Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xena

xena

#6080028 Napisano: 24.09.2015 09:32:21 w Pomocy!!!!
grabek03 napisał(a):

darog napisał(a):

grabek03 napisał(a):

POMOCY!
ZGłosiłem sie do konkursu WEDEL z biedronki i mialem dwa paragony. Przez pomyłkę podałem numer paragonu na którym nie było nic z wedla. Czy jesli wygram i wyślę im inny paragon to nagroda przepadnie?

Proszę o szybką odpowiedź emotka

ja zgłosiłem numer paragonu u góry zamiast u dołu- a produkty jak najbardziej są i myślę, że nie zostanie to uznane.., a u Ciebie to napewno, zgłaszaj jeszcze raz i pisz szybko do nicjh maila-że pomyłka zaistniała

Myślę, że nie tylko Ty popełniłeś taki błąd bo zazwyczaj proszą o numer na górze. Więc może nie będą robili problemu. 20 złotych w końcu piechotą nie chodzi.

problem będzie -nie uznają tych paragonów! Wczoraj pisaliśmy o tym na forum, trzeba było prosić o anulowanie poprzednich zgłoszeń i wysłać ponownie z dobrym DOLNYM numerem. Tak więc kto posłał górny numer niech nie liczy na nagrody powiedzieli wyraźnie -nie uznają!  najgorsze, że rezerwy nie przewidziano więc chyba kuuuuupe nagród przepadnie emotka byle nie tych grubszych! Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6079405 Napisano: 23.09.2015 15:12:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

xena napisał(a):

slonko365 napisał(a):

xena napisał(a):

a jak myślicie -czy nie lepiej posłać jeszcze raz identyczne zgłoszenie tylko, że z tym dolnym numerememotka   No kurde posłałam 3 zgłoszenia z nr tradycyjnie górnymi i bez jaj, że miałyby być do d...emotka   dzwonicie do nich o to wykasowywanie zgłoszeń??

No nie ułatwię Ci, ale moim zdaniem, jeśli nie ma się od nich wyraźnej informacji, żeby posłać jeszcze raz z dobrym numerem, a wyślesz, to może się skończyć tak, że przy weryfikacji poproszą Cię o dwa paragony, na oba numery. A jak nie będziesz miała, a nie będziesz miała, to zdyskwalifikują Cię całkiem, jako osobę "mnożącą zgłoszenia".
W każdym razie ja wobec braku odzewu z ich strony nie wysyłałam drugi raz tego samego paragonu.

no cyrk na kółkach i tyle! dzwoniłam, tamte zgłoszenia anulują, wysyłam nowe, całe szczęście, że na czas emotka

no to trzeba podesłać ponownie...dzięki za info

no tak ale trzeba podać im imię i nazwisko do anulowania zgłoszeń, sami nic nie anulują bo i niby jak?? bez dzwonienia się nie obejdzie Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6079343 Napisano: 23.09.2015 14:29:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonko365 napisał(a):

xena napisał(a):

a jak myślicie -czy nie lepiej posłać jeszcze raz identyczne zgłoszenie tylko, że z tym dolnym numerememotka   No kurde posłałam 3 zgłoszenia z nr tradycyjnie górnymi i bez jaj, że miałyby być do d...emotka   dzwonicie do nich o to wykasowywanie zgłoszeń??

No nie ułatwię Ci, ale moim zdaniem, jeśli nie ma się od nich wyraźnej informacji, żeby posłać jeszcze raz z dobrym numerem, a wyślesz, to może się skończyć tak, że przy weryfikacji poproszą Cię o dwa paragony, na oba numery. A jak nie będziesz miała, a nie będziesz miała, to zdyskwalifikują Cię całkiem, jako osobę "mnożącą zgłoszenia".
W każdym razie ja wobec braku odzewu z ich strony nie wysyłałam drugi raz tego samego paragonu.

no cyrk na kółkach i tyle! dzwoniłam, tamte zgłoszenia anulują, wysyłam nowe, całe szczęście, że na czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6079328 Napisano: 23.09.2015 14:16:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a jak myślicie -czy nie lepiej posłać jeszcze raz identyczne zgłoszenie tylko, że z tym dolnym numerememotka   No kurde posłałam 3 zgłoszenia z nr tradycyjnie górnymi i bez jaj, że miałyby być do d...emotka   dzwonicie do nich o to wykasowywanie zgłoszeń?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6078232 Napisano: 22.09.2015 09:45:05 w Czy informują/ informowali?
do ZARY?? to jakaś wyjątkowa nagroda, bo w reg. takiej nie przewidzieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6074716 Napisano: 16.09.2015 16:00:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kanapki Monte -GLS Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6074715 Napisano: 16.09.2015 16:00:06 w SZUKAM....
xena napisał(a):

a poza tym niezbyt mi smakuje, powiedziałabym, że dużo gorsze niż kinder Pingui, bo te uwielbiam, no chyba że jeszcze się całkiem nie zmiękłoemotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6074712 Napisano: 16.09.2015 15:57:56 w SZUKAM....
masza napisał(a):

Dostał ktoś juz MONTE? Od wtorku mieli rozwozić....

tak dostałam emotka bardzo zmrożone w wielkich styropianowych pudłach, zasypane suchym lodem (dwutlenek lodu) UWAGA!!! mąż przywiózł jak mnie nie było i moja 7-l córcia wzięła 1 granulke do buzi!! strachu najadłam się co niemiara! trzeba z tym dziadostwem od razu do kosza lecieć bo bardzo niebezpieczne! Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6069889 Napisano: 09.09.2015 11:57:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

xena napisał(a):

a ja mam inny dylemat emotka czy trzeba odsyłać wszystkie zgłaszane paragony z biedronki?? przecież nie podają zwycięskiego numeru więc nie wiadomo które hasło wygrało. Na dodatek do każdego dokupowałam puszkę coca-coli no i teraz pozbędę się wszystkich emotka daliby spokój z tymi oddzielnymi paragonami bo zwariować można przy kasie emotka

