Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delfinka101

delfinka101

#3358495 Napisano: 06.05.2010 08:34:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
delfinka101 napisał(a):

Pytanko do osób grajacych w I etapie zelków.Czy kilka godzin przed koncem tez tak było,ze nagle ktos kto dopiero załozył konto nagle wygrywa??Bo niewiem czy nadal mam ludzi namawiać na głosowanie


Niestety takie twory wyskoczyły na prowadzenie spychajac nas na 6 miejsce..daje sobie spokoj..podejrzewam ze maja zmienne Ip i kilkanascie starterow..Pewnie osoby z naszego forum:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3357870 Napisano: 06.05.2010 05:51:24 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

Wkurza mnie, już nie mam siły,
Tyle kasy żem straciła,
Już bym dawno sobie sama
Kur... hamak ten kupiła!!! emotka emotka emotka



ZROBIE CI NA DRUTACH TEJ ZAJEB...hamak emotka emotka


To mi tez..bardzo poprosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3356719 Napisano: 06.05.2010 11:37:06 w Połączenia nieodebrane
No a z zastrzezonego o 1,25 w nocy czy jak kto woli nad ranem to jaka agencja dzwoni?? emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3355862 Napisano: 06.05.2010 07:59:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
keiti78zg napisał(a):

bruce napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Pytanko do osób grajacych w I etapie zelków.Czy kilka godzin przed koncem tez tak było,ze nagle ktos kto dopiero załozył konto nagle wygrywa??Bo niewiem czy nadal mam ludzi namawiać na głosowanie



emotka emotka

sama nie biorę udziału, ale głosowałam wielu forumowiczom i wiem, że dzieją się tam różne cuda...
emotka


nie nic takiego nie było:) ja wygrałam rower, oni usuwaja wszelkie nizgodnosci ich zdaniem


Dziękuję.Młody jest na 2 miejscu i chciałabym aby udało mu sie wygrac..Zelek mało ambitny ale to robiło dziecko i niepotrafił zmienic zelków na inne:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3355513 Napisano: 06.05.2010 06:05:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pytanko do osób grajacych w I etapie zelków.Czy kilka godzin przed koncem tez tak było,ze nagle ktos kto dopiero załozył konto nagle wygrywa??Bo niewiem czy nadal mam ludzi namawiać na głosowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3353357 Napisano: 05.05.2010 12:51:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
olciak napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

enia2007 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

inka113 napisał(a):

czy były już wyniki Kinder Delice z 30.04? dostał ktoś smsa?


Podbijam-tez wysłałam w ostatni dzien:)


nie było emotka bo nie dostałam żadnego eska emotka



właśnie były sms-y z 30:)


:( to to ja nieotrzymałam..Czy ktos wygrał tam wysyłajac zgłoszenie smsem??


wygrał emotka z 30.04


Dzieki..dobrze,ze chociaz tutaj nikt ci nagrody nie mógł ukraść..Troche mi głupioz e przez to ze ty zrezygnowałas my wskoczylismy na 2 miejsce Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3353334 Napisano: 05.05.2010 12:43:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
enia2007 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

inka113 napisał(a):

czy były już wyniki Kinder Delice z 30.04? dostał ktoś smsa?


Podbijam-tez wysłałam w ostatni dzien:)


nie było emotka bo nie dostałam żadnego eska emotka



właśnie były sms-y z 30:)


:( to to ja nieotrzymałam..Czy ktos wygrał tam wysyłajac zgłoszenie smsem?? Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3352975 Napisano: 05.05.2010 11:09:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
inka113 napisał(a):

czy były już wyniki Kinder Delice z 30.04? dostał ktoś smsa?


Podbijam-tez wysłałam w ostatni dzien:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3352345 Napisano: 05.05.2010 08:25:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
Na żelkach zabrali niektórym znowu punkty.Ten co jest teraz za mna miał 70a poźniej mu zabrali i zostało 68,potem ktos mu zaglosował miał 69 ale organizatorzy znowu mu skasowali punkt.Teraz ponownie ma 69..Ciekawe czy innym też kasowali punkty.My tym razem się uchowaliśmy.Jestesmy na 2 miejscu ale tylko dlatego,ze olciak wycofała swoją pracę Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3350561 Napisano: 04.05.2010 05:03:14 w PODZIĘKOWANIA
Ogromne podziękowania dla wszystkich którzy przekazali swój 1 % podatku na mojego smyka. emotka emotka
Dziękuję również wspaniałym osobom,które pomogły mi bezinteresownie w konkursach a wrecz wygrały za mnie nagrody:)Nie wiem czy mogę je tu wymieniać ale one mam nadzieje beda wiedziały ,ze to o nich:) emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3350541 Napisano: 04.05.2010 04:55:39 w Pomocy!!!!
sambolera napisał(a):

