Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xena

xena

#5925505 Napisano: 02.10.2014 15:00:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Szukałam w moim sklepie tych produktów promocyjnych i np. czekolady jednego rodzaju tylko niektóre sztuki są oznaczone tą chmurką z napisem "promocja" a niektóre nie, tak że trzeba się pilnować. W ogóle w moim sklepie (Intermarche) tylko nieliczne produkty milki sa "promocyjne" reszta bez naklejek. I ta reszta chyba nie bierze udziału w loterii.



przecież na stronie Milki są produkty promocyjne z opisem punktowym i tam wszystkie produkty są bez chmurek.. Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5925503 Napisano: 02.10.2014 14:59:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beznadzieja po prostu!! Tak się cieszyłam z tych ferii a teraz osłabili mnie niesamowicie. Na dodatek żeby przesyłka dotarła na 100% wysłałam DHL-em no i mam ferie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5925496 Napisano: 02.10.2014 14:52:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

xena napisał(a):

no ale kurde nie rozumiem!! czekolady MILKA kupione w DC, smak jogurtowy 3 szt, 1 biała, opakowania całe więc co mnie obchodzi że nie nabili pkt??? w spisie produktów promocyjnych są dokładnie takie! czy to w ogóle może o to chodzić?


przecież w konkursie biorą udział opakowania PROMOCYJNE z punktami, więc powinno Cię to raczej obchodzić, czy są na nim punkty i o jakiej wartości emotka



no nie wiem -zazwyczaj opakowania promocyjne to opakowanie danej marki biorące udział w danym czasie w konkursie (nie dotyczy oczywiście jeśli są jakieś kody), sprawdziłam na tych opakowaniach które mi zostały i rzeczywiście są punkty pod zgrzewką więc przypuszczam, że i tam były emotka Nie mam pojęcia co napisac w tej reklamacji i czy w ogóle jest od tego jakieś odwołanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5925490 Napisano: 02.10.2014 14:45:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no tak dzwoniłam!!! nikt nie raczy rozmawiać -proszę się kontaktować przez formularz -tylko i wyłącznie!! i tyle się dowiedziałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5925485 Napisano: 02.10.2014 14:40:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no ale kurde nie rozumiem!! czekolady MILKA kupione w DC, smak jogurtowy 3 szt, 1 biała, opakowania całe więc co mnie obchodzi że nie nabili pkt??? w spisie produktów promocyjnych są dokładnie takie! czy to w ogóle może o to chodzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5925476 Napisano: 02.10.2014 14:31:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bardzo proszę macie jakiś tel do nich? napisałam od razu z formularza konktaktowe i odpisali błyskawicznie:

Witamy,



Dziękujemy za kontakt.

Aby uzyskać informacje co było powodem odrzucenia Pani zgłoszenia prosimy o przesłanie Reklamacji, wtedy będziemy mogli przesłać Pani takie informacje. Zgodnie z regulaminem Organizator nie ma obowiązku informowania laureata o negatywnej weryfikacji zgłoszenia.

Pozdrawiamy,
Organizator

jak widać nie mają zamiaru tłumaczyć, a co ja mam reklamować, nawet nie wiem czego się przyczepić?? Może jakaś głupia pomyłka w wypełnianiu formularza bo tego było dużo ale wypełniałam dokładnie, że wręcz nie wierzę!!! paragon był orayginalny i na 1000% ten nr co mówiła, czekolady kupione w Delikatesach Centrum, na paragonie jak byk MILKA!!!! no kurde co robić??? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5925467 Napisano: 02.10.2014 14:18:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ludzie normalnie masakra!!!! proszę powiedzcie mi czy opakowania z milki muszą być te promocyjne z punkcikami??? po prostu nie mam pojęcia o co biega -odesłałam wszystkie dokumenty z oryginalnym paragonem i moje zgloszenie zostało zweryfikowane negatywnie!!! No szlak by to trafił!! Co oni kombinują?? Jak ja dzieciom powiem, że jednak nie jadą na ferie?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5925294 Napisano: 02.10.2014 10:37:53 w SZUKAM....
mallina napisał(a):

xena napisał(a):

Kochani czy był juz ktos w Energylandii na te wygrane bileciki? Dla mnie to co najmniej śmieszne, że nie biorą pod uwagę wieku dziecka tylko wzrost emotka mój 9 latek ma 143, 11 letnia córcia prawie 150 i dzisiaj dzwoniąc dowiedziałam się, że płatność jak dla dorosłych czyli po 89 zł!!! A miarka stoi przed wejściem emotka


Byliśmy jakoś na początku września. O ile dobrze pamiętam, to miarki stoją przy kasach. Aby wejść do parku, trzeba przejść przez bramki, na których samodzielnie się skanuje te bileciki ( na bramkach stoi też dwóch znudzonych ochroniarzy, którzy ewentualnie pokazują w jaki sposób zeskanować). Czy te bilety są takie już gotowe z kodem kreskowym, że nie trzeba ich na nic wymieniać w kasie? Jeśli tak, to ja bym spróbowała na nie wejść...



