Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jokan

jokan

#7087114 Napisano: 05.04.2023 11:28:51 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

sylwiamickie napisał(a):

Czy ktoś już dostał przelew od WINIARY za konkurs Konkurs "Podziel się ciepłem z bliską Ci osobą" - e-Konkursy.info

Zapas budyni, kisieli i owsianek mam. Jednak pieniążków na koncie jeszcze nie...

U mnie też przelewu brak emotka

ja też czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7086801 Napisano: 03.04.2023 10:38:30 w Co można dostać gratis?
https://www.oddychajczysto.pl/

Uwaga: zgłoszenia można dokonywać dopiero po 7 dniach od przetestowania (zakupu) produktu - zakup od dzisiaj, czyli formularz będzie dostępny od 10.04.2023 Wyświetl w wątku >>

jokan

#7086681 Napisano: 01.04.2023 23:33:19 w Paragony na trwające konkursy
paragony Star wymienię... Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7086611 Napisano: 01.04.2023 11:49:41 w Paragony na trwające konkursy
paragony Star wymienię na inne Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7086533 Napisano: 31.03.2023 16:43:57 w Paragony na trwające konkursy
paragony STAR zamienię na przyszłościowe Lays lub Lubisie Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7085781 Napisano: 27.03.2023 06:35:47 w Paragony na trwające konkursy
star wymienię na inne aktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7085505 Napisano: 24.03.2023 11:35:45 w WC - rozmowy o wszystkim
ita1987 napisał(a):

jokan napisał(a):

emi napisał(a):

jokan napisał(a):

magy2020 napisał(a):

sabart napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Mulinka napisał(a):

Hehe, no tak, racja! Komputer stacjonarny oczywiście emotka Czasami jadę na skróty emotka Jednak jak "na teraz" ani polubień, ani komentarzy, ani udostępnień w większości postów nie widzę i dalej nie wiem gdzie leży problem.

Myślę, że Facebook was z jakiegoś powodu przyblokował. Czy nie widzicie komentarzy w żadnych postach czy tylko w postach firmowych/konkursowych? Może FB uznał, że jesteście zbyt aktywne w takich wątkach i potraktował was jak boty albo spam? Może za dużo razy wklejalyscie gotowy komentarz? Ja na FB staram się wpisywać komentarze "z klawiatury" a nie  "z kopiuj wklej", bo czasami FB ukrywał moje komentarze i organizatorzy ich nie widzieli.

Ja biorę udział mega rzadko, może raz na kilka miesięcy. Kopiowalam z notatnika w telefonie. Ogólnie jestem mało aktywnym użytkownikiem Facebooka.
Jak tak wchodzę z linków konkursów z bazy to pusto wszędzie. Na Almette chociażby pusto prawie w każdym poście.

Mam to samo, jakoś mega często nie biorę udziału w tych  konkursach. Pod każdym postem konkursowym ( netto, aldi itp.) nie mam żadnych komentarzy.

u mnie to samo....o co z tym chodzi? (sprawdziłam właśnie specjalnie Almette)

Trzeba wybrać opcję- WSZYSTKIE KOMENTARZE i wtedy się pokażą.
U mnie tak było , że pod postem było niby 50 komentarzy a widać było kilka albo wcale.

ale ty piszesz o telefonie? Na kommputerze jak wchodze to nie widze zadnych komentarzy ani nie mam Wybierz....Pierwszy przykłąd z brzegu

https://www.faceb...et=a.591870412948698

Weszłam też sprzecjalnie na telefon, to to samo. Napisz pierwszy komentarz....czy tam juz są jakieś komentarze, sprawdzi ktoś?

39 komentarzy

ok,widzę, że to na moim koncie tylko tak wygląda, weszłam z innego konta, to jest ok, są komentarze.....

Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7085457 Napisano: 24.03.2023 06:26:08 w WC - rozmowy o wszystkim
emi napisał(a):

jokan napisał(a):

magy2020 napisał(a):

sabart napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Mulinka napisał(a):

Hehe, no tak, racja! Komputer stacjonarny oczywiście emotka Czasami jadę na skróty emotka Jednak jak "na teraz" ani polubień, ani komentarzy, ani udostępnień w większości postów nie widzę i dalej nie wiem gdzie leży problem.

Myślę, że Facebook was z jakiegoś powodu przyblokował. Czy nie widzicie komentarzy w żadnych postach czy tylko w postach firmowych/konkursowych? Może FB uznał, że jesteście zbyt aktywne w takich wątkach i potraktował was jak boty albo spam? Może za dużo razy wklejalyscie gotowy komentarz? Ja na FB staram się wpisywać komentarze "z klawiatury" a nie  "z kopiuj wklej", bo czasami FB ukrywał moje komentarze i organizatorzy ich nie widzieli.

Ja biorę udział mega rzadko, może raz na kilka miesięcy. Kopiowalam z notatnika w telefonie. Ogólnie jestem mało aktywnym użytkownikiem Facebooka.
Jak tak wchodzę z linków konkursów z bazy to pusto wszędzie. Na Almette chociażby pusto prawie w każdym poście.

