Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jokan

jokan

#7194169 Napisano: 24.07.2024 16:31:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

magie1982 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy myślicie, że jakbym spróbowała zagrać z Winiar w sierpniu na moją, malutką szkołę to jest realna szansa na pomoc i wygraną? Zastanawiam się czy jest sens walczyć?

Ktoś próbował i się udało?

A tam punkty liczą się od nowa w każdym etapie? Czy te już "nazbierane" przechodzą na kolejny?

 Chyba przechodzą na kolejny miesiąc. magie1982 ja bym spróbowała, bo nawet jeśli nie w sierpniu to do końca roku jeszcze trochę czasu jest, a z tego co widzę to już nie ma takiej zażartej walki emotka  i powinno się udać. Jak nie, to nic się nie traci. Szkolę musi zgłosić dyrektor albo osoba z upoważnieniem do reprezentowania placówki, z opisem nie musicie się wysilać, no i oczywiście musicie mieć swoją stołówkę z kuchnią, a nie obiady z cateringu.

Stołówka jest, upoważnienie mam. W takim razie będę próbować, może na forum uzyskam jakieś wsparcie emotka

to napisz później jaka to szkoła dokładnie Wyświetl w wątku >>

jokan

#7194156 Napisano: 24.07.2024 15:54:33 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Też tak macie logując się na diagnostykę ? Od ponad tygodnia. Raz wejdę a potem 10 razy już nie emotka

ja się mogę normalnie zalogować, bez żadnych problemów


A po wejściu na wyniki też wszystko ok?

U mnie ani przeglądarka ani aplikacja ... Za każdym praktycznie razem to samo emotka

to jest samo logowanie sie do konta Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7194099 Napisano: 24.07.2024 13:11:23 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

Też tak macie logując się na diagnostykę ? Od ponad tygodnia. Raz wejdę a potem 10 razy już nie emotka

ja się mogę normalnie zalogować, bez żadnych problemów Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

jokan

#7194088 Napisano: 24.07.2024 12:41:43 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

karols napisał(a):

Hej, ile czeka się na weryfikację z Favity ?
Wypełniłam formularz , ale ten paragon niezbyt opisany...
Czy robią problemy ?

a kto to wie? Wypełnia się formularz i tyle. Na razie pewnie nikt żadnej weryfikacji nie dostał.

mogłaś ewentualnie zrobić zdjęcie paragonu z produktami Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7194081 Napisano: 24.07.2024 12:20:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Nightmaree777 napisał(a):

maixys napisał(a):

Hej emotka Gdzie można dostać Góralki, czarna porzeczka?

Intermarche 

Z mojej strony pytanie na temat wyglądu strony, jakis czas temu było fajnie czytelnie przejrzyście a teraz od około 2tyg jest zmiana na gorsze, czy jest możliwość przełączenia wyglądu strony na poprzedni?

w Lidlu widziałam Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

jokan

#7193980 Napisano: 24.07.2024 05:37:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

Gumy orbit żabka mają ponad 1500 zgłoszeń ?emotka

a tam jest licznik jakiś czy numer przypisany do zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7193979 Napisano: 24.07.2024 05:35:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bodzio74 napisał(a):

Proszę o dawanie like'ów pod moim komentarzu w tym konkursie, jestem Bogdan Giveaways. Jeżeli jest jakiś wątek bardziej odpowiedni do tego to dajcie mi znać.

https://www.faceb.../p/LTnbCD8pCj5DPSbz/

tu jest odpowiedni https://www.e-kon.../kliknijcie?strona=8 Wyświetl w wątku >>
1 Bodzio74 0

jokan

#7193928 Napisano: 23.07.2024 20:03:00 w SZUKAM....
dany-duszek napisał(a):

burza64 napisał(a):

Szukam pomocy dotyczącej wypełnienia formularza Favita. Po wypełnieniu formularza wgraniu paragonu, przy próbie wyslania komunikat ze nieprawidlowy kod weryfikacyjny. Co to takiego

to recaptch, on jest krótko ważny minutę czy 2. Więc jak wypełniasz dłużej formularz będzie miała informację o błędnym kodzie.

Jeśli Ci raz nie pójdzie, to wgraj ponownie zdjęcie paragonu i wyślij, powinno pójść za drugim razem. Miałam tak na wszystkich przeglądarkach i w telefonie, ale ktoś mi tak z forum poradził i poszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7193650 Napisano: 23.07.2024 06:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie ŁAp lody widnieje napis, że zakończyli przyjmowanie zgłoszeń, a w regulaminie jest, że do końca dzisiejszego dnia. Napisałam do nich, żeby odblokowali formularz! Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

jokan

#7193645 Napisano: 23.07.2024 05:59:42 w Zapowiedzi konkursów
IKEA

1. Dokonaj dowolnego
zakupu w IKEA.W sklepie stacjonarnym lub online, bez minimalnej kwoty od 16 lipca 2024 r. do 18 sierpnia 2024 r.

Nie zapomnij o ‌okazaniu karty IKEA Family!

2. Sprawdź, czy Twoja przestrzeń jest gotowa na metamorfozę! Zaznacz odpowiedzi w pytaniach zamkniętych. Wypełnij je w imieniu swoim lub na przykład swojego dziecka.

3. Na końcu czas na krótką
rozprawkę-niespodziankę. Odpowiedz kreatywnie na pytanie otwarte i wygraj wymarzoną metamorfozę przestrzeni lub kartę upominkową do IKEA.

