Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#4153928 Napisano: 18.02.2011 06:19:48 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

79magda napisał(a):

... To, że przegapiłam konkurs w Cinema City emotka




i mnie emotka ale graty wygranym emotka




Też przegapiłam:(

Coś ostatnio wszystko przegapiam:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4149090 Napisano: 17.02.2011 10:25:21 w TESCO konkursy
szaradzista1 napisał(a):

Wg zwrotki dzisiaj powinno byc rozwiazanie konkursu Od zakochania do Paryza, jestem ciekawy w jaki sposob przeczytaja od dzisiaj rano kilka tysiecy smsow, wybiora jeden z nagroda na weekend do Paryza i 500 bonow z biura podrozy, a nastepnie zadzwonia do tych ludzi.
Moze ktos zna odpowiedz na moje watpliwosci?!



w pkt 4 regulaminu pojawił się nawet zapis o wylosowaniu nagrody - nawet jeśli to pomyłka, to szczerze wątpię, by ktoś czytał te kilka tys. haseł...
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4141400 Napisano: 14.02.2011 07:43:34 w Rossmann
karkocka napisał(a):

wanila4 napisał(a):

yusia82 napisał(a):

paolka napisał(a):

sabikus napisał(a):

zucchini napisał(a):

Czy ktoś odebrał dziś zestaw Max Factor z noworocznego? Co w nim jest?



ja tez prosze o relacje co tam jest
emotka



odebralam dzisiaj wartosc miala byc ok 98 zł
a zestaw zawiera , uwaga : podkład i pomadke emotka emotka emotka emotka emotka emotka



o rany,pewnie na dodatek pomadka czerwona,a podklad jasny emotka


ja sie wybieram o 18,już sie nie mogłam doczekac tych kosmetyków, a tu taka kicha:(


ja odebrałam Max Factora i u mnie kolory są super, może mają różne zestawy kolorystyczne emotka



No cóż - też miałam nadzieję na coś fajnego, a tu zonk - 2 nędzne sztuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4124840 Napisano: 09.02.2011 01:50:51 w Paragony
melissa napisał(a):

Mam 1 zbędny paragon Lidl Aquafresh - PW



Nieaktualne:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4124635 Napisano: 09.02.2011 12:52:47 w Paragony
Mam 1 zbędny paragon Lidl Aquafresh - PW Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4117968 Napisano: 07.02.2011 01:12:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Bobovity (koszulka Moja mama jest najlepsza + produkty Bobovity) - nawet nie wiedziałam, że wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4097631 Napisano: 31.01.2011 11:31:08 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

a ja tak sobie Was odwiedziłam, mam nadzieje ze się zarażę Waszym stanem:)))Narazie nie moge męża zmolestować, opiera się, ale widzę że już powoli ustępuje, wieć może w lutym już wreszcie wezmiemy się do pracy....tak bym chciała ze to jest moją obsesją już-dodam że to drugie dziecko ma być, więc trzymajcie kciuki abym się zaraziła:)



a ja nadal: chciałabym, ale boję się.. moje dziecko potrafi momentami tak mnie dobić, że przyrzekam sobie w myślach nigdy więcej dzieci.. będziesz jedynakiem, ojj będziesz.. innym razem tęsknie za brzuszkiem i instynkt się odzywa..

ale jak w końcu zaciążę (planować nie będę), to oczywiście pochwalę się tutaj..

Przyszłym Mamusiom życzę szczęsliwej ciąży i takiego zaj***go (czyt. praktycznie bezbolesnego i bezproblemowego) rozwiązania jak miałam ja
emotka ooo emotka
pewnie za drugim razem będzie inaczej, ale warto - na prawdę warto!




A ja właśnie nie chciałam, żeby starszy był jedynakiem,dlatego szybko zdecydowałam się na drugie,bo stwierdziłam, że teraz albo nigdy. I to była super decyzja - 2,5 roku różnicy pomiędzy dziećmi,mają już świetny kontakt ze sobą,razem się bawią i psocą.I o dziwo - młodszy okazał się aniołkiem (w przeciwieństwie do starszego,który dał nam zdrowo popalić).

