Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gryszelm

gryszelm

#5798274 Napisano: 30.12.2013 09:48:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
"Bladym świtem" kurier przywiózł filiżanki z Tchibo. Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5798273 Napisano: 30.12.2013 09:45:47 w Udane wymiany - polecane nicki:)
rwas napisał(a):

polecam gryszelm


A ja bardzo, bardzo polecam rwas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5797920 Napisano: 28.12.2013 22:33:03 w Carrefour konkursy
rosik93 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

darog napisał(a):

mariolakal napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Byłam dziś na zakupach z córką w H&M i płaciłam kartą wygraną w konkursie z kawą DC i pani powiedziała, ze to świetnie, że dziś przyszłyśmy, bo karta jest ważna tylko do jutra, więc jak ktoś jeszcze jej nie wykorzystał niech sprawdzi.



A jaka była data ważości tej karty ? Wymieniałam się z kimś i nie chcę wyjść na głupka... emotka


siostra mi mówiła że 2 lata...więc jeszcze sporo czasu..
ps. system nie mówi do kiedy ważna jest karta, a jedynie jaka widnieje na niej kwota. Sprzedawca więc nie ma możliwości poinformowania: kiedy kończy się jej ważność, Skoro ten konkurs z DE był w tym roku, to chyba rok wcześniej nie kupili na ten konkurs kart ?
emotka


Zakupy robiła córka i spytała się pani przy kasie do kiedy jest ważna karta, pani powiedziała, że może to sprawdzić jak córka zapłaci, po dokonaniu transakcji poinformowała ją, że zostało 0,50 gr i że karta ważna jest tylko do końca roku.


Wrrr, to trzeba jechać jutro wykorzystać emotka Lepiej, żeby nie przepadło emotka


Może karty były różne...nie wiem. Przed dokonaniem transakcji pani nie wiedziała do kiedy jest ważna, dopiero jak córka zapłaciła, tak jej powiedziała. Ale jestem pewna, że ostatnio jak płaciłam taką kartą upominkową w empiku też po dokonaniu transakcji, powiedziano mi ile zostało i do kiedy jest ważna, tylko że to było jeszcze kilka miesięcy.
Jeśli ktoś jeszcze tej karty nie wykorzystał to niech na wszelki wypadek sprawdzi, zwłaszcza, ze wyprzedaże zaczęły się i można coś ciekawego znaleźć. Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5797915 Napisano: 28.12.2013 22:14:33 w Carrefour konkursy
darog napisał(a):

mariolakal napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Byłam dziś na zakupach z córką w H&M i płaciłam kartą wygraną w konkursie z kawą DC i pani powiedziała, ze to świetnie, że dziś przyszłyśmy, bo karta jest ważna tylko do jutra, więc jak ktoś jeszcze jej nie wykorzystał niech sprawdzi.



A jaka była data ważości tej karty ? Wymieniałam się z kimś i nie chcę wyjść na głupka... emotka


siostra mi mówiła że 2 lata...więc jeszcze sporo czasu..
ps. system nie mówi do kiedy ważna jest karta, a jedynie jaka widnieje na niej kwota. Sprzedawca więc nie ma możliwości poinformowania: kiedy kończy się jej ważność, Skoro ten konkurs z DE był w tym roku, to chyba rok wcześniej nie kupili na ten konkurs kart ?
emotka


Zakupy robiła córka i spytała się pani przy kasie do kiedy jest ważna karta, pani powiedziała, że może to sprawdzić jak córka zapłaci, po dokonaniu transakcji poinformowała ją, że zostało 0,50 gr i że karta ważna jest tylko do końca roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5797831 Napisano: 28.12.2013 17:53:44 w Carrefour konkursy
Byłam dziś na zakupach z córką w H&M i płaciłam kartą wygraną w konkursie z kawą DC i pani powiedziała, ze to świetnie, że dziś przyszłyśmy, bo karta jest ważna tylko do jutra, więc jak ktoś jeszcze jej nie wykorzystał niech sprawdzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5794223 Napisano: 17.12.2013 22:19:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mikołajek z teletoon+ Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5791320 Napisano: 12.12.2013 22:27:07 w Paragony
szukam skanu milki z Lidla z 10 listopada lub wcześniej, mam wygrany nadprogramowy talerzyk, jeśli komuś się nie udało, a chciałby dla dziecka, to mogę też odstąpić za drobiazg. Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5787896 Napisano: 07.12.2013 23:32:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Czy ktoś gdzieś widział wyniki z tego konka

https://www.e-kon...122004/#.UqNwMOLy3G0

albo ma regulamin. Bo na stronie w ogóle nie ma tego...


