Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delfinka101

delfinka101

#3551674 Napisano: 16.07.2010 04:07:09 w Zostań testerem.
moniaainom napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Jakaś ankieta bonusowa o farbach do włosów i nagrodach



tez mam, ale strasznie muli mi streetcom i nie moge wyslac


Potem wyskakuje jakiś błąd ale w sumie wysłało,bo ankiety juz brak.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3551665 Napisano: 16.07.2010 04:01:08 w Zostań testerem.
Jakaś ankieta bonusowa o farbach do włosów i nagrodach Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3551657 Napisano: 16.07.2010 03:56:08 w Paragony
Mam paragony na Górską Naturę,sporo.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3550796 Napisano: 16.07.2010 10:04:06 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

tomik77 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

POMÓŻCIE!!

Dzis miałam kolejną rozmowę ze smiejzelkami.Kilka dni temu powiedzieli ze niemaja hulajnogi mogą dac aparat za 590 zł.Ja chciałąm naal hulajnoge, bo aparat mam. Dzis dzwonił ze moga dać 500 zł na angrode inną a ja mam reszte dopłacic jak chcę mieć drozsza hulajnogę.Następna rozmowa telefoniczna,ze udało sie i zamawiaja hulajnoge i za jakies 5 dni bedzie.Teraz wchodzę an poczte i 2 godziny po rozmowi mam maila takiego;
Witam Pani Żaneto,

Niestety, ale dostałem przed chwilą wiadomość, że nie mogę podnieść budżetu na nagrodę dla Pani, ze względu na regulacje prawne dotyczące organizacji konkursu oraz konfliktu jaki wywiązał się z producentem hulajnogi, która do Pani nie dotarła.



Poniżej przedstawiam Pani fragment wiadomości którą dostałem od naszych prawników:



„Mimo podjętych przez nas działań, producent hulajnogi, z którym została podpisana pierwotna umowa na dostarczenie nagrody w przypadku wygranej uczestnika konkursu Śmiejki Marzejki II edycja “Świat przez różowe okulary” nie jest w stanie wywiązać się z umowy i przekazać w terminie zamówionej nagrody. Obawiamy się również, że nie wywiąże się z zobowiązania w dodatkowym terminie. Oczywiście rozważamy podjęcie kroków prawnych, ale są one długotrwałe. Dlatego chcielibyśmy zaproponować Pani:

przekazanie równowartości ceny hulajnogi, którą miał nam dostarczyć w/w producent w kwocie 450 PLN
wysłanie hulajnogi elektrycznej – zdjęcie w załączeniu”

Czekam na Pani decyzję.


Pozdrawiam
W załaczniku nie dał mi zdjęcia.Mam ich serdecznie dosyc.,Niedługo kwota spadnie do 100 zł.Pomóżcie mi jak mam im dosadnie acz kulturalnie odpisac,bo mnie to az skreca aby poleciec im bardzo brzydko


mage pewnie zdedkwalifikowali w 1 edycji bo wybrała hulajnoge i pewnie nie mogliby jej dostarczyc, wtedy zadzwonili do kogos i od razu wcisneli rower, widze ze masz neizłe przeboje, ja tez sie wahałąm nad hulajnoga i mogłam miec tez takie ceregiele jak Ty, wspołczuje.....:( załosne jest ze ta kwota która dysponuja na nagrode wciaz spada , no i co w takiej sytuacji powiedziec dziecku...




Dokladnie to jakie jaja sa najpierw pisza ze 3 osoby maja prawo wyboru jednej z nagrod a potem jej nie moga dac.Wyniki wystawiaja a po miesiacu bez żadnej informacji dają ją komuś innemu ale jazda... emotka




No niestety mogą mi jedynie wypłącić 450 zł.Nie wiem jakie są podstawy prawne co do konkursów i nagrody,wiec muszę się chyba na to zgodzić.Jestem wsiekła ale nic nie mogę zrobić.Zal mi jedynie syna który zdążył sie pochwalić kolegom,czekał prawie 2 miesiace a teraz nie dostanie tego co wygrał.Napewno opiszę to na jego blogu i obsmaruję firmę..nic wiecej chyba zrobić nie mogę..


Posłuchałam rady i zadzwoniłam do STORCK oni są zlceniodawcami i to oni mają teraz sprawę wyjasnić.Pani była przekonana,ze sprawa dawno zamknięta a wszyscy zadowoleni.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3549841 Napisano: 15.07.2010 08:28:35 w Wkurza mnie...
misia89p napisał(a):

sambolera napisał(a):

misia89p napisał(a):

a mnie wkurza, że ten czas wolno leci...chciałabym już być nad morzem, a to jeszcze miesiąc...



u mnie dopiero w połowie września...


ooo to też jeszcze poczekasz..
a najgorsze jest to, że teraz jak jest tak gorąco to muszę siedzieć w pracy bez klimy, a na pewno jak pojadę nad morze to będzie zimno i padać i to mnie wkurza emotka


Będzie ciepło bo my jeszcze raz nad morze jedziemy.Sierpień ma być bardzo ciepły:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3549671 Napisano: 15.07.2010 07:21:34 w Wkurza mnie...
tomik77 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

POMÓŻCIE!!