Gdybym się szybko nie zdecydowała na drugie, pewnie nie zdecydowałabym się wcale - człowiek z wiekiem robi się coraz bardziej wygodny;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4086370 Napisano: 28.01.2011 11:40:26 w Paragony
Mam paragony:
- Tesco płatki Nestle - 13.01,
- Gerber (Tesco) - 13.01,,
- Tesco Knorr,
- Gerber (ogólny) za ponad 30zł (na 2 zgłoszenia)- 21.01;
- Netto - różne daty.

PW:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4085979 Napisano: 28.01.2011 10:06:56 w Wkurza mnie...
lula81 napisał(a):

kurna a mnie wkurza w to ze zaczynam wierzyć w zabobony
zazdrosna sąsiadka w grudniu powiedziała do teściowej ty się już tak nie chwal tymi jej wygranymi ,bo zaraz jej się skończy a wczoraj jak stała na drodze a ja wyjeżdżałam z domu zaraz złapałam gumę emotka zacznę chyba wierzyć że to zła czarownica
emotka

potrzebna mi druga silniejsza na odczynienie czarów emotka



Zrób laleczkę woodoo i szpileczkami w sąsiadkę;)

A poważnie - wkurza mnie, że w marketach nie ma fajnych hasłowych konkursów, tylko same czasówki - z braku laku porobiłam więc na nie zakupy,a ponieważ czasówki to zdecydowanie nie moja działka,to tylko rośnie mi sterta bezużytecznych paragonów

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4085943 Napisano: 28.01.2011 09:59:00 w Zakupy na konkursy - usługi
Dziś wieczorem będę w Realu - PW:)

Oprócz tego codziennie po drodze mam Tesco, Carrefour, etc. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4082621 Napisano: 27.01.2011 12:35:09 w Paragony
Mam paragony:
- Tesco płatki - I dzień promocji,
- 2 x Tesco Gerber (chodzik lub na ogólny) - I dzień promocji,
- Tesco Knorr,
- Gerber (ogólny) za ponad 30zł (na 2 zgłoszenia)- 23.01;
- Netto - różne daty.

PW:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4080665 Napisano: 26.01.2011 07:13:35 w Paragony
Mam paragony:
- Tesco płatki - I dzień promocji,
- 2 x Tesco Gerber (chodzik lub na ogólny) - I dzień promocji,
- Tesco Knorr,
- Gerber (ogólny) za ponad 30zł (na 2 zgłoszenia)- 23.01;
- Netto.

PW:) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4077673 Napisano: 25.01.2011 09:15:50 w Wkurza mnie...
izoldaaa6 napisał(a):

już nawkurzaliście się wszyscy emotka to teraz głęboki wdech i wydech i spokój nie kłócić się.
po południu mnie wszystko wkurzało zwłaszcza mąż, bo się np. źle spojrzał - wkurza mnie to że się tak wkurzałam emotka chyba coś się do mnie wielkimi krokami zbliża emotka




Niech zgadnę... PMS? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4076456 Napisano: 25.01.2011 02:09:23 w Paragony
Mam paragony:
- Tesco płatki - I dzień promocji,
- 2 x Tesco Gerber (chodzik lub na ogólny) - I dzień promocji,
- Tesco Knorr,
- Gerber (ogólny) za ponad 30zł (na 2 zgłoszenia)- 23.01;
- Real Nescafe (nowy, niewykorzystany);
- Netto.

PW:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4069119 Napisano: 22.01.2011 09:01:07 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

melissa napisał(a):

radosna napisał(a):

Wkurza mnie to, że przy poprzedniej kampanii reklamowej Pampers, w której też był do wygrania dzienny zapas pieluszek - na 5 osób z rodziny i znajomych przyszła tylko jedna koperta. Resztę ukradła Poczta Polska. Pieluszki były przesyłane listem zwykłym. Teraz jest nowa kampania pieluszkowa ze streetcomu. Pisałam do nich w tej sprawie, że pieluszki są kradzione, ale nie dostałam żadnej informacji. A potem przysyłają e-maile z prośbą o opinię, ale jak tu opiniować, kiedy się nie dostało pieluszek?