Wyniki mają być dopiero 27 grudnie i pewnie będą i na stronie minimini i na stronie egmont i w magazynie "Pszczółka Maja" Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5783034 Napisano: 30.11.2013 18:45:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

ja bym powiedziala, ze praca przestrzenna to taka która jak sama nazwa mowi jest w 3D. Prace wyklejana plastelina uznalabym za 3D, ale wyklejana bibuła czy zdjęciami (w płaszczyńie kartki) uznalabym za 2D


Też tak uważam, ale z drugiej stron malowana na szkle też jest w 2D. Ja wprawdzie na szkle nie odważyłabym się wysyłać na konkurs, ale siostrzenica wygrała PlayStation3 w Kiorze (Selgros) pracą malowaną na pleksie farbami witrażowymi, to tak jakby na szkle, tylko nietłukącym...teraz jednak zamierza napisać pracę literacką...zobaczymy jak jej pójdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5782914 Napisano: 30.11.2013 13:02:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
arabela79 napisał(a):

Czy wyklejanka to juz praca przestrzenna?
Siostrzeniec ładnie ponaklejal kolorowe zdjęcia, nakleil na kartkę choinkę z bibuły na konkurs plastyczny z Tesco.
A teraz jeszcze raz przeczytałam regulamin i widzę tekst"(niedopuszczalne będą w szczególności prace przestrzenne, malowane na szkle, czy wykonane z plasteliny)"
Zdyskwalifikuja?
Jak myślicie?
Czy przestrzenna praca, to taka bardziej ttojwymiarowa, stojąca?



Moja córka zwyczajnie narysowała pracę kredkami, bo jak w regulaminie jest napisane, że nie może być wyklejana z plasteliny, trójwymiarowa czy na szkle to nie wiadomo co poza zwykłymi rysunkami odrzucą Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5782594 Napisano: 29.11.2013 17:21:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ladygryf napisał(a):

krem do rąk z Garniera z FB emotka


i do mnie dotarł Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5782135 Napisano: 28.11.2013 22:29:26 w TESCO konkursy
radosna napisał(a):

Czy wszyscy już dostali patelnie z Oleju Wielkopolskiego? Czy ktoś może jeszcze na nią czeka???


Dziś do mnie przyszła z przedostatniego etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5773001 Napisano: 14.11.2013 21:21:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

dziewczyny jak wyslalam wczoraj 3 zgloszenia na tchibo to jak bym wygralam 3x dostałabym 3 sms czy jeden? Wysyłałam ten sam nr.paragonu bo mam 3 kawy tchibo na jednym paragonie?


3 smsy, na każdą wygrana przychodzi jeden sms, tez miałam na jednym paragonie Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5772856 Napisano: 14.11.2013 18:45:54 w TESCO konkursy
masza napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Czy wszyscy już dostali patelnie, bo u mnie wciąz brak z przedostatniego etapu?

czeakm z przedostatniego:) Ktoś pisał, ze w piątek miały być wysłane , niestety cisza....


No to czekamy...byle nie za długo... Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5772847 Napisano: 14.11.2013 18:32:30 w TESCO konkursy
Czy wszyscy już dostali patelnie, bo u mnie wciąz brak z przedostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5772846 Napisano: 14.11.2013 18:29:55 w Biedronka
Oj, to ja tez poproszę ten warszawski numer, bo mam nieodebrane 2223....i myślałam, że to bank, a to może być Biedronka? Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5772190 Napisano: 13.11.2013 19:37:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Czy ten konkurs Dolce Gusto jeszcze trwa...?
Bo dostałam dziś @, że nie wygrałam nagrody dziennej i mogę dziś znów wziąć udział...a wczoraj znalazłam konkurs w " dziś kończące się..." i miał być do 12 listopada. Regulamin mi się nie otwiera...


niby skończył się wczoraj - trwał do 12.11, nawet już nagrody tygodniowe wybrali z 4 tyg (ostatniego) emotka


oj, to szkoda, że tak późno go odkryłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5772180 Napisano: 13.11.2013 19:25:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ten konkurs Dolce Gusto jeszcze trwa...?
Bo dostałam dziś @, że nie wygrałam nagrody dziennej i mogę dziś znów wziąć udział...a wczoraj znalazłam konkurs w " dziś kończące się..." i miał być do 12 listopada. Regulamin mi się nie otwiera... Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5769341 Napisano: 08.11.2013 15:43:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bon do H&M z C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

gryszelm

#5764187 Napisano: 30.10.2013 18:55:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

mrking napisał(a):

Czy smsy o filiżankach TCHIBO rozsyłali za zgłoszenia dzisiejsze po północy czy z wczorajszego dnia?


czy trudno wygrac te filizanki? w ciągu ilu sekund/minut się rozchodzą? wg jakiego zegara gracie?


Ja wysłałam ok 1 minuty po północy, 2 zgłoszenia, spokojnie bez pośpiechu, wg zegara na moim komputerze. I dostałam 2 smsy o wygranych filiżankach...bo bezowocnym słaniu na delicje, kitkaty, lubellę, jestem niezwykle zadowolona z takich zasad. Wyświetl w wątku >>
0 0