Mam to samo, jakoś mega często nie biorę udziału w tych  konkursach. Pod każdym postem konkursowym ( netto, aldi itp.) nie mam żadnych komentarzy.

u mnie to samo....o co z tym chodzi? (sprawdziłam właśnie specjalnie Almette)

Trzeba wybrać opcję- WSZYSTKIE KOMENTARZE i wtedy się pokażą.
U mnie tak było , że pod postem było niby 50 komentarzy a widać było kilka albo wcale.

ale ty piszesz o telefonie? Na kommputerze jak wchodze to nie widze zadnych komentarzy ani nie mam Wybierz....Pierwszy przykłąd z brzegu

https://www.faceb...et=a.591870412948698

Weszłam też sprzecjalnie na telefon, to to samo. Napisz pierwszy komentarz....czy tam juz są jakieś komentarze, sprawdzi ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7085280 Napisano: 22.03.2023 16:53:38 w WC - rozmowy o wszystkim
magy2020 napisał(a):

sabart napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Mulinka napisał(a):

Hehe, no tak, racja! Komputer stacjonarny oczywiście emotka Czasami jadę na skróty emotka Jednak jak "na teraz" ani polubień, ani komentarzy, ani udostępnień w większości postów nie widzę i dalej nie wiem gdzie leży problem.

Myślę, że Facebook was z jakiegoś powodu przyblokował. Czy nie widzicie komentarzy w żadnych postach czy tylko w postach firmowych/konkursowych? Może FB uznał, że jesteście zbyt aktywne w takich wątkach i potraktował was jak boty albo spam? Może za dużo razy wklejalyscie gotowy komentarz? Ja na FB staram się wpisywać komentarze "z klawiatury" a nie  "z kopiuj wklej", bo czasami FB ukrywał moje komentarze i organizatorzy ich nie widzieli.

Ja biorę udział mega rzadko, może raz na kilka miesięcy. Kopiowalam z notatnika w telefonie. Ogólnie jestem mało aktywnym użytkownikiem Facebooka.
Jak tak wchodzę z linków konkursów z bazy to pusto wszędzie. Na Almette chociażby pusto prawie w każdym poście.

Mam to samo, jakoś mega często nie biorę udziału w tych  konkursach. Pod każdym postem konkursowym ( netto, aldi itp.) nie mam żadnych komentarzy.

u mnie to samo....o co z tym chodzi? (sprawdziłam właśnie specjalnie Almette) Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7084889 Napisano: 20.03.2023 17:06:12 w Paragony na trwające konkursy
STAR zamienię na Milka Aldi Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7084737 Napisano: 19.03.2023 19:10:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś nie dostał potwierdzenia akceptacji paragonu z Kujawskiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7083812 Napisano: 12.03.2023 17:34:45 w Dyskusje o loteriach
mandarynka16 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ale będzie zamieszanie z tymi zdrapkami z Biedry.
Już czuje kto wygra te główne nagrody nikt kto nie będzie znajomym królika.

beznadziejnie to zrobili

co to za konkurs?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7083276 Napisano: 08.03.2023 17:36:13 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Gdzie kupię produkty Balcerzak?
Mam u siebie Biedronki, Lidl, Netto, Dino, Polo, Stokrotkę, Żabki, Delikatesy Centrum.

W Żabce były, ale bez promocji. W Stokrotce, Netto i Biedronce nie ma.

Okresami widziałam w Biedronce.
A na stałe ze sklepów nie wymienionych to Kaufland.

Na stałe też w Intermarche są Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7083214 Napisano: 08.03.2023 12:34:26 w Paragony na trwające konkursy
wymienię star na lays Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7083070 Napisano: 07.03.2023 16:50:47 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

danudud napisał(a):

Dostał juz ktoś pozytywną  weryfikację  na maila   zwrot 3 ziarna kujawski.

Ja tez nic nie mam, zgłoszenie z 1 dnia promocji

dziś mi przysłali zwrotkę z 2.03
w spamie na interii o 10:26

ja dzisiaj miałam pozytywną weryfikację za 01.03 Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7083066 Napisano: 07.03.2023 16:32:03 w Paragony na trwające konkursy
star wymienię na lays Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7083065 Napisano: 07.03.2023 16:29:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Winiary wczoraj ale mi się powiadomienie nie pokazało, dopiero dzisiaj zauważyłam emotka Wyświetl w wątku >>

jokan

#7082732 Napisano: 06.03.2023 07:04:57 w Paragony na trwające konkursy
zamienię STAR na LAYS Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7081459 Napisano: 24.02.2023 18:37:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy w loterii Berlinki zbieracie paragony? Moim zdaniem tam wystarczy kod, ale widzę, że ktoś oferuje na zamianę kod Berlinki oraz paragon.
Może ktoś już tam wygrał i wie, czy chcą rzeczywiście paragon, czy samo opakowanie wystarczy.

ja tak napisałam w razie czego emotka - myslę, że paragon nie jest potrzebny aczkolwiek nie sprawdzałam w regulaminie... emotka Wyświetl w wątku >>

jokan

#7081455 Napisano: 24.02.2023 17:47:29 w Paragony na trwające konkursy
Szukam Wedel Carrefour (chcę), mam na wymianę Raffaello (11,99) + kod i paragon na Berlinki (5,79) Wyświetl w wątku >>
0 0