infatne napisał(a):

czy komuś udało się chociaż w części rozwiązać krzyżowe z sekretów pielęgnacji ja mam tylko 3 hasła emotka



tez mam tylko 3


Jak podacie link to wam rozwiaze..jakos uwielbiak takie zabawy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3350455 Napisano: 04.05.2010 04:29:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
olciak napisał(a):

krynia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

krynia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

olciak napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Na zelkach znowu porządek robili czy tylko mi sie wydaje,ze mój synek wskoczył na 3 pozycję.Jak klikam na jego pracę jest na 4 ale jak wejdę w galerię i klikam aby pokazało najwyzej oceniane to wyskakuje ze jest na 3 miejscu>??Znikł z 1 miejsca obrazek


ja robiłam porządek na zelkach- mojej pracy juz nie ma emotka dzwonilam i prosiłam o zlikwidowanie mojego konta, które ktoś ukradł emotka Przy okazji chcialam bardzo podziekować tej osobie, która jest z naszego forum emotka Tą strate przeboleję ale włamania sie na moja skrzynke @ nie daruję emotka emotka


No szok...To prace tez potrafią ukrac??Ja myślę,ze powinni zrobic porządek i skoro wiedzą,ze to Twoja praca powinna zostac i powinas dostac nagrode..Nie wazne ze dzieki temu moj mlody na 3 miejsce wskoczyl skoro to tak naprawde niejest wporządku.Powinni jakos dojsc do tego kto to zrobił.Bez względu na to kto to sie włamał mówie takiej osobie; debil



A może nikt się nie włamał, tylko organizator schrzanił i wstyd mu sie przyznać...
Znam takie przypadki z autopsji ! Kiedys zamiast mojego dziecka na wycieczkę do Disneylandu pojechał siostrzeniec Kierownika Regionalnego.
Po prostu pan, który odbierał prace ze sklepów, bezczelnie przekleił karteczkę z danymi.



A co z tym, że dziewczyna nie może zalogować się na pocztę @?


Tutaj jest ewidentnie włamanie i kradziez.Jakby chcieli nagrode to by wzieli tez sobie z 2 pozostałych prac wygrywajacych.Tutaj 3 prace sa nagradzane.Ciekawe jak organizator to rozwiaze.



To proste - 3 przekręty to już byłoby za wiele i nie sposób byłoby tego ukryć. A tak liczą, że jedna osoba nie będzie mieć siły przebicia i jakoś się uda...
Poza tym bardzo często gracze zakładają w wielu miejscach takie same konta i podają te same hasła...
Na przykład na śmiej żelkach i wp !


Organizator nie jest w to zamieszany.Ta sama osoba która ukradla moje konto na zelkach, wlamala sie takze na skrzynke @ zmieniła hasło i korzystała z mojej poczty. Moja skrzynka byla aktywna i ta osoba logowała sie na nią(wiem, bo dzwoniłam do WP). Czuję sie jakby ktoś okradł mi mieszkanie i jeszcze w nim siedzial, nie pozwalając mi tam wejsć. Jestem tak wkurzona tą sytuacją, bo strasznie dużo papierkowej roboty i nerwów kosztowała mnie ta sprawa.


Przypomnij sobie u kogo w ostatnim czasie otwierałas na komputerze poczte.Moze miał zapamietywanie haseł itd..Moze sie okazacze to jakas bliska kolezanka,kuzynka albo w pracy maja zainstalowanego tzw szpiega i haesłka wszystkie mogą sobie dopasowaywac Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3350415 Napisano: 04.05.2010 04:20:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
olciak napisał(a):

cobra176 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

olciak napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

olciak napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Na zelkach znowu porządek robili czy tylko mi sie wydaje,ze mój synek wskoczył na 3 pozycję.Jak klikam na jego pracę jest na 4 ale jak wejdę w galerię i klikam aby pokazało najwyzej oceniane to wyskakuje ze jest na 3 miejscu>??Znikł z 1 miejsca obrazek


ja robiłam porządek na zelkach- mojej pracy juz nie ma emotka dzwonilam i prosiłam o zlikwidowanie mojego konta, które ktoś ukradł emotka Przy okazji chcialam bardzo podziekować tej osobie, która jest z naszego forum emotka Tą strate przeboleję ale włamania sie na moja skrzynke @ nie daruję emotka emotka


