Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delfinka101

delfinka101

#3452402 Napisano: 12.06.2010 02:13:51 w Wkurza mnie...
Dzis wkuryzłam sie na jedna osobę,której wysłałam paragon z dove ( mi okazał sie tez potrzebny)Napisała mi bezczelnie ze skoro jestem taka głupia ze oddałam za wysyłke paragon to on moze jedynie mi napisac; dobrze Ci tak a nie potwierdzic,ze naprawde miałam paragonik.
Wiec juz teraz będe mądrzejsza..Bardziej wkurzyło mnie to ze ta osoba na forum jest od dawna.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3451772 Napisano: 12.06.2010 08:52:40 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):


http://akcja-nakretka.socjum.pl/



pardon, że wpadam w słowo
podam namiary strony dalej

słyszałam o tej akcji wiele dobrego

mam nadzieję, że uda się też z drugim turnusem

a co z NFZ, PFRON-em, PCPR-em czy MOPS-em, które też mają jakąś pulę pieniążków na rehabilitację ?

nam (indywidualnie i ze szkoły) jak na razie co roku udaje się skorzystać z takich turnusów i wyjeżdżamy nad morze
wiem, że to kropla w morzu, ale zawsze


Z braku funduszy PFRON nam nie dał dofinansownaia..dał w zeszłym roku w tym roku tylko dzieci zna wózkach i dorosli z Igrupą inwalidztwa.Mops - nawet tam nie ide, bo i tak przekraczamy dochodzy.Mój mąż pracuje + rodzinne i pielegnacyjne (324zł) wiec przekraczamy próg..Jak bym miała meza pijaka, który stałby pod budka z piwem zamiast chodzić do rpacy to pewnie bym dostała.
Ale skoro ten pan tak zagrywa a poniedziałek zadwonie do tej gazety gdzie był tak łądnie opisany i powiem jak to jest naprawdę Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3451731 Napisano: 12.06.2010 08:35:14 w Wkurza mnie...
arta napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

arta napisał(a):

delfinka, ciekawosc mnie zzera, skad masz tyle nakretek?

juz lepiej bylo je oddac na jakis wozek inwalidzki dla dzieciaka


Przeciez to jest akcja włsnie dla mojego syna.Facet placi za nakretki ktore sa zbierane an terenie Torinia i innych miast.Tylko,ze inni zbierają na wózek a my zbieramy na turnusy rehabilitacyjne.Tak facet sie chwalił super opinnia w gazetach a ja sama zgłoszę sie do gazety i napiszę jak to jest z dobodziejstwem tego Pana.Teraz mamy innego odbiorce,więc na ten turnus będą środki ale miały być 2 turnusy pod rząd


http://akcja-nakretka.socjum.pl/



Po napisaniu zrozumiałam, jaką gafę walnęłam
emotka emotka

Ja po prostu zrozumiałam to tak, że Ty sprzedajesz nakrętki z zapunktowanych i zdziwiło mnie, że masz ich tak dużo.

emotka Wybacz, już nie będę taka wścibska...


Daj spokoj:) Nic sie niestało.Nie masz w obowiazku wiedzieć czy pamiętać:)Jestem poprostu wsciekła,ze facet w mediach robi z siebie dobroczynce;jak to on płaci za nakretki itd..a zwyczajnie nas oszukał,bo inaczej tego nazwac nie można.I jeżeli ejstem wkurozna to tylko na tgo faceta.Ja nawet bym zrozumiała jakby nawet powiedział,ze ma teraz problemy i zapłaci jak bedzie miał ale on co dzwonie raz na 3-4 dni obiecuje ze juz dziś wpłaca.Poprosiłam go aby chociaz częsc wpłącił potem kolejną a on ,ze niema takiej potrzeby i już mi będą na koncie. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3451723 Napisano: 12.06.2010 08:28:08 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

arta napisał(a):

delfinka, ciekawosc mnie zzera, skad masz tyle nakretek?

