Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delfinka101

delfinka101

#2431009 Napisano: 11.06.2009 04:32:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
tunezja napisał(a):

ksyntia napisał(a):

Widziałam wyniki Wasy , tzn. 10 wybranych powiedzmy sobie przez głosowanie internautów ale czy nie było tam tez że jeden bon na 500 zł do perfumerii wybiera jury?



Tak pisało w regulaminie, ale ten konkurs mnie rozbawił, szczególnie jego regulamin.
Jak pisałam do nich na początku konkursu by sprawdzili, gdyż mi przybyło w ciągu jednej nocy ponad 100 głosów, to odpisali, iż wszystko gra...
Dodali też, że moje hasło wzbudza ogromne kontrowersje, a to które zajęło 3 miejsce, bardzo rozbudowane, które stworzyła osoba z mojego rodzinnego Torunia, nie jest nieco kontrowersyjne?
emotka


Przyznaje sie to hasło z 3 miejsca jest moje..To miao byc tak dla jaj..Również moje sa hasła z 11 i 12 miejsca..Ja szczerze mówiac jestem w szoku..O tym haśle o Toruniu zapomniałam tak je tylko wysłałam i nagle rano okazuje sie ze dziwnym trafem jest coraz wyzej.Potem okazało sie ze to hasło ma szanse na wygraną ale z innego powodu..Powodem było to,ze komus niespodobało sie wskoczenie tego hasla do pierwszej 10 a wlasciwie wtedy juz 5 i postanowili zwalczyc je 1.Gdy to ktos zauwazyl zaczeli zbierac ekipe aby je wyzej podbić.Zdecydowanie lepszym hasłem było hasło 11 i 12 które o dziwo niedostało krytycznych komentarzy.Jestem w szoku ze ludzie zrobia wszystko aby zrobic komus na złość ale tez ze sa osoby które są na tyle wredne,ze nieliczy się samo hasło tylko to ze to nie z znaszej paczki wiec je wykopiemy.Bardziej byłabym zadowolona gdybym dostała angrodę za 11 lub 12 hasełko..ale i z tego się cieszę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2425001 Napisano: 08.06.2009 07:43:03 w Dziś cieszę się z.....
Witam jestem nowa i trafiłam tutaj przypadkowo;Brałam udział w konkursie na hasło Wasa i chociaz hasło było wysłane daremne i nawet hasłem niebyło to zajełam 3 miejsce:)Wszystko dlatego,ze na Vitali ktos wyczytał na forum ze sie ustawiły babki i kasowały resztę..Pomijam ze czesc osob miała odjęte punkty..w kazdym bądź razie osoby z forum podzieliły się na 2 obozy i jeden obóz na złos drugiemu podbijał mi średnią.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0