Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika k4sik15

k4sik15

#4221017 Napisano: 16.03.2011 07:17:02 w Paragony
no dziekuje za rade ;]. Wyświetl w wątku >>
0 0

k4sik15

#4220992 Napisano: 16.03.2011 06:46:10 w Paragony
odsyla sie wszystkie paragony....

emotka a co jeśli jeszcze coś wygram i te inne paragony mi się przydadzą aby potwierdzić kolejną nagrodę? Nie wykorzystałam jeszcze wszystkich punktów z moich paragonów, więc coś tu byłoby bez sensu...
moim zdaniem emotka

Oczywiście, że nie. Musisz odesłać wygrany paragon (data, godzina, numer) muszą się zgadzać.

emotka A skąd mam wiedzieć który to jest ten wygrany paragon skoro nigdzie nie mam go zaznaczonego? Na stronie nie pisze, który to jest ten wygrany, przez telefon pani nie powiedziała i maila równiez nie dostalam... ;> Wyświetl w wątku >>
0 0

k4sik15

#4219892 Napisano: 15.03.2011 04:59:40 w Paragony
turli napisał(a):

faktycznie to troche bez sensu:) najlepiej tam zadzwoń, infolinia jest bezpłatna


no chyba bede musiala emotka
dzieki! Wyświetl w wątku >>
0 0

k4sik15

#4219856 Napisano: 15.03.2011 04:51:15 w Paragony
turli napisał(a):

turli napisał(a):

k4sik15 napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka
Nie wiem gdzie mam się podzielić moim problemem, aczkolwiek dotyczy on właśnie paragonu, tyle, że ja go nie szukam ani się nie zamieniam.
Pytanie moje dotyczy konkursu Machina Rozpieszczania: dziś wygrała roczny zapas batonów Kinder i mam wysłac swój paragon, tylko, że mam ich kilka i nie wiem który mam wysłać. Czy ktos już miał ten problem?
emotka emotka emotka emotka emotka


chyba musisz wysłać wszystkie paragony które dają ci łączną ilośc punktów które były potrzebne do losowania. W przypadku nagrody dziennej 7 punktów lub wielokrotość - zależy w ilu losowaniach brałaś udział.


przepraszam - 2 punkty na dzienną



czyli obojetnie jaki paragon, yleby tylko na nim widnialo to, ze kupilam np dwa batony (razem ze 2 punkty)?
czy to nie było by bezsensu emotka ?
zalozmy, ze tak naprawde kupilam w zyciu tylko dwa batony i mam tylko 2 punkty,a inne paragony dodaje na strone na lewo tzn w rzeczywistości ich nie mam...
i czekam tylko na to kiedy wygram cokolwiek i wysylam wtedy tylko ten jeden jedyny paragon ktory tak naprawde mam . I wtedy to byłoby bez sensu, stąd moje pytanie... bo Kinder nigdzie nie wyjasnilo tego problemu...

ale dziekuje za odpowiedz.
a Ty juz tak zrobilas/es... czy domyslalsz sie tylko, ze tak wlasnie jest jak mowisz?;> Wyświetl w wątku >>
0 0

k4sik15

#4219612 Napisano: 15.03.2011 03:29:52 w Paragony
emotka emotka emotka emotka emotka
Nie wiem gdzie mam się podzielić moim problemem, aczkolwiek dotyczy on właśnie paragonu, tyle, że ja go nie szukam ani się nie zamieniam.
Pytanie moje dotyczy konkursu Machina Rozpieszczania: dziś wygrała roczny zapas batonów Kinder i mam wysłac swój paragon, tylko, że mam ich kilka i nie wiem który mam wysłać. Czy ktos już miał ten problem?
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

k4sik15

#3856467 Napisano: 11.11.2010 05:54:46 w Giełda Kodów ; )
Od 10 listopada ruszył konkurs Monopoly w McDonald.
Wymienię się, zaoferuje doładowanie na fona lub coś innego (lub inaczej się dogadamy emotka ) za takie nalepki jak Białowieski Park Narodowy albo inne, które np. Tobie się powtarzają emotka . Możemy się wymienić, tak abyśmy razem coś wygrali emotka .
Szczegóły konkursu na http://www.mcdonalds.pl/monopoly/ Wyświetl w wątku >>
0 0

k4sik15

#3837205 Napisano: 05.11.2010 06:15:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon do rossmanna Wyświetl w wątku >>
0 0