juz lepiej bylo je oddac na jakis wozek inwalidzki dla dzieciaka


Przeciez to jest akcja włsnie dla mojego syna.Facet placi za nakretki ktore sa zbierane an terenie Torinia i innych miast.Tylko,ze inni zbierają na wózek a my zbieramy na turnusy rehabilitacyjne.Tak facet sie chwalił super opinnia w gazetach a ja sama zgłoszę sie do gazety i napiszę jak to jest z dobodziejstwem tego Pana.Teraz mamy innego odbiorce,więc na ten turnus będą środki ale miały być 2 turnusy pod rząd


http://akcja-nakretka.socjum.pl/

Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3451720 Napisano: 12.06.2010 08:27:07 w Wkurza mnie...
arta napisał(a):

delfinka, ciekawosc mnie zzera, skad masz tyle nakretek?

juz lepiej bylo je oddac na jakis wozek inwalidzki dla dzieciaka


Przeciez to jest akcja włsnie dla mojego syna.Facet placi za nakretki ktore sa zbierane an terenie Torinia i innych miast.Tylko,ze inni zbierają na wózek a my zbieramy na turnusy rehabilitacyjne.Tak facet sie chwalił super opinnia w gazetach a ja sama zgłoszę sie do gazety i napiszę jak to jest z dobodziejstwem tego Pana.Teraz mamy innego odbiorce,więc na ten turnus będą środki ale miały być 2 turnusy pod rząd
Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3451704 Napisano: 12.06.2010 08:18:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,ze od ponad 2 miesiecy nie mogę wyciągnąć kasy od faceta który zabrał ponad 2 tony nakrętek.Sam zadzwoniłwe wtorek i obiecał wpłacic pieniądze a tu nadal cisza.Kasy na koncie brak.Turnus się zbliża i czuje ze jak przed turnusem nie wycia gne ich od niego to już wcale ich nie wyciagne.
Pogoda mnie tez wkurza, bo schowało się słonko a ja kocham tropikalne upały.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3450901 Napisano: 11.06.2010 06:45:47 w Zostań testerem.
moniaainom napisał(a):

kasia9791 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

No i nadal nie ma kodów emotka To na maila wysyłali? Ktoś jeszcze czeka? Kurier też nie dotarł emotka


mąż czeka ani kuriera ani @ ;/



Mój mąż właśnie do nich dzwonił i upierali się, że kody sa w zakładce eksperta, ale tam ich nie ma. No i szukają przyczyny emotka


moj mial jak sie zarejestrowal tam gdzie sa aktualne kampanie w ktorych bierze sie udzial,juz 100 wbił i obstawił Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3450421 Napisano: 11.06.2010 03:10:10 w Paragony
sambolera napisał(a):

mam paragony z Chaty Polskiej

szukam paragonu dove z początku pormocji

pw emotka


Mam wiele paragonow,;na tchibo, mogę iść zrobic zakupy na np;regine.Szukam DOVE!!!!Wydałam swój paragon..osoba ktorej oddałam moze potwierdzi?? Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3450391 Napisano: 11.06.2010 03:01:34 w dzis mam urodzinki
Zapomniałam o swoim 1 roczku na e konkursach..ale to zleciało:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3450345 Napisano: 11.06.2010 02:47:21 w Paragony
delfinka101 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Kto poratuje paragonem z dove z przed 25 maja do godz 17.Ja swój oddałam za koszt wysyłki a dzis dostałam smsa ze wygrałam 300 zł..Masaka.Pierwszy raz nie cieszy mnie wygrana.Myślałam,ze juz nie wygrałam a tu jakies 300 zł zabłąkane trafiło się mi


Propozycje na pw.Najlepiej z Torunia


Lub oddam wygrany numer.Wysłałam jedno jedyne zgłoszenie i paragon miałam!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3450338 Napisano: 11.06.2010 02:46:12 w Wkurza mnie...
Pierwszy raz jestem wkurzona,ze wygrałam.Oddałam paragon za koszt wysyłki i biegiem wysyłałam polecoym priorytetem a dziś..sms,że wygrałam 300zł w DOVE..Jestem na maksa wkur...Nie oddałabym paragonu gdyby to nie była osoba z forum o długim stażu. emotka emotka emotka Jestem wsciekła..
Teraz chetnie oddam numer z wygraną Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3450300 Napisano: 11.06.2010 02:24:26 w Paragony
delfinka101 napisał(a):

Kto poratuje paragonem z dove z przed 25 maja do godz 17.Ja swój oddałam za koszt wysyłki a dzis dostałam smsa ze wygrałam 300 zł..Masaka.Pierwszy raz nie cieszy mnie wygrana.Myślałam,ze juz nie wygrałam a tu jakies 300 zł zabłąkane trafiło się mi