Moją przesyłkę też wtedy poczta ukradła emotka

Obawiam się, że teraz może być to samo.

Najgorsze jest jednak to, że chyba na poczcie ukradli też mój polecony,którym 2 tygodnie temu odsyłałam paragon na konkurs i pewnie przepadnie mi nagroda emotka

A nagroda była więcej warta niż ewentualne odszkodowanie za zagubiony polecony:(


zawsze robię fotkę paragonu , który odsyłam - czasem daje się wziąć duplikat i dogadać z zagencją jak się ma potwierdzenie nadania w terminie



Zrobiłam zdjęcie paragonu przed wysłaniem,ale nie wiem, czy to coś pomoże - tam wymagany był oryginał,a poza tym był dodatkowy wymóg,aby tenże paragon dotarł do nich w przeciągu 2 tyg.- a niestety nie dotarł:( Zadzwonię tam w poniedziałek,ale obawiam się, że nic nie wskóram:(
Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4069110 Napisano: 22.01.2011 08:56:09 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):



hehe - konkursowych ?
żartuję emotka




Nie emotka - poza 1 malutkim paragonikiem z Colgate,cała reszta zakupów to czysta przyjemność - bez związku z konkursami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4069089 Napisano: 22.01.2011 08:51:28 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

Wkurza mnie to, że przy poprzedniej kampanii reklamowej Pampers, w której też był do wygrania dzienny zapas pieluszek - na 5 osób z rodziny i znajomych przyszła tylko jedna koperta. Resztę ukradła Poczta Polska. Pieluszki były przesyłane listem zwykłym. Teraz jest nowa kampania pieluszkowa ze streetcomu. Pisałam do nich w tej sprawie, że pieluszki są kradzione, ale nie dostałam żadnej informacji. A potem przysyłają e-maile z prośbą o opinię, ale jak tu opiniować, kiedy się nie dostało pieluszek?



Moją przesyłkę też wtedy poczta ukradła emotka

Obawiam się, że teraz może być to samo.

Najgorsze jest jednak to, że chyba na poczcie ukradli też mój polecony,którym 2 tygodnie temu odsyłałam paragon na konkurs i pewnie przepadnie mi nagroda emotka

A nagroda była więcej warta niż ewentualne odszkodowanie za zagubiony polecony:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4069071 Napisano: 22.01.2011 08:46:22 w Wkurza mnie...
zyziak napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy bo przez nie człowiek nie może wyjsc polatać np po sklepach spotkać się ze znajomymi
Tylko musi grać od 9-21 emotka



emotka OMG emotka
Jakiś imperatyw kategoryczny?

Ja tam cały dzisiejszy dzień spędziłam na zakupach emotka

Trochę dystansu - życie nie składa się z samych konkursów;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4066333 Napisano: 21.01.2011 02:33:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

copacabana napisał(a):

Ja: Dziekuje za szybka odpowiedz - jestem w szoku!
Ale jak to, jak dowiedzieli sie Panstwo o przywlaszczeniu nagrody?


Odpowiedz Uggshop.pl: Po prostu Pani naczelna nie chce zwrócić butów, które były użyte do sesji. Poza tym poziom konkursu jest mierny i mamy wątpliwości co do jego uczciwego przeprowadzenia.

Pozdrawiam





no i wyszło szydło z worka ha ha emotka
Pani naczelna phi.... emotka emotka




emotka Naczelna przywłaszczająca buty - jak dla mnie bomba emotka emotka emotka emotka To się nadaje do Forum Humorum emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#4064814 Napisano: 20.01.2011 09:06:06 w Paragony
Mam paragony:

- Tesco - płatki Nestle - 13.01;
- Tesco chodzik/ Gerber ogólny - 13.01;
- Kucharek,
- Netto.

PW:) Wyświetl w wątku >>
0 0