Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yetko

yetko

#4669337 Napisano: 12.09.2011 12:13:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karkocka napisał(a):

Pomadka Maybelline 143 emotka



u mnie to samo + kosmetyki Nivea dla męża emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4652336 Napisano: 05.09.2011 11:47:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Do mnie też ręczniki Dove dotarły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4649120 Napisano: 03.09.2011 11:21:06 w Warka Piwo
ja chciałam w poniedziałek rano wyjeżdżać, bo nocleg już zamówiony i zaliczka wpłacona, a tu wczoraj babka dzwoni i przeprasza za opóźnioną wysyłkę i że bilety na pewno będą w poniedziałek bo dopiero je wysłali...
teraz muszę przekładać wyjazd i nocleg emotka
Gdyby nie to, że zaliczka wpłacona to pewnie bym nie pojechała!
Masakra ... jakby nie mogli tym do Gdańska na końcu biletów wysyłać emotka (a oni dostali najwcześniej)
Wkurzyłam się na maksa! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4646434 Napisano: 02.09.2011 07:09:30 w Warka Piwo
abodak napisał(a):

Agnes napisał(a):

czeka ktoś jeszcze ze mną dziś na bileciki?


i u mnie jeszcze sa braki



ja mam nadzieję, że dzisiaj dotrą, bo u mnie w sobotę kurierzy raczej nie będą jeździć, a w poniedziałek będzie już za późno, bo rano chcieliśmy jechać. Mam zamówione noclegi i wpłaconą zaliczkę, więc jak dziś nie przyjdą te bilety, to się bardzo wkurze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4644277 Napisano: 01.09.2011 07:03:27 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):


wkurza mnie to, że czuję dziwny nerwowy ucisk w żołądku i serduszku.. Synek poszedł do przedszkola i czuję dziwny lęk, nerwy mnie zjadają.. Jak sobie poradzi? Teraz właśnie je śniadanko..

Rozstanie było bezproblemowe - zobaczył dzieci i poleciał.. nawet nie zauwazył jak poszłam.. echh



Nie jesteś sama, ja czuję się dokładnie tak samo i też mnie to wkurza. A rozstanie - tak samo jak u Ciebie córka wyrywała mi się z ręki i pobiegła do dzieci. Zobaczymy co będzie jutro...
Z zupełnie innej beczki: wkurza mnie, że bilety z Warki jeszcze nie doszły. Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4642416 Napisano: 31.08.2011 10:58:34 w Wkurza mnie...
becia1973 napisał(a):

wiki1985r napisał(a):

ania1234 napisał(a):

Wkurzyło mnie dziś to, że nie udało się wygrać zestawu z Garniera emotka


Mnie tak samo emotka 1000 zestawów i nic emotka


u mnie też nie ma emotka


ja też tak liczyłam na wygraną, bo tyle zestawów było, a tu nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4639604 Napisano: 30.08.2011 08:17:52 w Pomocy!!!!
efelinkaaa napisał(a):



mam pytanie do doświadczonych mam:
jakie buciki kupujecie dzieciom do przedszkola? Kryte? Sandałki?

Kupiłam takie:
http://allegro.pl...-23-i1749604940.html

tylko synek nie potrafi ich sam zakładać, tzn włoży na nóżkę - ale ten paseczek jest za krótki i ucieka, a sam go później nie potrafi przełożyć..
na zatrzaski odpadają - tego szybko nie opanuje..

myslę jeszcze nad takimi:
http://allegro.pl...-22-i1753211684.html

tylko nie wiem czy nie będzie Mu za gorąco (w przedszkolu jest skwar, a w grupie maluchów jest zakaz otwierania okien). Jest plus - te sam załozy...

