Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#6237339 Napisano: 04.08.2016 12:21:07 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

Czy w konkursie henkel sa wykluczone saszetki palette, na telefonie nie moge zajrzec do regulaminu

Nie, wszystkie produkty Palette są OK. Wyświetl w wątku >>

melissa

#6236834 Napisano: 03.08.2016 13:12:47 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

Szkoda, że podział na sklepy zniesiony... No ale zobaczymy emotka  

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;) Dla mieszkańców dużych miast - z pewnością lepiej, "pipidówek" (bez urazy;) - gorzej. Wyświetl w wątku >>

melissa

#6235628 Napisano: 01.08.2016 00:16:33 w Kaufland konkursy
vickichelm napisał(a):

katrin22 napisał(a):

vickichelm napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Hej, do kiedy trzeba oesłać skan/ foto paragonu i resztę ? chodzi o "troszczymy się...." ??

o to samo w tej samej chwili miałam pytać emotka ma ktoś skopiowane oswiadczenie?

Chyba jest 5 dni, ale nie pamiętam kiedy mamuśka moja dostałą info o wygranej, chyba w piątek....

27 informowali więc chyba dziś 5 dzień ? emotka Nie wiem ja dostałam kopa i wysłałam hheheh

5dni od dnia wysłania informacji SMS, czyli do 1.08 włącznie. Dnia wysłania nigdy się nie liczy zgodnie z k.c. Nie siejcie paniki. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6235117 Napisano: 29.07.2016 18:57:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

co wysyłają z Krakowa o wadze 12kg????? (poczta polska)
chyba w poniedziałek to coś dojedzie emotka  jak myślicie co to może być???

Pufy Lays? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6234863 Napisano: 29.07.2016 12:07:11 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

assal napisał(a):

Jestem pewna, że osoba, co puściła tę chodliwą informację w świat, jest związana z tym forum i światem konkursowiczów.
Nikt inny by nie powiązał tak ludzi. 
I nikt inny by się tak tym konkursem nie interesował. (...)


I to jest najgorsze, najsmutniejsze emotka

Nie rozumiem, dlaczego osoba pomówiona miałaby odpuszczać: za nabazgranie na murach w jakiejś pipidówie napisu "Adela Winus to k*, j*bać oszustkę!" byłaby kara grzywny plus ewentualnie 30 dni aresztu, a przy oczernianiu kogoś w internecie mamy na to przymknąć oko? Żeby miał czyste papiery do pracy ochroniarza? A może policjanta? Osoba poszkodowana ma prawo zgłosić sprawę tam, gdzie jej się podoba i niech potem odpowiedni urzędnicy zdecydują, do jakiej kary taki czyn się kwalifikuje.

BTW, listę znajomych na FB można ukryć, wtedy wszyscy będziemy mogli swobodnie raz w miesiącu samochód wygrać emotka Ja mam ukrytą od dawna emotka

Niestety, zawiść ludzka nie zna granic, podobnie jak głupota.
Dlatego nie mam konta na fb, nie uprawiam też lansu w social media, a konkretnymi wygranymi chwalę się tylko mężowi i rodzicom. I dobrze mi z tym:) Wyświetl w wątku >>

melissa

#6233886 Napisano: 27.07.2016 16:37:39 w Kaufland konkursy
edzia21 napisał(a):

Czy można jakoś poznać, co jest tą nieSZCZĘSNĄ piłką lewandowskiego, a co bonem do kaufa? Nie ukrywam, ze wolałabym bon... emotka

Chyba każdy by wolał bon... Niestety, żaden SMS nie zawiera informacji na temat rodzaju wygranej nagrody:( Wyświetl w wątku >>
1 melissa 0

melissa

#6232750 Napisano: 25.07.2016 11:25:43 w Kupię...
Kupię bony TravelPass Premium lub TravelPass Plus oraz rodzinne vouchery do hoteli w Polsce dla rodziny 2+2. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6225075 Napisano: 05.07.2016 13:12:08 w Wkurza mnie...
sosna napisał(a):

głym roku zainwestowałam w klimatyzacje, taka z prawdziwego zdarzenia i możemy normalnie funkcjonować. Jedyny feler to wyższe rachunki za prąd- a

