Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izoldaaa6

izoldaaa6

#4081450 Napisano: 26.01.2011 11:16:20 w Wkurza mnie...
złość emotka zmienne IP
rozwiązanie emotka likwidacja
morał emotka marzenie
wwwrrrrrr
wdech - wydech
no już jest lepiej
uhh Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4080216 Napisano: 26.01.2011 04:37:42 w TESCO konkursy
joasia4786 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Do mnie sms-ik przyszedł emotka


heh gratuluję ja nadal nie mam szczęścia... te 250 to zamiast wygrac wyda się na smsy



hehe ja tak samo, 3 dni i 4 dychy poszły na smsy nie licząc ile poszło na paragony - yhh ale mnie to wkurza... Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4080004 Napisano: 26.01.2011 03:36:09 w Wkurza mnie...
iva napisał(a):

Wkurza mnie ten konkurs:

http://obsessive....nie,29,ivanotta.html

od tygodnia siedzę i klikam co dziennie by być w pierwszej 10 .. cały czas plasowałam się koło 6-7 miejsca aż do dzisiaj gdy spadłam przez 2h na 17 ;/

life is brutal emotka


kochana mam to samo, ja spadłam na 11 albo 12 czyli tuż za podium
uhhh nie ma to jak mieć zmienne ip - czasami tego zazdroszczę
Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4077645 Napisano: 25.01.2011 09:09:21 w Wkurza mnie...
już nawkurzaliście się wszyscy emotka to teraz głęboki wdech i wydech i spokój nie kłócić się.
po południu mnie wszystko wkurzało zwłaszcza mąż, bo się np. źle spojrzał - wkurza mnie to że się tak wkurzałam emotka chyba coś się do mnie wielkimi krokami zbliża emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4076972 Napisano: 25.01.2011 05:23:18 w TESCO konkursy
kali ty też ich chyba nie słyszałaś cio emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4076819 Napisano: 25.01.2011 04:21:11 w TESCO konkursy
keiti78zg napisał(a):

a były juz z wczoraj eski?



też jestem ciekawa bo cisza.... przed burzą emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4069478 Napisano: 23.01.2011 12:54:39 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie konkursowicze którzy mają pretensje że ktoś wygra kilka nagród w konkursie a sami wysyłali po kilka jak nie kilkadziesiąt zgłoszeń do danego konkursu i nie trafili,
powiedzcie mi jak tak można dla mnie to jest po prostu bazczelne Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4069472 Napisano: 23.01.2011 12:29:46 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
emanuela24 ja nie miałam nikogo na myśli i mój post był ogólnie skierowany do wszystkich.
ja wiem że niektórzy właśnie żyją z konkursów, ale niektórzy nie potrafią tego zrozunieć emotka emotka emotka że ktoś ma chore dziecko i dorabia na leczenie, czy komuś brakuje na życie i sprzedaje co się da (nagrody) żeby mieć na jedzenie itp..... czy w ogóle żeby lepiej było - tak jak ja... bo przyznaję że nie skrobie tynków ze ścian... ale bez konków nie miałabym tv płaskiego (26 cali z zeszłego roku w winiary - ale mi to starcza) , kosmetyków i wielu innych mniej wartych rzeczy.

lubię brać udział w konkursach i być na tym forum jak wiele innych osób nie chwalę się wygranymi (większymi) bo od razu są posty zawistne, a ja jestem uczuciową osobą i mnie boli to że jak ja napisze że coś wygrałam a ktoś pisze że oszustwo itp albo żąda raportu który wygrywa, ja owszem jak wiem to napiszę z jakim raportem wygrałam, ale jeżeli jest 1 czy 7 nagród do wygrania to nawet ten raport nic nie pomoże bo zgłoszeń jest tyle że hoho, ale bez względu na to że ja to napiszę to są pretensje że ja napisałam a ktoś nie wygrał. więc sorki8 jak my mamy wam pomagać, piszemy to co wiemy... bynajmniej większość z nam ( ników nie będę zdradzać bo to zaufane osoby śa, i na ich zaufanie trzeba zasłużyć emotka emotka emotka )

życzę wszystkim powodzenia i dobrego serca Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4069463 Napisano: 23.01.2011 12:07:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
kali
nawet nie doczytałam tego co napisałaś - bo nie chce mi się- ale znając ciebie przyznaję ci rację i wierzę w to co piszesz...
więc przystosujcie się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4069458 Napisano: 22.01.2011 11:56:51 w dzis mam urodzinki
teraz już mogę emotka
ilonar2301
z okazji twego święta
życzenia ci śle osoba która zawsze pamięta,
że w razie potrzeby na ciebie liczyć może,
bo ty bez względu na wszystko mnie wspomożesz.
I oby marzenia twe stały się realne,
nawet te najbardziej banalne,
bo wierzyć to jest największa siła,
dzięki której konkursowicz nagrody zdobywa. Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4069427 Napisano: 22.01.2011 11:19:18 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
napisałam wcześniej nie w tym wątku więc kopiuję moje przesłanie emotka