W sumie sama nie wiem czy te kilka odpowietrzników ma jakieś znaczenie. Podeszwa i tak jest oddychająca. Musze podjąć decyzję dzisiaj, mogę wymienić buciki... kurcze, sama nie wiem co robić, nie mam doświadczeni z przedszkolem i nie wiem jakie dzieci mają buty emotka

Na rzepy buty i wsuwane, czyli typowo przedszkolne zaczynają się od rozmiaru 25, nasz trzylatek ma 23-24.. Tak jakby co emotka

(ps. akurat chciałabym z tej firmy, bo wiem, że nie poci się w nich nózka..)



Ja też miałam ten problem. Trudno dostać butki do przedszkola na 3-latka. Ale wkońcu jakieś znalazłam. Co do Befado - Na początku byłam zadowolona z tej firmy ale kupiłam kilka miesięcy temu córeczce papcie tej firmy i strasznie pocą jej się w nich nóżki (ale nie mają żadnych dziurek). Wolę buciki firmy Kornecki. Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4632763 Napisano: 26.08.2011 10:44:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pendrive z Tymbarka Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4624929 Napisano: 22.08.2011 12:05:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tarka, magnesy i butelka Avent emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4606783 Napisano: 12.08.2011 11:21:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dwa kubeczki i dwie herbatki - Saga (niespodziewanie emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4605446 Napisano: 11.08.2011 08:20:47 w Warka Piwo
brudny napisał(a):

specjal napisał(a):

Co by powiedział Komorowski na dzisiejszą zamułę plusa?

Hohohohoooooouuu! emotka



nie wiem dlaczego, ale mnie cholernie bawi to, coraz bardziej hohohohohuuu
emotka emotka emotka

by the way: Wybierz sobie szklankę spośród podanych:
Poznań emotka



A ja miałam dzisiaj trzy do wyboru: Wrocław, Poznań i Gdańsk Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4598256 Napisano: 09.08.2011 11:09:13 w Warka Piwo
sprzedam/wymienię na coś jeden bilet
oferty na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4590260 Napisano: 05.08.2011 11:15:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Do mnie też kubek lekko pęknięty dotarł i wypływa z niego woda. Pęknięcie jest malutkie na dnie kubka, wygląda tak jakby ktoś nim uderzył o stół albo coś.
Przyszła też mini piłka plażowa Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4578701 Napisano: 31.07.2011 08:13:28 w Pomocy!!!!
aurorcia napisał(a):

koper napisał(a):

annaszura napisał(a):

Nie mogę nic wysłać w konkursach na rossnet. Wypełniłam jak zwykle wszystkie pola i nie chce wysłać moich danych. Jakieś pomysły, sugestie? emotka



Też tak mam emotka już na ostatniej stronie konkursu, jak jest uzupełnianie danych, wszystkie rubryki uzupełnione i pokazuje się na samym dole mały komunikat błąd przy przechodzeniu do kolejnej strony czy coś podobnego... Nie mogę żadnego konkursu skończyć. Może ktoś miał podobnie i sobie z tym poradził?


ja mam to samo za każdym razem!
emotka



spróbujcie uzupełnić dane w swoim profilu jeszcze raz. Ja tak zrobiłam i teraz można wysyłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4575689 Napisano: 30.07.2011 04:48:03 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

yetko napisał(a):

sophie napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malaga1 http://www.pah.or..._w_afryce_wschodniej

wczoraj słuchałam że w samej Somalii 3,5 miliona ludzi jest zagrożona śmiercią głodową

więc wkurza mnie wyliczanie past i ocenianie moralności innych- zamiast zająć się prawdziwą tragedią




A co kogo obchodzi jakaś tam odległa Afryka ,za niedługo będziemy miec w Polsce taką samą emotka Tyle ludzi w Polsce zyje za marne grosze ,albo na granicy ubóstwa ,za 500 czy 800 ,gdzie większość idzie na opłaty . emotka emotka



