Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aga76

aga76

#5179027 Napisano: 10.05.2012 05:58:41 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Hmm nie bardzo z moim problemem się tam mogę wpasować. Pisałam już w temacie pomocy emotka ale tam jest mydło, widło i powidło, a ja chciałabym wiedzieć np. czy ziolko pociągnęła dalej sprawę danych osobowych emotka bo ja tak i warto się dzielić takimi informacjami, ale do tego trzeba mieć chyba odrębny temat, miejsce. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#5173921 Napisano: 07.05.2012 04:42:00 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Zastanawiam się czy nie przydałoby się miejsce gdzie można byłoby porozmawiać o regulaminach konkursów (ochrona danych osobowych), na jakich portalach nagminnie jest łamane prawo, co można z tym zrobić itp. Uważam jak już pisałam wcześniej że w kupie siła (w końcu konkusomaniacy tworzą też chyba jakąś społeczność?) i może warto się na takie sprawy uczulić, niech to nie będzie miejsce gdzie można jedynie znaleźć dużo linków do konkursów. Ewentualnie proszę powiedzieć gdzie mogę takie posty zamieszczać, na razie toczę nierówną walkę o uczciwe regulaminy i chciałabym uczulić na to innych. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#5161827 Napisano: 26.04.2012 07:07:01 w Pomocy!!!!
Ciąg dalszy walki o zmianę regulaminów - rozmawiałam z Panią z dlalejdis przedstawiłam sprawę ale czy coś to da to się zobaczy, ma się niby skonsultować z prawnikiem emotka Moje próby grania w konkursach kończą się rezygnacją - kolejny mądry portal to stopklatka, tam też się nie zarejestrujesz bez akceptacji regulaminu,a tam znowu cele marketingowe na pierwszym miejscu. Mój mąż się śmieje że przygotowuję się do pracy w GIODO emotka
Kochani nie rezygnujmy tak łatwo, piszcie do organizatorów konkursów (można stworzyć sobie szablon takiej wypowiedzi żeby było szybciej) można ich straszyć GIODO, ostatecznie zgłoszenie do nich sprawy to 10zł, a kara pieniężna potrafi być dotkliwa, może to poskutkuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#5159417 Napisano: 24.04.2012 06:35:35 w Pomocy!!!!
goralecka - ale właśnie po dzisiejszej rozmowie z Panią z GIODO, akceptacja takiego regulaminu, bo muszę, a później mail z informacją o tym, że nie zgadzam się na taki i taki punkt regulaminu to jedna z metod walki. Inna sprawa że wątpię żeby organizator zaakceptował mój protest.

ziolko - ja już pisałam do nich maila w zeszłym roku i ...nic. Ciebie interesuje komu zostają udostępnione dane,a ja chcę akceptować tylko zgodę na przetwarzanie moich danych na potrzeby konkursu tylko i wyłącznie. Jeśli znajdę w tym tygodniu chwilę to postaram się zadzwonić - myślę o tych z portalu dlalejdis Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#5158996 Napisano: 24.04.2012 01:59:08 w Pomocy!!!!
Chyba się nie rozumiemy, chodzi mi o taki zapis
Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych portalu dlaLejdis.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883).

