Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xena

xena

#6057979 Napisano: 18.08.2015 12:42:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

nouvelle napisał(a):

bonitta napisał(a):

mia napisał(a):

krynio napisał(a):

Czy to ten konkurs zakończony 15.08? Widzę, że i Albedo dołącza do tych "szybkich" agencji. A miałem ją za jedną z porządniejszych...emotka

Przecież Syoss z Biedronki, czy który to tam był, też rozwiązali błyskawicznie... emotka

Przecież Albedo losuje,  już ktoś kiedyś to pisał a ja przekonałam się o tym wysyłając na ich konkurs pomyłkowe hasło,  które wygrało dzienną.  Miało być o kosmetykach a ja wysłałam o serze,  nagrodę przyznali.

Z moich doświadczeń nie losują. Teraz nie wygrałam, ale zawsze wydawali się skrupulatni.

Z moich mogę się podpisać obiema rękami, że też czytają...
Ale i owszem, wszystko zależy od osoby odpowiedzialnej za konkurs...

a może warto było by poczytać reg zamiast wypisywać bzdury? tam  przyznawano nagrody dzienne/ tygodniowe sukcesywnie w czasie trwania konkursu więc nie wiem czemu dziwic się, że juz informują??? nawet za późno wg zapisu w reg Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6057639 Napisano: 17.08.2015 16:01:15 w NA CO CZEKAMY?
SPH -Gosh -19.08 Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6057516 Napisano: 17.08.2015 11:08:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bonik do C4 z podravki -polecony PP Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6057200 Napisano: 15.08.2015 13:00:57 w Carrefour konkursy
pioge7 napisał(a):

POMOCY!!!
Potrzebuję info co wysyłamy do danonków z c4?
Ja rozumiem: wg plakatu: zdjęcie zrobionych lodów danonkowych na wakacjach, np. dzieci z lodami na wakacjach
wg regulaminu: przygotowanie lodów, gdzie składnikiem będą serki danonki emotka
pomoże ktoś ?

otóż to -tez zasiadłam aby wysłać zdjęcia (najzwyklejsze -dziecko z lodem danonkowym) ale problem jeszcze tkwi jak to wysłać???? w reg pisze ZGŁOSZENIE MA BYC WYSŁANE W ODPOWIEDZI NA MEILING ZAPRASZAJĄCY ORGANIZATORA!!!  no to kurcze jak??? jak nie mam zaproszenia -nie mogę wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6057197 Napisano: 15.08.2015 12:25:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak to jest z tym konkursem danonki w C4?? właśnie zasiadłam zby wysłać zdjęcia a tu ten reg jakiś zakręcony strasznie jest emotka a konkretnie, że uczestnik ma odpowiedzieć na zaproszenie wysłane przez organizatora!!! a jak nie mam zaproszenia to co??  kto mnie oświeci jak to wysłać??
Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6056931 Napisano: 14.08.2015 10:43:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

xena napisał(a):

w konkursie Gillette w SPH -nie ma ograniczenia na gospodarstwo dom??? w reg jest zapis:

"Uczestnik Konkursu może wziąć tyle razy udział w Konkursie, ile razy spełni warunki niniejszego regulaminu. Każdemu uczestnikowi przysługuje jednorazowe prawo do wygrania nagrody, pod warunkiem spełnienia kryteriów otrzymania nagrody"

dodatkowo chcę jednak adres zameldowania, proszę niech ktoś potwierdzi żebym coś nie pochrzaniła  emotka

brać udział możesz 100 razy, ale wygrać nagrodę tylko raz "jednorazowe prawo do wygrania nagrody" ...ja to tak rozumiem

jasna sprawa ale śmiało można podać 2 osoby z tego samego gospodarstwa np ja i mąż? po co im ten adres zameldowania? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6056879 Napisano: 14.08.2015 06:52:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w konkursie Gillette w SPH -nie ma ograniczenia na gospodarstwo dom??? w reg jest zapis:

"Uczestnik Konkursu może wziąć tyle razy udział w Konkursie, ile razy spełni warunki niniejszego regulaminu. Każdemu uczestnikowi przysługuje jednorazowe prawo do wygrania nagrody, pod warunkiem spełnienia kryteriów otrzymania nagrody"

dodatkowo chcę jednak adres zameldowania, proszę niech ktoś potwierdzi żebym coś nie pochrzaniła  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6055787 Napisano: 11.08.2015 15:32:45 w SZUKAM....
kurcze jak to jest z tym konkursem tymbark w Shell?? nie widzę nigdzie zapisu o liczbie znaków a w formularzu można pisać i pisać... długie te poematy tworzycie?? wymyśliłam krótkie hasełka i teraz troche mnie zbiło z tropuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6055510 Napisano: 11.08.2015 10:44:01 w GFK
jokan napisał(a):

ja dzisiaj to samo, ale za duzo ludzi sie napchalo i wysadzili mnie w powietrze z ankiety - troche bez sensu, bo skoro juz weszlam to powinnam do konca przejsc ankieta a serwer nie powinien wpuszczac nowych osob, a nie mnie wysadzaja w powietrze w polowie ankiety

to dziwne, bo ja przeszłam w tym momencie ukończyłam całą ankietę emotka czyli dużo później Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6052732 Napisano: 04.08.2015 14:14:20 w Pomocy!!!!
1) zepsuł mi się telefon kom, jest jeszcze na gwarancji, zamówiłam go poprzez umowę tel w sieci PLUS,  czy teraz mam go gdzieś odsyłac czy wystarczy, że podejdę do salonu Plusa???
2) wczoraj kupiłam doładowanie do sieci Play w markecie i normalnie -KOD NIEPRAWIDŁOWY!! co jest grane? najpierw tak jakby tel się zawieszał przy wprowadzaniu, przetwarzał dane bez końca i nie szło doczekać się odpowiedzi, po wyłaczeniu i włączeniu tel -przyszła właśnie taka zwrotka -"kod nieprawidłowy". Poszłam oczywiście do tego sklepu, że coś z tym doładowaniem jest nie tak ale Pani oczywiście nic nie może zrobić, taki wydrukowało z terminalaemotka co teraz??
mam dość telefonów!! Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6052490 Napisano: 03.08.2015 21:34:05 w Żegnamy zmarłych
kalka napisał(a):

