Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika xena

xena

#6169693 Napisano: 07.03.2016 14:59:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy to możliwe żeby do tej pory nie było meili z Zott Monte Biedronka z 4 etapu?? przecież z 5 były już wyniki a z IV co? w spamie tez nie mam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6169574 Napisano: 07.03.2016 10:10:42 w SZUKAM....
dzięki pioge7 -tak właśnie myślałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6169562 Napisano: 07.03.2016 09:29:30 w SZUKAM....
dostałam na meila takie coś:

Szanowny Kliencie, dnia 02.03.16 została
wysłana przesyłka o numerze 553573166 składającej się z:
sztuk paczek 1. Uprzejmie informujemy, że nasz kurier nie zastał osoby
upoważnionej do odbioru przesyłki.

W celu ponownego dostarczenia przesyłki prosimy o potwierdzenie pod
poniższym linkiem - XXXX
(Jeśli link nie otwiera się po kliknięciu, należy skopiować go do paska
adresu i kliknąć klawisz Enter)
Po otrzymaniu PINU nasz kurier skontaktuje się w celu uzgodnienia
dokładnego terminu dostawy.

boję się, że to jakiś wirus, ma ktoś może podobną wiadomość? co to w ogóle za strona frot.pl -u mnie oznaczana jest jako niebezpieczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6164295 Napisano: 24.02.2016 08:03:06 w SZUKAM....
defed napisał(a):

xena napisał(a):

jak informowali dzisiaj z monte w Biedronce -III etap i czy w ogóle informowali?? Wydaje mi się, że widzę w wynikach moje nazwisko ale żadnego meila ani smsa nie dostałam emotka

w 1 etapie na @ trzeba było czekać kilka dni, więc nie stresuj się, pewnie to jesteś właśnie Ty, wszyscy czekają na wiadomości emotka

ok, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6164133 Napisano: 23.02.2016 20:37:23 w SZUKAM....
jak informowali dzisiaj z monte w Biedronce -III etap i czy w ogóle informowali?? Wydaje mi się, że widzę w wynikach moje nazwisko ale żadnego meila ani smsa nie dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6157285 Napisano: 08.02.2016 14:14:19 w GFK
jokan napisał(a):

141 punktow, Centrum Multimedialne (i reklama Elseve total Repair 5)

również +141 pkt, tyle, że mi naliczyli na starcie po kliknięciu jaki słyszałam dźwiękemotka   no takiej ankiety za mojej kadencji jeszcze nie miałam, za to pod koniec ankiety często zdarzało się, że wywalali więc czuję się usatysfakcjonowana i mam nadzieję, że mi tych punkcików nie odbiorą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6155161 Napisano: 04.02.2016 14:33:56 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

Czyli wszystko w porządku z nagrodą z Bobovita Tesco i to ja się czepiam? emotka emotka

ogromna ilość nagród mają niestety wartości zawyżone w reg, nie wiem czemu to służy, bo przecież wyższy podatek muszą zapłacić, owszem może więcej przyciągnie grających ale potem zamiast radości przychodzi rozczarowanie. Przerabiałam to dziesiątki razy ale jest to wg mnie sprawa nie do wygrania. Regulaminy są tak stworzone, że organizator jest kryty. Najlepszym przykładem były ostatnio zestawy z Kiwiemotka przecież to góra mogło kosztować  10 zł a nie 61,50 i co pisał ktoś z tego tytułu reklamację??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6154990 Napisano: 04.02.2016 12:11:43 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

Szukam osoby, która pisała reklamację w konkursie Bobovita z Tesco i mogłaby mi wysłać wzór, gdyż będzie to moja pierwsza reklamacja. Pomijam fakt, że zabawki były inne niż na zdjęciu, ale wzięłam najwyższe ceny z porównywarki cen i wyszło, że zestaw ten jest wart 194,50, a w regulaminie zestaw miał być wart 300 złemotka

ale przecież zawyżanie wartości nagród to standard więc nie rozumiem dlaczego tak żeście się tego uczepili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6150564 Napisano: 26.01.2016 19:26:52 w SZUKAM....
pawel1615 napisał(a):