dzięki za radę, w takim razie dokupię 2 bileciki dla młodszych dzieci i mam nadzieję, że jakoś się przemycimy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5925071 Napisano: 01.10.2014 20:20:49 w SZUKAM....
Kochani czy był juz ktos w Energylandii na te wygrane bileciki? Dla mnie to co najmniej śmieszne, że nie biorą pod uwagę wieku dziecka tylko wzrost emotka mój 9 latek ma 143, 11 letnia córcia prawie 150 i dzisiaj dzwoniąc dowiedziałam się, że płatność jak dla dorosłych czyli po 89 zł!!! A miarka stoi przed wejściem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5924652 Napisano: 01.10.2014 11:34:46 w SZUKAM....
a mnie ciekawi konkurs disney w Leclercu gdzie do wygrania były tablety...czy zaszczycili już kogoś miłym telefonem?? organizator -KIORA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5923884 Napisano: 29.09.2014 19:41:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
obowiązuje, niestety
:(

nieee no emotka toż to strach odsyłać dane bo wciągną w rejestr i dziękuję emotka trzeba w to zaangażować nietypowe towarzystwo emotka dobrze, że inne agencje tego nie praktykują bo byłoby przechlapane!! Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5923872 Napisano: 29.09.2014 19:16:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dawno nie grałam w konkursach organizowanych przez Kiorę i tak się zastanawiam: wygrałam dzisiaj 2x disney w carrefourze i kurde nie wiem kogo dane odesłać emotka co by za jakąś marną płytkę nie być zablokowanym 7 mies! emotka Orientuje się ktoś czy to obowiązuje we wszystkich ich konkursach?? bo może się to obrócić w antywygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5923691 Napisano: 29.09.2014 12:17:15 w Wkurza mnie...
biedronka!! bardzo dziękuję za taki pomysł na testowanie produktów emotka ja się w życiu nie załapię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5923687 Napisano: 29.09.2014 12:11:14 w SZUKAM....
joan napisał(a):

polec napisał(a):

Wsadź do szklanki z wrzątkiem, rozpuszczą się. Wodę wylejesz, a patyczek jak nowy emotka


A kod nie zejdzie?



no uśmiać się można -co to konkursowicze potrafią wyczyniać by nie zjeść lizaka?? i to wszystko po co? żeby potem wygrać ich 50!! emotka może ktoś wymyśli przepis na chupa chupsowy syrop na zimowe zapasy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5923681 Napisano: 29.09.2014 12:02:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw plażowy -leżaczki +ręczniki -świetne kolory emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5923311 Napisano: 27.09.2014 21:18:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ferie z Milki można kupić już na allegro emotka


ja jakoś nie znajduję emotka już nieaktualne? jestem zainteresowana emotka z tym, że nie tak prosto trafić w odpowiedni turnus:( Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5922420 Napisano: 25.09.2014 14:08:18 w Intermarche
maria1980 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Bilety di energy land dzis wyslali mam od nich smsa, a co z zestawami?



też mam sms tylko z energy,a na telefonie z zestawem cisza emotka



mają czas do któregoś tam listopada, do energylandii przysłali wcześniej z wiadomych powodów, żeby nie zasypało śniegiem emotka
mnie bardziej nękają leżaczki, które już naprawde powinny dojechać!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5920709 Napisano: 22.09.2014 11:06:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aniu, ja bym inaczej zinterpretowała ten punkt. Myślę, że on odnosi się do tych esków, które już poszły. U TQG zawsze dowiadywałam się, że byłam rezerwą, jak inni dostali nagrodę a ja nie. Nie kojarzę, aby dodatkowo informowali, którą nagrodę się wygrało. Poza tym, ilość esków na forum wskazuje na normalnych laureatów. Ale to są tylko moje rozważania.
Bądź dobrej myśli emotka emotka

no chyba jednak coś zmienili bo:
- pkt.11 reg mówi właśnie o informowaniu potencjanych laureatów i właśnie te smski dostalismy;
-pkt 12 -o informowaniu OSTATECZNYCH LAUREATÓW emotka
-pani to tel. potwierdziła, że laureaci zostaną poinformowani
-co do tej ilości nagród na forum to naprawdę nie wiem co myśleć, bo niektórzy maja po kilka (sama mam 2 nagrody) a wszystkich tylko 43, więc????
niech poślą szybko i rozwieją wątpliwości, bo coraz mniej takich fajnych nagród, mam rację? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5920675 Napisano: 22.09.2014 10:26:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ogarnijcie się dajcie im pracować,zweryfikują to się odezwa , a jak cos nie tak to zadzwonią



mam z nimi inne doświadczenia więc się ogarnę i zadzwonię emotka niech się trzymają reg, bo sami go wymyślili Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#5920661 Napisano: 22.09.2014 10:19:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja również, a może ktoś ma ochotę przypomnieć im, aby brali się do roboty, bo reg mówi wyraźnie:

pkt.12 "Poinformowanie ostatecznych laureatów, którym została przyznana nagroda nastąpi telefonicznie,drogą SMS w terminie do 10 dni od wytypowania laureata".
Wyświetl w wątku >>
0 0