Dziękuję Kochanej kosztelce za wsparcie w tym trudnym czasie, za obecność na pogrzebie i serce, które okazuje każdego dnia. Dziękuję Kochanym:  kadjas, anaholub, mj56, bethan  i wielu innym życzliwym osobom za serdeczne słowa wsparcie w czasie choroby mojego Tatusia  i wielkie serducha, dziękuję mama2006- ja dopiero oswajam się z pustką po stracie ukochanego Taty.  
Dziękuję Wam Kochane dziewczyny z całego serca 

 Już nigdy w moim życiu nie będzie tak jak było .....

Ilonka -sercem i myślami  jestem przy Tobieemotka szczere kondolencje! ktoś kiedyś mądrze powiedział:  "życie nie dale nam tego co chcemy tylko to -co ma dla nas"... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

xena

#6052117 Napisano: 03.08.2015 09:29:01 w Paragony
agngrz napisał(a):

ROCKWOOL sprzedam paragon na kwotę powyżej 1000 zł. Cena 350 zł.

gratuluję poczucia humoru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6051559 Napisano: 01.08.2015 10:09:28 w Wygrane kolonie i obozy
sylzab2294 napisał(a):

psika napisał(a):

Kammaro ale na stronie Kompasu jak byla oferta danej koloni bylo wyszczegolnione z czego dziecko moze skorzystac za dodatkową oplatą. Jedyne o czym nie pisało to o tej płycie ze zdjęciami

no raczej w tym programie nie pisze co dodatkowo płatne...
http://www.kompas...acyjna-szkola-magii/

ależ pisze! emotka trzeba wejść na ten symbol -plusik Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6051110 Napisano: 31.07.2015 10:10:06 w Wygrane kolonie i obozy
a czy czyjeś dziecko było na koloni z elementami survivalu??? ciekawi mnie ta opcja dodatkowa -rafting i rajd samochodami terenowymi. To drogie "imprezy" i zastanawiam się czy wartoemotka rafting -200 zł!!  rajd -120 zł, ciekawe też czy dużo jest chętnych??  dajecie dzieciom na te dodatkowe atrakcje?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6046395 Napisano: 20.07.2015 11:16:46 w Czy informują/ informowali?
I co z tą Algidą w Żabce??? już dawno po terminie, chyba niemożliwe aby nikt się nie pochwalił wygranąemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6045651 Napisano: 17.07.2015 12:38:41 w Rossmann
magdalena-1989 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Odbieral ktos playboya nagrody? Caly czas czekam na info o mozliwosci odbioru.. 

wczoraj odebrałam a info o odbiorze dostałam 7go lipca. Zadzwoń do swojej drogerii i się zapytaj czy nagroda dotarła.

Jak nagroda dojdzie to poinformują Cię mailem - ja dostałam 1 maila w piatek-że wygrałam, a dopiero w środę nagroda doszła do Rossmana.

tylko, że info o wygranej było dawno temuemotka ja miałam do odbioru w ub tyg więc radzę popytać Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6044947 Napisano: 15.07.2015 18:26:24 w TESCO konkursy
semma napisał(a):

xena napisał(a):

czy macie już umowy od KOMPASA (po rezerwacji oczywiście) z II etapu koloni?? ja nadal nie mam

a nie mialas umowy od razu po rejestracji? na stronie do pobrania, ja tak miałam, potem na maila nic nie dostałam

dzisiaj dotarła na meila umowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6044592 Napisano: 15.07.2015 10:01:03 w TESCO konkursy
estrelitta napisał(a):

mahuska napisał(a):

xena napisał(a):

czy macie już umowy od KOMPASA (po rezerwacji oczywiście) z II etapu koloni?? ja nadal nie mam

tak , ja dostałam 13-go

ja również dostałam na maila 13-tego

no kurcze -nie dobijajcie mnie emotka to wszyscy dostali?? pewnie muszę tam zadzwonićemotka aż nie chce myśleć, że coś nie tak z rezerwacją Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6044580 Napisano: 15.07.2015 09:48:22 w TESCO konkursy
czy macie już umowy od KOMPASA (po rezerwacji oczywiście) z II etapu koloni?? ja nadal nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6044117 Napisano: 14.07.2015 10:38:32 w Carrefour konkursy
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

darog napisał(a):

Konkurs Cleanic. Patyczki do ucha nie moga byc na paragonie wg regulaminu...
A ja taki zakup mam...I co? Bedę kupować paragon - jeśli wygram..


Nie mogą być? emotka Dziwne, mam wycinek z gazetki z info, że "Kup dowolne produkty Cleanic za min. 10 zł..."

Nie, nie mogą emotka

razem raźniej emotka no żesz kurde ale wymyślili z tymi patyczkami, też się wpakowałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0