Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aga67

aga67

#5173294 Napisano: 07.05.2012 10:45:05 w Paragony
Czy ma ktoś paragon z drogerii Laboo na Gilletta ?
Potrzebny skan, bo gdzieś się zawieruszył, a to jakaś rezerwa chyba bo konkurs był w lutym emotka Propozycje z cena na PW proszę,otrzymałam info o wygranym zestawie . Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5171196 Napisano: 04.05.2012 07:48:20 w Moja pierwsza wygrana!
40 zł w Lotto z 15 lat temu, potem designerska paleta na owoce za sms z gazety o wnętrzach
w 2006 r.-sms wysłany tak dla zabawy, bo kupiłam akurat nowy telefon.Tak naprawdę przygodę z konkursami zaczęłam trzy lata temu i dobrze się bawię emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5167890 Napisano: 01.05.2012 04:31:59 w co chcielibyście wygrać?
Wycieczkę i kaskę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5166323 Napisano: 30.04.2012 10:28:38 w Carrefour konkursy
aga67 napisał(a):

A u mnie w ubiegła środę tel. z info o wygranym zestawie a w piątek jeszcze raz z prośbą o jak najszybsze odesłanie danych emotka Też Was ponaglano?W regulaminie jest na to 5 dni.


Dotyczyło Gillette. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5166312 Napisano: 30.04.2012 10:25:22 w Carrefour konkursy
A u mnie w ubiegła środę tel. z info o wygranym zestawie a w piątek jeszcze raz z prośbą o jak najszybsze odesłanie danych emotka Też Was ponaglano?W regulaminie jest na to 5 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5165797 Napisano: 29.04.2012 08:10:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki za odpowiedzi.Kuriera mam na zawołanie emotka to jak się sprężę to zdążę emotka trochę przeszkadzają te długoweekendowe grile(o matko, ale zangielszczona zbitka słów emotka )i piwko emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5165493 Napisano: 29.04.2012 02:55:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak rozumiecie zapisy regulaminu dotyczące terminu konkursu z odkurzaczami Bora:1)Konkurs prowadzony jest na terenie całej Polski w terminie od 23 marca 2012 roku do 30 kwietnia 2012 roku.
2)Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń – 15 maja 2012 roku; decydująca jest data stempla pocztowego. Zgłoszenia nadesłanie po terminie nie biorą udziału w Konkursie
-czyli stempel musi być z 30.04 2012 czy może być po tym terminie ale ma dojść do 15.05?
Może ktoś mnie oświeci, bo mam odkurzacz i paragon a jakoś przegapiłam emotka terminy i jutro raczej nie dam rady wysłać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5164881 Napisano: 28.04.2012 06:47:58 w Reklamacje wyników konkursów
Ja mam tylko bon z C4 za palette i teraz rozumiem dlaczego-trzymałam się kurczowo regulaminu i omijałam słowo Palette emotka Hasło pomijając jego długość wcale się mi nie podoba emotka Do kiedy można pisać reklamację , bo tym razem przesadzili? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5164490 Napisano: 28.04.2012 09:51:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

skarb888 napisał(a):

Powiedziałabym nawet, że zdecydowana większość wygrywających konkretne nagrody nie czuje żadnej potrzeby, żeby o tym trąbić na prawo i lewo.

A plagiat rzeczywiście bezczelny.



To nawet nie chodzi o pisanie o nagrodach, bo do omijania tego tematu akurat powodów jest mnóstwo... emotka Po prostu nie każdy ma ochotę pisać, że może kupić podpaski z przesyłką gratis i że jego telefon nie ma raportów, a paragon zaginął emotka


A odnośnie ilości postów, to zauważyłam,że jak się przez dłuższy czas nie piszę, to ich ilość gdzieś znika emotka przynajmniej z mojego konta i nie wiem, czym to wytłumaczyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5156020 Napisano: 23.04.2012 06:42:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

madzdz napisał(a):