Dzis miałam kolejną rozmowę ze smiejzelkami.Kilka dni temu powiedzieli ze niemaja hulajnogi mogą dac aparat za 590 zł.Ja chciałąm naal hulajnoge, bo aparat mam. Dzis dzwonił ze moga dać 500 zł na angrode inną a ja mam reszte dopłacic jak chcę mieć drozsza hulajnogę.Następna rozmowa telefoniczna,ze udało sie i zamawiaja hulajnoge i za jakies 5 dni bedzie.Teraz wchodzę an poczte i 2 godziny po rozmowi mam maila takiego;
Witam Pani Żaneto,

Niestety, ale dostałem przed chwilą wiadomość, że nie mogę podnieść budżetu na nagrodę dla Pani, ze względu na regulacje prawne dotyczące organizacji konkursu oraz konfliktu jaki wywiązał się z producentem hulajnogi, która do Pani nie dotarła.



Poniżej przedstawiam Pani fragment wiadomości którą dostałem od naszych prawników:



„Mimo podjętych przez nas działań, producent hulajnogi, z którym została podpisana pierwotna umowa na dostarczenie nagrody w przypadku wygranej uczestnika konkursu Śmiejki Marzejki II edycja “Świat przez różowe okulary” nie jest w stanie wywiązać się z umowy i przekazać w terminie zamówionej nagrody. Obawiamy się również, że nie wywiąże się z zobowiązania w dodatkowym terminie. Oczywiście rozważamy podjęcie kroków prawnych, ale są one długotrwałe. Dlatego chcielibyśmy zaproponować Pani:

przekazanie równowartości ceny hulajnogi, którą miał nam dostarczyć w/w producent w kwocie 450 PLN
wysłanie hulajnogi elektrycznej – zdjęcie w załączeniu”

Czekam na Pani decyzję.


Pozdrawiam
W załaczniku nie dał mi zdjęcia.Mam ich serdecznie dosyc.,Niedługo kwota spadnie do 100 zł.Pomóżcie mi jak mam im dosadnie acz kulturalnie odpisac,bo mnie to az skreca aby poleciec im bardzo brzydko


mage pewnie zdedkwalifikowali w 1 edycji bo wybrała hulajnoge i pewnie nie mogliby jej dostarczyc, wtedy zadzwonili do kogos i od razu wcisneli rower, widze ze masz neizłe przeboje, ja tez sie wahałąm nad hulajnoga i mogłam miec tez takie ceregiele jak Ty, wspołczuje.....:( załosne jest ze ta kwota która dysponuja na nagrode wciaz spada , no i co w takiej sytuacji powiedziec dziecku...




Dokladnie to jakie jaja sa najpierw pisza ze 3 osoby maja prawo wyboru jednej z nagrod a potem jej nie moga dac.Wyniki wystawiaja a po miesiacu bez żadnej informacji dają ją komuś innemu ale jazda... emotka




No niestety mogą mi jedynie wypłącić 450 zł.Nie wiem jakie są podstawy prawne co do konkursów i nagrody,wiec muszę się chyba na to zgodzić.Jestem wsiekła ale nic nie mogę zrobić.Zal mi jedynie syna który zdążył sie pochwalić kolegom,czekał prawie 2 miesiace a teraz nie dostanie tego co wygrał.Napewno opiszę to na jego blogu i obsmaruję firmę..nic wiecej chyba zrobić nie mogę.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3549655 Napisano: 15.07.2010 07:17:40 w Połączenia nieodebrane
ok 18 z zastrzeżonego...ciekawe co chceieli mi wcisnać. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3546964 Napisano: 14.07.2010 08:53:41 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się,że posłuchałam jednej osoby z forum i zalożyłam konto na Górska Natura.Dziś własnie tam widzę iż 13 wygrałam bonik:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3546946 Napisano: 14.07.2010 08:45:59 w Giełda Kodów ; )
Pokloikam za kody pepsi rpa Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3546266 Napisano: 14.07.2010 03:37:25 w Wkurza mnie...
POMÓŻCIE!!

Dzis miałam kolejną rozmowę ze smiejzelkami.Kilka dni temu powiedzieli ze niemaja hulajnogi mogą dac aparat za 590 zł.Ja chciałąm naal hulajnoge, bo aparat mam. Dzis dzwonił ze moga dać 500 zł na angrode inną a ja mam reszte dopłacic jak chcę mieć drozsza hulajnogę.Następna rozmowa telefoniczna,ze udało sie i zamawiaja hulajnoge i za jakies 5 dni bedzie.Teraz wchodzę an poczte i 2 godziny po rozmowi mam maila takiego;
Witam Pani Żaneto,

Niestety, ale dostałem przed chwilą wiadomość, że nie mogę podnieść budżetu na nagrodę dla Pani, ze względu na regulacje prawne dotyczące organizacji konkursu oraz konfliktu jaki wywiązał się z producentem hulajnogi, która do Pani nie dotarła.