No szok...To prace tez potrafią ukrac??Ja myślę,ze powinni zrobic porządek i skoro wiedzą,ze to Twoja praca powinna zostac i powinas dostac nagrode..Nie wazne ze dzieki temu moj mlody na 3 miejsce wskoczyl skoro to tak naprawde niejest wporządku.Powinni jakos dojsc do tego kto to zrobił.Bez względu na to kto to sie włamał mówie takiej osobie; debil


nie potrafie udowodnić że to moja praca bo nie mam dostępu do skrzynki @z ktorej zakładalam konto na zelkach. ta sama osoba wlamala sie na moją skrzynkę @ i zmieniła tam hasło. I kółko sie zamyka emotka Sprawą zajęła sie policja


Jestem naprawdę w szoku.wiele razy dawałm dane hasło i mail osobom z forum aby skorzystały sobie z mojego konta na coke albo zapunktowani i jak wygrywały doładowania to im poprostu kody wysyłałąm ale nikt nieprobowal przejac mojego konta majac nawet takie dane..Mysle ,ze organizator powinien zrobic z tm porządek.Dobrze ,ze narazie schował pracę



Ja też czasami podawał takie dane, gdy ktos chciał mi pomóc w jakimś konkursie emotka ale nie spodziewałabym się, że ktoś może zwyczajnie ukraść moją skrzynkę emotka
Po co emotka


niech moja sytuacja bedzie przestrogą dla wszystkich emotka
mam nadzieję że rozwiąże sie pozytywnie a zlodziej zostanie ukarany


Wiesz ja tez mam taką nadzieje,mysle ze oni tez nagrode powinni dac Tobie..Szkoda naprawde wielka szkoda.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3350089 Napisano: 04.05.2010 02:45:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

krynia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

olciak napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Na zelkach znowu porządek robili czy tylko mi sie wydaje,ze mój synek wskoczył na 3 pozycję.Jak klikam na jego pracę jest na 4 ale jak wejdę w galerię i klikam aby pokazało najwyzej oceniane to wyskakuje ze jest na 3 miejscu>??Znikł z 1 miejsca obrazek


ja robiłam porządek na zelkach- mojej pracy juz nie ma emotka dzwonilam i prosiłam o zlikwidowanie mojego konta, które ktoś ukradł emotka Przy okazji chcialam bardzo podziekować tej osobie, która jest z naszego forum emotka Tą strate przeboleję ale włamania sie na moja skrzynke @ nie daruję emotka emotka


No szok...To prace tez potrafią ukrac??Ja myślę,ze powinni zrobic porządek i skoro wiedzą,ze to Twoja praca powinna zostac i powinas dostac nagrode..Nie wazne ze dzieki temu moj mlody na 3 miejsce wskoczyl skoro to tak naprawde niejest wporządku.Powinni jakos dojsc do tego kto to zrobił.Bez względu na to kto to sie włamał mówie takiej osobie; debil



A może nikt się nie włamał, tylko organizator schrzanił i wstyd mu sie przyznać...
Znam takie przypadki z autopsji ! Kiedys zamiast mojego dziecka na wycieczkę do Disneylandu pojechał siostrzeniec Kierownika Regionalnego.
Po prostu pan, który odbierał prace ze sklepów, bezczelnie przekleił karteczkę z danymi.



A co z tym, że dziewczyna nie może zalogować się na pocztę @?


Tutaj jest ewidentnie włamanie i kradziez.Jakby chcieli nagrode to by wzieli tez sobie z 2 pozostałych prac wygrywajacych.Tutaj 3 prace sa nagradzane.Ciekawe jak organizator to rozwiaze. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3350053 Napisano: 04.05.2010 02:35:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
olciak napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

olciak napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Na zelkach znowu porządek robili czy tylko mi sie wydaje,ze mój synek wskoczył na 3 pozycję.Jak klikam na jego pracę jest na 4 ale jak wejdę w galerię i klikam aby pokazało najwyzej oceniane to wyskakuje ze jest na 3 miejscu>??Znikł z 1 miejsca obrazek


ja robiłam porządek na zelkach- mojej pracy juz nie ma emotka dzwonilam i prosiłam o zlikwidowanie mojego konta, które ktoś ukradł emotka Przy okazji chcialam bardzo podziekować tej osobie, która jest z naszego forum emotka Tą strate przeboleję ale włamania sie na moja skrzynke @ nie daruję emotka emotka