Wyjątkowe nagrody czekają!
  • 11 x metamorfoza przestrzeni o wartości 5000 zł + możliwość skorzystania z usługi Projektowania wnętrza (o wartości 599 zł)
  • 2000 x karta upominkowa o wartości 100 zł

https://www.ikea....a-family-pub05677d70

Trzeba kliknąć na Przejdź i wygraj i się zalogować. Wyświetl w wątku >>

jokan

#7192881 Napisano: 19.07.2024 14:42:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

jokan napisał(a):

gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok)

No właśnie w pierwszej rubryce wpisuję imię i nazwisko w 2 wybieram Instagram i mam "Podaj prawidłowe dane Twojego konta social media z jakiego dokonano zgłoszenia do promocji" jak próbuje dodać link do mego insta lub tylko samą nazwę to mam "Brak wyników"

Nie wiem, ja wypełniałam z FB i poszło. Może ktoś jeszcze wypełniał z Insta i się wypowie... Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192869 Napisano: 19.07.2024 13:50:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

Dodawałam przez Instagram, co "wpisywać" w dwóch pierwszych rubrykach, bo ciągle mam błąd

a jaki błąd ci wyskakuje? z tego co pamiętam, to w pierwszej było Imię i naziwsko (ewntualnie nick), a w drugiej imię, trzeciej Nazwisko, i tam też trzeba wybrać platforme  (FB, insta, czt Tiktok) Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192861 Napisano: 19.07.2024 12:49:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karkocka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo...

Miałam tak, ale gdy dodałam jeszcze raz zdjęcie to przeszło

dzięki, popróbowałam i poszło emotka emotka Wyświetl w wątku >>

jokan

#7192858 Napisano: 19.07.2024 12:45:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy miał ktoś problem z odesłaniem formularza Favita?
Po wpisaniu danych, dodaniu paragonu mam taki komunikat "Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy". Sprawdzone różne przeglądarki, i na telefonie też to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

jokan

#7192782 Napisano: 19.07.2024 10:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

katarzynap napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Co do Capri sun to u mnie główna  wygrał mąż jednym zgłoszeniem, na początku konkursu. 
natomaist ja wysyłałam z 10 innych i nie dali nawet vouchera 200 zł, ale robiłam na samym końcu… 

może jest nadzieja ?;p


A z ciekawości rymowanki czy zwykły tekst?

U mnie to samo, wygrało zgłoszenie z pierwszych dni - tekst a reszta w ostatni dzień nie ma nic. 
Jeśli będą rezerwy to sprawdzajcie pocztę , właśnie przepadł mi bon , pisałam wcześniej o jaki numer paragonu chodzi , napisałam do nich jeszcze raz i okazało się , że w polu nr paragonu wpisałam 1 a ja nie mam takiego nr tzn paragon z data się zgadza ale numer jest inny …. Wiec będzie weryfikacja negatywna emotka

a tam jest rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192739 Napisano: 19.07.2024 08:13:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

jokan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?

Był Fairy. Ale to już dawno. Może rezerwa?
https://www.everydayme.pl/fairy-olympics

właśnie nie brałam tam udziału z tego, co pamiętam....a czy te bony przychodziły w linku do pobrania? Coś nie wierzę temu mailowi....dlatego pytam z jakiego dokładnie maila przychodzi powiadomienie.
Dobra, napisałam do everydayme, zobaczymy co odpiszą....

Z maila everydayme@email.everydayme.pl. Tak, voucher był pod linkiem do pobrania emotka

no to super że sobie takie testy robią....emotka Wyświetl w wątku >>

jokan

#7192737 Napisano: 19.07.2024 08:11:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

[quote=monia0303]

jokan napisał(a):

banka-manka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?

Był Fairy. Ale to już dawno. Może rezerwa?
https://www.everydayme.pl/fairy-olympics

właśnie nie brałam tam udziału z tego, co pamiętam....a czy te bony przychodziły w linku do pobrania? Coś nie wierzę temu mailowi....dlatego pytam z jakiego dokładnie maila przychodzi powiadomienie

Ja też dostałam i już się ucieszyłam ale nie ma.kwoty wygranej tylko pisze TEST zł. Więc chyba jakiś ich błąd. Ja w fairy grałam tylko 1 zgloszeniem i wygrałam 500 zl.

no właśnie, dokładnie mam to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

jokan

#7192733 Napisano: 19.07.2024 08:04:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

jokan napisał(a):

Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?

Był Fairy. Ale to już dawno. Może rezerwa?
https://www.everydayme.pl/fairy-olympics

właśnie nie brałam tam udziału z tego, co pamiętam....a czy te bony przychodziły w linku do pobrania? Coś nie wierzę temu mailowi....dlatego pytam z jakiego dokładnie maila przychodzi powiadomienie.
Dobra, napisałam do everydayme, zobaczymy co odpiszą.... Wyświetl w wątku >>

jokan

#7192730 Napisano: 19.07.2024 07:57:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Everydayme były jakieś vouchery do Decathlona do wygrania? Mam maila z wygraną z dzisiaj ale nie wiem czy to prawdziwy mail...niby od nich, ale nie pamiętam...może ktoś pamięta?
Widzę tylko Fairy z Biedronki, ale tam chyba nie brałam udziału.

Czy ktoś może mi napisać na priv z jakiego maila przychodzi powiedomienie o wygranej z Everydayme? Wyświetl w wątku >>
0 0