Czy dotarły już wszytkie nagrody z konkursu tesco? Bo bon na 100zł już do mnie dotarł, ale ekspresu nie widac emotka chodzi o ten konkurs http://www.e-konk...168014/#.VqefjlKqmi9

chyba ekspresu nikt jeszcze nie dostałemotka przynajmniej ja nie dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6148038 Napisano: 20.01.2016 13:41:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1000 na koncie z Actimela -Carrefour -jak miło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6146190 Napisano: 16.01.2016 13:51:13 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

radosna napisał(a):

kalka napisał(a):

xena napisał(a):

a mnie wkurzył chiński badziew, który to wcisnęli nam jako nagrodę z konkursu padravka w carrefourze. Dzisiaj chciałam wypróbować na gotowanych buraczkach i już po kilku sztukach poszła z dymem. Dziadostwo do kwadratu!!!  Kabel długości kilkudziesięciu cm, ciężko znaleźć miejsce aby dostał do kontaktu, kolejny hit to włącznik, który trzeba cały czas trzymać aby szatkownica działałaemotka normalnie aż się uśmiałam jak zaiskrzyło, korki wywaliło i jej żywot się zakończyłemotka   Wypróbujcie Kochani swoje cudo, zaraz napiszę do agencji co z tym fantem zrobić. Listonosz przyniósł, nie ma żadnego protokołu, nic emotka a miała być szatkownica za 160 zł -żenada

No coś Ty Ania ?!emotka  Dobrze, że informujesz, też miałam ją sobie zostawić emotka  Tylko co teraz z tym dziadostwem zrobić?  emotka

Oddaj w prezencie ukochanej szwagierce emotka

Cos Ty, jeszcze sie okaze , ze ta nie jest felerna i dopiero bylaby wtopa emotka

beznadziejne są -nie da się ukryć emotka nawet gdyby się nie spaliła -są beznadziejne! jedną ręką cały czas trzeba wciskać przycisk a drugą na zmianę-ładować warzywa, wciskać "popychaczem" jakkolwiek to brzmi a naciskać trzeba oj mocno, bo nic nie idzie, już po kilku sztukach ręka mi odpadała, no i 1 minuta pracy, 2 minuty przerwyemotka czy to normalne urządzenie??? jeszcze nie napisałam do grafa, może lepiej po niedzieli zadzwonięemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6145861 Napisano: 15.01.2016 16:09:22 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzył chiński badziew, który to wcisnęli nam jako nagrodę z konkursu padravka w carrefourze. Dzisiaj chciałam wypróbować na gotowanych buraczkach i już po kilku sztukach poszła z dymem. Dziadostwo do kwadratu!!!  Kabel długości kilkudziesięciu cm, ciężko znaleźć miejsce aby dostał do kontaktu, kolejny hit to włącznik, który trzeba cały czas trzymać aby szatkownica działałaemotka normalnie aż się uśmiałam jak zaiskrzyło, korki wywaliło i jej żywot się zakończyłemotka   Wypróbujcie Kochani swoje cudo, zaraz napiszę do agencji co z tym fantem zrobić. Listonosz przyniósł, nie ma żadnego protokołu, nic emotka a miała być szatkownica za 160 zł -żenada Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6140706 Napisano: 05.01.2016 11:29:05 w Pomocy!!!!
@o.lukasz napisał(a):

nie ma problemu podajesz nr zlokalizowany z przodu karty i krótki nr z tyłu jak wejdziesz w płatności na alledrogo to tam wpisujesz to o co Cię poproszą i nie ma problemu żadnego.

super!!! -dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6140690 Napisano: 05.01.2016 11:02:52 w Pomocy!!!!
czy kartami z biedronki (tymi z konkursu z leonami) można płacić na allegro?? kusi mnie a nie mam pojęcia jak do tego podejśćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6140679 Napisano: 05.01.2016 10:51:32 w SZUKAM....
zarania napisał(a):

xena napisał(a):

zarania napisał(a):

xena napisał(a):

mam pytanie odnośnie wysyłki paczkomatem. Otóż jedna osoba chce by wysłać produkt paczkomatem  za pobraniem. Jak to się robi??? czasem odbieram przesyłki z paczkomatu ale w życiu nic nie wysyłałam, nie płaciłam tez przy odbiorze... Na dodatek zainteresowany (osoba nie z tego forum tylko olx)  nie podaje swoich danych tylko -paczkomat na ul... i nr tel, można tak???? coś mi to nie pasuje, wysyłać za pobraniem nie mając nawet danych odbiorcy?? emotka   jesli ktoś wysyłał coś za pobraniem proszę o radę emotka