No szok...To prace tez potrafią ukrac??Ja myślę,ze powinni zrobic porządek i skoro wiedzą,ze to Twoja praca powinna zostac i powinas dostac nagrode..Nie wazne ze dzieki temu moj mlody na 3 miejsce wskoczyl skoro to tak naprawde niejest wporządku.Powinni jakos dojsc do tego kto to zrobił.Bez względu na to kto to sie włamał mówie takiej osobie; debil


nie potrafie udowodnić że to moja praca bo nie mam dostępu do skrzynki @z ktorej zakładalam konto na zelkach. ta sama osoba wlamala sie na moją skrzynkę @ i zmieniła tam hasło. I kółko sie zamyka emotka Sprawą zajęła sie policja


Jestem naprawdę w szoku.wiele razy dawałm dane hasło i mail osobom z forum aby skorzystały sobie z mojego konta na coke albo zapunktowani i jak wygrywały doładowania to im poprostu kody wysyłałąm ale nikt nieprobowal przejac mojego konta majac nawet takie dane..Mysle ,ze organizator powinien zrobic z tm porządek.Dobrze ,ze narazie schował pracę Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3350021 Napisano: 04.05.2010 02:24:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
olciak napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Na zelkach znowu porządek robili czy tylko mi sie wydaje,ze mój synek wskoczył na 3 pozycję.Jak klikam na jego pracę jest na 4 ale jak wejdę w galerię i klikam aby pokazało najwyzej oceniane to wyskakuje ze jest na 3 miejscu>??Znikł z 1 miejsca obrazek


ja robiłam porządek na zelkach- mojej pracy juz nie ma emotka dzwonilam i prosiłam o zlikwidowanie mojego konta, które ktoś ukradł emotka Przy okazji chcialam bardzo podziekować tej osobie, która jest z naszego forum emotka Tą strate przeboleję ale włamania sie na moja skrzynke @ nie daruję emotka emotka


No szok...To prace tez potrafią ukrac??Ja myślę,ze powinni zrobic porządek i skoro wiedzą,ze to Twoja praca powinna zostac i powinas dostac nagrode..Nie wazne ze dzieki temu moj mlody na 3 miejsce wskoczyl skoro to tak naprawde niejest wporządku.Powinni jakos dojsc do tego kto to zrobił.Bez względu na to kto to sie włamał mówie takiej osobie; debil Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3349994 Napisano: 04.05.2010 02:12:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
Na zelkach znowu porządek robili czy tylko mi sie wydaje,ze mój synek wskoczył na 3 pozycję.Jak klikam na jego pracę jest na 4 ale jak wejdę w galerię i klikam aby pokazało najwyzej oceniane to wyskakuje ze jest na 3 miejscu>??Znikł z 1 miejsca obrazek Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3347710 Napisano: 03.05.2010 07:14:33 w Dziś cieszę się z.....
krynia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Cieszę się,że już po komuni syna.Była w lokalu i było świetnie.Cieszy mnie,że przydzielili do obsługiwania przyjęcia nam kobietke tak miłą i uczynną iż sprawiła ze atmosfera udzieliła sie wszytskim.Cały stres nie był potrzebny.Wszyscy zadowoleni



Zazdroszczę ! Mnie to dopiero czeka za 4 tygodnie...
Droga impreza ?


Mam maleńkie mieszkanie a imprezka była na 20 osób.Od osoby 105 zł.Zapłaciłam 2100 a musiałam doniesc ;ciasto,napoje,owoce,tort.Przepiękna sama w forcie starym takim bunkrze,zrobiona na sale mysliwską z pięknym wystrojem,zywe kwiaty,kominek w ktorym palił sie ogien..Jedzenie przepyszne,bardzo duze porcje i to co mi polecono było naprawde wspaniałe.Nigdy nie jadlam tak przyrządzonych mięs.Do domu zapakowli reszte co zostało i w lodowce miejsca brak:)Naprawdę było warto i z tego bardzo się cieszę Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3347680 Napisano: 03.05.2010 07:05:20 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się,że już po komuni syna.Była w lokalu i było świetnie.Cieszy mnie,że przydzielili do obsługiwania przyjęcia nam kobietke tak miłą i uczynną iż sprawiła ze atmosfera udzieliła sie wszytskim.Cały stres nie był potrzebny.Wszyscy zadowoleni Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3342630 Napisano: 01.05.2010 05:38:54 w Giełda Kodów ; )
Za głosy na zelka dam 2 punkty zapunktowani lub 1 kod kubusia.Proszę o pw z numerem zelka
Pw bez podania numeru nie będę brała pod uwagę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0