Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melissa

melissa

#5775634 Napisano: 19.11.2013 19:27:02 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

asante napisał(a):

Ja sobie zadaję pytanie, czy ktoś, kto będzie chciał wynosić informacje lub hejtować będzie miał trudności z dodadniem 3 konkursów. Chyba nie. Czy nie lepiej byłoby wstęp do wątku uzależnić od stażu/ilości postów - to już nie tak łatwo poknać, a dodanie 3 konkursów to 5 minut roboty.


Dla konkursowicza dodanie 3 konkursów na miesiąc też nie powinno być problemem.


Czyli taka blokada nie zda egzaminu skoro to łatwe w obie strony emotka
Moze więc warto pomyśleć o innej blokadzie (posty, staż), bo to, ze coś trzeba zrobić jest bezdyskusyjne...



Wydaje mi się, że kryterium wg stażu ma większy sens. Byle jakich postów na ilość można pododawać bez limitu w 1 dzień np. w kliknijcie, etc. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5775613 Napisano: 19.11.2013 19:18:15 w Wkurza mnie...
Też mi się wydaje, że lepszym kryterium dla tej blokady byłby np. staż na forum.
A które konkretnie topy są zablokowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5775585 Napisano: 19.11.2013 19:09:10 w Leclerc
A do kiedy trwa ten P&G, bo nawet nic wygooglać się nie udaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5775555 Napisano: 19.11.2013 18:51:18 w Wkurza mnie...
Ale o co kaman z tym dostępem emotka Kilka dni mnie nie było i coś nie mogę się odnaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5772745 Napisano: 14.11.2013 16:20:14 w Biedronka
0 0

melissa

#5772701 Napisano: 14.11.2013 15:31:24 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Poszłam z dokumentami do sądu wieczystoksięgowego.Jak zwykle wcześniej zapukałam grzecznie do drzwi.Widząc to,jeden pan z kolejki, zwrócił mi uwagę,że przecież ludzie stoją pod drzwiami i też też czekają, to czego ja się na chama wpycham.A ja nie od dziś wiem,że 2 pierwsze stanowiska są przeznaczone dla klientów indywidualnych,a dwa ostatnie dla kancelarii i innych instytucji,co spokojnie panu wyjaśniłam.Na to on mi,że on też jest z kancelarii,ale nadal stał pod drzwiami.Wyszłam z podbitymi dokumentami po 2-3 minutach z gabinetu, na co mi facet odparował:Nie dość,że brzydka, to jeszcze bezczelna emotka Odpowiedziałam mu,że ja w przeciwieństwie do niego nie obrażam ludzi. Nadmienię,że drugie okienko faktycznie było wolne, pani popijała kawkę i czekała na petenta,a to,że ktoś uparcie stoi pod drzwiami biura podawczego,choć ma prawo wejść,to już jego strata emotka Mam w domu lustro i wiem,że nie jestem najpiękniejsza,ale to nie oznacza,że ktoś mnie musi o tym uświadamiać w miejscu publicznym emotka



Kasiu, nie przejmuj się, burak nie ma racji:)
Niestety, coraz więcej chamstwa dookoła. Niektórzy w ten żałosny sposób leczą własne kompleksy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5771831 Napisano: 13.11.2013 11:16:09 w Kaufland konkursy
ace napisał(a):

ze te z nowego konka maja przyjsc do 31.10.2014???????????????



nowy do 31.01.2014 Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5771055 Napisano: 12.11.2013 13:08:31 w Biedronka
krzych88 napisał(a):

melissa napisał(a):

krzych88 napisał(a):

podajcie proszę w którym miejscu jest napisane, że na paragonie musi być kropka.tv?



§ 3
Zasady uczestnictwa w Konkursie

1. Osoba zainteresowana przystąpieniem do Konkursu powinna, w czasie trwania Konkursu, dokonać zakupów w jednym ze sklepów sieci Biedronka na terenie całej Polski. Jednym z zakupionych produktów powinno być aktualne wydanie tygodnika Kropka TV (Kropka TV nr 46 na rynku 12.11.2013, Kropka TV nr 47 na rynku 18.11.2013 lub Kropka TV nr 48 na rynku 25.11.2013), w którym wydrukowany będzie kupon konkursowy.