Ja znalazłam na to sposób.Codziennie wysyłam po 1 haśle tylko i wyłącznie na siebie.Po czym zapisuję sobie w zeszycie konkursowym numer paragonu, datę i hasło, które wygrało.Dzięki temu mam wszystko czarno na białym emotka

Robię dokładnie tak samo i wszystko wiem. emotka

dzięki za rady emotka co poszło to poszło, teraz trzeba mądrzej to rozegrać, miałam nadzieję, że chociaż nr paragonu zwycięski podadzą Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6069478 Napisano: 08.09.2015 17:50:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja mam inny dylemat emotka czy trzeba odsyłać wszystkie zgłaszane paragony z biedronki?? przecież nie podają zwycięskiego numeru więc nie wiadomo które hasło wygrało. Na dodatek do każdego dokupowałam puszkę coca-coli no i teraz pozbędę się wszystkich emotka daliby spokój z tymi oddzielnymi paragonami bo zwariować można przy kasie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6069065 Napisano: 08.09.2015 12:11:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zubi napisał(a):

Rower Electra Amsterdam Original 3i z Syoss emotka

to samo -pudło ogromne!! emotka kurier dziwny -CAT czy coś takiego Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6069014 Napisano: 08.09.2015 10:53:18 w Czy informują/ informowali?
czy Somersby w Żabce już informowało??? jakoś nie widziałam ani 1 wpisu i jeszcze się łudzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6063132 Napisano: 29.08.2015 10:32:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

xena napisał(a):

o ludy!! w tym zapowiadającym się konkursie Biedronki, co do wygrania jest codziennie 500x po 50 zł -trzeba odsyłac paragon i oświadczenie pocztą emotka hm...przecież to można zginąć w tej makulaturze emotka czy oni powariowali??

Robi Avanti, ostatnio produkowali pepsi z shella i potwory w Tesco, zawsze chcieli oryginał pocztą.

no tak ale to kilka dziennie ale 500 każdego dnia?? toż to masakra! trzeba się w koperty zaopatrzyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6063124 Napisano: 29.08.2015 10:06:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o ludy!! w tym zapowiadającym się konkursie Biedronki, co do wygrania jest codziennie 500x po 50 zł -trzeba odsyłac paragon i oświadczenie pocztą emotka hm...przecież to można zginąć w tej makulaturze emotka czy oni powariowali?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6062818 Napisano: 28.08.2015 15:09:07 w Czy informują/ informowali?
awe napisał(a):

xena napisał(a):

a czy rexona C4 juz informowała??  coś mi się wydaje, że kilka dni temu były wpisy o bonikach ale nie jestem pewnaemotka a z topu "Na co czekamy" wynika, że mają jeszcze dużo czasu...

tak dzwonil

dzięki emotka   a co się dzieje z GOSH -SPH?? dzisiaj niby mieli podać finalistów, którzy dostana na weekend toyoty i co?? cisza w eterzeemotka ma ktos jakieś wieści?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6062794 Napisano: 28.08.2015 14:19:12 w Czy informują/ informowali?
a czy rexona C4 juz informowała??  coś mi się wydaje, że kilka dni temu były wpisy o bonikach ale nie jestem pewnaemotka a z topu "Na co czekamy" wynika, że mają jeszcze dużo czasu... Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6062289 Napisano: 27.08.2015 18:53:15 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
wow!! czuje się tu jak w domu!! super wątek, rozumiem, że będziemy tu załatwiać wszelkie sprawy związane z tymi topami, gdzie nas nie chcą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6059175 Napisano: 20.08.2015 17:51:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fragles napisał(a):

zucchini napisał(a):

Są wyniki Gosha na SPH ale nie wiadomo kto co wygrał. Może ja niedowidzę?


Mamy dla uczestników wyjątkowe zestawy kosmetyków GOSH PROFESSIONAL, prosimy o wysłanie wiadomości prywatnej na Facebooku z danymi do wysyłki nagród, do środy 26.08 do godziny 23.59.

W dniu 28.08 jury ogłosi zwycięzców - finalistów, którzy otrzymają jedną z 23 Toyoty Auris Hybrid na weekend!

mało tego -bardzo mało osób jest na tej liście!! a nagród miało być przecież ponad 130???? gdzie reszta?? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6058024 Napisano: 18.08.2015 14:05:26 w Kaufland konkursy
doris1 napisał(a):

xena napisał(a):

katrin1 napisał(a):

kaktus1012 napisał(a):

hania83 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bony z ostatniego "Troszczymy się o..."?

Nadal czekam.

Ja również czekam.

kurcze jak z ostatniego?? przecież jeszcze nie rozsyłali, maja czas do 20 emotka czy coś mnie mineło??

nic Ciebie nie ominęło emotka bonów nie słali jeszcze, mają czas do 20-go

ok, juz  się wystraszyłam, że moje gdzieś wcięło emotka czyli nie z ostatniego ale  przedostatniego jeszcze ktoś nie dostał????? możliwe to? Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6057983 Napisano: 18.08.2015 12:47:38 w Kaufland konkursy
katrin1 napisał(a):

kaktus1012 napisał(a):

hania83 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bony z ostatniego "Troszczymy się o..."?

Nadal czekam.

Ja również czekam.

kurcze jak z ostatniego?? przecież jeszcze nie rozsyłali, maja czas do 20 emotka czy coś mnie mineło?? Wyświetl w wątku >>
0 0