Jak możesz pisać co kogo obchodzi Afryka? I jak możesz porównywać Afrykę z Polską, w której tyle jedzenia się marnuje i wyrzuca? Tutaj może i masz ubóstwo, ale zawsze masz jakieś socjalne zapomogi itp., a tam ludzie umierają z GŁODU!!! Postaw się na miejscu tamtych ludzi. Sama nie mam pracy, a mąż dopiero co znalazł pracę więc na pieniądzach nie śpimy ale nie narzekam bo mamy za co żyć. Boli mnie krzywda innych i taka obojętność wobec niej


zgadzam się z Tobą sama płakałam nad losem dzieci z Afryki jak pokazywali w wiadomościach , normalnie paranoja żeby w 21 wieku ludzie umierali z głodu , szkoda mi tych dzieci i w Polsce naprawdę dużo jedzenia się marnuje
emotka emotka


Nie trzeba do Afryki lecieć,żeby śmierć z głodu doświadczyć.W naszej Polsce kochanej staruszka umarła z głodu jak jej syn trafił do szpitala na kilka dni,a sąsiadujące z nią biuro zainteresowało się jak już zaczęło śmierdzieć w tym lokalu emotka emotka



tak ale to są wyjątki, przypadki, gdzie ktoś kogoś zaniedbał, ktoś ponosi winę za to przecież, a tam głoduje masa niewinnych kobiet i DZIECI, a bogaci tego świata mają to gdzieś (tak jak pewna osoba powyżej) bo przecież oni mają swoje sprawy ważniejsze - prawda. Tyle ludzie wydają na PRZYJEMNOŚCI i PIERDUŁY, a tam nie mogą spokojnie przespać nocy z głodu, chorób i strachu przed jutrem Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4575435 Napisano: 30.07.2011 02:57:00 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malaga1 http://www.pah.or..._w_afryce_wschodniej

wczoraj słuchałam że w samej Somalii 3,5 miliona ludzi jest zagrożona śmiercią głodową

więc wkurza mnie wyliczanie past i ocenianie moralności innych- zamiast zająć się prawdziwą tragedią




A co kogo obchodzi jakaś tam odległa Afryka ,za niedługo będziemy miec w Polsce taką samą emotka Tyle ludzi w Polsce zyje za marne grosze ,albo na granicy ubóstwa ,za 500 czy 800 ,gdzie większość idzie na opłaty . emotka emotka



Jak możesz pisać co kogo obchodzi Afryka? I jak możesz porównywać Afrykę z Polską, w której tyle jedzenia się marnuje i wyrzuca? Tutaj może i masz ubóstwo, ale zawsze masz jakieś socjalne zapomogi itp., a tam ludzie umierają z GŁODU!!! Postaw się na miejscu tamtych ludzi. Sama nie mam pracy, a mąż dopiero co znalazł pracę więc na pieniądzach nie śpimy ale nie narzekam bo mamy za co żyć. Boli mnie krzywda innych i taka obojętność wobec niej
Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4575315 Napisano: 30.07.2011 02:01:25 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

yetko napisał(a):

Mnie cały tydzień wkurza sąsiad, który pali jakieś śmieci dzień w dzień, a dym leci do nas. Okna nie można otworzyć, ani wyjść na ogródek. Żeby to był zwykły dym, to bym może wytrzymała, ale on, aż gryzie w gardle i głowa od niego boli. Jak raz zwróciliśmy im uwagę, to sąsiadka stwierdziła że coś muszą przecież z tym zrobić. Sąsiad jest mechanikiem i podejrzewam, że pali jakieś stare filtry od oleju albo coś. Nie przypominam sobie żeby kiedyś oddali segregowane śmieci do wywozu. Chyba wolą spalić plastiki i inne żeby zatruwać życie innym no i środowisko oczywiście. Mam już tego dość ale nie chcę się z nimi skłócać choć wkurzają mnie ostatnio na całego! Przynajmniej się tu wyżaliłam ...



zadzwoń po straż pożarną, w ostateczności miejską

to jest karalne !!!

