Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#5753084 Napisano: 10.10.2013 23:03:22 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Oj, nie tragizujcie. Mój młodszy jeszcze nie skończył 5 lat, a chodzi do szkolnej zerówki (do grupy 5-latków), ma w szkole śniadanie, obiad i podwieczorek i ogólnie bardzo mu się podoba w szkole,l bardziej niż w przedszkolu.
Jeśli np. babcia się pomyli i zapyta go jak tam w przedszkolu jest wręcz obrażony i natychmiast prostuje, że on już nie jest maluchem i nie chodzi do przedszkola, tylko do szkoły. Za rok nie musi iść do I klasy, jako, że jest z końca roku, ale zaczynam się wahać, czy go jednak nie posłać, zwłaszcza, że większość jego grupy pójdzie do I klasy, gdyż nie mają już takiego wyboru. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5751432 Napisano: 08.10.2013 17:51:17 w Rossmann
izak1000 napisał(a):

radosna napisał(a):

Kupowałam dzisiaj Dove. Pan mi oczywiście nie dał paragonu z kodem. Spakowałam się i z uśmiechem na ustach pytam, czy otrzymam paragon z kodem konkursowym. Pan mi podał go z grymasem na ustach. Widać było, że czyha na takie okazje. Może stąd tak wiele osób bierze udział w konkursach np. Nivea czy Eveline. Wcześniej nic się nie kupowało i było dużo zgłoszeń. A teraz przy niektórych konkursach jakby więcej biorących udział. Ale to tylko takie moje przemyślenia.


tylko po co mu paragon niefiskalny z kodem , skoro do udziału w konkursie potrzebne są obydwa paragony bo na fiskalnym jest data i kwota zakupu a na niefiskalnym tylko kod konkursowy...



Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy sam kod (resztę danych np. kwotę pewnie sobie same dodają). Na niefiskalnym z kodem jest też data. Paragon jest niby potrzebny do odbioru nagrody, ale jeśli wygra kasjerka lub jej znajomi, to niby kto im sprawdzi, czy mają też paragony fiskalne? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5751414 Napisano: 08.10.2013 17:35:11 w Rossmann
paolka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

radosna napisał(a):

Kupowałam dzisiaj Dove. Pan mi oczywiście nie dał paragonu z kodem. Spakowałam się i z uśmiechem na ustach pytam, czy otrzymam paragon z kodem konkursowym. Pan mi podał go z grymasem na ustach. Widać było, że czyha na takie okazje. Może stąd tak wiele osób bierze udział w konkursach np. Nivea czy Eveline. Wcześniej nic się nie kupowało i było dużo zgłoszeń. A teraz przy niektórych konkursach jakby więcej biorących udział. Ale to tylko takie moje przemyślenia.



U mnie byla dokladnie taka sama sytuacja... tylko że mi ruda malpa zakosiła wszystko pod biurko, a jak zapytalam sie dlaczego? to zrobila sie czerwona jak pomidor na twarzy i oddala bez slowa. Koszmar z tymi ludzmi ;/



proponuję napisać o tych sytuacjach do Rossmana, teraz większośc grających to pewnie pracownicy Rossmana - którzy niby nie mogą grać- ale kto to sprawdza??????? NIKT bo niby JAK ????



Po długiej przerwie też dzisiaj wstąpiłam do Rossmanna. Paragony niefiskalne kasjerka chowała pod ladą! Najpierw obserwowałam, co robi, stojąc w kolejce, a kobietki przede mną miały spore zakupy, obejmujące również na moje oko kosmetyki "konkursowe". Gdy przyszła moja kolej i zapłaciłam kartą, podała mi tylko paragon i dowód płatności kartą, natomiast paragon niefiskalny z kodem na konkurs schowała pod ladę. Na moją uwagę, że nie dała mi paragonu niefiskalnego udawała głupa, że wszystko mi przecież dała, dopiero po chwili wyciągnęła paragon spod lady. Na odchodne obiecałam jej, że zgłoszę to do centrali i zamierzam to zrobić, bo była wyjątkowo bezczelna! Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5743679 Napisano: 25.09.2013 23:10:51 w Carrefour konkursy
dochaaa napisał(a):

blagam powiedzcie ze jak kupilam kawe Velvet to tez przejdzie w razie ewentualnej wgranej emotka pamietalam z gazetki ze moze byc rozpuszczalna zwykła i jakas druga wiec pierwsza mysl - chodzi o Velvet bo niby jaka inna, a teraz patrze w gazetke a tam jakas Jacobs Crema (ktorej nawet nie bylo w moim sklepie) i mam teraz metlik w glowie emotka w sumie to na paragonie i tak jest napisane : KAWA*JACOBS 200G ale jak sobie wklepia nr transkacji to pewnie wyswietla im sie szczegoly ... emotka



A jaką masz cenę? Obie promocyjne kosztują 19,99. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5738144 Napisano: 16.09.2013 17:02:04 w Inne mniejsze markety
malaga1 napisał(a):

z Valbon PiP dostałam maila ze nagroda niedługo do mnie dotrze a przeciez voucher juz dostałam na maila. o co chodzi? zawsze tak przesyłaja?



To standardowy tekst po odesłaniu paragonu na kody do CC:
1 mail:
Dziękujemy za przesłanie danych.

Twoja nagroda wkrótce do Ciebie dotrze.

Gratulujemy świetnej odpowiedzi
i dziękujemy za super zabawę.

