Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delfinka101

delfinka101

#3563684 Napisano: 22.07.2010 07:48:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarł zestaw Dove..dziekuje jednej osobie z forum:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3563617 Napisano: 22.07.2010 07:14:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doładowanie z GFK.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3563593 Napisano: 22.07.2010 07:04:43 w Paragony
Mam paragon na silan i rex z początku promocji region 3 , paragony na Górska Naturę i na Reginę też jakos poczatek promocji Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3562561 Napisano: 21.07.2010 03:40:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
krzyszu napisał(a):

tedance napisał(a):


Szkoda, że nie w każdym klikanym emotka


Ale juz coraz lepiej są organizowane takie konkursy emotka Nie wystarcza tylko zmienić ip. Niestety na moją niekorzyść emotka emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3562532 Napisano: 21.07.2010 03:21:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

plocia napisał(a):

tedance napisał(a):

aniwre napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.dopelnismaku.pl/
wyniki miały być wczoraj emotka



Właśnie chyba rozsyłane są informacje o zakwalifikowaniu się do finału Kerrygold - z informacją o podanie danych adresowych do wysyłki koszy piknikowych. Końcowe wyniki mają być w piątek - info z MDW

Swoją drogą dziwne jest trochę to, że cała 50 i chyba kilka osób więcej z finalistów została wyrzucona - jak widać po galerii emotka


Z 50-tki zostało jakieś 9 osób, czyli wszyscy, którzy zbierali punkty w uczciwy sposób emotka


jak widać nabijacze nie mają wstępu emotka


Szkoda, że nie w każdym klikanym emotka


Ale coraz częsciej.W Tigerze tak było, w Smiejzelkach również bynajmniej w II edycji Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3561629 Napisano: 21.07.2010 09:20:35 w GFK
U mnie ostatnio ankiety ale im nie pasuje po 6 pytaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3561327 Napisano: 21.07.2010 07:15:33 w Giełda Kodów ; )
potrzebuje jeden kod z pepsi rpa mam na wymiane zapunktowani,hortex Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3561132 Napisano: 21.07.2010 04:09:26 w Połączenia nieodebrane
schiraz napisał(a):

Mnie chcą wcisnąć gacie regularnie raz w tygodniu, wcale nie rusa ich hasło: ja już wam odmawiałam wcześniej, nic się nie zmieniło.


Moja metoda jest rewelacyjna.Już nie dzwonią.Powiedz ,ze jestes w trakcie przeprowadzki i dodaj ze mozesz jej podac nowy adres.Mozesz dodac,ze jak się pospieszą z wysyłka to zdazysz odebrac bo akurat przez 3 tygodnie bedziesz już na tym nowym adresie i podajesz adres w Londynie albo w innym miescie oczywiscie daleko od Polski.Zobaczysz co zrobi..odrazu sie rozłączy hahahahaa Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3559199 Napisano: 20.07.2010 11:20:39 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,ze owszem hulajnoga dotarła ale bez wszystkich czesci.Brak smożliwosci zamocowania przedniego koła,nawet niewiem czego tam brakuje,bo brak instrukcji obsługi Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3559009 Napisano: 20.07.2010 10:24:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
emotka emotka emotka Dotarła elektryczna hulajnoga emotka Teraz tylko ja złożyć a instrukcji brak.:) OPEK:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3558620 Napisano: 20.07.2010 07:55:14 w Paragony
smsowicz napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

szukam paragonu na silan/rex z regionu 4 real obojętnie który dzień,ewentualnie kupie ze 3 paragony i zapłacę za zakupiony towar i przesyłkę emotka


Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie pocztą (priorytetowym listem poleconym), po
otrzymaniu informacji o wygranej, o której mowa w punkcie 7.1 w nieprzekraczalnym terminie
3 dni (decyduje data stempla pocztowego) od momentu wysłania SMS przez organizatora.

