) po uprzednim dokonaniu zakupu Uczestnik wysyła z zachowaniem
poniższej kolejności pod numer 7143 wiadomość tekstową SMS
zawierającą następujące treści oddzielone kropkami

a w dalszej części regulaminu :

19. Laureat konkursu utraci prawo do otrzymania nagrody jeżeli

f) dowód zakupu będzie stwierdzał datę dokonania zakupu inną niż
data
wysłania SMS, lub.


Klient czytając regulamin ma jasno powiedziane, że musi wysłać SMS-a w

tym samym dniu. Nie ma znaczenia ile godzin po zakupach zostanie
wysłany SMS, ponieważ Klient może nie miec przy sobie tel. lub chce
przemyśleć swój pomysł, jednak data zakupu musi zgadzać się z
datą
wysłania SMS-a.




o kurcze ja tez wysłałam innego dnia:(bo nie doczytałam regulaminu

jednak według mnie zapis regulaminu nie jest jasny i powinni uznawać także te smsy, które zostały wysłane po zakupie ale nie tego samego dnia wiec jak wygram wysmaruje im reklamacje i napisze co uwazam o takim konstruowaniu regulaminu bo to przesada!



ja tez uważam, że to przegięcie, i w razie wygranej, na pewno złożę reklamację
emotka hmmm... chyba po raz pierwszy nie chce wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3826249 Napisano: 02.11.2010 05:48:55 w Paragony
czarnygreg napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

arta napisał(a):

melissa napisał(a):

Mam paragon z Tesco - Blendamed - znowu nie wysłałam zgłoszenia - myśłałam, że mam jeszcze czas i konkurs jeszcze trwa, a tu d...pa - już po konkursie emotka


mam taką samą sytuację, ale... tam po pierwsze wysyłało się zgłoszenie z konkretnego sklepu, a po drugie w dniu zakupu emotka



no to ja też dałam ciała bo nie wysłałam w dniu zakupu emotka


no, ja tez!
a czytałam regulamin i wyraźnie na początku jest napisane że sms po zakupie, dopiero później o tym przyznaniu nagród jest faktycznie wzmianka,
z reguły w regulaminie jest zaznaczone ze w dniu zakupu wyraźnie na poczatku!
zdaje sie ze potężna rezerwa będzie, a na pewno wśród osób które wzieły udział sugerujac się info z gazetki




ja też - tym bardziej, że zasugerowałem się zwrotem w regulaminie, że wiążący jest punkt 10 - a tam było napisane, że zgłoszenie ma być wysłane po zakupie - nic o wysyłce w dniu zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3825211 Napisano: 02.11.2010 12:33:12 w Paragony
arta napisał(a):

melissa napisał(a):

Mam paragon z Tesco - Blendamed - znowu nie wysłałam zgłoszenia - myśłałam, że mam jeszcze czas i konkurs jeszcze trwa, a tu d...pa - już po konkursie emotka


mam taką samą sytuację, ale... tam po pierwsze wysyłało się zgłoszenie z konkretnego sklepu, a po drugie w dniu zakupu emotka



Oj, chyba nie w dniu zakupu:

Data i godzina wysłania przez Uczestnika SMS- a ze zgłoszeniem nie może być wcześniejsza, niż data i godzina
zakupu Produktu promowanego wyszczególnionego na dowodzie zakupu, z którym związane jest dane zgłoszenie
konkursowe.

Nie widzę w regulaminie zapisu, że zgłoszenie ma być wysłane w dniu zakupu produktu...
Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3811281 Napisano: 27.10.2010 03:57:36 w TESCO konkursy
Dzwoni zastrzeżony. Lecę z kuchni na złamanie karku, i zacieram ręce, że to pewnie Winiary i może 2 stówki wpadną. Odbieram, damski głosik, myślę sobie: cholera, parasol. A ta mi tu, nie dość że nie daje parasola, to jeszcze wciska szwajcarską biżuterię, za którą mam zapłacić emotka Jutro kupią sobie sam ten deszczochron emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3776308 Napisano: 13.10.2010 10:35:31 w Wkurza mnie...
jomico napisał(a):

kiro napisał(a):

azych2 napisał(a):

katmich napisał(a):

emotka wkurzam się bo kupiłam ciasteczka na konkurs lu go i zeżarłam 3 i w ostatnim znalazłam białego chrupiącego robala.. rzygać mi się chce emotka



Fuu, to już wiadomo po co zorganizowano konkurs.


zeby pozbyc sie zapasow to zrobili konkurs emotka




zrób zdjęcie i wyslij do nich, oczekuj na rekompensate




...lub ciesz się, że to nie osa - mojej żonie trafiła się ŻYWA, w wuzetce malinowej, i jeszcze zdążyła uciąć ją w język emotka Akcja: biegiem do szpitala, bo język puchł w oczach, odczulanie, zastrzyki w cztery litery. Finał: żona ma się dobrze, za to osa zdechła. Śmiejemy się, że ten śmiercionośny jad to po mamusi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3758687 Napisano: 06.10.2010 11:45:53 w Rossmann
muzulmanka napisał(a):

toner5 napisał(a):

Oświećcie mnie, Drogie Panie, które to są kosmetyki Elite? Na półkach w Rossmanie niczego takiego nie widać, a zaczepione sprzedawczynie robią wielkie oczy... Konk jest, a produktów ani widu, ani słychu... Fakt, że w temacie takich specjałów trochę niekumaty jestem;)




to nie są kosmetyki tylko przybory do paznokci- pilniczki, cążki, separatory itp. emotka





W życiu bym na to nie wpadł, snując się jak głupek między malowidłami tudzież rajstopami, ściągając na siebie podejrzliwe spojrzenia obsługi i klientek
emotka dzięki za wskazówkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3758463 Napisano: 06.10.2010 10:22:15 w Rossmann
Oświećcie mnie, Drogie Panie, które to są kosmetyki Elite? Na półkach w Rossmanie niczego takiego nie widać, a zaczepione sprzedawczynie robią wielkie oczy... Konk jest, a produktów ani widu, ani słychu... Fakt, że w temacie takich specjałów trochę niekumaty jestem;) Wyświetl w wątku >>
0 0

toner5

#3708737 Napisano: 18.09.2010 05:03:58 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

chyba wiem gdzie leży pies pogrzebany - pogrzebałem w regulaminach i chyba komuś pomieszały się konki emotka emotka emotka

karlsbad w carrefourze prowadzi równocześnie 2 konkursy - cleanic i jacobs z milką

w tym pierwszym mają oceniać hasła i nie trzeba wysyłać zgłoszeń w dniu zakupu,
drugi jest typową loterią i zgłoszenie trzeba słać z pełnymi danymi sklepu właśnie w dniu zakupu

stąd ta pomyłka poli731

emotka emotka emotka




dzięki - czyli Cleanic nie trzeba w dniu zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0