Poniżej przedstawiam Pani fragment wiadomości którą dostałem od naszych prawników:



„Mimo podjętych przez nas działań, producent hulajnogi, z którym została podpisana pierwotna umowa na dostarczenie nagrody w przypadku wygranej uczestnika konkursu Śmiejki Marzejki II edycja “Świat przez różowe okulary” nie jest w stanie wywiązać się z umowy i przekazać w terminie zamówionej nagrody. Obawiamy się również, że nie wywiąże się z zobowiązania w dodatkowym terminie. Oczywiście rozważamy podjęcie kroków prawnych, ale są one długotrwałe. Dlatego chcielibyśmy zaproponować Pani:

przekazanie równowartości ceny hulajnogi, którą miał nam dostarczyć w/w producent w kwocie 450 PLN
wysłanie hulajnogi elektrycznej – zdjęcie w załączeniu”

Czekam na Pani decyzję.


Pozdrawiam
W załaczniku nie dał mi zdjęcia.Mam ich serdecznie dosyc.,Niedługo kwota spadnie do 100 zł.Pomóżcie mi jak mam im dosadnie acz kulturalnie odpisac,bo mnie to az skreca aby poleciec im bardzo brzydko

Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3546221 Napisano: 14.07.2010 03:16:03 w Paragony
Znalazłam na ulotce mam 3 ale niewiem czy to dobry numer.Gdzie można sprawdzic? Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3546218 Napisano: 14.07.2010 03:14:55 w Paragony
Ja mam ulotke ale nic o regionie nie doczytałam mam paragon z przed tygodnia chyba albo 5 dni zaraz posprawdzam.Mam też sporo paragonów na górska naturę Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3543787 Napisano: 13.07.2010 04:44:17 w Oddam za darmo
oddam darmo kody z zapunktowanych w ilosci nawet 500 punktów ale trzeba sobie je odebrać osobiście.Lub gdzies na terenie Torunia. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3543655 Napisano: 13.07.2010 03:42:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Najpierw hamak kurierem,teraz odebrałam 3 torby - wszystko Tymbark i co dziwne znowu kosmetyczka z mini produktami.Te same dane co wczoraj..Teraz już wiadomo czemu inni nawet jednej nie dostali..Oni wysyłali po 2:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3543513 Napisano: 13.07.2010 02:37:37 w Wkurza mnie...
mrilka napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Znowu poczta na tlenie nie działa..wryyy


mi na jednej przegladarce nie chodzi na inne jest ok emotka


mi chodzi bez problemu


Dziękuję otworzyłam w operze:0 Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3542896 Napisano: 13.07.2010 10:46:29 w Wkurza mnie...
Znowu poczta na tlenie nie działa..wryyy Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3542845 Napisano: 13.07.2010 10:33:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
yuliya25 napisał(a):

Hamak z Tymbarka emotka dziękuję miłej osobie za wymianę emotka




Dla mnie też hamak dzięki miłej osobie z forum..i awizo an cos dużego wiec pewnie torby plażowe:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3542172 Napisano: 13.07.2010 06:24:12 w Wkurza mnie...
toka napisał(a):

jola29k napisał(a):

a mnie wkurzaja mrówki spaceruja sobie po całym domu i nie umiem sie ich pozbyc


ja kupiłam takie małe pułapki Raida i po 2 dniach zniknęły.Kosztują ok.7zł za 2sztuki

W realu za 5 zł jest śliczny różowy proszek.Posypanie przed wejsciem i parapetach od zewnętrznej strony daje taki efekt,że już po paru godzinach nic nie łazi.Dobre jest to,że mrówki zabierają te ziarenka do mrowiska,bo to chyba słodkie jest i ładnie wygląda i tam wszystkie padają
Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3541859 Napisano: 12.07.2010 08:59:18 w Wkurza mnie...
Jestem wściekla.Organizator nawalił a ja siedze i szukam nagrody dla siebie.Paranoja.Jak pokazałam im gdzie jest taka hulajnoga jak obiecali to za dużo kosztuje-1190zł.Teraz znalazłam inną za 720.Moze przełkną cenę.Skoro chcieli dać aparat to moze i na takie coś się zgodzą.Oby tylko sie zgodzili,bo młody napewno byłby zachwycony;

http://allegro.pl..._skuterze_vespa.html Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3540655 Napisano: 12.07.2010 01:45:43 w Pomocy!!!!
Jak przypuszczam w srodę znowu Pan bardzo miły(ale co z tego) zadzwoni i powie,że mimo zwodzenia nas 2 miesiace wygranej hulajnogi nie dostaniemy,bo niemogą jej nigdzie kupić.Cena jaka jest w jednym ze sklepów 1190 jest zbyt duza aby mogli ją pokryć.Zaproponowali aparat cyfrowy Sony W320 ale aparatu to ja akurat nie chcę.Moze podpowiecie co bym mogła sobie zażyczyć w granicy do 700 zł lub 650 aby dzieciak się cieszył.Psp ma,aparaty mamy 2 rower ma...chciał hulajnogę elektryczną ale nie są w stanie nam jej dać.Chyba ,że jednak w środę uda im się ją zdobyć.Co by tu im zaproponowac?? Wyświetl w wątku >>
0 0