Chyba teraz jest już wszystko jasne.
Wiadomo, że każdy jest ostrożny, ale ktoś jednak grywa w tych konkursach , a tu tylko głosy że ja nie gram. Nie chodzi mi tu o ranking kto nie gra i kto jest najostrożniejszy a o wspólny front przeciw... Nie oszukujmy się - handel naszymi danymi osobowymi, adresami mailowymi jest powszechny i dotyczy wszystkich którzy w sieci istnieją , chodzi o to żeby nie było jawnego przyzwolenia na taki proceder (to znowu ja idealistka emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#5158909 Napisano: 24.04.2012 01:14:31 w Pomocy!!!!
A ja nadal uważam że warto choćby spróbować, tyle że trzeba się trochę wysilić,a jak się przekonałam sama niewiele zdziałam i liczyłam na jakiś pozytywny odzew. Chyba jestem idealistką. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#5158602 Napisano: 24.04.2012 10:17:24 w Pomocy!!!!
goralecka - Szkoda, bo im więcej osób myśli podobnie do Ciebie to tym bardziej szansa jest przegrana. Nikt nikomu nie daje nic za darmo- konkursy to niewątpliwie również (a może przede wszystkim) forma reklamy i promocji, utrwalania wizerunku. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#5158479 Napisano: 24.04.2012 09:29:10 w Pomocy!!!!
Wiem można olać - zresztą moje dane i tak hulają po necie i wiem o tym, ale chodzi o zasadę, nie uważacie że to nie fair? ROK temu napisałam do dlalejdis - tak, tam też i nadal trzeba się godzić na regulamin bo inaczej się nie zagra.Niewiele zostanie tych konkursów gdzie sprawa wygląda czysto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#5158433 Napisano: 24.04.2012 09:10:36 w Pomocy!!!!
Słuchajcie chciałabym prosić Was o solidarność w kwestii zgody na wyłudzanie naszych danych osobowych. W wielu konkursach nie można wziąć udziału jeśli nie wyrazi się zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, co jest niezgodne z prawem. Dziś rozmawiałam z konsultantem w GIODO i poza oficjalnym zgłoszeniem sprawy (co wiąże się z opłatą) można tylko za każdym razem wysyłać maila z informacją że się nie zgadzam na przetwarzanie danych. Uważam że warto- jedna osoba niewiele może, ale konkursomaniaków jest wielu, wiele głosów i protestów trudno nie zauważyć. Czy nie dość już wyłudzania danych osobowych za byle kubeczek? Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#3452678 Napisano: 12.06.2010 05:11:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
krynia napisał(a):

aga76 napisał(a):

Kochani ja po raz drugi z tą samą sprawą - ale co dwie głowy to nie jedna, od niedawna zaczęłam grać w konki często i dopiero w chodzę w niuanse emotka Do rzeczy konkurs z czytnikiem w księgarni prus24.pl https://www.e-konkursy.info/garticles-1-63617.html Wysłałam maila z pytaniem gdzie rozwiązanie i.... cisza. Czy ktoś też się tym interesował? Może trzeba ich bardziej męczyć? Poradźcie proszę emotka Odpuścić im nie chcę, bo uważam że tak się nie robi emotka



musisz się nauczyć, że z wynikami różnie bywa - jedni nie publikują, inni pewnie mają coś do ukrycia (czyt. wyników brak !)

trzeba albo uzbroić się w cierpliwość, albo sobie darować
zwłaszcza w przypadku konku z małymi nagrodami



Już zauważyłam, że różnie bywa z publikacją wyników emotka a tu nagroda taka znowu mała nie była, dlatego denerwujące. No nic będę ich dalej gnębić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#3452592 Napisano: 12.06.2010 04:06:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Kochani ja po raz drugi z tą samą sprawą - ale co dwie głowy to nie jedna, od niedawna zaczęłam grać w konki często i dopiero w chodzę w niuanse emotka Do rzeczy konkurs z czytnikiem w księgarni prus24.pl https://www.e-konkursy.info/garticles-1-63617.html Wysłałam maila z pytaniem gdzie rozwiązanie i.... cisza. Czy ktoś też się tym interesował? Może trzeba ich bardziej męczyć? Poradźcie proszę emotka Odpuścić im nie chcę, bo uważam że tak się nie robi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga76

#3441641 Napisano: 08.06.2010 12:17:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Proszę powiedzcie czy macie info na temat zakończonego 31 maja konkursu gdzie można było wygrać czytnik https://www.e-konkursy.info/garticles-1-63617.html
Wchodzę na stronę - nie ma nic! Nigdzie nie ma śladu po zakończonym konkursie.
Jakby co proszę nie krzyczeć emotka tylko powiedzieć gdzie znaleźć informację. Wyświetl w wątku >>
0 0