Aga pewnie źle sformułowała zdanie chcąc przekazać jak było ostatnio. ....strach cokolwiek napisać bo zacznie się łapanie za słówka, zamiast kulturalna dyskusja z ewentualnym dopytaniem o co konkretnie chodzi i osobiste docinki o spamie


A O CO CI CHODZI?
Zadała pytanie, dlaczego jest zablokowana, to odpowiedziałem zgodnie z prawdą, rzeczowo i krótko na temat.
I nie mam sobie nic do zarzucenia w kwestii kultury wypowiedzi. Może TY akurat wiesz lepiej (nawet od autorki), co miała na myśli pisząc to, co napisała, ale ja tylko pokazuję czarno na białym, że całość tej wymiany zdań kupy się nie trzyma. Bo albo coś się WIE i umie przedstawić DOWODY na poparcie swojej tezy, albo tworzy się teorie bez pokrycia i podpiera argumentami o analogii. Skoro raz tak było, że losowali, to w tym przypadku pewnie też tak było. No sorry. Dla mnie to żaden DOWÓD.
A właściwie tak, jest to dowód na to, że niektórzy piszą, co im ślina na język przyniesie, bez zastanowienia, a jeszcze inni oburzają się, gdy ktoś zauważy brak sensu, konsekwencji i to pokaże czarno na białym.

W sumie to smutne.
emotka


Tak ,zycie jest szczególnie smutne, jak się jest tak bardzo na serio.Pozdrawiam i więcej luzu życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5155620 Napisano: 22.04.2012 06:25:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

aga67 napisał(a):

Wg mojej WIEDZY wybór hasła był przez losowanie z tych 14


WIESZ to na pewno? A podasz, jakie jest źródło tej wiedzy? Bo inaczej to tylko plotki i puste oskarżenia. Tak sobie napisać to każdy potrafi emotka
No więc może podziel się tą WIEDZ¡, skoro tak utrzymujesz.


Przecież nikogo o nic nie oskarżam emotka Hasło się mi podoba i nie ma większego znaczenia jak je wybrano.Miałam przyjemność wygrać główną od Tchibo w tej agencji w ubiegłym roku.Mechanizm był identyczny.Dopytywałam się jak wybierano z finałowej czternastki i uzyskałam odp.że wszystkie hasła są świetne w związku z tym wybór nastąpił przez losowanie.Sądzę,że tym razem było analogicznie. To tyle w kwestii wyjaśnienia.
A propos- dlaczego nie mogę wysłać do Ciebie priv?
Nie spamuję, więc mnie to zastanawia.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5155494 Napisano: 22.04.2012 05:20:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
normafia napisał(a):

aga67 napisał(a):

Wg.mojej wiedzy wybór hasła był przez losowanie z tych 14 a hasło bardzo w stylu ,jakie lubi ta agencja.Gratki i nie ma co się czepiać.Akurat w polskim mamy męskie i żeńskie końcówki, ale bardziej jakby uniwersalne są te męskie i często w hasłach(a na pewno w modlitwach itp ) odnoszą się do obu płci. emotka



Skoro wygrała/wygrał pani Renata/pan Waldek, to
ten fakt świadczy o tym, że agencja wybierała świadomie, a nie losowała.Te osoby zostały już docenione przez kilka agencji głównymi nagrodami, więc ich teksty są raczej obiektywnie dobre.


Ale nie znaczy to,że inne były gorsze.Wiadomo, niektórzy maja trochę więcej farta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5155351 Napisano: 22.04.2012 03:38:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wg.mojej wiedzy wybór hasła był przez losowanie z tych 14 a hasło bardzo w stylu ,jakie lubi ta agencja.Gratki i nie ma co się czepiać.Akurat w polskim mamy męskie i żeńskie końcówki, ale bardziej jakby uniwersalne są te męskie i często w hasłach(a na pewno w modlitwach itp ) odnoszą się do obu płci. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5149768 Napisano: 19.04.2012 09:51:57 w Połączenia nieodebrane
Po dziesiątej z nr 503200040- odzwaniając słyszę, ze połaczenia nie może być zrealizowane emotka
Może ktoś wie, co to? Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5148139 Napisano: 18.04.2012 12:56:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wściekły to chyba ściemnia z tymi voucherami z E emotka
(wpis w mdw) aż mnie ścisnęło z zazdrości ,że ja zaopatrzona w E na długo a tylko zestawy !Co Ty tam wypisujesz ? Gratki i pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5145359 Napisano: 17.04.2012 08:23:04 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