przyjadą strażacy i może przemówią gościowi do rozumu



no tak wiem o tym, tylko, że ojciec sąsiada jest ... strażakiem emotka
jak w przyszłym tygodniu jeszcze mi będą kopcić to pójdę do nich i pogadam sobie z nimi trochę inaczej. Bo ile w końcu można wytrzymać... Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4575273 Napisano: 30.07.2011 01:46:57 w Wkurza mnie...
Mnie cały tydzień wkurza sąsiad, który pali jakieś śmieci dzień w dzień, a dym leci do nas. Okna nie można otworzyć, ani wyjść na ogródek. Żeby to był zwykły dym, to bym może wytrzymała, ale on, aż gryzie w gardle i głowa od niego boli. Jak raz zwróciliśmy im uwagę, to sąsiadka stwierdziła że coś muszą przecież z tym zrobić. Sąsiad jest mechanikiem i podejrzewam, że pali jakieś stare filtry od oleju albo coś. Nie przypominam sobie żeby kiedyś oddali segregowane śmieci do wywozu. Chyba wolą spalić plastiki i inne żeby zatruwać życie innym no i środowisko oczywiście. Mam już tego dość ale nie chcę się z nimi skłócać choć wkurzają mnie ostatnio na całego! Przynajmniej się tu wyżaliłam ... Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4574728 Napisano: 30.07.2011 10:16:53 w Wkurza mnie...
chmurka napisał(a):

Tutaj jest cały wątek o karmach


http://wizaz.pl/f...wthread.php?t=537299

cytuję Dlaczego karmy marketowe nie są odpowiednim pokarmem dla naszych pupili.
Już na samym wstępie powinno nas zainteresować to, kto jest producentem karmy dla naszego zwierzaka.
Do najpopularniejszych karm należą marki takie jak : Pegidree i Whiskas, które są własnością Mars inc.

Warto zauważyć, że Mars działa w sześciu segmentach. W swojej ofercie posiada (jak sam pisze) : Czekolady, Produkty dla Zwierząt, Dania Gotowe, Napoje, Symbioscience oraz Segment Gum do Żucia i Słodyczy Cukrowych.
Jako że produkty dla zwierząt znajdują się w tej grupie, fakt, że są one nienajlepszej jakości nabiera szczególnego sensu.
Skąd producent słodyczy i gotowych dań wziął pomysł na produkcję karmy dla zwierząt?
Odpowiedź jest najoczywistrza na świecie. Pieniądze.

Martwe i / lub uśpione psy i koty nie kosztują nic, a kliniki weterynaryjne i schroniska oddają je za darmo. Ciała są utylizowane i używane jako źródło protein w pożywieniu zwierząt domowych.
Mało kto interesuje się tym, czy środki używane do usypiania zwierząt znajdują się jeszcze w ich ciałach, czy zboża używane do produkcji mięsa są dobrej jakości a nie, jak podaje Ann Martin, przechowywane w złych warunkach, posiadające grzyby i pleśniaki, które to nasze pupile później ze smakiem zajadają.


Warto przy okazji zauważyć, że 4% produktów pochodzenia zwierzęcego (kopyta, sierść, skóra) to mało. Produkty pochodzenia zwierzęcego to jest to, czego nasze zwierzaki, a w szczególności psy, potrzebują.
Sami przyznacie, że 4 procent sproszkowanych kości to nie jest dużo.
W tej samej karmie, w której mamy 4% mięsa, możemy znaleźć całą gamę zapychaczy i ulepszaczy. Od zbóż i kukurydzy, po konserwanty i dodatki smakowe. Nic dziwnego, że zwierzęta to lubią. Jak im ładniutko pachnie chemią, to czemu nie zjeść.

Niedowiarków pytam : Dlaczego nie jecie CODZIENNIE w McDonalds czy innym fast foodzie ? Słyszę głosy bo to niezdrowe / tuczące. Wzrasta poziom holesterolu. źle się po tym czuję.

A ja się pytam - jak długo po zjedzeniu tych frykasów fast foodowych jesteście najedzeni? Godzina? Dwie?