Za pobraniem wysłałam tylko raz, podawałam tylko imię, nazwisko, paczkomat, tel. i klient bez problemu zapłacił. Sama nigdy nie odbierałam za pobraniem towaru, ale chyba nie każdy paczkomat ma możliwość przyjmowania kasy.

dziękuję za radę, nie mam imienia, nazwiska nawet miasta tylko ulica więc chyba trochę mało danychemotka

Więc zadzwoń może na infolinię i zapytaj jak to jest z tym pobraniem i czy tyle danych wystarczy. A masz pewność, że odbierze? Najlepiej poproś o przedpłatę na koszty wysyłki (lub w podwójnej wysokości wysyłki).

dzięki za rady emotka w ogóle jakiś dziwny gośćemotka zaczyna mi sie nie podobać, stwierdził, że mogę wysłać pocztą ale podał tylko ulicę z nr i miasto bez kodu poczt, bez imienia i nazwiska, no bez jaj -mam paczkę wysyłać za pobraniem bez adresata?? dziękuję za taką kontrachentów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6140352 Napisano: 04.01.2016 17:19:10 w SZUKAM....
zarania napisał(a):

xena napisał(a):

mam pytanie odnośnie wysyłki paczkomatem. Otóż jedna osoba chce by wysłać produkt paczkomatem  za pobraniem. Jak to się robi??? czasem odbieram przesyłki z paczkomatu ale w życiu nic nie wysyłałam, nie płaciłam tez przy odbiorze... Na dodatek zainteresowany (osoba nie z tego forum tylko olx)  nie podaje swoich danych tylko -paczkomat na ul... i nr tel, można tak???? coś mi to nie pasuje, wysyłać za pobraniem nie mając nawet danych odbiorcy?? emotka   jesli ktoś wysyłał coś za pobraniem proszę o radę emotka

Za pobraniem wysłałam tylko raz, podawałam tylko imię, nazwisko, paczkomat, tel. i klient bez problemu zapłacił. Sama nigdy nie odbierałam za pobraniem towaru, ale chyba nie każdy paczkomat ma możliwość przyjmowania kasy.

dziękuję za radę, nie mam imienia, nazwiska nawet miasta tylko ulica więc chyba trochę mało danychemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6140341 Napisano: 04.01.2016 17:03:12 w SZUKAM....
mam pytanie odnośnie wysyłki paczkomatem. Otóż jedna osoba chce by wysłać produkt paczkomatem  za pobraniem. Jak to się robi??? czasem odbieram przesyłki z paczkomatu ale w życiu nic nie wysyłałam, nie płaciłam tez przy odbiorze... Na dodatek zainteresowany (osoba nie z tego forum tylko olx)  nie podaje swoich danych tylko -paczkomat na ul... i nr tel, można tak???? coś mi to nie pasuje, wysyłać za pobraniem nie mając nawet danych odbiorcy?? emotka   jesli ktoś wysyłał coś za pobraniem proszę o radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6138851 Napisano: 30.12.2015 14:56:23 w SZUKAM....
czy tymi kartami przedpłaconymi z biedronki ze stóweczkami można płacić na allegro?? proszę wtajemniczonych o podpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6137832 Napisano: 28.12.2015 18:36:19 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

olunka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy GRAF informował ostatni etap Podravka & Vegeta z C4? szatkownice/zestawy produktów? emotka

czy oprócz pierwszego etapu informowali z innych?Z

Z tego co naliczyłam, szatkownic na forum było więcej niż 5...musieli puścić minimum 2 etapy, jednakże mogę się mylić emotka

ja mam wrażenie, że poinformowali wszystkie tygodniowe -ja również wygrałam ale co z zestawami?? chyba nikt się nie chwaliłemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

xena

#6134905 Napisano: 20.12.2015 20:42:56 w Wkurza mnie...
dwa dni temu wielce zadowolona, że wygrzebałam kod jak to się robi -przedłużyłam ważność konta na rok w jednym z konkursowych tel -play. Dzisiaj próbuję wysłać smsa, cos nie chce wysłać, bo co??? bo zniknęło 45 zł z konta!! No kurza twarz -to rozbój w biały dzień! przecież czytałam warunki i pisało wyraźnie że środki na koncie zgromadzone poprzez doładowania zostają!!  Ale mi prezent na Święta zrobili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0