Trochę nierealny plan. Bo trzeba wysłać paragony razem z oświadczeniem (własnym podpisem) w ciągu 3 dni.


Ja napisałam oświadczenie za osobe z forum i paragon wysłałąm za nią.Grill wygrany za coca cole dostała:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3556450 Napisano: 19.07.2010 10:05:56 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

223366366 ale napierw radze napisać maila który jest podany w kontakcie na śmiejzelkach.Osoba z forum juz sprawę załatwiłą.Dostanie wiecej paczek zelków:)


Tylko mam prosbe dzwoncie wszyscy dopiero jutro hahah niech dzis juz mi wysla hulajnoge haha Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3556440 Napisano: 19.07.2010 10:02:21 w Wkurza mnie...
223366366 ale napierw radze napisać maila który jest podany w kontakcie na śmiejzelkach.Osoba z forum juz sprawę załatwiłą.Dostanie wiecej paczek zelków:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3556343 Napisano: 19.07.2010 09:30:58 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

samanta3 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):


emotka emotka emotka emotka emotka emotka Udało się!!!Wystarczył jeden telefon do firmy STORCK i załatwili sprawę.Dzis już jest zapłacona hulajnoga i ma byc jeszcze dziś wysłana:)Czyli do konca tygodnia powinna byc u Natana.Sprawa o tyle ciekawa,ze agencja już dawno zdała raport z przeprowadzonego konkursu i w firmie STORCK sprawa była dawno zamknięta i mieli potwierdzenie,ze wszystkie nagrody rozdane zgodnie z wynikami..czyli ja już dawno hulajnogę otrzymałam w/g agencji..


emotka super!!!
swoją drogą jakie matactwo emotka


emotka mówiłam że organizator to załatwi, świnie chciały zrobić wałek na dziecku emotka


Ale jaja zadzwonili z agencji z przeprosinami; hulajnoga niebieska wychodzi dzis z agencji do tego kosz łakoci i dodatkowa nagroda od agencji za zwłoke hahahaha.Dzwonili aby dobrac nagrodę odpowiednia do wieku:)..Jeden telefon do sponsora i taki efekt. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3556135 Napisano: 19.07.2010 08:32:01 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

tomik77 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

POMÓŻCIE!!

Dzis miałam kolejną rozmowę ze smiejzelkami.Kilka dni temu powiedzieli ze niemaja hulajnogi mogą dac aparat za 590 zł.Ja chciałąm naal hulajnoge, bo aparat mam. Dzis dzwonił ze moga dać 500 zł na angrode inną a ja mam reszte dopłacic jak chcę mieć drozsza hulajnogę.Następna rozmowa telefoniczna,ze udało sie i zamawiaja hulajnoge i za jakies 5 dni bedzie.Teraz wchodzę an poczte i 2 godziny po rozmowi mam maila takiego;
Witam Pani Żaneto,

Niestety, ale dostałem przed chwilą wiadomość, że nie mogę podnieść budżetu na nagrodę dla Pani, ze względu na regulacje prawne dotyczące organizacji konkursu oraz konfliktu jaki wywiązał się z producentem hulajnogi, która do Pani nie dotarła.



Poniżej przedstawiam Pani fragment wiadomości którą dostałem od naszych prawników:



„Mimo podjętych przez nas działań, producent hulajnogi, z którym została podpisana pierwotna umowa na dostarczenie nagrody w przypadku wygranej uczestnika konkursu Śmiejki Marzejki II edycja “Świat przez różowe okulary” nie jest w stanie wywiązać się z umowy i przekazać w terminie zamówionej nagrody. Obawiamy się również, że nie wywiąże się z zobowiązania w dodatkowym terminie. Oczywiście rozważamy podjęcie kroków prawnych, ale są one długotrwałe. Dlatego chcielibyśmy zaproponować Pani:

przekazanie równowartości ceny hulajnogi, którą miał nam dostarczyć w/w producent w kwocie 450 PLN
wysłanie hulajnogi elektrycznej – zdjęcie w załączeniu”

Czekam na Pani decyzję.