hej dziewczyny! My juz po w piatek trafilam o 23 na porodowke a o 3.05 14.04 bylysmy juz z Dominisia razem. Porod sn ,mala wazyla 3150 i dl 54. Wczoraj wyszlysmy ze szpitala i poki co staramy sie odsypiac.


Super:) Gratuluję i samych miłych chwil z Maluszkiem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5143912 Napisano: 16.04.2012 02:21:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

dejzi napisał(a):

Piłka z Adidasa


też piłka
Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5143516 Napisano: 16.04.2012 11:53:18 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

aga67 jeśli chodzi o daty, to miałam raz w swoim życiu taki zbieg okoliczności przykry bardzo,a mianowicie w tym samym dniu i o tej samej mniej więcej godzinie wybierając UWAGA! suknię ślubną zginął tragicznie mój ojciec ( miał swoją inną rodzinę, ze mną nie utrzymywał kontaktu, bo zaangażował się bardzo w drugi związek.), ale byłam w szoku po prostu! Ja zaczynałam swoje życie, a On je zakończył. Oczywiście zrezygnowałam z owej sukni i z owego salonu i wybrałam inną. Wszystko zakończyło się dobrze, bo ślub i wesele odbyło się super, ale smutek był i jeszcze ta data i godzina.....


Jakie to niesamowite historie pisze życie... Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5143443 Napisano: 16.04.2012 11:32:44 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Trzymaj się i daj znać co i jak


Dziękuje Agusia.Jesteśmy szczęsliwi,że wyszedł z tego cało.Mam nadzieje,ze wieczorem będzie razem z mężem w domu. poinstruowany przez strażaków głosno dopominał się tomografu głowy gdy lekarz stwierdził,że nie ma takiej potrzeby.Badanie wyszło OK.Ma troche stłuczoną ręke i guza na głowie.Zakręt z którego wyleciał jest słynny z wypadków, dodatkowo na asfalcie leżała wywleczona z pola mokra glina i padał deszcz.Policja ukarała go mandatem 500zł- tu uwaga : za zaangażowanie służb.No chyba od tego są, jesli coś się wydarza!Jeździł tą drogą nie raz, ale ciągle jesteśmy w szoku patrząc na miejscowość, datę i godzinę całego zdarzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga67

#5142579 Napisano: 15.04.2012 10:53:23 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

aga67 jak to mawiają, małe dzieci mały kłopot, duże dzieci- duży kłopot....

Dziwne, że to zdarzenie w dniu rocznicy śmierci Twojego Ojca emotka
Może to dla Twojego Syna jakaś przestroga..
W sensie, by się pilnował bardziej.


Zanim pojechał, cała rodzina zebrała się w moim domu i przy szarlotce gadaliśmy o życiu i wspominalismy dziadka.Też pomyslałam tak jak Ty, Katrin. Syn miał pojechać wcześniej, jak mu radzilismy, bo lało i slisko, ale wstapił jeszcze do dziewczyny zanim wyjechał.Na miejscu wypadku pomogła mu rodzina taty, z którą w zasadzie mamy sporadyczny kontakt.Rano mąż jedzie z lawetą po wrak auta,a syn nie wiem, czy pojedzie do tego Rzeszowa, czy da sobie spokój-od stycznia podjął tam drugi kierunek studiów, bo jeden mu za mało
emotka Mam dom wariatów, e-konki to mój sposób na stres emotka Wyświetl w wątku >>
0 0