Ja mam naturalną klimatyzację - dobrze zaizolowany dom otoczony wysokimi drzewami - temperatura na parterze w największe upały nie przekracza 24 st. I nie muszę się martwić rachunkami:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6203473 Napisano: 30.05.2016 12:25:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Pytanie do osób, które otrzymały już pufy Lay's. Czy Wasze siedziska też są takie przybrudzoneemotka Kurier chyba tarzał tym po ziemi.Mam nadzieję,że to da radę jakoś doczyścić emotka

U mnie tylko folia przykurzona. Pufa czysta. Dostarczył Ci bez opakowania? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6196564 Napisano: 13.05.2016 19:21:24 w SZUKAM....
mia napisał(a):

melissa napisał(a):

Na jakiego maila trzeba odesłać paragon do Streamline z konkursu "Niech otuli Cię natura" Drogeria Natura?
Termin na odesłanie mija dzisiaj, a ja przez przypadek skasowałam SMS-a z info o wygranej.

Odsyłałam na ten: promocja@losmejores.pl
W temacie: numer telefonu i DROGERIE.

Dziękuję za odp. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6196525 Napisano: 13.05.2016 18:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

melissa napisał(a):

Na jakiego maila trzeba odesłać paragon do Streamline z konkursu "Niech otuli Cię natura" Drogeria Natura?
Termin na odesłanie mija dzisiaj, a ja przez przypadek skasowałam SMS-a z info o wygranej.

promocja@losmejores.pl

w temacie: nr tel + DROGERIE

Bardzo Ci dziękuję za pomoc emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

melissa

melissa

#6196452 Napisano: 13.05.2016 16:13:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
inka113 napisał(a):

Czy smsy z Kaufland jeszcze ida czy wyslali wszystko na raz?

Szły na raty, między 14 a 15-tą. Chyba już wszystko wysłali. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6194915 Napisano: 11.05.2016 11:44:02 w Kaufland konkursy
vazzz napisał(a):

melissa napisał(a):

Czy do wszystkich dotarły już walizki z Syossa?

Nie.

leman8 napisał(a):

melissa napisał(a):

Czy do wszystkich dotarły już walizki z Syossa?

Nie i SMS o wysłaniu tez brak emotka

Dzięki za odpowiedzi. Najwyraźniej resztę będą wysyłać na raty, czego nie lubię.:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6194840 Napisano: 11.05.2016 10:33:33 w Kaufland konkursy
Czy do wszystkich dotarły już walizki z Syossa? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6182538 Napisano: 11.04.2016 14:42:42 w Kaufland konkursy
buncia88 napisał(a):

Lecą walizki. Maile poszły wszystkie na raz? Jesli nie prosze o wpisanie godziny emotka

Nie. Cały czas wysyłają. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6178107 Napisano: 30.03.2016 20:20:39 w SZUKAM....
picola napisał(a):

Chciałam tak zrobić, ale w Mulitinkie powiedziano, że muszę te bilety wykorzystać na seans, który odbędzie się do 31.03.16.  Nie chcieli mi dać biletu na seans na 01.04.

Chyba ktoś Cię prowadził w błąd. Dziś wymieniałam kody na seanse sobotnie (tj. 2.04). Nie było żadnego problemu. Istotna jest data wymiany kodu na bilet, a nie samego seansu. Tak samo wielokrotnie rezerwowałam bilety również w Cinema City na seanse odbywające się już po dacie ważności kodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6158292 Napisano: 10.02.2016 12:39:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

defed napisał(a):

karolinamat napisał(a):

olivkap napisał(a):

beata21 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

freyja88 napisał(a):Ale fajne zdjęcie nagrodzone 8.02 emotka No co za matka! emotka

Świetneemotka

Rewelacyjne emotka

Super, bo w życiu trzeba walczyć o swoje emotka

Przyznać się kto to emotka Będziemy bić brawaemotka

Ja tez chcę zobaczyć, ja też chcę... O czym mowa? Dawać linki lub wskazówki! emotka

https://www.ciachnijselfie.pl/galeria

Brawa dla Aleksandry! Wreszcie coś z jajem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#6156819 Napisano: 07.02.2016 13:31:36 w Biedronka
@asante napisał(a):

magnus napisał(a):

@asante napisał(a):

Magnus, ale ja wiem co jest emotka , ja się domagam jogurtów naturalnych, skoro podali je na liście <tupiezcałychsił>>

aleś  skrupulatna emotka
NIE MA NATURALNYCHemotka

Lubiącemu się zdrowo odżywiać zawsze chemia w oczy  emotka

Też szukałam w różnych Biedronkach - bezskutecznie:( Wyświetl w wątku >>
0 0