Podobnie jest z psami i kotami po zjedzeniu karmy.
Wielu właścicieli skarży się, że ich zwierzęta są ciągle głodne, mogłyby ciągle jeść, ciągle im mało. A ja się pytam - dziwicie się?
To tak jak te cudowne słoiczki dla niemowlaków. Jeszcze nigdy nie widziałam takiej lury, kiedy sama przygotowywałam jedzenie dla dziecka, jak ta ze słoików. Rozcieńczane z wodą, mięsa w nich zero i to jeszcze za cholernie ciężkie pieniądze. (Nie twierdzę, że słoczki są złe, ale nie są pełnowartościowe i moje dziecko było po nich często głodne już po godzinie. Jak pies po Pedigree).

Czm więc karmić zwierzaka? Przecież weterynarze ZALECAJ¡ tą cudowną karmę!
Weterynarze często są nieświadomi składu karmy, ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że w swoich klinikach na półkach mają karmy RENOMOWANYCH (nie REKLAMOWANYCH ) firm, a polecają jakiś tam pedigree czy chappie.
A później chodzi jeden z drugim i się chwalą, jakie to pyszne Chappi ich piesek je. Polecone przez WETERYNARZA!

Ludzie karmiący swoje zwierzaki karmami naprawdę polecanymi przez prawdziwych weterynarzy twierdzą, że wychodzi ich to taniej. Dlaczego? Dlatego, że zapłacą za 15kilo karmy 120 czy 150zł, ale pies się NAJADA, czyli zjada mniej karmy i dłużej chodzi zadowolony, nie głodny. Zniknęły problemy z wiecznym żebraniem, tęsknym wzrokiem czy podjadaniem wszystkiego, co napotka się na drodze podczas spaceru.

Konkludując - jeśli kochasz swojego psa i o niego dbasz, KARM go, a nie zapychaj. Nie namawiam do całkowitej rezygnacji z tego paskudztwa, jednak podstawą codziennej diety psa powinno być mięso, więc nie żałujmy pieniędzy psu na jedzenie. Kaszę lub ryż ze sparzonym mięsem i marchewką możemy ugotować sami i będzie to na pewno zdrowszy i wartościowszy posiłek, niż miska whiskasa.

A głosom, które mówią Nie stać mnie / nie mam pieniędzy / nie będę wywadał tyle na psa mówię - jak Was nie stać, to kupcie sobie chomika. Pies to obowiązek i trzeba o niego zadbać.



Nie uważam że te karmy to coś złego. Niejeden człowiek je gorsze rzeczy czy to z wyboru, czy też z braku innej możliwości! Choć moje dwa bernusie mają gotowane makarony, kasze, marcheweczki, mięsko, to naprzemiennie dostają suchą karmę tych lub innych marek. I tak lepsze te karmy niż to, co niektórzy na wsi im dają. Poza tym myślę, że karmy te nie są takie najgorsze, gdyż moja ciocia przygarnęła jakiś czas temu, zabłąkanego kundelka, który miał sierść w okropnym stanie, a teraz ma lśniącą sierść i jest bardzo żywotnym, wesołym psem, więc chyba te karmy mu nie szkodzą prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

yetko

#4570707 Napisano: 28.07.2011 08:25:14 w Wkurza mnie...
karkocka napisał(a):

kaki76 napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

hittmanka napisał(a):

a mnie wkurza, że nie dostalam maila z komfortu a tak przydałaby mi się ta wycieraczka emotka
niby moje zdjęcia są na 53 pozycji (licząc od 27 lipca) ale nie mam info ... i to mnie wkurza emotka


ja też nie mam info, a moje zdjecie jest na początkowej pozycji emotka


a na liście z wynikami Cie nie ma? Ja jestem na 29pozycji.


to nie zależało od pozycji tylko od tego czy na zdjęciu były widoczne 2 ściany i kawałek podłogi tak w regulaminie pisze


ja jestem na liście zwycięzców,ale maila brak emotka


mam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0