2 mail przychodzi już z kodami do CC:
Twój VOUCHER 2D dla dwóch osób
do sieci kin CINEMACITY
Nr Vouchera: XXXXXXXXXXX Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5737998 Napisano: 16.09.2013 14:40:58 w Carrefour konkursy
luko922 napisał(a):

Dzwonią dalej ale nie wiem jaki dzień



jakieś 10 min. temu jeszcze 7 Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5735702 Napisano: 12.09.2013 00:10:24 w Kupię...
0 0

melissa

#5734896 Napisano: 11.09.2013 11:07:54 w Kaufland konkursy
marlena083 napisał(a):

to w kauflandzie to jest loteria
tu już jest regulamin
http://www.nestle...w%20kaufland_osw.pdf

nagroda główna Volkswagen up,
codziennie 3 x 300 zł

zakup produktów za min 20 zł



Loteria była w LIPCU 2013 - spójrz na daty! Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5734755 Napisano: 11.09.2013 08:59:54 w Konkursowiczki w ciąży
Gratuluję Kasiu:) Chłopaki są super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5727858 Napisano: 30.08.2013 14:02:41 w Carrefour konkursy
staszek napisał(a):

wczoraj ktoś się chwalił, że coś wygrał u nich, ale nie wie co. Nie wiem czy to były smsy czy tel. Może się ten ktoś odezwie i nas oświeci emotka



Ale to chyba z Henkela, a nie Nestle? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5727847 Napisano: 30.08.2013 13:49:49 w Carrefour konkursy
ashley878 napisał(a):

Nie dzwonili po całym konkursie, dzwonili już w połowie z pierwszych dni wiem z doświadczenia emotka .


Na początku nie grałam, tylko gdzieś od połowy konkursu i wszystkie telefony na pewno miałam dopiero po zakończeniu, a nie na bieżąco - piszę o zupach - chyba, że mówicie o innym konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5727839 Napisano: 30.08.2013 13:40:48 w Carrefour konkursy
aerdna napisał(a):

luko922 napisał(a):

barcza napisał(a):

czy już do kogos dzwonili z Nescafe emotka


Czy ktoś w ogóle zna ta agencje, będą dzwonić czy wysyłać sms?



Robili Winiary pomysł na zupę, prawda ? Dzwonili wtedy.


Dzwonili, ale dopiero po zakończeniu całego konkursu (choć też były etapy dzienne). Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5727157 Napisano: 29.08.2013 12:04:16 w TESCO konkursy
zubi napisał(a):

staszek napisał(a):

benasia napisał(a):

powiedzcie czy na tchibo ma być 1 kawa szt za min. 8zł czy mogą być 2szt żeby było powyżej ten kwoty?


1 za min. 8 zł



ja kupiłam dwie po 250 g,ale sklejone taśmą i na paragonie kawa Tchibo 500 g



Jeśli na paragonie figuruje jako 1 pozycja to OK, nie mogą być 2 oddzielne produkty na paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5726517 Napisano: 28.08.2013 13:52:56 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Słyszałam o przedszkolu za złotówkę - niestety dopiero teraz, kiedy moja dwójka już w szkole emotka A za państwowe przedszkole dla 2 os. płaciłam ponad 1000 zł/m-c. To samo z macierzyńskim - miałam 16 tyg., a teraz jest rok. Coś zawsze mam pod górkę... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5726494 Napisano: 28.08.2013 13:35:14 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

mahuska napisał(a):

Ja to chyba Fairy na allegro wystawie z podpaskami gratis....


U mnie Fairy używamy już praktycznie do wszystkiego, jeszcze nim tylko ziemniaków nie solimy emotka A podpaski oddam za darmo przez Tablicę, bo tylko miejsce zajmują.



Też mam problem z nadmiarem podpasek - nawet w spadku nie mogę pozostawić, bo mam synów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5726471 Napisano: 28.08.2013 13:07:52 w Biedronka
maa napisał(a):

melissa napisał(a):

Szkoda, że nie zrobili tego koncertu w weekend:(



to jedyny minus bo zeby sie pojawić trzeba wziąć urlop co pewnie niejednego odstraszy



Właśnie dlatego nie biorę udziału, niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5726464 Napisano: 28.08.2013 13:02:28 w Biedronka
Szkoda, że nie zrobili tego koncertu w weekend:( Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5717765 Napisano: 12.08.2013 16:46:40 w Kaufland konkursy
cc_investigator napisał(a):

ksantypa napisał(a):

to jak kodami lecą ?



kodami na pewno nie, bo mam 1 z koncowych 9x-xxx



Na pewno nie kodami, bo z tego samego sklepu miałam SMS-y w odstępie 20 minut. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5717739 Napisano: 12.08.2013 16:34:43 w Kaufland konkursy
Dalej ślą. Testują naszą cierpliwość;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5706359 Napisano: 25.07.2013 11:43:24 w Biedronka
kammaro napisał(a):

toka napisał(a):

kammaro napisał(a):

aerdna napisał(a):

Cola dalej nie puściła @ ?


dalej cisza?

a może pusciła tylko nikt się nie chwalił?


Właśnie przed chwilą mail z czwartku i soboty emotka emotka
Tylko dzienna, ale to mój debiut emotka emotka emotka


I u mnie dzienna - mój kulinarny debiut:)

A ma ktoś tygodniową? Może być PW;) Wyświetl w wątku >>
0 0