Wg mnie powinni taką informację zamieścić również w gazecie, w końcu to istotny szczegół. W sumie można to zrozumieć w dwojaki sposób, że trzeba kupić gazetę, by mieć ten kupon konkursowy, niekoniecznie musi on być na paragonie... emotka



Ale dalej jest:

§ 4
Nagrody

1. Laureat Konkursu uprawniony jest do otrzymania Nagrody w wysokości równowartości zakupów dokonanych w jednym ze sklepów sieci Biedronka na terenie całej Polski udokumentowanych paragonem, który spełnia wymagania określone w § 3 pkt 1

Moim zdaniem nie ma co dywagować - regulamin jasno określa, że zakup gazetki ma być na tym konkretnym paragonie, którego numer zgłaszany jest do konkursu, czyli innymi słowy Organizator nie jest idiotą i przewidział, że ludzie mogą chcieć zgłaszać paragony wygrzebane w śmieciach
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5771005 Napisano: 12.11.2013 12:25:52 w Biedronka
krzych88 napisał(a):

podajcie proszę w którym miejscu jest napisane, że na paragonie musi być kropka.tv?



§ 3
Zasady uczestnictwa w Konkursie

1. Osoba zainteresowana przystąpieniem do Konkursu powinna, w czasie trwania Konkursu, dokonać zakupów w jednym ze sklepów sieci Biedronka na terenie całej Polski. Jednym z zakupionych produktów powinno być aktualne wydanie tygodnika Kropka TV (Kropka TV nr 46 na rynku 12.11.2013, Kropka TV nr 47 na rynku 18.11.2013 lub Kropka TV nr 48 na rynku 25.11.2013), w którym wydrukowany będzie kupon konkursowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5770084 Napisano: 10.11.2013 12:27:16 w TESCO konkursy
arabela79 napisał(a):

U Was też nie ma promocyjnych naklejek w Mlekolakach potrzebnych do konkursu plastycznego?


U mnie są. A konkurs nie jest wyłącznie plastyczny;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5769419 Napisano: 08.11.2013 17:25:36 w Biedronka
merkana napisał(a):

Jest teraz jakis konkurs w Biedrze na zasadzie "kup cokolwiek za tyle i tyle"? Bo właśnie widziałam kobietkę, która pod Biedronka 'wyłudzała" od ludzi paragony i zastanawiam się po co ^^ emotka



Podejrzewam, że po prostu chodzi o koszty na firmę. Nie dla wszystkich paragon = konkurs;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5767612 Napisano: 06.11.2013 12:21:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Było więcej telefonów w jakiś czas po wysłaniu SMS-ów do osób, które wcześniej SMSów nie dostały. Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5767599 Napisano: 06.11.2013 12:11:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

bethan napisał(a):

luk1990 napisał(a):

marlena083 napisał(a):

Laboo Powrót do szkoły dzwoni Pani z potwierdzeniem, że wysyła bony



do mnie nikt nie dzwonił....ciekawe,czy wszyscy ,którzy odesłali paragony otrzymają nagrody...;(( w końcu to tqg...;/


Tydzień temu była rezerwa (z główną też). Bardzo dużo osób odesłało paragony kupione na forum z jednego miejsca (odrzucono te zgłoszenia). Nieważne, że przed wysłaniem sms'ów był zakup. TQG to zaiste dziwna agencja.


Na jakiej podstawie odrzucono?



przenoszę wątek tutaj

i podpinam się pod pytanie, skąd informacja że odrzucono jakieś zgłoszenia?



Też jestem ciekawa. U mnie tylko SMS, zero telefonów... To znaczy, że na moje miejsce obdzwonili już rezerwę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5766929 Napisano: 05.11.2013 13:14:30 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

dzięki to może tym jednym zgłoszeniem wygram chociaż 2 krowy emotka Moja koleżanka- mugolka wygrała krówki 2 zgłoszeniami, a ja ciągle zapominałam wysłać zgłoszeń emotka


Znam pewną ex-mugolkę, co w każdej loterii coś wygrywa, takie szczęście ma emotka A ja w żadnej, choć gramy w tych samych emotka Nawet, jak ostatnio w galerii C4 było losowanie samochodu i 1400! czekolad na pocieszenie, obeszłam się smakiem emotka

Od dawna podejrzewam, że istnieje jakiś pierwiastek loteryjny w człowieku i albo się go ma, albo nie. Na Twoim miejscu bym się nie martwiła, zdrapki wskazują, że cosik Ci wpadnie emotka




