Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika basku

basku

#6556013 Napisano: 12.12.2018 15:10:35 w SZUKAM....
czy ktos moze mi napisac "instrukcje" jak moge zaplacic punktami payback w kauflandzie?
jaki to jest w ogole przelicznik na zlotowki??
czy moge czesc zakupow zaplacic tymi punktami czy wszystko?


moze to juz tutaj gdzies bylo pisane ale nie potrafie tego znalezc, prosze o pomoc, moze byc priw Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6555581 Napisano: 11.12.2018 14:33:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ehhh zawsze tak uwielbiałam grudzień, a w tym roku jest straszny emotka

Dziś już 11 XII a u mnie zero wygranych w tym miesiacu.... w ogóle tak kiepski rok, że szkoda gadać ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6552116 Napisano: 30.11.2018 09:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

katake napisał(a):

Czy produkty na konkurs NIvea-Disneya kupię w Kauflandzie?Gdzie tego szukać?

Ja kupuje w Rossmanie albo innej drogerii powinny byc . W kauflandzie nie wiem, nie szukałem. 

dziś kupiła w ross cena za żel do mycia 19,99 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6548106 Napisano: 16.11.2018 17:55:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

basku napisał(a):

właśnie dostałam maila:

zanowny Uczestniku,

dziękujemy za udział w promocji „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. Na podstawie §5 pkt 5 lit a) Regulaminu promocji, w celu weryfikacji zgłoszenia prosimy o okazanie oryginału dowodu zakupu załączonego do zgłoszenia, które dokonałeś/łaś.

Oryginał paragonu możesz przedstawić w biurze Organizatora lub wysyłając
listem na adres i360 Sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 17, lokal U5,
15-084 Białystok z dopiskiem „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. W
przypadku wysyłki za pośrednictwem poczty nie zapomnij czytelnie podpisać oryginał paragonu imieniem i nazwiskiem. Na oryginale paragonu winna widnieć nazwa produktu Benecol, natomiast w
przypadku jej braku niezbędna jest adnotacja sklepu wraz z pieczątką.
Na przedstawienie oryginału paragonu masz 5 dni (o terminie decyduje
data stempla).

Organizator zwróci Uczestnikowi cenę brutto (tzn. uwzględniającą podatek
VAT) zakupu Produktu znajdującą się na dowodzie zakupu w terminie 14
dni kalendarzowych pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań opisanych
w §5 pkt 5 Regulaminu (po pozytywnej weryfikacji) w postaci przelewu
bankowego na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika w formularzu.

Chcielibyśmy, aby produkt Benecol spełniał oczekiwania klientów, dlatego też będziemy wdzięczni za podanie powodu Twojego niezadowolenia z produktu, dla którego dokonałeś zwrotu w promocji. Prosimy o przesłanie Twojej opinii o produkcie na adres satysfakcja@i360.com.pl.



też tak macie, że trzeba odesłać paragon listem  emotka emotka

czyli co? dostanę zwrot, ale muszę zapłacić ponad 5 zł za znaczek... kurcze nie doczytałam, że paragon trzeba biędzie dosyłać ;/

No właśnie też, a załączone było wyraźne zdjęcie paragonu, parodia emotka

ja też miałam wyraźne zdjęcie emotka normalne jak na inne akcje

i co teraz robimy?? piszemy coś do nich? bo mnie aż korci... tylko sama nie wiem...

*** edit: teraz patrze na ten regulamin ale ja tam nic nie widze o koniecznosci odsylania paragonu poczta... Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6548024 Napisano: 16.11.2018 14:36:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
właśnie dostałam maila:

zanowny Uczestniku,

dziękujemy za udział w promocji „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. Na podstawie §5 pkt 5 lit a) Regulaminu promocji, w celu weryfikacji zgłoszenia prosimy o okazanie oryginału dowodu zakupu załączonego do zgłoszenia, które dokonałeś/łaś.

Oryginał paragonu możesz przedstawić w biurze Organizatora lub wysyłając
listem na adres i360 Sp. z o.o., ul. Elizy Orzeszkowej 17, lokal U5,
15-084 Białystok z dopiskiem „Benecol – satysfakcja gwarantowana”. W
przypadku wysyłki za pośrednictwem poczty nie zapomnij czytelnie podpisać oryginał paragonu imieniem i nazwiskiem. Na oryginale paragonu winna widnieć nazwa produktu Benecol, natomiast w
przypadku jej braku niezbędna jest adnotacja sklepu wraz z pieczątką.
Na przedstawienie oryginału paragonu masz 5 dni (o terminie decyduje
data stempla).

Organizator zwróci Uczestnikowi cenę brutto (tzn. uwzględniającą podatek
VAT) zakupu Produktu znajdującą się na dowodzie zakupu w terminie 14
dni kalendarzowych pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań opisanych
w §5 pkt 5 Regulaminu (po pozytywnej weryfikacji) w postaci przelewu
bankowego na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika w formularzu.