ludziska kochane dajcie już sobie na luz
każdy jest tu po to żeby grać i wygrywać - nie oszukujmy się emotka
forum powstało po to aby pomagać sobie. a także żeby wyżalać się (co po niektóre wątki)
ale z tego co ostatnio zauważyłam więcej jest tu zawiści i zazdrości niż pozytywnych cech
rozumiem że niekiedy organizatorzy są nieuczciwi wobec nas ... ale to już inna bajka... nie musicie się wyżywać na niewinnych osobach emotka
pozdrawiam wszystkich konkursowiczów i życzę im jak najlepszych wygranych- nawet tych na sprzedaż- bo dla niektórych to jest sposób na zarabianie aby utrzymać rodzinę albo spłacić długi, żeby żyło się lepiej.
mam nadzieję że tu na forum zawiśc i zazdrość będzie się mniejszyć i będzie więcej ludzi współgrających i pomagających sobie emotka emotka emotka
oto moje życzenie na tutejży rok i następne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4069414 Napisano: 22.01.2011 11:12:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
ineska napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

ludziska kochane dajcie już sobie na luz
każdy jest tu po to żeby grać i wygrywać - nie oszukujmy się emotka
forum powstało po to aby pomagać sobie. a także żeby wyżalać się (co po niektóre wątki)
ale z tego co ostatnio zauważyłam więcej jest tu zawiści i zazdrości niż pozytywnych cech
rozumiem że niekiedy organizatorzy są nieuczciwi wobec nas ... ale to już inna bajka... nie musicie się wyżywać na niewinnych osobach emotka
pozdrawiam wszystkich konkursowiczów i życzę im jak najlepszych wygranych- nawet tych na sprzedaż- bo dla niektórych to jest sposób na zarabianie aby utrzymać rodzinę albo spłacić długi, żeby żyło się lepiej.
mam nadzieję że tu na forum zawiśc i zazdrość będzie się mniejszyć i będzie więcej ludzi współgrających i pomagających sobie emotka emotka emotka
oto moje życzenie na tutejży rok i następne emotka


emotka


dzięki ale tak w sumie patrząc to chyba nie w tym wątku napisałam emotka
ale w sumie co tam może komuś to do rozumu przemówi Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4069398 Napisano: 22.01.2011 11:00:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
ludziska kochane dajcie już sobie na luz
każdy jest tu po to żeby grać i wygrywać - nie oszukujmy się emotka
forum powstało po to aby pomagać sobie. a także żeby wyżalać się (co po niektóre wątki)
ale z tego co ostatnio zauważyłam więcej jest tu zawiści i zazdrości niż pozytywnych cech
rozumiem że niekiedy organizatorzy są nieuczciwi wobec nas ... ale to już inna bajka... nie musicie się wyżywać na niewinnych osobach emotka
pozdrawiam wszystkich konkursowiczów i życzę im jak najlepszych wygranych- nawet tych na sprzedaż- bo dla niektórych to jest sposób na zarabianie aby utrzymać rodzinę albo spłacić długi, żeby żyło się lepiej.
mam nadzieję że tu na forum zawiśc i zazdrość będzie się mniejszyć i będzie więcej ludzi współgrających i pomagających sobie emotka emotka emotka
oto moje życzenie na tutejży rok i następne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4069297 Napisano: 22.01.2011 10:16:01 w skojarzenia

izoldaaa6

#4069121 Napisano: 22.01.2011 09:02:09 w skojarzenia
niespełnione marzenia emotka prawie wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4068822 Napisano: 22.01.2011 07:08:43 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
visserarthur napisał(a):

to jakas babka co była z wami na stenaline emotka



nie kojaże jej ze stena line chyba że była w innym terminie, tv na rejsie też nigdzie nie widziałam:)
jak myślicie od nas z forum, jak pani to czyta prosimy o ujawnienie się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4063214 Napisano: 20.01.2011 11:00:12 w TESCO konkursy
morbias napisał(a):

Czy na konkurs nestle na jeden paragon można codziennie wysyłać? czy jeden paragon jeden SMS?Proszę o odpowiedz emotka



jak w każdym konkursie 1 paragon = 1 sms Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4062648 Napisano: 20.01.2011 12:16:24 w Zbieramy kasę!

izoldaaa6

#4058813 Napisano: 18.01.2011 01:33:06 w Połączenia nieodebrane
czy z netto dzwonią ponownie - bo mam nieodebrane- czy trzeba się z nimi samemu kontaktować ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

izoldaaa6

#4057457 Napisano: 17.01.2011 09:49:23 w Połączenia nieodebrane
kristof23 napisał(a):

czy komus sie zdarzylo ze nie dostal z gerbera esa a od razu dzwonili?



jak nie ma sms-a to chyba rezerwa jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0