Pozdrawiam
W załaczniku nie dał mi zdjęcia.Mam ich serdecznie dosyc.,Niedługo kwota spadnie do 100 zł.Pomóżcie mi jak mam im dosadnie acz kulturalnie odpisac,bo mnie to az skreca aby poleciec im bardzo brzydko


mage pewnie zdedkwalifikowali w 1 edycji bo wybrała hulajnoge i pewnie nie mogliby jej dostarczyc, wtedy zadzwonili do kogos i od razu wcisneli rower, widze ze masz neizłe przeboje, ja tez sie wahałąm nad hulajnoga i mogłam miec tez takie ceregiele jak Ty, wspołczuje.....:( załosne jest ze ta kwota która dysponuja na nagrode wciaz spada , no i co w takiej sytuacji powiedziec dziecku...




Dokladnie to jakie jaja sa najpierw pisza ze 3 osoby maja prawo wyboru jednej z nagrod a potem jej nie moga dac.Wyniki wystawiaja a po miesiacu bez żadnej informacji dają ją komuś innemu ale jazda... emotka




No niestety mogą mi jedynie wypłącić 450 zł.Nie wiem jakie są podstawy prawne co do konkursów i nagrody,wiec muszę się chyba na to zgodzić.Jestem wsiekła ale nic nie mogę zrobić.Zal mi jedynie syna który zdążył sie pochwalić kolegom,czekał prawie 2 miesiace a teraz nie dostanie tego co wygrał.Napewno opiszę to na jego blogu i obsmaruję firmę..nic wiecej chyba zrobić nie mogę..


Posłuchałam rady i zadzwoniłam do STORCK oni są zlceniodawcami i to oni mają teraz sprawę wyjasnić.Pani była przekonana,ze sprawa dawno zamknięta a wszyscy zadowoleni..


emotka emotka emotka emotka emotka emotka Udało się!!!Wystarczył jeden telefon do firmy STORCK i załatwili sprawę.Dzis już jest zapłacona hulajnoga i ma byc jeszcze dziś wysłana:)Czyli do konca tygodnia powinna byc u Natana.Sprawa o tyle ciekawa,ze agencja już dawno zdała raport z przeprowadzonego konkursu i w firmie STORCK sprawa była dawno zamknięta i mieli potwierdzenie,ze wszystkie nagrody rozdane zgodnie z wynikami..czyli ja już dawno hulajnogę otrzymałam w/g agencji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3553247 Napisano: 17.07.2010 03:31:19 w Wkurza mnie...
Wkurzam się na mrówki.Wytłukłam te łazące i nagle w nocy w całym mieszkaniu pojhawiły się latajace.Myślałam,ze to taka plaga muszek a tu mrówki latały.Walczyłam z nimi do 4 nad ranem albo i dalej.Wkurza mnie mąż,pies,swinka morska..Stale mnie zaczepiaja i cos kazde z nich chce.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3552645 Napisano: 17.07.2010 09:01:50 w Giełda Kodów ; )
delfinka101 napisał(a):

2 kody hotrex na pepsi


lub;

http://www.green-up.com.pl/#/konkurs delfinka10 a ja daje kod ;hortex lub 4 zapunktowani Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3552591 Napisano: 17.07.2010 08:25:04 w Giełda Kodów ; )
2 kody hotrex na pepsi Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3552197 Napisano: 16.07.2010 08:41:23 w Rossmann
berenika2005 napisał(a):

mam pytanie-czy ktos kiedys wygrał na rossnecie pobyt w spa lub jakieś vouchery na wyjazdy?


Sporo osób z forum Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#3551801 Napisano: 16.07.2010 05:24:00 w Paragony
Posiadam paragony z;
silan z 10 lipca region 3
Górska natura na ok 18 butelek
regina z reala
Wyświetl w wątku >>
0 0