Chcielibyśmy, aby produkt Benecol spełniał oczekiwania klientów, dlatego też będziemy wdzięczni za podanie powodu Twojego niezadowolenia z produktu, dla którego dokonałeś zwrotu w promocji. Prosimy o przesłanie Twojej opinii o produkcie na adres satysfakcja@i360.com.pl.



też tak macie, że trzeba odesłać paragon listem  emotka emotka

czyli co? dostanę zwrot, ale muszę zapłacić ponad 5 zł za znaczek... kurcze nie doczytałam, że paragon trzeba biędzie dosyłać ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6547579 Napisano: 15.11.2018 13:43:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
buu same porazki ;/ nawet whisky nie wygralam zeby opic smutki emotka emotka

no i jeszcze kupilam Loyd herbate bez kodu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

basku

#6544701 Napisano: 06.11.2018 17:01:31 w SZUKAM....
tadziowa napisał(a):

basku napisał(a):

czy ktoś ma może oświadczenia, które należy wysłać z paragonem

konkurs: Pierz i wygrywaj z SURF?


wiem, że jest o tym wzmianka w regulaminie, ale jak kopiuje do worda to mi jakieś głupoty wychodzą emotka

https://www.smola...j-z-surf-i-coccolino

serdecznie dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6544689 Napisano: 06.11.2018 16:44:28 w SZUKAM....
czy ktoś ma może oświadczenia, które należy wysłać z paragonem

konkurs: Pierz i wygrywaj z SURF?


wiem, że jest o tym wzmianka w regulaminie, ale jak kopiuje do worda to mi jakieś głupoty wychodzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6542451 Napisano: 27.10.2018 20:22:24 w SZUKAM....
titinunu napisał(a):

monia24 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

monia24 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Somat gold byly jyz przelewy?

Ktoś pisał że zaczęli przelewać, ale ja jeszcze nie mam. Z tym że ja pod koniec słałam.

Ja na poczatku i tez nic nie mam

W sumie mają jeszcze sporo czasu emotka

Ja mam przelew i wysyłałam pod koniec pierwszego tygodnia promocji.mam konto w mbanku

ja słałam 24 wrz i nie mam przelewu
ktoś z tego dnia ma już może? Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6542009 Napisano: 25.10.2018 21:36:56 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

basku napisał(a):

prosze napiszcie jaki starter teraz warto kupic? do jakiej sieci? tzn chodzi mi o to by mial dluga waznosc emotka
chetnie priv

Preferuję NJU pod względem ważności. Środki na koncie ważne BEZTERMINOWO. emotka REGULAMIN

Dziękuję

A może ktoś napisać gdzie kupuje się taki starter NJU?  Tylko się nie śmiejcie. W życiu nie miałam telefonu na kartę. Mam na abonament a teraz wyjątkowo potrzebuje drugi numer Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6541799 Napisano: 25.10.2018 10:34:41 w SZUKAM....
prosze napiszcie jaki starter teraz warto kupic? do jakiej sieci?


tzn chodzi mi o to by mial dluga waznosc emotka

chetnie priv Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6540235 Napisano: 19.10.2018 16:35:41 w SZUKAM....
Proszę napiszcie czy dzisiaj ktoś wysłał zgłoszenie na nutelle? Czy macie potwierdzenie o akceptacji? 

Bo wczoraj wysyłam 1 zgłoszenie i prawie od razu miałam inf a dziś od rana cisza  Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6539714 Napisano: 18.10.2018 11:11:58 w SZUKAM....
hej, napiszcie prosze jak myslicie odnosnie testu sensodyne, czy jesli mam paragon z 4 pazdz to wyslac dzis czy lepiej jutro emotka
i drugie - odnosnie nutella b ready - wysylacie np 2 zgloszenia na to samo nazwisko ale inne numery kont? tzn zastanawiam sie czy mozna poslac na siebie i meza - bo tam nigdzie nie podaje sie zadnych danych typu adres tylko imie i nazwisko i nr konta emotka
tylko nie piszcie mi prosze ze moze jeszcze na chomika bym chciala poslac, bo nie chce emotka pytam po prostu bo sie zastanawiam czy moge kupic na zwrot 2 opakowania tych batonikow emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6535805 Napisano: 08.10.2018 10:01:14 w Czy informują/ informowali?
proszę napiszcie czy komuś udało się wygrać w tym konkursie: https://www.e-kon...15.html#.W7sOnqMaQvs podobno @ już zostały rozesłane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6535788 Napisano: 08.10.2018 09:40:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
proszę napiszcie po jakim czasie z loterii winiary  przychodzą @? tzn wygrałam w piątek, na stronie miałam" gratulacje, masz zwrot za zakupy, bla, bla bla... do dzisiaj nie otrzymałam jednak żadnej informacji od nich emotka czy mam się już martwić? czy gdzieś pisać? Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6535336 Napisano: 05.10.2018 19:50:30 w SZUKAM....
prosze napiszcie na jakim dniu skonczyli informowac rezerwe z winiary?? Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6534246 Napisano: 03.10.2018 09:39:26 w SZUKAM....
toka napisał(a):

basku napisał(a):

gdzie kupię produkty do zmywarki w dobrej cenie? sungliht emotka tzn takie by skorzystać ze zwrotu a nie wydawać za dużo ponad 20 zł emotka
 

Biedronka 25,99 za 72tabletki

bardzo dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6534244 Napisano: 03.10.2018 09:29:54 w SZUKAM....
gdzie kupię produkty do zmywarki w dobrej cenie? sungliht emotka tzn takie by skorzystać ze zwrotu a nie wydawać za dużo ponad 20 zł emotka
  Wyświetl w wątku >>
0 0

basku

#6534010 Napisano: 02.10.2018 13:43:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ciągle nic
a najbardziej mnie dobija LIDNT 150 nagród i Winiary ;/  100 dziennie
a ja same pudła

nawet na rezerwę z winiar się nie łapie... ;/

:(  emotka emotka już zapomniałam jakie to uczucie wygrać COKOLWIEK emotka Wyświetl w wątku >>
0 0