Propozycje na pw.Najlepiej z Torunia Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3450294 Napisano: 11.06.2010 02:22:18 w Paragony
Kto poratuje paragonem z dove z przed 25 maja do godz 17.Ja swój oddałam za koszt wysyłki a dzis dostałam smsa ze wygrałam 300 zł..Masaka.Pierwszy raz nie cieszy mnie wygrana.Myślałam,ze juz nie wygrałam a tu jakies 300 zł zabłąkane trafiło się mi Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3449560 Napisano: 11.06.2010 10:02:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

może niekoniecznie do tego wątku... ale jestem pełna optymizmu po takim wpisie o wyniku konkursu i otrzymaniu nagrody:

gusiabo81 napisał(a):

zabawki z kauflanda, radość córeczki nieoceniona emotka


takie posty przywracają mi zawsze wiarę w ludzi!

emotka emotka emotka


Dokładnie,bo ja to miałamz amiar mojego syna udusic i zakopać 3 metry pod ziemia.Na wiadomość o wygranej hulajnodze zrobił prawie ze płaczacą minę,bo on chciał zestaw zelków i koszulkę..Niewdzięcznik jeden..koszulkę juz odkupiłam a zelki mu dokupie..Tylko nadal hulajnogi brak Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3449543 Napisano: 11.06.2010 09:54:39 w Zostań testerem.
moniaainom napisał(a):

Czy ktos już dostał coś do testowania z zakładami bukmacherskimi?


Tak..kolejnego mailaz niby w nastepnym bedzie kod za 100 i kurier miał ajkies kody dostarczyc i równiez go niewidac Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3448811 Napisano: 11.06.2010 04:39:39 w Dziś cieszę się z.....
Że wstałam dzis o 5,15 tak wyspana jakbym ostatnie tygodnie nic innego nie robiła..Słonko świeci i nastawia optymistycznie.Może dziś będzie dobry dzień... Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3446519 Napisano: 10.06.2010 09:32:46 w Zostań testerem.
delfinka101 napisał(a):

kala405 napisał(a):

mlukrecja napisał(a):

wreszcie, a już spisałam Ducka na straty...


u mnie tak samo emotka


U mnie to samo..Zameczą mnie raportami; teraz testuje zoładkową, mają dostarczyc pluszaki-rozrabiaki i teraz jeszcze duck..


Ps; Czy pluszaki rozrabiaki sa jako przesyłka polecona,paczka czy jako zwykła przsyłka? Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3446493 Napisano: 10.06.2010 09:20:57 w Wkurza mnie...
Wkurzam się, bo jedziemy już niedługo na turnus a wygranej hulajnogi jak niebyło tak niema.Dzwoniłam do smiejzelków i..pan poszedł na 2 tygodnie na urlop.Wróci jak ja akurat wyjadę i bedzie po hulajnodze,bo niebedę mogła jej odebrać.Miła pani z ksiegowosci ma zadzwonić i powiedziec co ustaliła.Czy ktoś inny wyśle a moze juz wysłana jest.Tyle razy dzwonili i przekonywali mnie abym zamieniła hulajnoge na rower i pewnie dlatego jej niewysyłaja,bo uparłam się na nią i roweru niechcę Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3446484 Napisano: 10.06.2010 09:17:59 w Zostań testerem.
kala405 napisał(a):

mlukrecja napisał(a):

wreszcie, a już spisałam Ducka na straty...


u mnie tak samo emotka


U mnie to samo..Zameczą mnie raportami; teraz testuje zoładkową, mają dostarczyc pluszaki-rozrabiaki i teraz jeszcze duck.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3443837 Napisano: 09.06.2010 09:21:29 w Wkurza mnie...
Chciałam napisać jak to wkurza mnie ktoś kto odebrał nakretki kasy niema i niema a turnus się zbliżą.Dzis gosciu zadzwonił i przeprosił,ze miał problemy i ze postara się dzis najpóźniej jutro wpołacic pieniądze:) Uf:)I już się mniej wkurzam:)(ja już zaczełam pisać jak zadzwonił)..chyba ma intuicję Wyświetl w wątku >>
0 0