"pierwiastek loteryjny" powiadasz... A może gen loteryjny? Tak czy siak najwyraźniej upośledzona jestem emotka I niby o tym wiem, a jednak raz na jakiś czas poddaję to w wątpliwość - i co? Nic. Nawet na żadną z codzienne losowanych kilkuset puszek nie mogę się załapać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5765766 Napisano: 03.11.2013 21:50:08 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

melissa napisał(a):

agamaty napisał(a):

ło matko... a ja dziś zanabyłam dwa paragony a weny jeszcze nie mam... piszecie? wysyłacie? w kupie jakoś raźniej emotka


Właśnie się zabieram do wymyślania;) Ale temat średnio mi się podoba, bo ja się nijak nie przygotowuję emotka


W sobotę spontanicznie wylądowaliśmy w Krakowie, całą podróż pociągiem wymyślałam zgłoszenia na konki emotka Zdecydowanie powinnam częściej podróżować koleją emotka



Osz Ty! Ja koleją dawno nie jechałam, więc jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę, kiedy dzieci pójdą spać. emotka
Gdybyś się spontanicznie wybrała w kierunku przeciwnym do Krakowa, to daj znać;) Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5765758 Napisano: 03.11.2013 21:43:57 w Kaufland konkursy
agamaty napisał(a):

ło matko... a ja dziś zanabyłam dwa paragony a weny jeszcze nie mam... piszecie? wysyłacie? w kupie jakoś raźniej emotka



Właśnie się zabieram do wymyślania;) Ale temat średnio mi się podoba, bo ja się nijak nie przygotowuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5762942 Napisano: 28.10.2013 17:05:21 w Rossmann
sylzab2294 napisał(a):

playboya nie widze emotka



http://www.rossne...38-9484-c44875ce68aa Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5762640 Napisano: 28.10.2013 09:04:36 w Kaufland konkursy
Czy wiadomo coś n/t wysyłki bonów z ostatniego rozdania? Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5761686 Napisano: 25.10.2013 16:06:33 w Intermarche
A u mnie nie ma ITM, nad czym ubolewam. Tyle wrażeń mnie omija:(

Ale zajrzałam z ciekawości do wyników i faktycznie - deja vu i "ale to już było"...

A nr 30 z "bród" za 500zł - no comments... Wyświetl w wątku >>
0 0

melissa

#5753262 Napisano: 11.10.2013 11:28:27 w Przedszkolaki i przedszkola :)
dolly napisał(a):

melissa napisał(a):

Oj, nie tragizujcie. Mój młodszy jeszcze nie skończył 5 lat, a chodzi do szkolnej zerówki (do grupy 5-latków), ma w szkole śniadanie, obiad i podwieczorek i ogólnie bardzo mu się podoba w szkole,l bardziej niż w przedszkolu.



wiesz, śmiem twierdzić, że nie bardzo rozumie jeszcze co Go czeka. Każde dziecko w tym wieku cieszy się z nowych rzeczy, ale to nie znaczy że będzie dalej ok.
I nie wydaje mi się, że ktoś tu tragizuje, tylko sie zastanawia i martwi o swoje dziecko. Mnie osobiście wkurza fakt, że tak małe dzieci mają miec obowiązek szkolny i generalnie w nosie mam, że I klasa, to dzieci niby nie siedzą 45min w ławkach tylko np, na dywanie. Moje dziecko poradzi sobie (tak uważam) z przyswajaniem wiedzy, ale nie widzę Go siedzącego grzecznie w jednym miejscu. Zwłaszcza, tak jak Szprotka napisała, jak będzie sie nudził , bo już część rzeczy umie.



I właśnie dlatego, żeby się nie nudził, rozważam (choć kiedyś w ogóle nie brałam tego pod uwagę) posłanie go za rok do I klasy, bo może się nudzić, powtarzając zerówkę, której program dla 5-latków i 6-latków, zarówno w szkole, jak i w przedszkolu, jest taki sam.
I chyba nie zrozumiałaś mojego postu - chodziło mi w nim o niedemonizowanie zerówki w szkole. U mnie działa ona tak samo, jak ta przedszkolna (a moim zdaniem nawet lepiej). W szkole jest osobne wejście i cały osobny poziom zarezerwowany tylko dla zerówkowiczów, czyli oddziałów przedszkolnych. Dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie i opiekę do godz. 17-tej. Opłaty też identyczne jak w przedszkolu.
Fakt, że nie wszystkie szkoły są tak przygotowane, dlatego moje dzieci nie uczęszczają do swojej rejonowej szkoły, tylko do tej konkretnej, choć wiąże się to z ich wożeniem na drugi koniec miasta.
Wyświetl w wątku >>
0 0